کمک! متصدی بار من رو با ممنوع اعلام کرده است من از مورد علاقه من نوار.


A woman looking upset and confused at a bar tender.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

عزیز احتیاط است آنلاین هفتگی به چت زنده با خوانندگان. در اینجا یک ویرایش متن این هفته chat.

دنی Lavery: سلام به همه! بیایید آغاز شده است.

Q. ممنوع و gaslit: من به طور منظم در این نوار برای بسیاری از سال گذشته رفتن حداقل یک بار در هفته. من دوستان خوب شد با یکی از روپوش و شروع به توسعه احساسات او. در نهایت من از او پرسیدم ، او گفت که از دیدن شخص دیگری و آنها منحصر به فرد است. من پذیرفته شده است و ما همچنان به تعامل به عنوان دوستان در نوار. یک زن و شوهر از هفته بعد پس از تغییر او بود بیش از چند از کارکنان نوار و من و تمام رفت و به یکی دیگر از نوار. متصدی بار بود بیش از حد وجود دارد و در واقع او از من دعوت کرد به جای او پس از ما را بوسید. ما رو تا صبح روز بعد او با ارسال یک پیام به من درخواست من را برای آمدن به دو میله که در آن او کار می کند تا زمانی که ما در حال گفتگو در مورد مجلس. او رفت و کاملا سکوت برای چند روز و زمانی که ما در نهایت در صحبت او بود و 45 دقیقه دیر و فقط به پایان رسید تا صحبت کردن به من برای 10 دقیقه. او گفت که او خجالت در مورد مجلس. من به او گفتم که وجود دارد چیزی برای خجالت در مورد. ما تصمیم به نگه داشتن دوستان است. من رفتم به نوار خود را یک زن و شوهر از بار پس از و او کاملا سرد و گرم و گاهی پسند و بار دیگر نادیده گرفتن من برای یک ساعت حتی اگر او تا به حال شده است در خدمت من می نوشد. او نگه داشته و انجام این کار در نوار دوم و در یک نقطه من او را به نام ترسو در حالی که وجود دارد هیچ دیگر مشتریان وجود دارد و تنها یک کارمند دیگر. پس از آن حادثه او گفت: کارکنان و مدیران در این نوار که در آن من به طور منظم است که او احساس ناراحت کننده در اطراف من است و من فریاد در او. (من نمی داد.) او به من گفت: من ممنوع اعلام شد که از نوار. من خطاب به مدیر, و او گفت: من باید صبر کنید چند هفته تا طبع سرد قبل از رفتن به عقب. این آخر هفته یک متصدی بار که استفاده می شود به کار در این نوار به من گفت که او شنیده ام از چند نفر که من “رفت و روانی.”

من احساس می کنم مانند متصدی بار من رو با این است که من به یک کلیشه ای “دیوانه” ، من تشخیص من مواجه او را در محل کار, اما من واقعا فکر نمی کنم که توجیه منع من از هر دو میله و مردم گفتن که من دیوانه هستم یا هر چیز دیگری. من احساس می کنم مثل من در حال gaslit. او درمان من مانند یک تبه کار حتی اگر او شده است بی ملاحظه به من در تمام این مدت. من می خواهم به صحبت می کنند دوباره به مدیر چرا که من احساس می کنم مثل من در حال منصفانه رفتار شود. چه چیزی شما فکر می کنم من باید انجام دهید ؟

یک: من فکر می کنم شما باید به یک نوار. شما در حال رفتن هرگز برای دریافت پاسخ رضایت بخش از این مرد در مورد اینکه چرا او نمی خواهید به بیرون رفتن با شما و به همین دلیل او تحت درمان با شما مانند یک راز شرم آور; همه شما نیاز به دانستن است که او به شما احترام نمی گذارند و نمی خواهید به درمان شما بدون توجه به آنچه شما انجام و یا می گویند. تلاش برای وادار کردن مدیر برای تغییر ذهن خود را در مورد اجازه دادن به شما را در نوار در منافع در تلاش برای متقاعد کردن این متصدی بار به اعتراف او با شما رفتار بد است و نه راه را از طریق این. هیچ مدیر در جهان در حال رفتن به تجدید نظر در ممنوعیت اگر مشتری آنها از ترس رفتن به مخل مخاطبین آنها می گویند “توقف ممنوع من و اجازه دهید من در.” مهم نیست که اگر شما نمی فکر می کنم آن را به ارزش ممنوع بودن بیش از—نکته این است که شما نمی توانید نشان می دهد آنها در اشتباه بودند به بان کی مون شما با اصرار آنها در اشتباه بودند به بان کی مون شما. من فکر نمی کنم شما می توانید آب را از این و آن تنها باعث می شود شما درد اضافی سعی کنید به تماس با او را دوباره و پیدا کردن خود را رد و تبدیل به دور.

