کمک! من باید ویرایش ویدئو پیام من مرده خواهر چپ برای بچه ؟


A woman holds her tablet and watches a video on it.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

عزیز احتیاط است آنلاین هفتگی به چت زنده با خوانندگان. در اینجا یک ویرایش متن این هفته chat.

دنی Lavery: خوب بعد از ظهر همه. بیایید چت.

س: پیام: خواهر من تا به حال ناپایدار رابطه با سلامت. او توسعه وسواس با رژیم غذایی, پاک, و, عصر جدید, مزخرف. او آسیب دیده و خودش را به این نقطه از بستری شدن در بیمارستان و هنوز هم حاضر واقعی علمی درمان در حمایت از “طبیعت است.” سابق او در سمت چپ او به این دلیل و با توجه کامل بازداشت توسط دادگاه به دلیل خواهر من حاضر به واکسیناسیون او 4 ساله و به جای او قرار داده و در یک “رژیم غذایی است.” خواهر من درگذشت. قبل از آن, او ثبت چندین پیام های تصویری را برای کودک خود را. من چند اما آنها بیشتر وسواسی درهم و برهم در مورد آزار و اذیت پیچیده و تمرکز. وجود دارد چند نظرات دوست داشتنی مثل او صحبت کردن در مورد او شعر مورد علاقه.

من نمی دانم چه باید بکنید. من نمی خواهم به بار خواهر من کودک با این میراث, اما این ایده از ویرایش این فیلم به چیزی placeable باعث می شود من تهوع. سابق او به سختی اجازه می دهد تا خانواده من ارتباط برقرار کنه. پدر و مادر من در مورد ویدئوها اما نه آنچه که آنها را نگه دارید. چه من مدیون مرده و چه چیزی به من مدیون زندگی ؟ من می تواند چند خوب ویرایش فیلم که در آن خواهر می آید در سراسر به عنوان دوست و نه آشفته. باید چه کار کنم ؟

یک: من خیلی متاسفم که شما در حال تلاش برای حرکت به همه از این که شما نیز در برخورد با خود پیچیده و اندوه است. من تعجب می کنم اگر شما قابل اعتماد بسته, دهان, دوست, شما می توانید بپرسید برای کمک به شما با ویرایش و یا حداقل با رفتن را از طریق فیلم خام و مارک لحظات است که مناسب ترین و یا حداقل ناراحت کننده برای تالیف? من می توانم درک چرا شما نمی ممکن است بخواهید برای نشان دادن این فیلم به فقط هر کسی, اما ممکن است آن را آسان تر از نیاز به نشستن در تمام طول آن را به خودتان.

شما همچنین باید این گزینه از نشستن بر این در حالی که—شاید از آن خواهد شد آسان تر برای سعی کنید برای کامپایل چیزی در یک یا دو سال زمانی که این زخم نیست خیلی تازه است. من فکر نمی کنم آن را یک ماده از زمان-حساسیت یا ضرورت است که شما می توانید این ویدئوها را به خواهرزاده خود را در حال حاضر. به خودتان زمان و سهولت در خودتان اگر شما می توانید.

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie:

ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)

عضویت در چت زنده در روزهای دوشنبه ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول بحث.

تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

Q. بالغ بداخلاقی ؟ من شده اند دوستیابی دوست پسر من حدود دو سال است. ما به تازگی نقل مکان کرد و در کنار هم. گمان می کنم من با توجه به آن بیشتر در حال حاضر که ما با هم زندگی می کنند اما او این رفتار عجیب و غریب از پرتاب بداخلاقی زمانی که همه چیز نمی رویم راه خود را. خشم خود را هرگز به یک فرد دیگر از خود, اما گاهی اوقات او را سرزنش یک شی. او می گویند چیزهایی مانند “من خیلی احمق چرا من خیلی احمق” و اشاره به خود را در سوم شخص. او stomps پا خود را, انتقاد شدید درب و yells. آن را مانند یک کودک رفتار انجام می شود توسط یک مرد رشد کرده است. من نمی تواند دلیل با او. چیزهایی که او ناراحت است در مورد چیزهایی که هر انسان عادی می پردازد و قطعا ارزش گرفتن خیلی ناراحت.

