کمک! جنسی و رفت و آمد مکرر ما می خواستم به سعی کنید یک نژادپرست تم شب.


A couple appears bemused as they look at a laptop together.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس monkeybusinessimages/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ در حال حاضر درخواست کسانی که به خواندن بیشتر برای حمایت از ما روزنامه نگاری به طور مستقیم با اشتراک به تخته سنگ به علاوه. بیشتر بدانید.

دنی آنلاین هفتگی به چت زنده با خوانندگان. در اینجا یک ویرایش متن این هفته chat.

Q. عکس و prudes: در حالی که قفل شده است و من و همسرم را آغاز کرده اند را به طور جدی بررسی منافع ما در رابطه با دیگران است. از آنجا که هیچ کس می تواند در فرد است زمان زیادی برای پاسخگویی آنلاین, زوم چت و دریافت به دانستن مردم به خوبی چیزی است که به من می دهد راحتی بزرگ همانطور که ما حرکت رو به جلو با ماجراهای جدید. ما شده ایم چت با تعداد زیادی از جالب مردمی و نگاه به جلو به شاید ملاقات در فرد هر زمان که تلقی امن است. ما ملاقات یک زن و شوهر که ما آنها را مانند بسیاری که دارد بزرگ طرفداران و طرفداران برای یک رفت و آمد مکرر تعطیلات در ایالات متحده آمریکا است که caters به مردم در “زندگی” را به عنوان آنها آن تماس بگیرید. شوهر ساخته شده واقعا جذاب و مورد فوتی و فوری برای دادن آن را امتحان کنید, با تاکید بر ایمنی کامل و آزادی را به انجام و یا هر چیزی که ما می خواهم. رفت و آمد مکرر خود است و حتی تقسیم بین یک “منافق” سمت و برهنه طرف اجازه می دهد تا هر کس برای تنظیم به سطح خود را از راحتی. او اصرار ما برای پیوستن به آنها را در ماه اکتبر اگر آن را امن تلقی.

راستش ما همیشه به جای دفع این ایده از یک جایی مثل این و فکر می کنیم می خواهم هرگز علاقه مند می شود اما بعد از یک گروه پشتیبانی ما در زمان یک نگاه در رفت و آمد مکرر وب سایت و با توجه به آن—تا زمانی که من کردم به این قسمت در مورد موضوع شب که در آن مردم در صحنه و عمل با توجه به موضوع است. یک تم شب در ویژه: جامائیکا شب. من فقط می توانید تصور کنید تعداد زیادی از مردم سفید با dreadlocks صحبت در جامائیکا لهجه. فرهنگی تن-ناشنوایی و برهنه—به معنای واقعی کلمه در برخی از موارد بهره کشی از مردم از رنگ وحشت زده به من.

دوست جدید ما توضیح به نظر می رسید ارتفاع امتیاز سفید. او ادعا کرد که کارکنان همه آنها افرادی هستند که از رنگ واقعا لذت بردن از این شب بیش از حد! شوهر من با من موافق است که مضمون شب فوق العاده ضعیف طعم اما فکر نمی کنم آن را یک معامله شکن. من واقعا فکر نمی کنم من می تواند معده را و من آن را به عنوان دلیلی برای رفتن نیست. شوهرم موقعیت است که ما باید رفتن و جست و خیز آن شب. من بودن بیش از حد حساس و زیاده?

یک: آن است که البته کاملا معقول و منطقی برای تصمیم گیری در برابر رفتن به این رفت و آمد مکرر بر اساس آنچه به شما آموخته اند در مورد این موضوع شب به خصوص با توجه به این که این نوع از هتل شما همیشه می خواستم به بازدید در وهله اول. اگر سوال شما این است که آیا این امر می تواند یک واکنش افراطی به تصمیم گیری در مقابل به دنبال هر نوع ارتباط با این زن و شوهر بر اساس مشتاق دفاع از رفت و آمد مکرر تم شب—نه من فکر می کنم شما غیر منطقی بودن. این هرگز یک واکنش افراطی می گویند “من دیگر علاقه مند به داشتن رابطه جنسی با کسی که به دلیل راه آنها رفتار.” که فقط اجازه! شما نه گفت: این افراد باید اخراج از شغل خود و یا که آنها بد—درست است که نگرش آنها هستند turnoff برای شما. (و برای آنچه در آن ارزش, من فکر می کنم هر کسی که نشان می دهد یک مشترک تعطیلات به عنوان اولین فرد در تاریخ که ارسال برخی بسیار نامنظم سیگنال! یک دلیل وجود دارد تاریخ تمایل به شروع نسبتا پایین سطح تعاملات مانند “گرفتن یک نوشیدنی با هم در” قبل از اقدام به رابطه جنسی.)