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie:

• ارسال پرسش برای انتشار به prudence@slate.com. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)

• عضویت در چت زنده در روزهای دوشنبه ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول بحث.

• تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

Q. له له: من در عشق با شریک زندگی من, اما من هم یک مدت طولانی در پیروز شدن بر بهترین دوست من. من می خواهم به پیشنهاد شریک زندگی من در این تابستان اما من احساس می کنم به نوعی پاره در مورد این دانستن من شده اند قادر به لرزش شش سال از احساسات عاشقانه برای دوست عزیزم. من فکر نمی کنم من می خواهم یک رابطه عاشقانه با دوست من به چند دلیل و من فکر نمی کنم آنها هر گونه علاقه در من به هر حال. من فقط می خواهم به احساسات عاشقانه برای شریک زندگی من و افلاطونی احساسات دوست من. چگونه می توانم اسکواش این له شدن ؟

یک: من مطمئن هستم که آرزو می کنم من می دانستم که آنچه در آن “دلایل” هستند و چه مقدار از آنها ممکن است تحت تاثیر باور را که دوست خود را احساس نمی کند همان راه است! فقط شما می دانید چه مقدار از این له تداخل با زندگی روزمره خود را با دوست داشتنی خود را شریک آن ممکن است که شما مایل به نگه داشتن این یکی رفتن به پایان تلخ و ایده هرگز زبان به هر کدام از آنها در مورد آن را کاملا دست یافتنی برای شما. اما من فکر می کنم ما راه گذشته “له” مرحله. این است که کسی به شما می دانم که عمیقا و از نزدیک و شما شده اند قادر به خلاص شدن از شر این احساسات پس از شش سال است. من فکر نمی کنم این یک سوال فقط راه رفتن آن را خاموش و یا چاشنی آن را پایین. شما ممکن است تصمیم می گیرید که شما می خواهید به صحبت کردن با هر دو شریک زندگی خود را و دوستان خود را در مورد این (متوجه می شوند که با انجام این کار, شما ممکن است در معرض خطر هر دو روابط, اما شما همچنین ممکن است تجربه واقعی امداد و امکان های متعدد روابط عاشقانه); شما ممکن است تصمیم می گیرید شما می خواهید برای دیدن یک درمانگر به کشف کردن آنچه شما اولویت های اصلی و ارزش ها در این وضعیت قبل از تصمیم گیری; شما ممکن است تصمیم می گیرید شما می خواهید به مقیاس از آن دوستی بنابراین شما می توانید به طور کامل متعهد به شریک زندگی خود را. شما ممکن است بخواهید به تخلیه شریک زندگی خود را حتی اگر آنها در غیر این صورت فوق العاده به سادگی به دلیل این مدت طولانی له ساخته شده است که شما متوجه است که شما می خواهید چیزی است که شریک زندگی خود را نمی تواند به شما بدهد! هر چه شما تصمیم به انجام این کار, من فکر می کنم مهم ترین چیز این است برای جلوگیری از اقدام مانند این احساسات به طور ناگهانی رفتن به ناپدید می شوند. شما می توانید انتخاب کنید به مقیاس intimacies شما می توانید انتخاب کنید به اولویت بندی یک چیز دیگر شما می توانید انتخاب کنید که ترسناک و آسیب پذیر مکالمات اما شما نمی توانید انتخاب کنید چه چیزی شما احساس می کنید.

