کمک! هفته قرنطینه و کمی تنبلی چشم چراغ من و دوستم به یک تصمیم بد.


Collage of two hands touching with Xanax in a palm.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس توسط artisteer/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

دنی آنلاین هفتگی به چت زنده با خوانندگان. در اینجا یک ویرایش متن این هفته chat.

* پرسش: من در خواب با بهترین دوست من: من بهترین دوست “میا” و من شده اند با یکدیگر سنگ برای چند سال در حال حاضر. ملاقات ما در جشنواره موسیقی فجر و همواره وجود دارد برخی از تنش های جنسی; ما شده اند قرنطینه با هم برای چند هفته گذشته و آن را در نهایت آب پز را بیش از. ما خسته شب گذشته و در زمان برخی از زاناکس سعی کنید برای از بین بردن برخی از اضطراب از همه چیز که در جریان است و یک چیز به دیگری منجر شد در حالی که ما cuddling و ما تا به حال ، ما صحبت کردیم و هر دو به آن را پشیمانی نیست و فکر نمی کنم آن را تغییر دوستی ما اما احساس وحشتناک برای انجام این کار به دوست پسر خود. من واقعا دوست دارم و در حالی که من همیشه فکر می کردم در مورد داشتن رابطه جنسی با میا من هرگز آن را انجام هوشیار زیرا من می دانم که چه مقدار از آن را به او صدمه دیده است. او همچنین احساس می کند افتضاح از این است که پسر او فکر می کند او می خواهد ازدواج کند و اگر او می دانست که می خواهد او را از بین ببرد. ما باید به او بگویید که دوست پسر و یا این است که بهتر است سمت چپ یک راز تا ما می میرند ؟ ما افتضاح مردم ؟

یک: من امیدوارم که شما و میا (و میا پسر, اگر شما تصمیم می گیرید به او بگویید) همه می توانید سعی کنید به قطع خودتان حداقل کمی شل در اینجا به شما به عنوان زیر بسیار منحصر به فرد و بی سابقه ای نوع از استرس به عنوان شما را مجبور به قرنطینه. من نمی دانم چقدر زاناکس شما در زمان (یا چگونه با استفاده از هر کدام از شما به زاناکس و چگونه آن را تحت تاثیر شما) اما شما نمی گویند شما احساس اختلال است که شما کاملا ناتوان از تصمیم گیری برای خودتان بسیار به عنوان آرام و disinhibited بنابراین من فرض کنیم شما نگران نیستید در مورد هر کسی که استفاده از گرفته شده است. شما می خواهید به صحبت اول در مورد اینکه آیا شما می خواهید به زاناکس دوباره و اگر تا چقدر و اگر شما فکر می کنم آن را عاقلانه به آن را در همان زمان و یا نه اختصاص دادن یک نفر به “پرستار بچه” نقش به مطمئن شوید که شما صرفه جویی در برخی از شرایط اضطراری از آنجا که من اعتصاب به عنوان یک برنامه به طور بالقوه قابل توجهی در موضوع سلامت شما را مجبور به مقابله با زمانی که شما در حال قرنطینه با هم.

شما و میا واقعا شما مجبور هستید با هم زندگی می کنند و نه هر کس دیگری برای آینده قابل پیش بینی می کند او دوست پسر, اخبار عمیقا نگران کننده—من که تعجب شما دو تا به حال رابطه جنسی! من نمی گویم که چون من فکر می کنم شما باید هیجان زده در مورد آن و یا تصمیم گیری در حال حاضر که آن را یک ایده خوب بود اما استرس چگونه منحصر به فرد و قابل توجه و پیش بینی نشده این شرایط بودند و به نظر خودتان را “افتضاح مردم” به دنبال آسایش و چند ساعت از تنش امداد طریق رابطه جنسی است. آن را نیز برای تلفن های موبایل مانند شما دو نفر باید جدی فیزیکی و شیمی و همچنین عمیق و جاودانه دوستی بنابراین بخشی از آنچه ممکن است بر روی میز در حال حاضر این سوال که آیا شما و میا می خواهید در یک رابطه عاشقانه با هم—احتمالا در علاوه بر این به رابطه او با دوست پسر خود و یا احتمالا به جای رابطه او با دوست پسر خود. که ممکن است یک گفتگو با ارزش بیش از حد قبل از اینکه شما تصمیم می گیرید چه چیزی برای گفتن به او.

