کمک! همسایه بچه پاره کردن باغ من. در حال حاضر مادر خود می گوید: من یک طرفدار.


Young child hiding behind a bouquet of flowers
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

برای دریافت مشاوره از Prudie, ارسال پرسش برای انتشار به prudence@slate.com. (سوالات ممکن است ویرایش شود.) پیوستن به چت زنده هر شنبه در ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول زندگی بحث و گفتگو. تماس بگیرید و یا عزیز احتیاط پادکست صوتی در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

عزیز احتیاط

من یک حیاط بزرگ با سبزی و گل در باغ. بسیاری از همسایگان من نیست. پس از همه گیر شروع به من اجازه دهید بسیاری از همسایگان بچه ها صرف بعد از ظهر در باغ من. من حتی چاپ “طرح درس” به طوری که آنها می توانید اطلاعات بیشتر در مورد کشاورزی است. اما من باید قوانین سختگیرانه برای بازدید کنندگان من در آنچه که آنها می توانند و یا نمی توانید انتخاب کنید. هر کس می تواند ببینید این قوانین در رسانه های اجتماعی. “کهربا” توافق به انتخاب گل تزئینی زمانی که او به ارمغان آورد و فرزندان خود را بیش از. من به تازگی به خانه آمد به کثیف دسته گل در ایوان جلو و سست گلبرگ در همه جا. کهربا به من فرستاده رسانه های اجتماعی پیام ستایش فرزندان او را “متفکر” ژست دادن من خودم گل. من گفتم: من نمی لذت بردن از دیدن من سخت کار برداشت جدا, به یاد او که او تا به حال توافق برای انتخاب گل و از او خواست به او بگویم کودکان نیست به آن را دوباره. کهربا سخنرانی من در مورد چقدر سخت زندگی او بود و چگونه “تشکرها” مثل من انتظار می رود او را به “کنترل فرزندان او مانند سگ است.”

گفتم کهربا که او و فرزندان او خواهد بود نه خوش آمدید در ملک من دوباره. کهربا رفت و وحشی در رسانه های اجتماعی و من را متهم به تبعیض علیه او چرا که او یک مادر تنها یک کودک در طیف. من نمی دانم هر یک از این جزئیات در مورد خانواده اش. من فقط نمی خواهم به پاره کردن باغ من. من پاسخ ندادهاند. خواهر زاده من فکر می کند من باید “مبارزه با آتش را با آتش” و ارسال اطلاعات اثبات کهربا اشتباه است. من نمی خواهم به از بین بردن ارتباط من با دیگر همسایگان اما مردم در حفظ و درخواست من در مورد آن. من مانند دیدن خانواده ها در باغ من. من عاشق آموزش کودکان در مورد رشد چیزها. من خوب نیست در رسانه های اجتماعی. چه کار کنم ؟

—باغ شما چگونه رشد می کنند ؟

“لطفا مطمئن شوید که کودکان خود را انتخاب کنید نیست گل من دوباره” است که گریه به دور از “فرزندان خود را از هیولا و باید منظم مانند سگ است.” من تصور کنید که کهربا تحت مقدار زیادی از استرس به عنوان یک پدر و مادر تنها در طول یک بیماری همه گیر و من مطمئن هستم که کودکان خود را به خوبی در چیدن شما که دسته گل اما این باعث نمی شود آن را مناسب برای خود را به آن را در شما. او موافقت کرد و به قوانین خود را قبل از اولین مراجعه کنید. آن را تبعیض آمیز به او یادآوری آنها را بعد از, و نه آن را در هر راه کاهش مشکلات او ممکن است تجربه کرده اند در زندگی است.

من فکر می کنم این بهترین پاسخ به شما در دسترس است برای ارائه یک منطقی موجز نسخه از آنچه اتفاق افتاده است به طوری که همسایه شما یک جایگزین برای کهربا و مودبانه روشن باغ خود را, سیاست هر دو خود را در دسترس عموم لیست از قوانین و با همسایگان خود را که از شما خواسته اند چه اتفاقی افتاده است. شما لازم نیست به آن را هدف خود را برای متقاعد کردن کهربا که شما درست در وهله اول و یا او را به عذر خواهی و یا برای پاسخ به همه چیز او ممکن است در مورد شما می گویند (به طور مستقیم یا غیر مستقیم) آنلاین. او ممکن است بعدا پشیمان زیاده و یا او ممکن است همچنان به فکر می کنم بد از شما. اگر شما احساس می کنید آماده برای ایجاد چنین ارائه می دهد شما می توانید می گویند که او و فرزندان او هستند خوش آمدید اگر او موافق است به مطمئن شوید که آنها نمی از بین بردن گل خود را. اما شما قطعا نمی را به چنین یک پیشنهاد اگر شما فکر می کنم بهتر است شما و کهربا نگه داشتن فاصله خود را از هم اکنون در.

