هنری رولینز تماس ایالات متحده مردان”, اشتباهترین موجودات” & مغلوب ساختن پیشی جستن “wrongest ممکن است” رهبر همه گیر

من تا به حال یک گفتگو به تازگی با هنری رولینز L. A. پانک افسانه ای تبدیل “عملکرد شاعر” تبدیل king-of-all-رسانه های رنسانس ، آن را به معنای واقعی کلمه بود فقط یک یا دو روز قبل از این ملت گرفت در اعتراض به پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس. به عنوان یک دیرین صلیبی علیه خشونت پلیس و دیگر اشکال خشونت و همچنین برای حقوق به حاشیه رانده شده و قربانی مردم رولینز را کاملا همه چیز را می گویند در مورد آن. پس زمینه برای آنچه که شما در مورد به عنوان خوانده شده است بله به همه گیر lockdown اما نه کاملا هنوز برای قیام سال 2020 است.

من نمی گفتن رولینز بود که من هرگز از طرفداران بزرگ از پرچم سیاه معروف یا بدنام L. A., هاردکور, باند او خوی در 1980s. من حدس می زنم من اعتراف که در حال حاضر. جمعیتی صحبت من باید شده اند: رولینز و من هر دو سفید چپ دیدن از این سواحل و از دقیقا همان فرزندان/Gen-X متقاطع میکرو نسل بودند که نوجوانان وقتی پانک راک پدید آمده در نیویورک و لندن است. در روز ممکن است او را به تمسخر من به عنوان یک بیش از حد قوس و artsy جدید “waver” و من ممکن است رد او را به عنوان یک humorless و بیش از حد ماچ آواتار از هارد. (ما هم شده اند درست است.)

تبلیغات:

این همه سال بعد چنین قرار است بخش هستند حتی کمتر جالب از شنیدن پیر چپ خود را به یاد نزاع بیش از برخی اعتقادی نقطه از تئوری مارکسیستی. رولینز شده است در حال دور شدن از موسیقی پس از انحلال هنری رولینز گروه (جانشین Black Flag) در اواخر ’90s و ترک آن را به طور کامل در حدود یک دهه پیش. آنچه او انجام شده است ؟ کمی از همه چیز است که می تواند رانده شده توسط خود آستین ، صریح شخصیت: کلمه صحبت عملکرد بازی با مارها رادیو و پادکست, میزبانی وب, مردان, مشاوره, ستون, فعالیت های سیاسی — آه و گاه به گاه بازیگری که تقریبی دلیل او در تلفن با من از خانه اش در لس آنجلس.

رولینز نقش بینهایت نفرت انگیز نقش حمایت در کانادا فیلمساز بروس مک دونالد خشونت آمیز و نگران کننده پشمالو-سگ هیجان انگیز “سرزمین خواب وخیال” فیلم من کاملا لذت می برد حتی اگر من یک زمان سخت توصیف آن است. مک دونالد خود را چیزی است که از یک زیرزمینی افسانه از پانک عصر بهترین “شناخته شده” یکی ممکن است می گویند برای 1996 سنگ mockumentary “Hard Core Logo.” (کاملا freakin’ آن را ببینید اگر شما در میانهی شب.) “سرزمین عجایب” — در حال حاضر در دسترس بر روی تقاضا و از طریق جریان سیستم عامل — آیا رفتن به مک دونالد معروف و یا هر چیزی, اما این یک فراموش نشدنی trippy سفر به Eurotrash جنس قاچاق تاریکی, با عجیب و غریب undertow هنری اشتیاق حتی wistfulness. همراه با رولینز آن ستاره Stephen McHattie, ژولیت لوئیس و ایسلندی بازیگر Tómas Lemarquis برای سه یا حتی چهار لایحه از “افرادی که قطعا باید معروف تر از آنها هستند.”

تبلیغات:

این مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح — اما نه زیاد چون رولینز طبیعی است مجری که هرگز دست می دهد این موضوع است.