اگر هیچ چیز دیگری به خودتان زمان; شما لازم نیست که در مورد این بحث با دوست پسر فردا و یا در حالی که شما هنوز هم در قرنطینه و قادر به صحبت کردن بیش از همه چیز در فرد است. من فکر می کنم این امر می تواند دشوار است برای نگه داشتن این را از او به طور نامحدود بنابراین اگر شما فکر می کنم شما نمی قادر خواهد بود برای ایستادن از گناه و سپس شما می توانید شروع به برنامه ریزی چگونه شما در حال رفتن به این گفتگو. اما اگر شما علاقه مند در دوستیابی میا (به هر دلیلی) متعهد به داشتن رابطه جنسی نه دوباره تصمیم به او بگویید من فکر می کنم که بسیار قابل درک است.

چگونه به دریافت مشاوره از Prudie:

• ارسال پرسش برای انتشار به [email protected]. (سوالات ممکن است ویرایش شود.)

• عضویت در چت زنده در روزهای دوشنبه ظهر. ارسال سوالات و نظرات در اینجا قبل از و یا در طول بحث.

• تماس صوتی از عزیز احتیاط پادکست در 401-371-عزیز (3327) خود را به شنیدن سوال و جواب در آینده قسمت از نشان می دهد.

Q. من هم اتاقی متوقف نخواهد شد معاشرت: من با داشتن مسائل با من هم اتاقی “آنیا” که در نوبه خود است که با داشتن یک زمان سخت با اجتماعی فاصله. آخر هفته گذشته او به صرف زمان با دو گروه مختلف از دوستان و یک زن و شوهر از مردم به صورت جداگانه. یکی از این موارد بود که پس از سوم ما هم اتاقی, “منشی” به ما گفت که او تا به حال یک تب اگر چه خوشبختانه این نیست تبدیل به COVID-19. من پیامک آنیا بعد از گفتن او را که او نمی تواند نگه داشتن رفتن و با مردم و دفاعی در ابتدا, اما من فکر کردم پیام غرق در. سپس دیروز او رفت و برای یک پیاده روی با یک دوست. من می دانم که این خوب است اگر شما 6 فوت از هم جدا, و من می دانم که شما هنوز هم می تواند در پیاده روی تحت دولت stay-در-خانه سفارش. اما او نگفت پریا یا که او و دوستان او بودند بیرون رفتن—من از یک تصویر دوست خود قرار داده و در Instagram. آن را احساس می کند مانند او نمی به من بگویید چرا که او می دانست که من نمی خواهد آن را دوست دارم و من واقعا نا امید با او. کوتاه از میل بسیاری از تویت ها در مورد ارتباط با افراد خارج از خانه خود را به طوری که او آنها را می بیند به او خوراک, چگونه می توانم این را با او دوباره ؟ ما تا به حال بسیاری از مسائل و من به خصوص نمی خواهم او دیگر نیست اما رابطه ما شده است OK به تازگی و من می خواهم برای حفظ صلح بین ما به عنوان آنجا که ممکن است.

یک: من با شما موافقم که “میل بسیاری از توییت به طور غیر مستقیم با هدف در یک اتاقی رفتار” است و نه یک استراتژی موثر برای گرفتن آنچه شما می خواهید. این اعتصاب به عنوان این نوع از وضعیت است که “جلسات خانه” طراحی شده بودند. سرزنش آنیا به طور خلاصه بیش از متن نیست همان چیزی که به عنوان داشتن یک مکالمه واقعی که در آن شما می توانید مقایسه دو یادداشت; مطمئن شوید که شما هر دو در رسید و از همان تاریخ تا به اطلاعات در مورد چگونه برای ایمن ماندن; و توافق بر قوانین مجلس است که به هر دو شما. شما لازم نیست که به مانند آنیا به منظور مودب خانه نشست. (و من نمی دانم که او می تواند intuited که شما می خواهید به مطلع می شود هر زمان او رفت و در یک پیاده روی با دوستان فرض کنید او و گفت: دوستان در واقع اقامت 6 تا 10 فوت از هم جدا. اگر این چیزی است که شما می خواهید او را به انجام این کار برای مدت زمان از پناهگاه در محل سفارش شما در حال رفتن به مجبور به درخواست او شروع به انجام آن نه فقط فرض کنیم او به عنوان خوانده شده ذهن خود را.) برنامه خانه نشست کشف کردن آنچه شما سه نفر می توانند به توافق برسند و سپس دنبال کردن و یا قطع او را در رسانه های اجتماعی اگر آن همه شما را آزار.