کمک! باید بگویم من چیزی در مورد همسایه من نژادپرست مجسمه ؟

دنی M. Lavery پیوست توسط راشل Fershleiser در قسمت این هفته از عزیز احتیاط پادکست.

اشتراک عزیز احتیاط پادکست در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

عزیز احتیاط

من برای یک شرکت است که بسیاری از مکان های جهانی. به تازگی ایمیلی دریافت کردم از یک مدیر (واقع در اروپا) که شروع به گفتگو کرد و گفت: “امیدوارم که شما به خوبی و هیچ کس سوزانده خانه خود را در شب گذشته!” این بود که سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات شروع شد. که من پیدا کردم این بود نه توهین آمیز بیانیه. من گفتم: پس به من گزارش, مدیر, که گفت که این فقط یک شوخی در طعم و مزه بد و که من باید در حرکت است. او من را تشویق به صحبت کردن با HR اگر من می خواستم به اما HR احتمال دفاع از مدیر بودن متهم کرده است. چه چیزی می تواند به من در این مورد ؟ آیا این فقط یک شوخی بسیار بد طعم و من تفسیر این اشتباه است ؟ چه می توانم انجام دهم, به زبان, به مدیریت در این مورد می تواند منجر به اقدامات تلافی جویانه?

—گمشده در ترجمه

من کاملا مطمئن هستم که چرا خود مدیر فکر می کند خواستار این بیانیه یک “شوخی” است به نحوی کاهش. به نظر می رسد کاملا واضح است که این شد یک شوخی است. اما فقط به این دلیل چیزی شوخی نمی کند به طور ناگهانی معنی آن محتوا-رایگان غیر ممکن است به تنفر به طور خودکار معاف از انتقاد. نقطه از مشاجره این است که رئیس خود فکر می کند شما باید یا “حرکت” و یا صحبت می کنند به HR و پس از آن “حرکت می کند.” من تصور کنید که شما ممکن است مانند این مدیر به عذر خواهی متعهد به ساخت نه نظرات مشابه در آینده و یا هر دو. در حالی که من می دانم که منابع انسانی را هدف اصلی برای محافظت از این شرکت وجود دارد دلیلی برای فرض کنیم آنها نمی خواهند خود را به مدیران ساخت نور از تظاهرات در برابر نژادپرستانه و خشونت پلیس ، با توجه به این که خود مدیر در حال حاضر به اذعان آن را یک شوخی بد, حتی اگر او پس از آن پاسخ بود به می گویند “فقط در مورد آن را فراموش:” من فکر نمی کنم آن را بیش از حد دشوار است برای متقاعد کردن منابع انسانی است که آن را یک شوخی بد این مدیر خاص باید به توافق برسند به تکرار نیست در آینده است.

عزیز احتیاط

پدر من همواره دشوار است و نژادپرستانه اما به تازگی همه چیز به سر آمد و زمانی که او یک مبارزه در Facebook و سپس عصبانی شدم و با ما برای مخالفت با او را دوباره. او “باور ندارد” نژاد پرستی وجود دارد و به من گفت: “شما گه از خانه من و get off my phone طرح” زمانی که من حاضر به موافقت با او. خواهر من سعی کردم برای رسیدن به او دو هفته بعد اما او به شدت انتقاد کرد دوباره. من فرستاده او را از 500 دلار به من همه چیز من (بیشتر سالنامه و دیگر خاطرات دوران کودکی) و به او گفت که به حذف شماره همراه من را از طرح خود را. من یک گوشی از طریق کار من خیلی مهم نیست برای من. او انجام نمی یا. پس از او چگونه درمان می شود خواهر من, من نمی خواهم به سعی کنید برای رسیدن دوباره. از کجا می توانم از اینجا بروم ؟ آیا من یک مسئولیت سعی کنید ذهن خود را تغییر دهید? و من از آنها بدم میاید که من هنوز هم فکر کردن در مورد این اما: چگونه می توانم چیزهای من ؟

—مطرح شده توسط یک نژادپرست

شما به چالش کشیده پدر خود را نژاد پرستی بیش از یک باردر هر دو خصوصی و عمومی و او را تنها فریاد زد: شما را. شما نمی اجتناب دشوار مکالمات و یا وانمود به موافقت با خود نژادپرستانه views چون شما ترس از درگیری و شما مجبور نیستید برای نگه داشتن کوبیدن سر خود را در برابر یک دیوار و فقط به خاطر این اتفاق می افتد به پدر خود. او را علاقه مند به گوش دادن به شما و یا دوباره موقعیت خود را و شما لازم نیست یک مسئولیت به او اجازه داد شما هر زمان که او احساس می کند مانند آن است. شما باید شاد من اجازه صحبت به او.