پرسش: مادر من نمی تواند نشستن هنوز هم در حالی که ما باند بیش از YouTube فیلم ها: زندگی من با مادرم در حالی که من به پایان برسد و ما یک رابطه بسیار نزدیک. ما معمولا صرف کمی از زمان حلق آویز کردن بر روی نیمکت با هم هر روز من که لذت بردن از زمان با کیفیت است. اما او این عادت است که درایوهای من کاملا آجیل.

بسیاری از افراد مثل من لذت بردن از تماشای فیلم در یوتیوب و مانند بسیاری از افراد زمانی که من پیدا کردن یک فیلم خوب, من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن آن با دیگران است. من اغلب در تلاش برای بازی ویدئوها برای مادرم زمانی که ما در حال حلق آویز کردن, اما او تا به انجام چیزهای تصادفی هر چند دقیقه. من یا باید مکث ویدیو یا عقب هنگامی که او بازگشت می شود و برخی از روزها این بی قراری است آنقدر شدید است که 10 دقیقه ای ویدئوها می توانید 40-به علاوه دقیقه به تماشای.

من سعی کردم فقط تماشای بدون او هر زمان که او به طور ناگهانی می شود اما او ناراحت می شود و صدمه دیده است, بنابراین من فکر نمی کنم او مخفیانه متنفر سلیقه من در YouTube فیلم ها آزاد. چیزهایی که او می شود به انجام نیست و زمان های حساس آن را به عنوان اگر در وسط یک سر و گوش آب تالیف او ناگهان متوجه می شود او می خواست به حوله آشپزخانه به اتاق رختشویی و سپس restock چاپگر کاغذ. من نمی لذت بردن از وقت با کیفیت تقریبا تا آنجا که من می خواهم اگر نیست آن را به طور مداوم قطع شود. می توانید به من یک اسکریپت به این را تا با او که صدا کاملا زود رنج? همچنین است آن را کمی عجیب و غریب است که او نمی تواند نشستن هنوز هم برای 10 دقیقه ؟

یک: من فکر نمی کنم تماشای تدوین ویدئوها از بلاگها است لزوما “با کیفیت زمان” و من فکر می کنم دلیل مادر خود را ممکن است برای اجرای errands است چرا که او واقعا می خواهید به تماشای جست و خیز کردن بلاگها برای 10 دقیقه. این را به عنوان یک نشانه به بپرسید که آیا او می خواهم به جای نشستن و صحبت کردن و یا پیاده روی و یا تماشای یک فیلم واقعی و یا کمک به تمیز کردن آشپزخانه با هم ، این به این معنی نیست که او لزوما متنفر طعم و مزه خود را—آن را فقط صدا نیست مانند او کاملا مشابه اشتها برای این فیلم به عنوان شما انجام دهد. اگر چه شما واقعا می خواهید هم با کیفیت است و نه فقط یک اسیر مخاطبان برای فیلم های شما فکر می کنم جذاب هستند و سپس بپرسید که او چه می خواهم به انجام و که هر یک بار در در حالی که.

Q. چگونه مودبانه مشاوره: این ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب به درخواست مشاوره مقاله نویس از همه مردم اما چگونه من مودبانه به مردم بگویید برای متوقف کردن به من مشاوره ؟ من در حال حاضر به دنبال یک شغل. زندگی حرفه ای من است که بر خلاف هر چیزی که هر یک از دوستان و خانواده خود را. آنها به طور مداوم ارائه ساده و بی اطلاع نظرات در مورد چگونه می توانید یک کار در زمینه. به جای اینکه قادر به بیرون ریختن ناکامی من من خودم استدلال تا برای آنها توضیح دهد که چرا ایده های خود را نمی خواهد کار. من بارها به آنها گفتم من نمی خواهم هر گونه مشاوره. هر زمان که من آنها قلم کرد و گفت که آنها “فقط در تلاش برای کمک به” و که من باید بیشتر مؤدبانه برخوردار هستید. است وجود دارد یک راه مودبانه به مردم بگویید که من نمی خواهم هر گونه مشاوره ؟

یک: اگر استدلال و توضیح داد که چرا آنها اطلاعات غلط در مورد زمینه خود را و گفتن آنها را به توقف کار نکرده من فکر می کنم من آخرین بهترین گزینه خواهد بود گفت: “ایده بزرگ! من آن را در نظر بگیرند.” تکرار این تا زمانی که گفتگو می شود بسیار تکراری و خسته کننده است که آنها از جان گذشته برای یک موضوع.