بسیاری وجود دارد, بسیاری از زوج ها در جهان است که می خواهم به داشتن رابطه جنسی با زوج های دیگر; شما نمی خواهید به گرسنگی برای شرکت در زمانی که شما خروج از انزوا. هر نوع گروه نیاز به آمده با این نکته مهم است که هر کسی می تواند به هر دلیلی مهم نیست که چقدر کوچک یا غریب تصمیم به انتخاب کردن بدون گناه فشار یا اتهام. اگر آن را یک معامله شکن برای شما آن را یک معامله شکن. (همچنین برای آنچه در آن ارزش آنها صدای خشن حساس و مستعد به کارگیری تاکتیک های فشار. من نمی خواهم به خواب با آنها یا در موقعیت خود را.)

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie:

• ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)

• عضویت در چت زنده در روزهای دوشنبه ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول بحث.

• تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

Q. Co-worker له: من مطمئن هستم که شما نامه های مانند این به طور مداوم اما در اینجا می رود. من در عشق با یک همکار. او مجرد است. من متأسفانه ، ما نیز اتفاق می افتد به دوستان بسیار خوب است. در بسیاری از زمینه ها احساس می کنم مثل او my soulmate. متعددی وجود دارد که مشکلات آشکار با این, اما دو به بالا افزایش می یابد: 1) در حالی که من می دانم که او ارزش دوستی ما شده است وجود دارد هیچ نشانه ای روشن است که او دیگر احساسات برای من. (وجود داشته است عمیق و معنی دار مکالمات زمان صرف با هم و چند چیز است که می تواند نکات ظریف اما هیچ چیز قطعی است که من فقط chalked به من خواندن بیش از حد به همه چیز.) 2) آیا من ذکر من متأسفانه ازدواج کرده ؟ من شده است در تلاش برای فشار به این احساسات را برای چند سال و آن کار نکرده است. این فقط یک “له” از آنجا که من تجربه آن از بین برود. من او را به عنوان کامل فرد و آگاه هستم که او کامل نیست. من نیاز به می دانم که چگونه برای جلوگیری از fantasizing در مورد بودن با او. من نیاز به می دانم که چگونه برای جلوگیری از تعیین خودم تا به صورت ثابت و دل شکستگی. تا کنون من تصمیم گرفتند برای کاهش تماس با او را به خاطر من ارزش دوستی خود را فوق العاده. در این نقطه من گمان می کنم من را انتخاب کنید تا بی وقفه رنج می برند از دست دادن دوستی خود را به طور کامل.

یک: شما البته رایگان برای بی وقفه رنج می برند در صورتی که واقعا آنچه شما می خواهید. اما من امیدوارم که شما انتخاب می کنید برای انجام کاری دیگری! برای مثال, شما ممکن است را انتخاب کنید به ترک خود ناراضی ازدواج. حتی اگر همکار شما نمی بازگشت خود احساسات عاشقانه, آن ممکن است احساس بسیار لذت بخش تر و بسیار کمتر بدبختی برای پیروز شدن در یک دوست اگر نیست همچنین در loveless ارتباط است. این “راه [خود را]از خود تا به صورت ثابت دلشکستگی” نمی آید از این واقعیت است که شما انجام بیش از یک مرد شما کار با آن می آید از ثابت شکستگی بودن در یک سیاه ازدواج. من نمی خواهد وانمود کند که خروج از چنین ازدواج است که به عنوان آسان به عنوان خوراکی انگشتان دست خود را, اما آن را می تواند انجام شود; مردم ترک عشق, ازدواج در هر روز است. امروز روز شما آن را انجام دهد.