من سعی کردم به راه رفتن به دور و نادیده گرفتن او فقط او را ترک به تنهایی به پرتاب اوقات تلخی اما رفتار او شروع به من باعث استرس. او همچنین تا به حال بداخلاقی در (در فروشگاه های بهبود خانه) و در مقابل دوستان و خانواده با فرزندان جوان است. آن را شرم آور. من نمی دانم که چگونه برای جلوگیری از این پس من به او گفتم که رفتن به جلو هر بار که او آن را من می خواهم به رکورد او را و او را rewatch این حادثه. او فکر نمی کند که آن را “بد” بنابراین من امیدوار هستم که این را به او نشان می دهد که آن را واقعا است و این بد است. این مرد در 30s خود را! تا به هر کس دیگری در برخورد با این ؟

یک: من فکر می کنم تعداد زیادی از مردم مجبور به مقابله با بزرگسالانی که پرتاب متناسب با زمانی که آنها نمی تواند راه خود را—اما من فکر نمی کنم بسیاری از مردم شده اند قادر به حل این مشکل با فیلمبرداری اوقات تلخی پرتاب کننده نشان دادن آنها و سپس پس از رسیدن به یک اجماع. می گویند این جمله را با صدای بلند برای خودتان و صادقانه از خودتان بپرسید اگر آن را احساس می کند مناسب و سالم: “دوست پسر من نیست باور کنید وقتی که من به او بگویید طغیان خود را بترساند و شرمسار من. در حال حاضر من به طور منظم ضبط و او را به طوری که ما می توانید بررسی خود را بداخلاقی با هم.” من فکر نمی کنم دوست پسر خود را به رنج می برند از کمبود اطلاعات در مورد خود و رفتار است. نه من فکر می کنم او برای پاسخ به این ویدئوها با صبر, open-mindedness یا قدردانی است. اگر شما به یک نقطه رسیده ایم که تنها امید خود را از گرفتن شریک زندگی خود را به گوش دادن به شما است که فیلمبرداری آن زمان به اعتراف است که شده است وجود دارد یک کل تفکیک اعتماد و احترام در رابطه شما. اگر یک مرد بالغ است که با داشتن یک بحران در فروشگاه های بهبود خانه بیش از یک خرده سوزش و کسی که ایستاده در این نزدیکی هست می گوید: “نگران نباش من هستم فیلمبرداری این و برنامه ریزی برای آن را نشان می دهد به او بعد از” من فکر نمی کنم اکثر رهگذران خواهد بود اطمینان.

من نمی گویم این را به نور خود سرخوردگی و ناامیدی. آن را روشن است که شما احساس می کنید کاملا غرق دوست پسر خود را در خشم و تکانشگری و من خیلی متاسفم که شما دچار خلق و خوی خود را برای مدت طولانی. اما اعتقاد خود را که او در نهایت اعتراف به آنچه که او انجام شده است بی پروا و غیر ضروری ترسناک و نامناسب اگر تنها شما می توانید ارائه به اندازه کافی شواهد عینی است که افکار واهی و پوچ. به شما می گویند خشم خود را هرگز در جهت هر کس دیگری—اما او yells, انتقاد شدید درب و امثال شما هر زمان که او آن را ندارد. رفتار او غیر قابل پیش بینی است ارعاب و تهدید.