پرسش: دوست پسر من نیست دست نگه دارید من: من عاشق دوست پسر من نزدیک به یک سال بسیار زیاد است. او بسیار مهربان و محبت در خصوصی. در او نمی خواهد hold my hand hug me, kiss me, و یا حتی به من بگویید که او مرا دوست دارد. او می گوید که آن را می سازد او را مضطرب و او نمی خواهید برای به رخ کشیدن در مورد ما هم. اما این واقعا برای من مهم است و این باعث می شود من غمگین می شود تا دور در. من نمی خواهم او را به انجام کاری او را راحت به خاطر من, اما این باعث می شود من بسیار غم انگیز است. اما من حاضر به زندگی با آن به جای شکستن در صورتی که همه من می توانید انجام دهید. آن است ؟

A: شما می توانید کاملا تصمیم به زندگی با دوست پسر خود را به عنوان او است اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید مکالمات بیشتر در مورد دوست نداشتن خود را برای حتی بسیار پایین کلید عمومی و محبت و مانند در آغوش گرفتن خداحافظی. چه اضطراب خود را در اطراف این مسائل احساس برای او ؟ چگونه خواهد او قرار داده و آن احساسات را به کلمات ؟ آیا او فکر می کنم زوج های دیگر که نگه داشتن دست ها ظاهر می شود “متظاهر” و یا آن چیزی است که او احساس می کند منحصر به فرد در مورد تمام روابط ؟ من فکر نمی کنم آن را لزوما تنها مورد اما در موقعیت خود را من می خواهم احتمالا تعجب می کنم که حداقل یک یا دو بار در اینکه آیا او دیگر دختر در جایی و به همین دلیل او حاضر به اذعان شما به عنوان یک شریک رمانتیک ،

البته شما نمی خواهید او را به انجام کاری او را راحت با آن را روشن شما در حال تلاش برای وادار کردن او به منظور توسعه یک رابطه به PDA که باعث می شود او ناراضی است. اما درخواست برای باز مکالمات و حداقل برخی از تمایل به در نظر گرفتن شما در مقابل افراد دیگر است نه تقاضا و نه آن را پرقدرت. شما همچنین باید یک راست به او بگویید که چگونه آن را می سازد شما احساس می کنید زمانی که او حاضر مطلقا به دست خود را نگه دارید. او اطلاع آنچه شما در مورد ارزش nonshowy عمومی صمیمیت فیزیکی و پیشنهاد راه های دیگر او می تواند نشان می دهد مراقبت و محبت را برای شما در. موفق باشید!

Q. بسیار گران لیسانس سفر ؟ حدود یک سال پیش یکی از دوستان از من خواست به یکی از bridesmaids به او. من موافقت خوشحال برای کمک به حمایت معنوی و عروسی برنامه ریزی تدارکات. حدود شش ماه پیش او شروع به صحبت در مورد چشم انداز خود را برای یک لیسانس سفر آرامش بخش و ساحل تعطیلات در یک کشور دیگر با عنوان بسیاری از دوستان خود را به عنوان امکان پذیر است. من گفتم با زمان و هزینه مورد نیاز آن خواهد بود و بعید است که بسیاری از مردم می تواند به. او را “سازش” طرح یک آخر هفته طولانی در مکزیک است. این را هنوز هم بسیار گران است و بسیاری از دوستان مشترک ما در حال حاضر گفت: آنها نمی توانند آن را به کار. این بدان معناست که من برنامه ریزی یک سفر با یک گروه از مردم من به سختی می دانم که در کشور من آشنا نیست. آن صدا و آرامش بخش—آن را برای تلفن های موبایل پر استرس! دیگر اسامی ساقدوش ها همه به نظر می رسد در هیئت مدیره, اما منابع مالی در حال حاضر تیره و تار این سال چون من بخشی از دو مراسم عروسی و مجبور به پرداخت هزینه برای لباس/مو/آرایش برای هر دو و همچنین لیسانس سفر برای عروسی دیگر (که حداقل بیشتر در بودجه و با یک گروه از دوستان از من است).

