کمک! باید بگویم من چیزی در مورد همسایه من نژادپرست مجسمه ؟

قسمت یادداشت ها

احتیاط این است که پیوست این هفته توسط راشل Fershleiser که با این نسخهها کار در چاپ و نشر کتاب است که شرکت سازنده از شش کلمه خاطرات پروژه و یک بار ساخته شده در مورد آشپزی سوپ.

Prudie و Fershleiser حفاری به نامه در مورد آنچه که در نظر بگیرید هنگامی که شما کشف که مادر خود را مخفیانه زندگی می کند در یک nudist colony که آیا شما باید بگویید که شما حامله دختر است که آن را از نظر پزشکی غیر ممکن است که آن را به نوزاد خود را و شما می دانید که او بر شما فریب خورده, چگونه برای گفتن دوستان خود را که شما فکر می کنم او ممکن است زوال عقل چه چیزی را در مورد یک همسایه که نگه می دارد یک نژادپرست مجسمه خود را در مقابل چمن چه زمانی که خود ex-cop دوست پسر طرف با پلیس پس از تماشای یک غیرقابل دفاع تصویری از پلیس خشونت و چه به نظر در مورد شروع یک خانواده با یک زن که شما فکر می کنم نمی خوردن سالم.

دسترسی به تمام Prudie این پادکست ها و ستون ها در اینجا.

یه سوال برای Prudie? ارسال آن به [email protected] و یا ترک یک پیام صوتی در 401-371-عزیز (3327) و شما ممکن است شنیدن سوال شما پاسخ داده در آینده قسمت از نشان می دهد.

تولید توسط فیل Surkis.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>