نمی شود آن را آسان تر به خودتان می گویید “من سزاوار یک شریک می داند که چگونه برای بیان خشم با خیال راحت و sanely”? نمی شود آن را آسان تر برای شکستن تا با او نسبت به گسترش نقش خود را به عنوان شریک زندگی خود را به حال خود فیلمساز درمانگر و کودک نگهدارنده? او نشان داده هیچ علاقه ای به تغییر رفتار خود و یا دیدن یک درمانگر بیش از آن. وجود دارد هیچ جایگزینی برای تمایل می آید به تغییرات واقعی. شما نمی توانید متوقف کردن این متناسب با, و من فکر نمی کنم شما باید سعی کنید—من فکر می کنم شما باید به دنبال یک شریک زندگی که نمی پرتاب آنها را در وهله اول.

Q. قلعه: شوهر من ساخته شده است استادانه درست شده قلعه دژ برای کودکان خود را زمانی که آنها جوان بودند. (آنها در حال حاضر نوجوانان و زندگی در خارج از کشور را با مادر خود.) ما زندگی می کنند در سه هکتار با نرده های طراحی شده برای نگه داشتن دام در. شما می توانید قلعه از خم جاده اما باید به تجاوز در سراسر بسته میشه و حیاط خلوت ما حصار. من و همسرم هر دو کار در شهر است. منطقه ما رفته است از طریق یک توسعه با خانه های جدید ظاهر در همه جا. پس از همه گیر ما آمده اند خانه و غریبه با استفاده از حیاط خلوت ما به عنوان یک پارک خصوصی. من تا به حال یک غریبه با من استدلال می کنند که او را به تجاوز با فرزندان خود به دلیل وجود پارک های عمومی در این نزدیکی هست. شوهر من تا به حال یک بانوی تهدید به تماس کلانتر در او و از او حمایت کردن فقط بعد از اینکه شوهرم به او گفت که او آن را انجام دهد خود را. ما قرار داده تا “هیچ خاطی” نشانه ها و دوربین های دیجیتال و یک سگ. آن را کار نکرده است. شوهرم به خانه آمد در یک روز و نیم برای پیدا کردن سگ خود را در حیاط جلویی است. نظارت تصویری نشان داد یک زن باز کردن دروازه نوازش سگ ما و آوردن فرزندان خود را به بازی.

ما در از دست دادن. آن را احساس می کند مانند ما تنها انتخاب در حال تماس با کلانتر و فشار هزینه و یا از بین بردن قلعه. ما نمی توانیم به صرف هزاران دلار در یک حصار جدید به دلیل این وحشتناک نفرت مردم است. این جان شوهر من به خاطر قلعه بزرگ بود کار و عشق برای او و ما هنوز هم لذت بردن از داشتن دوستان و خانواده و فرزندان خود را بیش از بازی. من نمی توانند درک کنند این طرز فکر. من نمی خواهد به کسی باغ و rip کردن گل های رز را و یا استفاده از کوره. چه چیزی ما را در اینجا ؟

یک: من فکر می کنم مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید این است که با یک وکیل مشورت و پرسیدن سوالات خاص در مورد “جذاب مزاحمت قوانین” در دولت خود را—شما ممکن است بسیار کمی مسئولیت وقتی که می آید به سوء به خصوص اگر شما قرار داده ایم تا نشانه ها و دوربین های دیجیتال و یا شما ممکن است بیشتر. شما ممکن است گزینه های بیشتر از شما فکر می کنید. این واقعا نا امید کننده است که بسیاری از همسایگان خود در حفظ و رقص بیش از حصار خود را نادیده گرفتن نشانه های خود را و تبدیل شدن به تهاجمی که شما از آنها بخواهید به ترک. اگر کسی چیز بهتری پیشنهاد لطفا در صورت احساس رایگان به صدای سنج ایجاد کردن—اما من فکر می کنم در یک نقطه خاص, قلعه می شود بیشتر از یک بار سنگین از هر چیز دیگری و از آن زمان به آن را به پایین.