پرسش: هنگامی که شما رسما رشد می کنند ؟ من در اوایل 20s و در پایان من مدرک دانشگاهی. من یک شغل تمام وقت امن و شروع خواهد شد و بلافاصله پس از فارغ التحصیلی در شهر من به مدرسه رفت و در هر چند کار ممکن است از راه دور با توجه به شرایط کنونی. پدر و مادر من به من کمک کرد برای پرداخت اما من در طول کار به کمک یک بخش عمده و پرداخت خود من هزینه های زندگی نیز هست. پس از فارغ التحصیلی من هنوز هم خواهد بود در بیمه خود را, اما هیچ چیز دیگری. اما پدر و مادر من بسیار خواستار در نظر تعهد من نسبت به خانواده ام. آنها هنوز هم قانون زندگی من و نیاز به درگیر در همه چیز من انجام دهد. سوال من این است که زمانی که من مجاز به رشد است ؟ آیا این تغییر اتفاق می افتد جایی که من هستم نه نافرمان کودک زمانی که من را در انتخاب آنها موافق نیست اما مستقل فرد بالغ است ؟ من سپاسگزار برای همه چیز پدر و مادر من برای من انجام داده اند اما من می خواهم به خود فرد است. من نمی دانم که چگونه به مجموعه کسانی که در مرزهای با آنها و یا حتی آنچه که مرزهای آنها را تنظیم کنید. من فقط خودخواه بودن به می خواهید فضا را از آنها ؟

یک: بدیهی است که شرایط چه هستند و شما نمی ممکن است قادر به تولید نوع فیزیکی و عاطفی فاصله شما ممکن است مانند در چند هفته آینده و یا ماه. بنابراین من نمی خواهم به پیشنهاد بسیار در راه خاص. اما آن کمک خواهد کرد به یاد داشته باشید که شما نمی خواهد رشد یا توسعه معنی دار استقلال به دلیل پدر و مادر خود می گویند: “ما در مورد آن فکر و ما تصمیم به شروع درمان شما مانند یک فرد بالغ در حال حاضر. ما واقعا تحت تاثیر قرار چگونه با شما رفتار بیش از چهار سال گذشته و ما دیگر فکر می کنم شما به عنوان یک کودک در هر راه. به انجمن خوش آمدید بزرگسالان بال از خانواده!” بزرگسالی چیزی است که پدر و مادر خود را می تواند به شما عطا کند و یا تصمیم به از بین بردن.

به طور معمول افرادی که می خواهید برای اجرای زندگی خود را برای شما پاسخ نمی دهند به مرزهای جدید با “آه با تشکر برای اجازه دادن به من می دانم—موفق باشید!” اما “چرا شما که بسیار مرموز همه ناگهانی ؟” و “چگونه می تواند شما را بسیار ناسپاس?” و “نمی شود مسخره—به من که” همه عبارات است که می تواند احساسی مملو و لجستیکی به چالش کشیدن به حرکت. درمان کمک خواهد کرد که در دراز مدت به عنوان اولویت دادن به جنگ شما می خواهید برای مبارزه با بیش از چیزهایی که شما مایل به اجازه رفتن می خواهد با کاهش به مسئولیت برای برخی دیگر احساسات (ساده تر از انجام گفت, اما آن را آسان تر با تمرین). من فکر می کنم شما می دانید پاسخ به سوال آخر شما را اما فقط در صورتی که شما نیاز به شنیدن شخص دیگری آن را می گویند: نه خودخواه می خواهید به فضا از پدر و مادر و حتی پدر و مادر شما را دوست دارم و تحسین. و هیچ چیز وجود دارد متناقض در گفت: “من عاشق پدر و مادرم” و همچنین “من قصد ندارم به جای تمایل خود را برای اجرای زندگی من برای من است.”