وقتی که می آید به گرفتن مسائل خود را به عقب شما چند گزینه دارید: اگر شما هنوز هم در این شرایط صحبت کردن با هر یک از اقوام دیگر که با زندگی می کنند یا در نزدیکی او سعی کنید هماهنگی با آنها به ترک همه چیز خود را توسط درب جلو و یا برای دیدار با شما در جایی متقابلا مناسب, بنابراین شما لازم نیست برای رفتن از طریق او. شما همچنین می توانید دادخواست برای حکم دادگاه از طریق دادگاه ادعا های کوچک. شما نباید نیاز به یک وکیل برای انجام این کار و هزینه تشکیل پرونده به احتمال زیاد به کم. بدیهی است که پدر خود را ممکن است خود را به عقب اگر شما از طریق دادگاه و او ممکن است سعی کنید به استدلال می کنند که دوران کودکی موارد از لحاظ فنی خود را و یا پیدا کردن راه های دیگر برای کشیدن این روند تا زمانی که آن را دیگر ارزش آن را. (برخی از افراد نیز “سرقت” دوران کودکی خود را اموال بازگشت. شما درک کنند که من نمی توانم شما را تشویق به سرقت. من صرفا نقطه آن را به عنوان یک ماده در واقع.) و اصلا فرض کنیم که پدر خود را به زحمت از بین بردن تلفن خود را از طرح خود را. او ممکن است انجام آن از وجود و یا او ممکن است از آن جلوگیری از تنبلی است. من فکر می کنم شما احساس بهتر داشتن تلفن خود را برنامه ریزی به هر حال.

گرفتن در این هفته Prudie.

مشاوره بیش از چگونه به آن را انجام دهد

من و همسرم در 50s و فوق العاده 28-سال ازدواج تک همسری. هنگامی که ما در 40s, او شروع به از دست دادن علاقه به رابطه جنسی و سرزنش خود و احتمالا در اوایل یائسگی است. من تصمیم گرفتم مشکل من بود. من کبوتر به تحصیل جنسیت تکنیک ها و اعتقادات در مورد زنان و جنسیت. من متوجه شدم که او می خواست به انجام چیزهای هیجان انگیز تر است, اما او به من نیاز به سرب در اتاق خواب. من شروع کردم هرگز-the-same-sex-دو فلسفه است. من او را تدریس, پاشیدن منی, چند ارگاسم طولانی ارگاسم, حسی, بازی, نور, بندگی و…. به علاوه من شروع به گرفتن او را برای سه روز فیلم تعطیلات آخر هفته.

من تحول ثابت خود بهره مشکلات. در اوایل این ماجرا هنگامی که او را حلق آویز بر روی لبه یک PIV و با داشتن مشکل گرفتن بر لبه میریزم انگشت یک بند انگشت در مقعد و این افتاد او بیش از لبه با یک با صدای بلند و رسا حمام. برای چند سال من فقط گاهی اوقات استفاده از این زمانی که او نیاز به یک کمی بیشتر ادویه برای دریافت کردن. سپس ناگهان او گفت که او نمی خواست به من دست او را به عقب وجود دارد. او به آن اعتراف کرده بود احساس خوب کرد و آن را کثیف و ناخالص حتی اگر وجود نداشته و هر حادثه ای که می تواند به عنوان چنین. من به او گفتم که این فقط لمس و آن را منجر به PIA که من می دانستم که او به شدت مخالف است. با اصرار من متوقف شد و فقط با استفاده از چیزهای دیگر را افزایش ارگاسم. سریع به جلو به در حال حاضر در 50s و او در واقع باید کمی میل جنسی و یا یائسگی موضوع گهگاه و کمی ادویه کمک می کند. من می دانم که وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که من می توانید انجام دهید برای اضافه کردن ادویه به او, اما من هنوز هم می خواهم به بازی با این کار دوباره. اما اگر من در نزدیکی او وجود دارد به سرعت می گوید: “نه من نمی خواهم شما دست من پایین وجود دارد.” من آن را دریافت کنید—به هیچ وجه هیچ—اما زمانی که چیزی بسیار موثر در آن باعث می شود من می خواهم به فشار مرزهای خود ، من نمی توانم او را به تکان دادن. هر گونه ایده ها به او گرم کردن به این ایده دوباره یا من غیر منطقی بودن?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnowbeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000silivri korsan taksiMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisKurtköy Escort