Q. برش حمایت مالی به مامان: من و مادرم با هم زندگی کرده اند پس من پدر و مادر طلاق گرفته است. من تنها فرزند (وجود سه ما) که مایل به میزبان خود و پرداخت اجاره بها. او موفق به دریافت یک مناسب و معقول حل و فصل از طلاق و می تواند خریداری یک خانه (یا ساخته شده یک مناسب و معقول پرداخت) اما همواره وحشتناک با امور مالی. من در حال حاضر آموخته او ارسال پول به یک مرد او ملاقات آنلاین و ادعای آنها در عشق (او می گوید او را دوست دارد زمانی که آنها صحبت در گوشی) اما او همیشه مخفی کردن مکالمات با او و به سرعت قطع اگر من را به اتاق راه رفتن. من فکر می کنم او می داند آنچه که او انجام می دهند اشتباه است و که او شده است conned اما او با توجه به این انسان همه چیز خود را حل و فصل و اعلام ورشکستگی. من خسته از حمایت از او به ویژه از خواهر و برادر من حاضر به کمک (آنها را بیشتر از من). من چگونه میتوانم بگویم که مادر من او نیاز به جلوگیری از ارسال این پول است که او نیاز به شروع به مراقبت از خودش و که من می خواهم برای شروع زندگی خود من و نه او با من ؟

یک: با تمرکز بر نقطه سوم—شروع زندگی خود و زندگی به طور مستقل و با امتناع از پذیرش مسئولیت برای اولین بار دو. شما لازم نیست به او اجازه زندگی مستقل فقط اطلاع کافی قبل از حرکت خود را-از تاریخ تا او بار دیگر ترتیبات (یا موفق به ایجاد ترتیبات دیگر به عنوان مورد ممکن است). شما می توانید به او بگویید: “من فکر می کنم شما باید جلوگیری از دادن این پول اگر او واقعا شما را دوست داشت او نخواهد بود و از شما درخواست پول زیادی که شما ورشکسته خودتان. من نمی توانم به شما بگویم چه چیزی را با پول خود را, اما من امیدوارم که شما حداقل مشورت با یک وکیل و یا یک برنامه ریز مالی و سعی کنید برای دریافت توصیه های عملی.” سپس آن را به تنهایی ترک. اگر او می خواهد به هدر دادن پول خود را در یک پسر بد, شما می توانید (و باید!) سعی کنید برای متقاعد کردن او را در غیر این صورت اما شما نمی توانید گردش به دور کنترل حساب بانکی و به او بگویید چه کاری انجام دهید.

شما در حال رفتن هرگز برای متقاعد کردن خود برای جلوگیری از شما درخواست وثیقه او را. شما فقط باید برای تصمیم گیری برای متوقف کردن. سپس شما باید به شکل از چگونه شما را حفظ درونی ذخیره از قدرت هنگامی که او تلاش می کند تا ذهن خود را تغییر دهید. که می تواند مدت زمان طولانی برای تکمیل, اما آن را بسیار با ارزش. نگاه برای یک آپارتمان جدید تمرکز خود را در حساب پس انداز استفاده می شود برای برش گفتگو در مورد پول های کوتاه و روشن با مادر خود را در مورد آنچه که او می تواند و نمی تواند از شما انتظار می رود. اگر شما صبر کنید برای روزی که مادر خود می گوید: “حق با شماست, من قصد دارم برای جلوگیری از درخواست شما برای حمایت از من” از اراده خود او یا به دلیل این که شما در نهایت استدلال در شرایط بسیار روشن و قانع کننده او می آید در سراسر به نظر شما من می ترسم آن روز نخواهد آمد.

Q. خداحافظ bi: من یک زن کیر دار در حال حاضر به جنس مخالف مرد. قبل از ملاقات با او من به طور جدی مورخ مردان و تا به حال برخی از برخوردهای گاه به گاه با زنان است. در آغاز رابطه ما من به او گفتم در مورد تجربه من با زنان و مردان ، تمایلات جنسی چیزی نیست که من تا کنون بوده است و راحت صحبت کردن در مورد. در ماه ژوئن امسال من شده اند در آینده نزدیک من به خانواده و دوستان شروع کرده اند و آشکارا به استفاده از کلمه دوجنسی, برای توصیف خودم. این بوده است که واقعا شاد تجربه برای من است. آن را به خوبی به صداقت در مورد که من با کسانی که من در مورد مراقبت. اما گرفتن وجود دارد: من شوهر نمی کند در واقع به اعتقاد من بی و می گوید: من تجربه قبلی با زنان “به حساب نمی” آن است که چیزی بیش از یک فاز و او می داند که من قطعا راست است.