پرسش: Re: من در خواب با بهترین دوست من: Prudie من فکر می کنم شما خاموش علامت اینجا. با توجه به این که آنها دوستان نزدیک با طولانی تنش های جنسی, من فکر نمی کنم آن را به یک گزینه قابل دوام برای ادامه دوستی و هرگز بگویید میا ، به نظر می رسد به عنوان اگر وجود دارد یک امکان مجزا این می تواند اتفاق می افتد دوباره با یا بدون مواد درگیر است. من همچنین فکر می کنم آن را به ارزش اشاره به این که با وجود فوق العاده غیر معمول وضعیت افراد بزرگسال قادر به کنترل رفتار خود را. همه گیر استرس زا است اما آن را نه یک پاس رایگان به غیر مسئولانه و یا خطر-به دنبال رفتار است. من فکر می کنم همه ما را ملاقات کرده اید مردم که ما متوجه ما می خواهم به داشتن رابطه جنسی با شرایط دیگر اما به هر دلیل متوجه آن نیست و شرایطی که ما در آن ساکن است. من نمی گویم که میا و نویسنده نامه در حال جبران ناشدنی مردم بد, اما این چیزی است که آنها—و به طور خاص به عنوان کسی که در یک شریک تقلب—باید احساس گناه در مورد. و این واقعیت است که نویسنده نامه می گوید آنها نمی حسرت آن حتی اگر هر دو آنها احساس گناه نشان می دهد وجود دارد بسیار قابل توجهی خطر ابتلا به آن را دوباره اتفاق می افتد که حلقه من به این واقعیت است که پسر باید گفت:—این غیر ممکن است که آنها می تواند به طور نامحدود حفظ آن از او را در حالی که همچنین نمی نزولی به یک امر است. یا احساس گناه بیش از حد خواهد بود و آنها در نهایت اعتراف و یا آنها را به ادامه این پشیمانی نیست و با گذشت زمان توجیه گناه و در نهایت داشتن رابطه جنسی دوباره. دوباره نامه نویسنده و میا مردم بد نیست اما من اساسا رد فرض جواب شما که این به طور طبیعی اتفاق می افتد با توجه به این شرایط و فقط به این دلیل آن را یک بیماری همه گیر آن را به عنوان بد نیست به ارتکاب خیانت به عنوان معمول است.

یک: این که عادلانه است. من می خواهم برای پیدا کردن یک تعادل بین “خود قطع برخی از کساد چرا که بار سخت به اندازه کافی آن را به عنوان است” و “همه تقلب در همه حال حاضر هیچ قانون!” من موافقت می کنم که اگر هیچ یک از آنها را حسرت آن را احتمالا زمان برای انجام برخی از روح جستجو در مورد اینکه آیا میا در واقع می خواهد به ماندن با دوست پسر خود.

Q. نه میلیون عصبی Nellies: دایره من از دوستان بسیار “وصل” و آنلاین. این مردمی به طور کلی به خوبی مطلع در مورد اخبار. این بود تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شده است. در حال حاضر فقط در مورد همه دوستان من می خواهم به بحث در مورد آخرین آمار مرگ و بینی و غیره. این افتضاح است. من در حال حاضر نگران همهی اعضای خانواده و به طور کلی عدم امنیت اجتماعی شبکه در این کشور است. من سعی کردم به آرامی هدایت دوستان مکالمات دور از coronavirus و در موضوعات دیگر است. اما این ویروس را لمس کرده است تقریبا در هر منطقه از زندگی ما است. در هر وضعیت اضطراری ما قطعا می خواهم به صحبت کردن در مورد اخبار nonstop. است و حتی آن را معقول و منطقی به انتظار من از تمام دوستان به ما تغییر پویا در میان همه گیر? آیا من نیاز به نوعی فقط پیدا کردن دوستان جدید ؟ نمی خواهد که من حتی تنهاتر?