Q. خشمگین در پدر و مادر عامل املاک و مستغلات: من پدر و مادر خود را در اواسط 70s و تلاش کرده اند به فروش خانه خود را برای چند ماه. آنها در ابتدا برنامه ریزی شده برای باز کردن خانه در اواسط ماه مارس اما خوشبختانه این اتفاق نمی افتد. اما تا آن نقطه را عامل اصرار آن هنوز در محل تا زمانی که لغو شود (یک روز قبل از خانه باز شد به جای). در حال حاضر خود عامل است که گفتن آنها را به دوباره سعی کنید در ماه مه. من خشمگین هستم که خود عامل بالقوه قرار دادن من پدر و مادر مسن (و خریداران بالقوه) در خطر است. پدر و مادر من’ حرکت بعدی این است که به یک بازنشستگی تسهیلات مناسب توسط خانه ما. به طور طبیعی من پارانوئید در مورد این حوادث به دلیل همه گیر و به دلیل زندگی با دیگر شهروندان ارشد با فضاهای مشترک برای تلفن های موبایل ترسناک. در شرایط عادی من بسیار حمایت شده است. در حال حاضر من با داشتن یک زمان سخت نیست برداشتن تلفن, تماس, این, عامل, کسب و کار و اصرار دارد که این توان را در خود نگه دارد برای پیش بینی نشده در آینده برای امنیت همه مردم است. شوهر من می گوید بهتر است به تماس با عامل و دفتر او درگیر اما او برای تلفن های موبایل به عنوان اگر او نمی خواهد گوش دادن به واقعی CDC توصیه می کند. من چگونه مسئولیت رسیدگی به این ؟ یا باید قبول دارم که پدر و مادرم تصمیم و نه ما ؟

یک: فرض کنید پدر و مادر خود را در حال حرکت به یک بازنشستگی تسهیلات به دلیل افزایش مشکلات حافظه یا دشواری تصمیم گیری (من فکر می کنم شما می خواهم که ذکر آن چیزهایی که اگر آنها مورد) من فکر می کنم شما می توانید قبول این است که پدر و مادر خود را, تماس را, و آن را به آنها را اگر آنها می خواهند به صحبت می کنند به خود را نماینده املاک و مستغلات در مورد نگرانی های خود را. شما می توانید کاملا با آنها به اشتراک بگذارید که شما عصبانی در خطر او حاضر به افشای آنها را و آنها را تشویق به تشدید این موضوع را با آژانس اگر لازم است اما تا آنجا که من درک خشم خود را بر پدر و مادر خود را از جانب من فکر نمی کنم آن زمان را برای شما به مبارزه با این جنگ برای آنها.

حال اگر پدر و مادر خود را احساس اضطراب در چشم انداز ظاهری “سخت” به سمت نماینده خود را و شما می خواهید برای ارائه به صحبت می کنند به او از جانب خود من فکر نمی کنم آن را بی دلیل چشم انداز به عنوان طولانی به عنوان شما قادر خواهید بود برای برنامه ریزی کردن آنچه شما می خواهید می گویند از قبل و آیا رفتن به مکالمه در حال حاضر اشباع شده: “گوش دادن شما می شود قاتل” و غیره. اما من فکر می کنم بهترین عمل این است به آنها را تشویق به صحبت می کنند به خود و آینده بهترین شرط این است که برای ارائه به صحبت می کنند به او و یا آژانس از طرف آنها با کسب اجازه.

Q. من است سابق به خوبی معنی? من یک زن در اوایل 30s. چند ماه پیش من سابق “هاینریش” رها من پس از بیش از چهار سال رابطه است. ما تا به حال نشده با برقراری ارتباط خوب, اما او تا به حال ابراز نارضایتی به من قبل از این. من تا به حال یک megabreakdown. من به پایان رسید تا در حال اجرا خارج از آپارتمان ما hyperventilating و غیرکلامی و خونریزی از برخی از تصادفی کاهش در پای من تا زمانی که یک نوع غریبه به نام یک آمبولانس. در آن زمان من سابق نمی کند تا آنجا که از پنجره بیرون را نگاه. ظاهرا—و او را ناتوان از دروغ گفتن و همچنین یک putz, بنابراین من معتقدم که او — او به سادگی دست پاچه و به نوعی فکر کردم من تا به حال به نام کسی به من کمک کند. با وجود این واقعیت است که) من یک بیماری روانی است که او به خوبی آگاه است و ب) من تا به حال نشده است با پوشیدن شلوار زمانی که من با عجله خارج شد.