من ساخته شده آن را روشن است که آنچه او گفته بود بی احترامی اما او نه حمایت. من نمی خواهم او را به ما باز ازدواج. من فقط می خواهم او را به من ایمان آورده و آن را نباید بیش از حد به سوال—این را به عنوان یک بخش جالب که من هستم. متاسفانه او تمایلی است و من خسته هستم. من پاره پاره بین مایل به رفت و برگشت این زیر فرش و مایل به پایان دادن ما هشت سال رابطه—باید وجود داشته باشد برخی از وسط زمین! آن را برای تلفن های موبایل مسخره به نوشتن اما آیا شما هر گونه راهنمایی برای نحوه حرکت این نوع از مکالمات? چگونه می توانم من شوهر بر این باورند که من دوجنسي?

یک: من فکر می کنم این مهم به reframe این سوال که: “با توجه به این که من نمی تواند شوهر من هر چیزی را باور او در حال حاضر بسته ذهن خود را در برابر, چگونه می توانم به دنبال حمایت و جامعه بدون در نظر گرفتن موضع خود را?” اگر شوهر شما مصمم است به تخفیف و چشم پوشی خود را از زبان آن را نمی خواهد کمک به او را “شواهد” و یا تلاش برای متقاعد کردن او توسط های شخصی بیشتر آشکار. شما فقط احساس می کنید خسته تر بیشتر در معرض, بیشتر در معرض, و بیشتر تحت فشار قرار دادند-کنار, و او نمی خواهد پاسخ به این لحظه از آسیب پذیری و تلاش در صمیمیت با احترام و صبر و شکیبایی و یا open-mindedness. چه نوع از مردم شما می خواهید به اطراف در حال حاضر ؟ که آیا شما می خواهید به بحث در مورد خود را اش ؟ آیا دوستان شما چه کسانی هستند ؟ وجود دارد هر گونه حمایت از گروه بی با unsupportive مستقیم شرکای در منطقه شما ؟ شما می توانید نگه داشتن مکالمات در مورد تمایلات جنسی خود را با دوستان است که در حال حاضر خود را نشان داده بود و پذیرای?

من نمی گویم این به این دلیل من فکر می کنم آن را برای رفتن به دراز مدت راه حل پایدار به یک دوجنسی جامعه وجود دارد که تا حد زیادی خارج از ازدواج خود را. اما من فکر می کنم آن را روشن است که شما لازم نیست که برای حل و فصل این نوع درمان از شریک زندگی خود را و او را متوجه او می تواند یا گرفتن با بقیه گروه و یا در نهایت پشت سر گذاشت.

پرسش: پاسخ: قلعه: چگونه در مورد قرار دادن یک حصار در اطراف قلعه خود را ؟ که به کمتر گران تر از قرار دادن یک دور کل حیاط.

یک: من فرض کنید که یک گزینه است! شده اند وجود دارد تعدادی از نامه ها به این اثر ذکر است که “10-پاها, هوای آزاد, سگ قلم به طور معمول بسیار ارزان تر از حیاط پر شمشیربازی” است که “یکی دیگر از گزینه این است که آن را غیرجذاب به استفاده از قرار دادن طولانی و سنگین زنجیر در سراسر اسلاید و نوسانات و راه اندازی فعال حرکت آبپاش” و “رفتن به همسایگان و واقعا چکش صفحه اصلی نقطه ای که آنها می توانند این کار را انجام نمی یاد بچه ها که این اشتباه است.” که فقط همه برای تلفن های موبایل واقعا dispiriting و مانند ارتکاب به زندگی تحت محاصره در راه است که من نمی توانم تصور پرورش رضایت شخصی یا آرامش.

Q. Re: بزرگسالان بداخلاقی ؟ برای زن که دوست پسر می اندازد بداخلاقی های من می توانید در حال حاضر. من با کسی که رفتار دقیق راه شما توصیف. مثل خود را دوست پسر خود را کج خلق بودند هرگز “به کارگردانی من”—تا زمانی که آنها بودند. کسی که مایل به رفتار این راه این است که در نهایت به رسیدن به یک نقطه که در آن او را احساس نمی کند او را به مهار خود را از تخلیه در شریک زندگی خود را. شما لازم نیست که صبر کنید برای آن را برای رسیدن به آن نقطه است. او رفتار شرم آور و نامناسب آن گونه زندگی می کنند و او را نمی بینم معامله بزرگ—شما می توانید تمام است که به عنوان دلیل کافی برای ترک.

یک: من فکر می کنم که مرده در. این بداخلاقی ها نشان می دهد از نیروی طراحی شده برای ارعاب و گاو دیگر مردم به آرام کردن او و دادن او آنچه او می خواهد. این است دلیل کافی برای راه رفتن دور.

پرسش: پاسخ: قلعه: پاسخ شما کاملا بی پایه است. پوستر بپرسید نه در مورد خطرات ناشی از مسئولیت به غریبه ها که بالا بردن جذاب مزاحمت موضوع است. او پرسید: چگونه مودبانه سوء حفظ کردن اموال خود را. پس از او نوشته شده و قرار دادن دوربین های مشاوره شده اند باید به مشورت با کلانتر محلی.

یک: من نمی توانم توصیه کسی را به تماس با پلیس برای حفاظت از حیاط خلوت فورت هنگامی که ما می دانیم که چگونه اغلب در تماس با پلیس منجر به مرگ شهروندان است.

بحث در این ستون ما در Facebook صفحه!

کلاسیک Prudie

پرسش: همسر من باردار است توسط یک مرد دیگر: کمی بعد از من و همسرم آشتی از ما جدایی ما متوجه شد که باردار است. اگر چه ما با داشتن مشکلات زناشویی ما رفتن را از طریق, ازدواج, درمان, و من واقعا می خواستم به آن دیگری را امتحان کنید. من البته در طول ماه مورد تبدیل شدن به یک پدر. چیزهایی که شروع به نگاه کردن تا زمانی که من کشف سونوگرافی گزارش نشان داد که همسر من بود بیشتر طول بارداری از او به من گفت. پس از یک تلخ گرم استدلال او اعتراف او تصور کودک با شخص دیگری در حالی که ما از هم جدا شدند. او گفت که او فکر او بود اقدام برای بهترین زیرا او می دانست که من خوشحال خواهد بود در مورد بارداری. (یکی از دلایل بسیاری که چرا ما در ابتدا از هم جدا بود چون من می خواستم برای شروع یک و خانواده او نیست.) برای کاهش داستان کوتاه من تصمیم به طلاق است. پس از نقل مکان من و همسرم شده است گسترش شایعات مخرب است که من او را رها و “بچه های ما.” او در بیمارستان بستری شده است به علت عوارض بارداری و من بسیاری از آنها بدم میاید ایمیل/تماس از خانواده و دوستان او برای نشان داده نمی شود. من نمی خواهم به در یک مبارزه است نادیده گرفتن این. اما من به طور فزاینده ای عصبانی است که او لکه شهرت من از طریق نهفته است. من باید روشن به نام من, حتی اگر آن را به معنی پخش کثیف ما لباس های شسته شده ، خواندن آنچه Prudie تا به حال به می گویند.

دنی M. Lavery جدید کتاب چیزی است که ممکن است شوک و بی اعتبار شما ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>