می توانم به آرامی خارج شدن از رفتن به این سفر و هنوز هم من انجام تعهدات به عنوان یک دوست و ساقدوش عروس? بخشی از من دوست ندارم عروسی صنعتی پیچیده است که آن را قرار می دهد یک برچسب قیمت بر روی دوستی است.

یک: “که برای تلفن های موبایل مانند یک دوست داشتنی و من امیدوارم که شما را بسیار سرگرم کننده است. بودجه من نمی تواند رسیدگی به هر چیزی گران تر از یک شب در شهر, بنابراین من نمی قادر خواهد بود برای پیوستن به شما. مطمئن باشید که برای ارسال تصاویر!”

س: پدر و مادر من را وادار به عقب در گنجه: من شده اند در یک رابطه برای بیش از یک سال و با زن دیگری و من در نهایت گفت: پدر و مادر من در مورد آن. خواهر و برادر من هستند, حمایت, اما من پدر و مادر واکنش نشان داد و در فوق العاده افتضاح راه به من گفتن که اگر چه آنها را دوست دارم من هنوز هم آنها هرگز نمی خواهد آن را قبول کند (و به گفته برخی دیگر از چیزهای رنگارنگ). آنها ساخته شده است زندگی من مانند یک جهنم زندگی برای سه هفته پس از فشار من به قطع رابطه است. I مجوف و به آنها گفت من به منظور متوقف کردن پی در پی جریان افتضاح متون تماس. آنها من را مجبور به عقب در گنجه. SOS. من نمی دانم چه باید بکنید. من عاشق دوست دختر من و نمی خواهید به از دست دادن رابطه اما این کاملا نابود شده من (قبلا OK) ارتباط با پدر و مادر من.

یک: من خیلی متاسفم. این برای تلفن های موبایل وحشتناکی ناراحت کننده است و من می توانم درک چرا شما احساس غارنوردی خود را بهترین گزینه پس از سه هفته بدون توقف آزار و اذیت. آیا شما شده است صحبت کردن به دوست دختر خود را در مورد این ؟ نشانی از او می دانم چه نوع از فشار شما هستیم و به او شده است قادر به ارائه شما او را حمایت ؟ اگر شما احساس می کنید که شما نیاز به نگه داشتن آن مخفی از, من امیدوارم که شما به خودتان اجازه دهید او را می دانم که چقدر سخت بوده است. لطفا سرزنش نکنید خودتان را برای دروغ گفتن در حال حاضر به خارج شدن از یورش بی امان از همجنسگرا ستیزی. من نمی دانم اگر پدر و مادر خود را ممکن است همیشه در اطراف می آیند. شما لازم نیست که به نگرانی در مورد که در حال حاضر—همه شما باید انجام دهید این است که نگاهی به برخی از فضا. شما می توانید اجازه دهید پدر و مادر خود را می دانم که شما نیاز به برخی از زمان قبل از شما آماده به صحبت دوباره و بدون تصمیم گیری که آیا این بدان معناست که شما همیشه باید یک رابطه با آنها را دوباره.

آن را نیز ممکن است برای کمک به اشتراک گذاری خود را با خواهر و برادر پس از ذکر کنید که از آنها حمایت شده است. آنها ممکن است قادر به کمک به اجرای دخالت و جذب برخی از پدر و مادر خود را مستقیم هوموفوبیا در حالی که شما زمان را از حالت فشرده خارج سوگواری دریچه به نوبه خود به دوست دختر خود را و دوستان دیگر برای آرامش ، اگر در زمان شما تصمیم می گیرید شما می خواهید به گسترش این شکستن از پدر و مادر خود را شما می توانید اگر شما تصمیم می گیرید شما آماده برای یک مقابله و گفتگو با آنها و آنها را به یک اولتیماتوم است که یک گزینه بیش از حد. اما به خودتان هدیه بدهید و به خودتان یادآوری کنید که شما می توانید به طور موقت مسدود و یا قطع متون و تماس خود را—شما تحت هیچ اجبار به گوش دادن به تکرار همان هوموفوبیا شما را دریافت کرده ام برای سال در حال حاضر.