حدود یک ماه بعد من تا به حال یک تصادف در جاده و به نام او برای کمک به من را به بیمارستان دریافت کنید. (من احتمالا باید به نام یک سوار-به اشتراک گذاری اما من واقعا ناراحت بود و فکر نمی کنم از آن.) ما شروع به صحبت دوباره و پس از آن او تلاش برای مفید باشد. او برنامه ریزی برای پرداخت من سوار آمبولانس از پس از فروپاشی و او به من غذا زمانی که من با داشتن مشکل گرفتن. او به وضوح احساس افتضاح است. ما تا به حال چند متن مناسب و مکالمات تلفنی. من حتی به او گفتم من می خواهم به دوستان دوباره.

اما من به طور ناگهانی نمی تواند ایستاده فکر دیدن او و یا حتی پیام کوتاه با او. قبل از همه این اتفاق افتاده است من همیشه فکر می کردم از هاینریش به عنوان مهربان ترین و مهربان ترین فرد من می دانستم که. حتی پس از فروپاشی فکر تبدیل شدن به دوستان دوباره روزی واقعا آرامش من با وجود بزدل راه او عمل کرده است. من در نهایت باید برای به دست آوردن چیزهای من از آپارتمان خود را. عامل دیگر این است که من استفاده کردم به دیدن او فوق العاده خانواده یک بار در هفته (قبل از همه گیر البته) و آنها می خواهم برای حفظ یک دوستی با من. با اینحال من واقعا می خواهید او را به می دانم که چگونه به شدت او را آزار و بی ثبات من. شکستن و بدون هر گونه قبل از مکالمه او بود اما او کاملا شکست خورده به من کمک کند که من به شدت به آن نیاز. او اذعان دارد ، و من از این ایده است که او را وادار به حرکت می کند از این حالی که من تعادل است به ضرب گلوله به جهنم. من می خواهم او را به رنج می برند حتی اگر آن را فقط با کله پاچه در گناه.

من ناعادلانه بودن یا بیش از حد سخت? چه من به او بگویید ؟ من مطمئن شوید که او می داند که دقیقا چه این انجام داده است و به من مغز ؟ آیا من تلاش به رسمیت شناختن است که او در تلاش برای آن را تا به من و پیشنهاد به دوستان در برخی از بعد از تاریخ ؟ می گویند من فکر کردم من می توانم او را ببخشم اما نمی تواند اما من هنوز هم می خواهم او را به پرداخت برای آمبولانس سوار ؟ برقراری ارتباط با او تنها از طریق شخص ثالث? من احساس می کنم نمی تواند منطقی فکر کردن در مورد این.

یک: من فکر می کنم وجود دارد خوب چند نشانه در نامه خود را: شما آگاه هستید که در حال حاضر اصلی خود تمایل به مجازات هاینریش است که شما در واقع نمی خواهم به دوستان با او و این که شما در حال حاضر قادر به درمان او را با احترام و یا در نظر گرفتن. شما همچنین قادر به اثبات که او تا به حال حق را برای پایان دادن به رابطه خود را که درست است و این که او متوجه نیست که شما نیاز به یک آمبولانس در زمانی که شما از خانه بیرون زد پس از فروپاشی خود را. در حال حاضر حداقل من نمی فکر می کنم شما باید ارتباط با هاینریش یا خودتان و یا از طریق یک شخص ثالث است. شما دو شکسته و دوستی است در حال حاضر ممکن—بهترین کاری که شما می توانید به هر یک از دیگر است که فضا فاصله بی طرفی و عدم آسیب برساند.

به شما می گویند که او “نداشته ابراز نارضایتی” به شما یک بار در چهار سال رابطه اما اعتراف است که شما دو نفر نبودند برقراری ارتباط قبل از فروپاشی خود را; من فکر می کنم شما در حال تثبیت شده بر این باور است که اگر هاینریش حال ابراز نارضایتی در راه است که شما می تواند شنیده ام شما دو هرگز شکسته و یا فروپاشی خود آمده اند در برخی از راه های شما می تواند پیش بینی کرده اند و یا به عنوان درک “عادلانه است.” این ایده که او را به “حرکت” در حالی که شما را به رنج می برند این است که من فکر می کنم یک جزء از این باور است. شما البته می دانم آنچه که او تعادل است که واقعا دوست دارم پس از فروپاشی است. من تصور کنید که یادگیری سابق خود را مجروح خود و به بیمارستان رفت به طور مستقیم پس از فروپاشی خود خواهد بود نسبتا ناراحت کننده, و این واقعیت است که هاینریش ارائه شده برای پرداخت هزینه های پزشکی خود نشان می دهد که او نه به سادگی پرش خود را به دور مکان شاد. اما از همه مهمتر این است که بخشی از این واقعیت اساسی فروپاشی است که افرادی که شکستن را به حرکت پس از آن. شما نمی توانید می گویند شما تشخیص حق خود را برای شکستن تا با شما در حالی که همچنین خواستار حق مجازات او را برای “حرکت” از آنجا که دقیقا همان چیزی است فروپاشی است.

هاینریش است آسیب دیده مغز خود را; او به پایان رسیده است رابطه خود را و شما در حال غمگین صدمه دیده و عصبانی است. شما به عنوان کسانی که احساسات اما آنها نه حق شما به دنبال او را به رنج می برند و نه آنها او را به تنهایی مسئول برای خود یا خوشبختی یا بدبختی. لطفا صحبت می کنند به یک درمانگر اگر شما در حال حاضر در حال دیدن یک با بیان هدف از ساخت مطمئن شوید که شما انجام نمی تماس با سابق خود را و پیدا کردن راه هایی برای مسئولیت های خود را بهبود و رفاه. من برای شما آرزوی بهترین ها را در این پروژه و مصرانه از شما را به سابق خود را دوست پسر به تنهایی.

Q. قرنطینه partiers: دوست پسر من است یک گروه بزرگی از دوستان در 30s خود را که هنوز برای حزب. با وجود دولت ما را پناه-در-محل سفارش آنها در حال گرفتن با هم به طور منظم به اویختن نوشیدنی و مواد مخدر. این باعث می شود من خیلی عصبانی است. من پست های ضروری کارگران قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر و در حالی که التماس مردم به ماندن در خانه. من در معرض خطر اعضای خانواده که وحشت زده هستند.

دوست پسر من موافق آنها هستند, احمق بودن اما همچنین گاهی اوقات به نظر می رسد وسوسه پیوستن—اگر آن نیست برای من من فکر می کنم او می تواند با آنها. او همچنین باعث می شود بهانه ای برای چرا او نمی تواند حضور هر یک دعوت نامه به جای ایستاده و به آنها می گوید او نمی تواند معاشرت چرا که او فکر می کند آن را غیر مسئولانه است. من می دانم که ما نمی تواند کنترل همه, اقدامات, اما من زیاده بودن ناراحت است که او نمی در نظر گرفتن این مطلب به طور جدی ؟ زمانی که همه چیز در نهایت آرامش دعوت می کرد آیا من نیاز به فقط اجازه دهید آن را بروید و نگه داشتن دهان من بسته? من این را به عنوان سوء استفاده از امتیاز خود را در راه است که می تواند مهم به تماس مشابه اما بیشتر شرایط آشنا است.

یک: آن را به ندرت توصیه من این است که کسی باید “اجازه دهید آن را بروید و نگه داشتن [خود] بسته دهان” هنگامی که آن را به صحبت کردن با یک شریک مورد اختلافات جدی در مورد مسائل بهداشت عمومی و ایمنی و ارزش های مشترک. این بدان معنا نیست که من فکر می کنم تنها گزینه هستند یا متقاعد کردن دوست پسر خود را به توافق با شما در هر نقطه و یا شکستن تا با او! اما با توجه به این که شما دو حداقل در حال حاضر در توافق در مورد آنچه شما باید انجام دهید (نه به اشخاص) من فکر می کنم وجود دارد اتاق را به بحث صادقانه و nonjudgmentally تمایل خود را به افراد دیگر و از راه های که در آن می تواند گاهی اوقات احساس دلهره آور به تامل مخالفت با یکی از دوستان. این بدان معنی نیست که شما باید برنامه به صورت جداگانه فریاد در تمام دوست پسر خود را دوستان بعد از پناهگاه در محل سفارشات برداشته شده است اما شما قطعا می توانید به او صحبت کنید در حال حاضر در مورد نگرانی های خود را و سرخوردگی و صادقانه در مورد چگونه شما فکر می کنم او باید در نظر گفتن آنها به همین دلیل او را از آمدن به طرف به جای ساخت تا در لحظه بهانه.

Q. زندگی می کنند-در عشق: من اختصاص داده شده مامان به من دو بچه و یک کار حرفه ای با خانواده و دوستان است. من شده اند با قدمت یک مرد دوست داشتنی برای سه سال. من چیزهای بسیار به آرامی با او اما در حال حاضر او است که بخشی جدایی ناپذیر از زندگی من و بچه های من او را میپرستم. او یک مرد بزرگ است—او خوش بین و فعال او آشپز, و پاک سازی, و او است که سرگرم کننده و دوست داشتنی با بچه های من. او می خواست به حرکت در با ما برای مدت زمان طولانی. این چیزی است که من نمی خواهم او را به حرکت در. بخشی از آن این است که ما باید مالی مختلف فلسفه (او صرف هر دلار او و من بودجه برای روز های بارانی). بخشی از آن این است که من گاهی اوقات احساس می کنم مثل بچه های من و من پر نقش “خانواده” برای او اما در واقع او می توانست ضامندار بر روی هر کسی است. اما بیشتر من فقط عاشق استقلال بودن پادشاه از قلعه خود و داشتن فضای خود من. پس از بد ازدواج و افتضاح طلاق من احساس می کنم به تنهایی زندگی می کنند (با بچه های من!) یک فرصت است. من نمی خواهم همه مسائل خود را در اینجا. زمانی را به تنهایی احساس می کند بیشتر شبیه به یک نیاز از می خواهید در این زمان در زندگی من است.

ما را شکسته تا بیش از این موضوع گذشته اما آشتی از آنجا که ما از دست رفته هر یک از دیگر. ما توافق کردیم که او با ما بماند در طول همه گیر و اگر چه او انجام داده است و نه هر چیزی اشتباه است من خودم تحریک حضور ثابت او و علاقه و محبت کاهش یافته است. او روشن ساخته است که او می خواهد زندگی در ارتباط است. من نمی خواهم او را به حرکت در, اما من هم نمی خواهم به از دست دادن او را. ما در بن بست هستند. آیا من آن را خورد و او را در حرکت به فراغت بچه ها من و دل شکستگی از دست دادن او ؟ من وحشتناک یک مادر برای اجازه دادن به بچه های من عاشق این مرد خوب تنها برای شکستن تا با او از آنجا که من نمی خواهم به زندگی می کنند با هم ؟ چگونه من توضیح دهید که به آنها ؟ آن بوده است مدت سه سال و اگر من هنوز هم نمی خواهم او را به اینجا زندگی می کنند من نمی بینم خودم را تغییر ذهن من در هر زمان به زودی.

یک: در خطر ابتلا به صدایی سبک, شما نوع را تغییر ذهن خود را: دوست پسر خود را در حال حاضر با شما زندگی می کند. من معنی نیست که به اخراج شدید شرایطی که منجر به او را به انجام این کار; من درک می کنم که اگر گزینه های خود را به هر دو پناهگاه در محل با هم و یا از هم جدا شما نمی خواهید به ارتکاب به یک وضعیت که در آن شما ممکن است قادر به دیدن یکدیگر نزدیک و در فرد برای هفته ها یا ماه یا بیشتر طول بکشد. اما اگر شما واقعا نمی خواهید با او زندگی می کنند و در حال حاضر او با شما زندگی می کنند و سپس آن را ساختگى و شما را به کشف کردن چقدر دیگر شما مایل به زندگی با هم از مصلحت و بسیار واضح و روشن در مورد حرکت کردن تاریخ. شما همچنین می خواهید پس از آن باید آماده برای واکنش خود و برای امکان وجود دارد که شما ممکن است دو روزی استراحت بیش از این موضوع به دلیل آن است بسیار جدی در موضوع سازگاری.

این احساس شدیدتر از من در نظر گرفته شده زمانی که من شروع به نوشتن این! من واقعا درک چرا شما مقدار فضایی خود را و من می توانم شنیدن این راه که در آن شما احساس وحشتناک گناه مایل به حفظ حریم خصوصی و فضای در راه است که شما از ترس درگیری با فرزندان خود را به خوبی بودن. اما او تنها ماندن با شما برای چند هفته و من اصلا فکر می کنم فرزندان خود را در حال رفتن به سقوط از هم جدا اگر او حرکت نمی کند در برای همیشه لطفا برای. از همه مهمتر, من فکر نمی کنم از آن خواهد شد خوب برای کودکان خود و یا برای شما اگر شما در حفظ و به عنوان شما در حال خروج از یک نابجا و احساس گناه پس از شما در حال حاضر احساس خفه شلوغ, خارش نسبت به محبت و جنس مخالف زندگی با این مرد است. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که روشن شود با او در مورد این که چگونه است که رفتن به کار برای شما در دراز مدت و است که شما نیاز به یک بسیار روشن تاریخ برای خروج این ترتیب زندگی می کنند و سپس به او اجازه دهید خود را می گویند بیش از حد. شاید او قادر خواهید بود به او و ناامیدی; شاید شما را شکستن. هر دو از این گزینه ها بهتر از “به آرامی در حال به انحراف محور” از آنجا که شما دو نفر با هم زندگی می کنند.