هنری, من نمی تواند کمک کند فکر که با تمام چیزهای که شما انجام داده ام بیش از سال, موسیقی, سیاست, فعالیت, تمام اشکال مختلف فرهنگی حمله این باید عجیب و غریب و دوره دشوار است. چگونه شما در برخورد با این همه ؟

آن می تواند منجر به یک معامله بزرگ از درون گرایی پس شما باید خیلی لعنت زمان برای نشستن وجود دارد بسته به جایی که شما هستند و از لحاظ اقتصادی. اگر شما در خط مقدم زندگی خود را فوق العاده زمان من تصور کنید. من یک خانه است که همه چیز در آن: من دفاتر, my studio, سالن ورزش. بنابراین در زندگی من من من روز کاری عادی چون من می تواند ضربه بدنسازی از دفتر راه رفتن از پله ها بالا و پایین سالن.

تبلیغات:

من گشت و گذار در حال گرفتن پست دو روز در هفته در روز چهارشنبه و شنبه ها و مواد غذایی است که, مانند, واقعا ناچیز است. من به تنهایی زندگی می کنند به طوری که فقط هر 10 روز. بنابراین ارتباط من با دنیای خارج است — من استفاده می شود یک چهارم مخزن گاز در شش یا هفت هفته. من در تلاش برای ایجاد نور از وضعیت اما دنیای من که خیلی تغییر نکرده است. چیزی که من در برخورد با تحقق هنگامی که شما مشاهده تمام آگهی های اتومبیل “هی, ما در حال رفتن به شروع ما موتورهای زودی” — من فروش ماشین خود را با ایده هایی که ما در حال رفتن به عقب هر چیزی.

شما واقعا نیاز به خلاص شدن از شر این ایده که یک روز ما در حال رفتن به عقب. که قصد ندارم به اتفاق می افتد. همه چیز جدید است. شما واقعا به قرار دادن در یک مجموعه جدید از لباس و حرکت رو به جلو است. وجود دارد بسیاری از مسائل شما در حال رفتن به مجبور به ترک پشت. من واقعا نمی دانم که چقدر من در زمان داده شده. “بیایید بیرون رفتن و گرفتن یک فنجان قهوه!” که یک روی حیله و تزویر مانور. واقعا ؟ برای رفتن به یک ساختمان خیلی باحال بود سه ماه پیش.

تبلیغات:

به طوری که چیزی نیست من شده است در برخورد با یک تور ، آن را مانند وای من امرار معاش فقط از نوع بسته و به دور ؟ من و هر عامل ارزش وزن خود را در نمک می بینی بر این به دلیل آن است که آنچه ما انجام می دهیم. من آن را نمی بینم به آینده. بنابراین زمانی که مردم مانند “آره فقط یک زن و شوهر از سال” گفتم: “آره من فکر نمی کنم.” بنابراین من در تلاش برای دوباره اختراع نوع از همه چیز. خوشبختانه من می تواند به نوعی با من کهنه نوشتن. من خود را شرکت چاپ و نشر بنابراین من خواب با صاحب هر شب. بنابراین من فقط مشغول به کار بر روی مسائل من بود و کار در این سال به هر حال.

اما من نگران ما فوق العاده همکار آمریکایی است. برخی از آنها از این بیماری همه گیر غرور. مانند “که ویروس نمی خواهد جرات.” واقعا ؟ شما که دشوار است و آن تلاش نمی تواند دشوار باشد. شما در حال تپش اشتباه کمی از شن و ماسه وجود دارد. تا زمانی که من دیدن این جوانان در ساحل و تمام است که من مانند “وای دو هفته از هم اکنون . . . “من می خواهم به اشتباه ، من نمی خواهم برای دیدن آن افتضاح آمار. این نوع از اشتباه کشور برای چیزی شبیه به این آمار با wrongest ممکن است فرد مسئول.

آن را قطعا به نظر می رسد که راه. آن را سخت به تصور کنید که هر کسی بدتر مناسب برای این نقش است.

تبلیغات:

در انتخابات سال با یک فرد از جان گذشته در تلاش برای چسبیدن ؟ نگاهی به اخبار رسانه های این فرد استفاده می کند. من فکر نمی کنم آن می تواند بدتر برای مردم خوب است که من ممکن است اختلافات با — و آن بخش خوب است. من نمی خواهم آنها را در حال مرگ در این راه. من می خواهم آنها را در حال مرگ از سن یک مدت زمان طولانی از در حال حاضر.

اما برای همه ما آن را مقدار زیادی از زمان و بدون توجه به آنچه شما انجام می دهند به نشستن در اطراف و ببینید که همه چیز متفاوت خواهد بود و در تعجبم که چه گام بعدی است. من فقط اساسا استقبال از آنچه که من فکر می کنم در آینده در حال رفتن به. من نمی دانم آنچه در آن است دقیقا آن را نه فقط آنچه در آن بود سه ماه پیش.

از نظر راه شما ببینید جامعه بزرگتر که در آن تعادل برای شما در حال حاضر بين امیدواریم که ما می تواند با فشار یه دکمه تنظیم مجدد و یا ترس که همه چیز در حال رفتن به دریافت بدتر ؟

تبلیغات:

خوب من امیدوارم که — برای پرش در نیچه, من 16 مدت زمان طولانی پیش — اما امید است اولین نشانه از شکست. برای من خوش می آید از سخت, اخبار, از خود تونی Faucis از جهان است که بگوییم: “این دشوار است اما در حال حاضر ما در حال کار بدون شک 24/7 بر روی واکسن.” بنابراین خوش بینی من که من جایگزین برای امید خواهد بود و ریشه در پزشکی, علم اپیدیولوژی. نه رادیو نمایش میزبان با تشکر از شما. فقط افرادی که این کار را برای زندگی و که دیده می شود چیزهایی مانند ابولا و…. قبل از. خوش بینی من این است که با علم و کسانی که مردم را من نشانه من از. من گوش دادن به کسانی که گریم, گزارش و رفتن “OK.” نه کسی که در حال اجرا برای دفتر.

شما نوشته ام چیزهایی است که من احساس بسیار متحرک و بسیار صریح در مورد این موضوع از مردانگی در مورد این موضوع چقدر مردان علت خود را به رنج می برند شاید زمانی که آنها لازم نیست که. در یک بحران مثل این نگران هستید برای برخی از جنس ما است که آنها در حال رفتن را از طریق برخی از s**t که آنها لزوما به دلیل این که آنها فکر همه چیز را از طریق و هوشمند بودن در مورد آن ؟

آره خوب ما از احمق ترین موجودات روی سیاره: مردان, مردان انسانهای هوشمند. منظورم این است که ما فقط نا امید کننده دسته. شما واقعا نمی تواند به ما کمک کند به اندازه کافی ما نیاز همه ما می توانید دریافت کنید. که تمام “ماسک ها برای sissies” چیزی است که من به, “لطفا, مرد دانشمندان در تلاش هستند تا شما را به از دست دادن کشتی بازو بازی. آنها در حال تلاش برای نجات شما است.”

من احساس نوع عجیب و غریب از قرار دادن ماسک بر روی بسیاری از هفته پیش نه چون من یک مرد سخت چون من نه فقط به خاطر قرار دادن چیزی عجیب و غریب بود. در حال حاضر من می دانم من انجام آن را به شما در حفظ و امن از من. در حال حاضر من آن را می پوشند, من یک نظم و انضباط. من رفتن به فروشگاه مواد غذایی, من دو ماهنامه سفر به تریدر من آن را در من t-پیراهن یقه بنابراین من می دانم که من می توانم آن را فراموش نکنید. من قرار کمربند ایمنی در زمانی که من را از کمربند ایمنی در پارکینگ گاراژ من ماسک ، من به آن است.

تبلیغات:

من فکر نمی کنم من حمل هر چیزی, اما من نمی خواهم به فرصت های بهداشتی خود را. در بسیاری از موارد که دشوار-مرد چیزهای واقعا نه تنها تو مرد بدی اما مردم در اطراف شما. خانواده, مردم, در, فروشگاه, مردم, شما باید واقعا سرد با. منظورم Jared یاتس خادم کتاب “مرد آنها از من خواست به” فقط یک قطعه زیبا از کار. بسیاری از راه او توصیف پدر او در این کتاب به من یادآوری از معدن. من تو را دیدم برخی از چیزهایی که من تا به حال کاهش یافته است به عنوان یک فرد جوان و, من نمی دانم, فقط نوع راه می رفت از سال بعد. آن چیزی که در این کشور است. من شده است به حدود 100 کشور و من دیده ام هرگز چنین سخت-مرد رژه علاوه بر این شاید استرالیا و آفریقای جنوبی و دو کشور دیگر که در آن مردم سفید در رفت و نوع در زمان همه مسائل است.