یک: وقتی که “به آرامی هدایت” نتواند تبدیل به “صراحت ساخت یک درخواست و یا بیان یک نیاز” قبل از رسیدن به “پیدا کردن همه دوستان جدید است.” ممکن است آن را غیر منطقی که شما اذعان به درخواست آنها برای جلوگیری از صحبت کردن در مورد کوروناویروس به طور کامل با شما, اما شما قطعا می توانید از آنها بخواهید که آنها آن را محدود و یا اجازه دهید آنها را می دانم که شما در دسترس نیست به بحث در مورد مرگ پیش بینی (!), یا بپرسید اگر کسی می خواهد به بحث در مورد کتاب و یا فیلم و یا آنچه که کمک به نگه داشتن آنها را آرام و متمرکز در لحظات دشوار. اگر آنها می گویند شما می توانید (عشق مهربانی بدون آزادسازی آنها به عنوان دوستان) تعظیم از گروه موضوع و یا ارائه به آنها را به عقب بعد; نیاز به هر دو بحث coronavirus-اخبار مربوط و نیاز به بحث در مورد هر چیزی به غیر از coronavirus هر دو واقعی و مهم است. اما انجام ناامیدی نیست فقط رتبهدهی نشده است. به نظر می رسد شما فکر می کنم که چون قبلی ملایم تغییرمسیر کار نکرده و همه را استهزاء و چشم پوشی شما هنگامی که شما توضیح دهد که چرا شما نیاز به گاهی اوقات صحبت کردن در مورد چیز دیگری است. من فکر نمی کنم که این مورد! من فکر می کنم یک بار آنها را می دانم آنچه شما نیاز دارید از آنها بسیاری از آنها خواهد شد مشتاق به پیروی.

Q. من عبور یک خط در رابطه باز: من در یک رابطه باز با دوست پسر من سه سال است. ما با هم زندگی می کنند و او را به خوبی درک و به عنوان او می داند که من نگران تعهد است. من او را دوست دارم و او به من آزادی من خواست—اما او گفت این یکی پسر خاص من استفاده می شود به قلاب تا با چند سال پیش از حد است. من متن را با این فرد تقریبا هر روز (به عنوان یک دوست) اما آن را تبدیل به بیشتر از یک دوستی در حال حاضر. من به دروغ به دوست پسر من چند ماه پیش و ملاقات این مرد در یک هتل در حالی که او در بازدید از شهر من و تا به حال رابطه جنسی با او را. من هم عکس از ما کنار هم در گوشی من است. دوست پسر من گفته است که من پیام کوتاه در رابطه با این فرد باعث می شود او ناراحت کننده و هنگامی که او پرسید: اگر من تا به حال احساسات برای شخص من دروغ گفتم و گفت نه. در اخیر حزب (قبل از coronavirus) من کمی تلو تلو خور و اجازه دهید آن را لغزش زمانی که دوست پسر من بود و در شنوایی فاصله ای که من دیدم ، من کاملا مطمئنم که من دوست پسر من شنیده اما او در عین حال به می گویند هر چیزی در مورد آن. من عاشق دوست پسر من و من می خواهم به ماندن با هم اما من هم باید احساسات این مرد دیگر. من می ترسم که اگر من قبول آنچه من دوست پسر من خواهد شکست با من است. هر گونه مشاوره در مورد چگونگی رسیدگی به این ؟

یک: یکی از شاخص های که دوست پسر خود را به احتمال زیاد نمی شکستن تا با شما بیش از این واقعیت است که او تقریبا به طور قطع در حال حاضر می داند که شما بوده ام به دروغ به او در مورد این مرد … و نه شکسته با شما بیش از آن است. گروه کمک کرده است در حال حاضر بیشتر شده پاره پاره کردن! شما آن را پذیرفته و او شنید شما (که تا به حال به دردناک برای او به شنیدن آن دوم در یک مهمانی در مقابل افراد دیگر); جست و خیز کردن است و گربه از کیسه. بیشتر افشا تنها می تواند کمک به دوست پسر خود را به دلیل آن را به شما دو شانس صادقانه هوا احساسات و ترس و او در حال حاضر می داند که بیشتر از آنچه شما نگه داشته ام از او.

البته من نمی تواند تضمین نماید دوست پسر خود را با شما خواهد ماند و ممکن است که اگر شما آشکارا اذعان چه هر دو نوع در حال حاضر می دانم که او تصمیم به ترک. اما آن صدا مانند شما بسیار خوب در نگه داشتن اسرار از آنجا که شما در حال حاضر blurted این یکی زمانی که شما فقط “کمی” تلو تلو خور و شما می دانستم که دوست پسر خود را در اتاق (و تو تصاویر و به احتمال زیاد شواهد متنی بر روی تلفن خود را). بنابراین حتی اگر شما به او بگویید که در حال حاضر حدس من این است که آن را برای رفتن به بیرون می آیند دوباره به نحوی در آینده بسیار نزدیک. لطفا درمان نمی دوست پسر خود را مانند او را احمق و یا که شما می توانید به نحوی او را فراموش کرده ام آنچه که او در حال حاضر می داند. به او احترام و کرامت از صادق دشوار است گفتگو.

حدس من این است که دلیل واقعی شما تمایلی به این کار نیست چرا که شما ترس او را تخلیه می کند اما دلیل این که شما کمی مبهم احساسات این مرد دیگر و شما نمی خواهید به فکر می کنم بیش از حد دقت مورد چقدر از یک معامله شکن در این رابطه دیگر است برای شما. اما شما باید به دقت فکر می کنم در مورد چه نوع از رابطه باز شما می خواهید چگونه به حمایت صادقانه برای آنچه شما می خواهید و چگونه به واقعا احترام شخص دیگری محدود. چرا که اگر همه شما می خواهید انجام دهید این است که می گویند: “حتما حتما” زمانی که دوست پسر خود را تلاش می کند به مجموعه ای از محدودیت ها و سپس دزدکی حرکت کردن در اطراف و ملاقات با به طور خاص محدود مردم در نهان همه شما در حال انجام است ،

Q. من 45. چرا نمی توانم انتخاب خود من کوتاه کردن مو ؟ با همه چیز تعطیل, تنها کسی که من می دانم که می توانید برش مو من است مادرم. او نه یک آرایشگر اما او shaves پدرم سر با کلیپرز. من می خواهم او را به انجام است که برای من, اما من به او گفتم او می تواند با استفاده از یک محیط بالاتر از پدر و امثال آن بسیار نزدیک است. او امتناع کند و می گوید او را “تلاش” با قیچی. من نمی خواهم او را نرم در من کوتاه, فرفری, مو با قیچی! او مراقبت در مورد آنچه دیگران فکر می کنم و من فکر می کنم او بیشتر اهمیت می دهد که افراد دیگر قضاوت خواهد کرد من یک زن برای برش های کوتاه. من اهمیتی نمی دهند و علاوه بر آن رشد خواهد کرد قبل از اینکه ما دوباره منتشر شد. علاوه بر این من فکر می کنم آن را احساس بزرگ و زمانی که من این شانس دوباره که در آن کار ظاهر مهم نیست ؟ چگونه می توانم او را متقاعد به کاهش است ؟

یک: یک بار در طول یک کلاس هشتم sleepover من موافقت کردند که اجازه دهید دو تا از دوستان من (که در وسط مبارزه با هر یک از دیگر) برش مو. من فکر می کنم من امیدوار بود که آن را یک نوع پیوند فعالیت های است که آنها منحرف کردن اذهان از مبارزه است. آن را منحرف کردن آنها از مبارزه با آن به سادگی منتقل متوسط از مبارزه خود را از “کلمات” به “،” همه از این است که می گویند: من فکر نمی کنم آن را یک ایده خوب به هر کسی اجازه برش مو خود را در حالی که آنها عصبانی و آشفته به ویژه هنگامی که شما تا به حال به صحبت کردن با آنها را به استفاده از این دستگاه شما می خواهید. شانس است که او می خواهم استراحت کردن قیچی در برخی از نقطه بدون در نظر گرفتن چگونه قاطعانه شما نقطه خود را در مورد ترجیح می دهند کلیپرز یا این که هر دو از شما می خواهم تا پایان سرخوردگی و رنجش بیش از حد بالا هستند.

اگر شما جستجو “چگونه به تراشیدن سر خود را” آنلاین یک گنج واقعی از how-tos و فیلم های آموزشی منجر شود. (من خودم آن را هفته گذشته در یک جا از خستگی و رنجش آن خوب پیش رفت!) به جای تلاش برای متقاعد کردن به تراشیدن سر خود را در برابر خود خواهد شد من فکر می کنم آن را بهتر است فقط به صرفه جویی در وقت و گرفتن کلیپرز خودتان. ترک گارد روی 4 تنظیم برای شروع; شما همیشه می توانید اصلاح نزدیک تر بعد. همچنین, شما در حال رفتن به پیدا کردن کمی از موهای در همه جا مهم نیست که چگونه مراقب شما هستند بنابراین آماده می شود برای انجام بسیاری از اهداف پس از آن. اگر غیر از این بود دقیق و ظریف مدل موی من ممکن است مشاوره های مختلف برای شما (اگر چه من فکر نمی کنم من می خواهم به هر کسی توصیه برنامه ریزی دقیق در کوتاه کردن مو در طول یک shutdown) اما این چیزی است که شما می توانید انجام دهید نسبتا به راحتی خودتان. آن را نمی ممکن است بیشتر بی عیب و نقص, اصلاح کرده, سر ممکن است به عنوان به شما می گویند, کمال نیست واقعا مهم است در حال حاضر.

Q. ضمیر آداب معاشرت با همکاران سابق: در نه بیش از حد دشوار nonpandemic توجه داشته باشید سوال من این است با توجه به ضمایر و “تفرج.” به طور خاص, من این هفته مصاحبه شده است (تقریبا) برای یک موقعیت شغلی گزارش به یک همکار سابق, “لوگان.” زمانی که ما دوباره از طریق فرآیند مصاحبه گرفتم از حساب لینکداین خود را که لوگان در حال حاضر با استفاده از آنها/آنها و Mx حرفه ای.

ما زمینه نسبتا متصل و در این میان درخواست برای مراجع در جستجوی کار من صحبت با چند تن دیگر از همکاران سابق از این کار در مورد پتانسیل و موقعیت با لوگان. همه آنها با اشاره به لوگان با سابق خود ضمایر و من میخواستم بدونم که اگر من هر گونه مسئولیت برای اصلاح آنها را با آنچه که من در حال حاضر می دانیم به لوگان جدید ضمایر. من باید اجتناب شود, بازتاب, پیر ضمایر و به جای آن گفت “آنها” یا “لوگان” اما نمی گویند هر چیزی بیشتر. آن است که در لوگان لینکداین و همکاران قدیمی و کارفرمایان بزرگ هستند مردم مترقی که 100 درصد می خواهید به استفاده صحیح ضمایر اگر آنها می دانستند. اما من نگه داشته تا با لوگان پس ما در سمت چپ محل کار و تنها می دانستم که در مورد تغییر خودم با پیدا کردن آنها را در LinkedIn. (ما در رسانه های اجتماعی متصل, اما من نمی بینم لوگان همیشه پست هر چیزی یک راه یا دیگری.) آیا من صحبت می کنند تا در آن لحظات? و یا ترک آن را به لوگان برای به اشتراک گذاشتن چگونه آنها می خواهند خود را در روابط با این همکاران سابق? لطفا اجازه دهید من می دانم اگر من در حال متراکم در هر صورت من می خواهم به انجام هر کاری که محترم ترین گزینه است.

A: با استفاده از “آنها” که اشاره به لوگان نیست اما مصرف آن را بر خود به اصلاح دیگران یک تعادل خوب برای اعتصاب در اینجا از آنجا که شما هنوز نمی دانید که لوگان رویکرد یا نگرش وقتی که می آید به ضمایر. است که می گویند شما می تواند نقض اعتماد به نفس و یا انجام هر چیزی شبیه به تفرج لوگان اگر شما گفت:, “اوه, لوگان با آنها/آنها در حال حاضر در واقع” به متقابل آشنایی. اما لوگان نیست از شما خواسته به انجام هر کاری است و برخی از مردم ترجیح می دهند به دیگران صحیح ضمیر استفاده از طرف آنها (برای هر تعداد از دلایل). از آنجا که شما در حال مصاحبه برای تبدیل شدن به یکی از لوگان کارکنان شما نباید خودتان را در نظر بگیرید مسئول چگونه آنها رسیدگی انتشار اخبار است. اگر شما این کار و شما لوگان درست کسی که با استفاده از پیر ضمایر شما قطعا می توانید دنبال کت و شلوار.

و البته شما می توانید می گویند چیزی در حال حاضر در حال حاضر—من معنی نیست که به نشان می دهد که شما می تواند اشتباه به ارائه یک (مودب و حرفه ای) اصلاح به کسی که شاید نشده بررسی لوگان مشخصات مربوط در حالی که برای. اما شما هنوز در حال ساخت یک اشتباه در حال حاضر.

پرسش: Re: من در خواب با بهترین دوست من: من قطعا از دیدن بسیاری از ندامت در این وضعیت من به طور جدی تعجب می کنم که آیا این زن درگیر باید با دوست پسر خود. این واقعیت است که هیچ یک از آنها را تاسف این است که یک زنگ. آن را برای تلفن های موبایل مانند نویسنده نامه در بر داشت بهانه ای برای انجام آنچه آنها می خواستند به هر حال انجام و راستش من شرط می بندم که آنها را تا پایان انجام دوباره آن را.

من نمی دانم چگونه این نامه دوستان نویسنده است اما قطعا صدا نمی خواهم او را به اندازه کافی برای رسیدگی به ارتباط با شخص او را به دنبال ازدواج.

یک: اصل نامه, نویسنده, اگر شما در اطراف لطفا به ما ارسال یک به روز رسانی یک راه یا دیگری در چند هفته. آیا شما و میا فکر می کنم شما می خواهید به آن بروید خودتان? او است رفتن به سعی کنید به چوب همه چیز را با او شریک می شود ؟ چگونه شما احساس می کنید در مورد آنچه اتفاق افتاده است بین دو نفر از شما هنگامی که شما دیگر گیر با هم ؟

دنی M. Lavery: خیلی ممنون همه! مراقبت از خودتان و من شما را در هفته آینده. اگر شما رایگان این جمعه ما خواهید بود تلاش دیگری عزیز احتیاط از خانه بیش از Facebook Live.

اگر شما از دست رفته قسمت 1 از این هفته, چت, اینجا را کلیک کنید به آن را بخوانید.

بحث در این ستون ما در Facebook صفحه!

از مراقبت و تغذیه

پرسش: چه مسابقه باید اسپرم من کمک کننده بود ؟ من یک زن است که با توجه به داشتن یک کودک است. پس من لازم نیست یک شریک من اساسا انتخاب همه چیز را در مورد من فرزند پدر و مادر دیگر از جمله مسابقه. که یک مسئله بزرگ برای من است. اگر من را انتخاب کنید یک اهدا کننده بود من می خواهم consigning فرزند من به نژاد پرستی است که من هر روز. من با افتخار می کنم اما از آنجا که من سیاه و سفید, من درک چقدر دشوار است به حرکت زندگی به عنوان یک فرد سیاه و سفید. در حالی که من درک می کنم که او می آید با خود مجموعه ای از مسائل (مانند درخواست از مردم “چه؟”) آن را هنوز هم فراهم می کند سطح معینی از امتیاز که من اصلا به اینترنت دسترسی دارند. اگر من را انتخاب کنید یک اهدا کننده با سبک پوست از من چگونه می توانم پس از آن آموزش فرزند من به خود افتخار, سیاه, ریشه? چگونه می توانم توضیح است که برای من بسیار سیاه ، خواندن آنچه Carvell Wallace تا به حال به می گویند.

دنی M. Lavery جدید کتاب چیزی است که ممکن است شوک و بی اعتبار شما ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>