Q. رسیدن به estranged خانواده: رشد عمه من “سوزان” و من خیلی نزدیک است. او جوانتر, کولر, تک, خواهر, زندگی در شهر بزرگ, در حالی که پدر و مادرم و تمام خانواده ما در زندگی محافظه کار حومه. اما در طول سال ارتباط بین پدر و مادر و عمه من soured به نقطه که در آن آنها نیست و صحبت در سال است. ما موفق به اقامت در تماس از زمان من 10 تا از طریق پست-سال کالج. اما ما به پایان رسید تا از دست دادن تماس و من او را دعوت به عروسی من در پدر و مادرم درخواست با وجود سوء ظن و تمایل به عمه من وجود دارد. ما نمی صحبت در نزدیک به شش سال است.

سوزان یک پرستار زندگی در یکی از شهرهای سخت ترین ضربه از coronavirus شده است و او در ذهن من به تازگی. من می خواهم به مطمئن شوید که او همه حق است و ماندن به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است در حالی که در خط مقدم در برابر این بیماری همه گیر. من واقعا از دست او. این یک ایده خوب است ؟ آیا شما فکر می کنم من باید فقط اضافه کردن این فشار به او داده شده فعلی تمرکز بر صرفه جویی در زندگی می کند ؟ اگر من رسیدن به یک متن بهترین راه—است که آن را بیش از حد سخت به چشم پوشی اگر او نمیخواهد به پاسخ ؟ یا من باید پست الکترونیکی حلزون ، چه من می گویم ، من فکر می کنم من نه دعوت به عروسی من به عنوان من ارسال او یک “نشانه” بنابراین ما فاصله است که به وضوح تقصیر من. اما راستش من فقط خیلی خسته از بودن در وسط بحث بین او و پدر و مادر من. من هیچ بیمار را به سمت او و دوست دارم به عمه من در زندگی من دوباره اگر ممکن است.

یک: من فکر می کنم آن را ممکن است! شما آگاه هستید مختلف ممکن است دلایل سوزان ممکن است کاهش مجدد اما تا زمانی که شما آماده هستید به شانه ناامیدی از عصبانی یا nonresponse با فضل خوب, من فکر می کنم شما می توانید سعی کنید برای دریافت در تماس با او. شما می توانید نگه دارید اولیه پیام نسبتا مختصر: فقط اجازه دهید او را می دانم که شما به فکر او است که شما از دست او در حال متاسفم برای داشتن اجازه ارتباط گذشت (صرفه جویی در هر گونه توضیح در مورد رابطه مشکل خود را با پدر و مادر خود را برای یک بعد از, گفتگو, اگر و تنها اگر سوزان به نظر می رسد علاقه مند به داشتن یک) و این که شما را در درک اگر او را نمی خواهند پاسخ دهند.

برای چه آن را به ارزش در حالی که من نمی خواهم شما را به بیش از حد سخت در خود من فکر می کنم شما را دعوت عمه خود را به عروسی خود را بسیار “ارسال خود یک نشانه است.” که عجیب و غریب و یا چرخش منحصر به فرد او ممکن است قرار داده اند در مورد وضعیت اما نوع تنها راه او می تواند آن را بخوانید. این واقعیت است که شما “خسته” از پدر و مادر خود را haranguing که شما حذف او از عروسی خود را مفید است که اطلاعات متنی (من امیدوارم که آن را روشن من نمی فکر می کنم شما یک هیولا برای داشتن انجام می شود) اما این واقعا به تغییر هر چیزی. شما انتخاب خود را اولویت بندی کنید از والدین خواسته است که در مورد از دست داده و در این رابطه به عنوان یک نتیجه طبیعی است که انتخاب. این بدان معنا نیست که شما مجبور به صرف بقیه عمر خود را التماس بخشش برای حذف او از عروسی خود را اما تنها وجود دارد بنابراین بسیاری از او می تواند به عنوان خوانده شده مانند یک رد. من فکر می کنم هر گونه امکان آشتی را مانع اگر شما اقدام به relitigate که انتخاب بنابراین بهتر است نه به سعی در توجیه یا تطهیر آن است. نکته در اینجا این است که شما از دست او هستند و متاسفم که شما نمی اولویت بندی رابطه شما با او نه او به توافق می کنید که شما ساخته شده حق انتخاب خود را در مورد لیست مهمان برای عروسی خود را سال پیش.

Q. Follow-up—re: خشمگین در پدر و مادر عامل املاک و مستغلات: سلام Prudie با تشکر برای گرفتن سوال من. یکی از والدین به دلایل حرکت است زیرا از پدرم افزایش از دست دادن حافظه. این مرکز دارای یک حافظه واحد مراقبت که من پدر و مادر من نیاز او به استفاده از آن به دلیل آن را بسیار برای او را به مقابله با خود را ، من نمی دانم که آیا این تغییرات هر یک از این سناریو ، و دولت خود را که بسیار سخت بوده است, آمار COVID-19. اما پس از آن ماست (و از آن جایی که بازنشستگی تسهیلات است).

یک: این که مفید background—از شما بسیار سپاسگزارم. در آن صورت من فکر می کنم شما باید به صحبت می کنند با عامل خود را کنید و سعی کنید به (به عنوان بهترین عنوان شما می توانید داده های خود را قابل فهم خشم) حفظ مدنی تن و چوب به بحث در مورد دستورالعمل CDC و هر محلی احکام شما فکر می کنم او نیاز خود را مطابق با, به جای حدس و گمان در مورد انگیزه یا شخصیت او. در صورتی که شما به دست آورده اند برادر خود را به عنوان بیان می رود. اگر نه شما می خواهید برای رفتن بر سر او به صحبت می کنند به این سازمان را به مطمئن شوید که آن را تضمین میکند که عوامل آن مطابق با مقررات ایمنی و بهداشت, من فکر می کنم که بهترین گام بعدی. من متاسفم شما باید برای مقابله با تمام این در حال حاضر, و من امیدوارم که شما قادر به دریافت به پدر و مادر خود را در جایی امن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

Q. Re: خشمگین در پدر و مادر من’ نماینده املاک و مستغلات: شما می توانید از پایه استدلال خود را—و به پدر و مادر خود مهمات—با چک کردن خود را Realtors محلی دستورالعمل انجمن و بهترین شیوه. شما می توانید پیدا کردن محلی خود را در انجمن انجمن ملی از Realtors سایت. انجمن ها اداره امتحانات و دادن اعتبار به Realtors. شما می تواند آنها را به وزوز و دیدن آنچه که آنها می گویند.

یک: که بسیار مفید است. با تشکر از شما! در هر زمان وجود دارد متمرکز دستورالعمل های حاکم بر یک موقعیت خاص آن تنها می تواند کمک به خودتان را با آنها. امیدوارم آنها روشن توصیه هایی برای چگونه خود را نمایندگی می توانید با خیال راحت کار خود را انجام دهد و شما قادر خواهید بود برای متقاعد کردن آژانس به پیروی.

دنی M. Lavery: با تشکر بسیار برای چت امروز همه! مراقبت از خودتان به عنوان بهترین عنوان شما می توانید و ببینید شما در هفته آینده.

اگر شما از دست رفته قسمت 1 از این هفته, چت, اینجا را کلیک کنید به آن را بخوانید.

بحث در این ستون ما در Facebook صفحه!

از مراقبت و تغذیه

Q. آیا تغییر آب و هوا معنی من نباید بچه ها ؟ من وحشت زده که من قصد دارم به یک بچه در پنج یا شش سال و پس از آن همه چیز شروع به گرفتن واقعا بد زمانی که بچه هنوز جوان است. این واضح است که وحشتناک; هیچ بچه جوان می توانست روانی یا ملموس مهارت های لازم برای مقابله با آن, و من مطمئن هستم که من می خواهم یا نه. این همه من شده فکر کردن در مورد هفته. من مطمئن هستم که شما دریافت ایمیل مانند این همه زمان ها (هر چند احتمالا از پدر و مادر واقعی) و من می دانم که وجود دارد هیچ پاسخ واقعی, اما چگونه می توان این انتخاب ؟ آن است که همیشه یک درست است ؟ بیشتر بخوانید و ببینید چه Carvell Wallace تا به حال به می گویند.

دنی M. Lavery جدید کتاب چیزی است که ممکن است شوک و بی اعتبار شما ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>