هنگامی که شما ببینید این گربه مانند و لانسینگ, میشیگان, و یا هر جا که با خود عجیب و غریب فاشیستی لباس تا بازی با استفاده از سلاح های خودکار چه چیزی شما را از که ؟

آره چرا شما نیاز به یک تفنگ به رفتن به پایین ساختمان در مرکز شهر? منظورم این است که در آن شما تمام چیزهای که? از این فروشگاه که در آن شما بروید و در آنجا یکی دیگر از مرد: “مانند آره مرد من فکر می کنم من نیاز به سه مجله. آره شما بهتر بازوی چرا که اوباما در حال آمدن است.” آنها فقط نوع بحث خود را به آن. “من فکر می کنم من نیاز به یک کمو دستکش گرمتر است. آره مرد!”

گوش دادن, اولین میلیونر در کالیفرنیا عجله طلا بود که این فروشگاه به فروش می رسد که تابه. من فکر می کنم وجود دارد مردم دیوانه غارت کردن خود تلالو-رایگان خنجر برای شب عملیات وقتی لیبرال ها می آیند برای اسلحه خود را. مانند برخی از درخت-در آغوش گرفتن پسر در حال رفتن به سعی کنید به خود را AR-15? همه چیز است . . . بنابراین هنگامی که شما ببینید که مقدار اسلحه و تمام روز آن را مانند “ببینید ما حتی استفاده از آنها را!” قرار ما به می گویند با تشکر از شما ؟ شما یک پسر خوب? چه بود ؟ سپس شما ببینید این فرماندار [گرچن Whitmer] که این آرامش فقط نوع لبخند مثل یک معلم مانند “خوب بود که که و من 72 درصد تصویب امتیاز و بازگشت به کار در حال حاضر و سعی کنید به شما را نجات دهد. باید بروید.” آن می تواند یک فرد عاقل نگرانی برای کشور خود و یا او.

تبلیغات:

من فکر می کنم آن را تام نیکولز که فقط نوشت: یک قطعه در مورد چگونه اگر کسی views دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نمادی از مردانگی یا مردانگی که نشانه ای از چگونه فاسد که کل ایده تبدیل شده است. او حداقل مردانه فرد در جهان, اما او را تبدیل به طرح ریزی برای آن دسته از بچه ها.

آره و این خیلی بد است. این نه برای من برای لکه دار کردن شهروندان آمریکایی. من فقط فکر می کنم تمام کسانی که مردم بهتر از آنچه آنها می گویند و بهتر از آنچه آنها انجام می دهند. من درک خشم. من درک می کنم, ترس, مالی, ترس, ترس از آینده و همه کسانی که همه چیز. آنها یک دسته از sissies. من نه به دنبال گرفتن ضرب و شتم. من فقط میگم که واقعی است. عدم اجازه تماس با آن که همه واقعی است. جهنم من نامشخص است و آن را نگه می دارد به من. من خواب حداقل سه ساعت شب گذشته چه جهنم من انجام اگر من تور تاریخ تا کنون. من فکر می کنم در مورد آن بسیار.

به طوری که آنها بهتر از نه مجلات بسته به قفسه سینه خود را به عنوان آنها بایستیم عاجزانه در مقابل ساختمان با به اندازه کافی مهمات به هر. آنها بهتر از آن و استدلال از آن است که مرگ و زندگی را سزاوار تر سلامت معنوی. آن را سزاوار بهتر هش بودن پرتاب شده در این گفتگو از “ما در حال رفتن به نشان می دهد تا با یک دسته از اسلحه ایستاده در اطراف و سپس رفتن به خانه.” شما نمی اثبات هر چیزی. شما فقط واقعا ناراحت یک دسته از مردم است. آیا شما لذت بردن از خودتان است ؟

بنابراین من فکر می کنم همه ما بهتر از آنچه که ما در حال تغذیه شدن و چه بسیاری از ما انجام می دهند. من مدیر او بیرون می رود و هر روز پیاده روی 10 مایل در صبح و فریاد زد و به صورت ماسک. مانند آنچه شما انجام می دهند ؟ من شده اند فریاد زد برای من ماسک نشده است. من نمی خواهم به من نه به دنبال من هرگز فکر نمی کردم که می شود چیزی است که من به یک چیزی. اما او گفت: آره یک زن و شوهر از مردم در بلوک های اطراف خانه او هستند مانند “چه خبر؟” من نمی دانم زندگی ؟ بنابراین من متاسفم که در آن ما هستند اما من نمی توانم بگویم که به عنوان یک عاشق کشور و یک فن و یک ناظر که من که همه را شگفت زده کرد.

من تصور می کنم ما می توانیم در بسیاری دیگر اما بحث من در مورد بروس مک دونالد در فیلم “سرزمین خواب وخیال.” شما باید انجام برخی از اقدام در اینجا وجود دارد و شما با نام تجاری جدید به این, اما آن را هرگز اصلی خود را گیگ. به من بگو در مورد چه چیزی شما را به خود جلب کرد این پروژه به دلیل آن ممکن است مربوط می شود.

یک زن و شوهر از چیزهایی است. بروس مدیر جامد است رفیق من برای بیش از 20 سال است.

آره من فکر کردم که باید درست باشد. شما بچه ها می توانید.

او فقط یک شادی به اطراف و شادی برای کار با. او یکی از اپن, کولر, neato بچه ها ملاقات شما در زندگی خود را اگر شما خوش شانس هستید. بنابراین زمانی که او می نویسد: من در مورد چیزی من همه گوش به دلیل آن را به شما ، بنابراین او به من نوشت و گفت: “هی نگاه این اسکریپت.” من به سرعت آن را بخوانید و نگاه به این شخصیت است که هیچ بازخرید کیفیت ندارند.

بسیار نزدیک به که آره.

بدون او هیچ چیز نیست. به من اعتماد کن من مطالعه کرده ام و مورد بررسی قرار گرفت. چیز خوب در مورد این مرد به جز او چگونه به پایان می رسد. چه چیزی بدتر از یک پدوفیلیا? یکی که تغذیه بچه ها به پدوفیلیا. بنابراین او را بدتر از برهنه به تصویر کشیده شده در این فیلم حداقل در یک صحنه. بنابراین من یک پدوفیلیا.

که خوب!

بنابراین من فقط به حال به مانند من می تواند دور انداختن تمام من آورد ؟ بنابراین راه من رو به این ایده بود من تصمیم گرفتم که هرکول بود نام او از یک زن که در تلاش است به دور از او و یا یک زن روسپی که گفت: “آه شما یک واقعی هرکول” چرا که او را فقط بازی مرد. روز بعد او می گوید همه دوستان خود را, “اوه, بله, خانم ها با من تماس هرکول.” و هر کس می رود, “OK مرد فقط تماس او هرکول بنابراین او را ترک می کند.”

همه مثل “اوه, هرکول, آره, هر کس دوست دارد هرکول.” گفت: “درست است.” که در نوع خود از او چگونه است. منظورم خود را نگاه کنید افتضاح لباس و این واقعیت است که هر کسی می گویند “من هرکول” مگر در مواردی که شما یک چیهواهوا.

ما شات چیزی که در لوکزامبورگ است که در یک مکان جذاب برای زنده برای یک ماه. نه زیادی به انجام در 7 p. m. کافی شاپ بسته است. آن را مانند زندگی در یک مشخصه کارت پستال چرا که آنها تا به حال کریسمس همه چیز رفتن. به معنای واقعی کلمه هر شهروند است که در این شهر بزرگ مربع با چراغ و شکلات داغ. شما مانند “شوخی می کنی من؟” شما ببینید که چگونه بدبینانه شما می تواند به عنوان یک آمریکایی. بنابراین من با این افراد شگفت انگیز در زیر steerage از بروس. ما پیچیده را نسبت به پایان سال و همه به خانه رفت. اما که بود که دو سال و نیم پیش.

بنابراین indie در جهان به عنوان شما می دانید این یک مبارزه در چگونه شما را دریافت و توزیع. بنابراین من حدس می زنم آنها کار کرده ام به انجام است که پس از من به خانه رفت. آن را به من بخش. این یک trippy فیلم. Juliette Lewis کاملا شگفت انگیز برای کار با. من شخصی MVP برای تمام چیزی بود Tómas آشام [Tómas Lemarquis] که در نظر من به سرقت برده و هر صحنه تنها او و نوع سرقت کل فیلم با وجود همه استعداد زیادی که مونتاژ شد. او فقط شگفت انگیز و واقعا جذاب مرد به اویختن با.

“سرزمین عجایب” در حال حاضر در دسترس در تئاتر در تقاضا و دیجیتال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escortbuy instagram followershtml nullednulled themes1x betMobil Ödeme Bozdurma