Q. Re: ممنوع و gaslit: آمار به عنوان شما گذاشته و آنها هستند که شما تا به حال مجلس با این پسر. او ابراز تاسف کرد و پمپ ترمز در هر رابطه شما تا به حال دوستانه یا عاشقانه. به جای خواندن سیگنال او ارسال شما (“پشت کردن”) شما ظاهرا تصمیم گرفت این امر می تواند یک ایده خوب برای مقابله با او در محل کار. این که آیا شما فریاد می کشید و یا در غیر این صورت رفتار در راه شما به نظر از خط بی ربط است. شما در مواجهه با او کار می کنند. که در حال عبور از یک دختر بسیار قابل توجهی مرز است. گفتن رئیس خود را از آنچه اتفاق افتاده است ابراز ناراحتی و منع شما تمام شد imminently مراحل منطقی را پس از آنچه شما انجام است. خود شما آیا ترک این شخص به تنهایی و پیدا کردن یکی دیگر از نوار شروع به رفتن به.

یک: این که تمایز مهم: مقابله با کسی در محل کار بیش از یک اختلاف شخصی و عروق کرونر است که واقعا نامناسب و می تواند بدست او از کار اخراج شدند. آن را نیز یک پرچم قرمز به دیگران است که شما نمی خواهید به رفتار منطقی و احترام به مرزهای خود! در حال حاضر زمان مناسبی برای ارزیابی چگونه شما رسیدگی به داشتن احساسات صدمه دیده است.

Q. Re: ممنوع و gaslit: این می توانست در اوایل 20s از طریق من اوایل 30s. (من slow learner.) Prudie پاسخ مرده بود-on—the letter writer فقط باید دور ماندن از این مرد و دور ماندن از میله های زندان است. حتی با فرض این که نویسنده نامه یک راوی قابل اعتماد و واقعا نمی داد و یا متخاصم و کاملا در سمت راست در اینجا—آن را نادیده می گیرد این واقعیت است که او قلاب تا با آن مرد پس از یادگیری او در یک رابطه—او مطلقا هیچ چیزی برای به دست آوردن با فشار دادن این مسئله است. وجود دارد دیگر میله های زندان. وجود دارد دیگر مردان است.

یک: من نمی خواهم برای رفتن بیش از حد عمیق به تمام امکانات مختلف در اینجا, اما من با شما موافقم که اولین نشانه به عقب نشینی شد و زمانی که متصدی بار گفت: نویسنده نامه او در دسترس نیست و یا علاقه مند است. آن را بسیار سرگرم کننده بیشتر به دنبال افرادی هستند در دسترس است و علاقه مند است. بروید و آنها را پیدا کنید!

بحث در مورد این ستون عزیز با احتیاط در Facebook صفحه!

کلاسیک Prudie

Q. من هدر رفتن من دیدنی به نظر می رسد در یک مرد متوسط: من به تازگی مشغول به صادقانه ترین متفکر و دوست داشتنی من تا کنون ملاقات کرد. او از من حمایت را از طریق بار سخت از جمله از دست دادن شغل و در حال حمله. در اینجا اما در مورد او هیچ پول است. او جاه و او باهوش است اما به احتمال زیاد تنها آوردن یک طبقه متوسط درآمد در بهترین حالت. من یک کار خوب و من خود کافی است. در حال حاضر در اینجا اما در مورد من: من واقعا خیلی قشنگ. من تمام زندگی مردم به من گفت که من می تواند هر مرد من می خواهم به معنی یک مرد ثروتمند و شوکه هستند که من مشغول به نامزد من خوب هر چند او است. من هرگز مورخ یک مرد ثروتمند اما آن را به من کنجکاو. بنابراین بخشی از من فکر می کند من هدر دادن من به نظر می رسد خوب بر روی این مرد فقیر و بخشی دیگر از من فکر می کند که من خیلی کم عمق است که من حتی نمی سزاوار او و یا هر کس دیگری. من یک احمق برای تفکر است که یک مرد فقیر می تواند مرا خوشحال یا یک ادم سفیه و احمق برای باور جنسیتی فانتزی ؟ خواندن آنچه Prudie تا به حال به می گویند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی