اینجا همه 2020 اسکار برندگان

2020 اسکار در نهایت اینجا و از آن زمان به افتخار این فیلم سال گذشته و مردم — کارگردان و بازیگران و نویسندگان و ویراستاران و بیشتر — که آنها را ایجاد کرده. 92 فصل هالیوودی معتبر ترین جوایز سالانه نشان می دهد نظارت Academy of Motion Pictures هنر و علوم نوشته خواهد شد, امشب, یکشنبه, فوریه 9 سال 2020 است.

وجود دارد و نه نامزد برای بهترین تصویر, بزرگترین جایزه: فورد v, Ferrari, The Irishman, Jojo, خرگوش, Joker, کمی, زنان, ازدواج, داستان, 1917, Once Upon a Time in Hollywood, و انگل.

جوایز صنعت دست بیش از چند هفته گذشته ساخته شده اند مدیر سام مندس در سال 1917 بهترین تصویر frontrunner; این فیلم در حال حاضر مفتخر شده توسط تولید کنندگان انجمن صنفی مدیران انجمن صنفی جوایز بفتا و گلدن گلوب. در ضمن علاقه مندی ها در چهار اقدام دسته براد پیت (برای بازیگر Once Upon a Time in Hollywood) لورا درن (برای بازیگر نقش مکمل زن برای ازدواج داستان), Joaquin Phoenix (برای بازیگر سرب برای بذله گو) و Reneé زلوگر (برای سرب بازیگر نقش مکمل زن برای جودی) پس از به ظاهر برنده هر جایزه در مدار است.

اما اگر وجود دارد هر چیزی قابل پیش بینی در مورد اسکار این است که این frontrunners’ برنده نیست در سنگ نوشته شده است (نگاه کنید به: مهتاب‘s پیروزی در سال 2017).

با که گفت, در اینجا لیست کامل از 2020 برندگان اسکار که ما ادامه خواهد داد به روز رسانی زندگی می کنند در طول این مراسم:

تام هنکس یک روز زیبا در محله

آنتونی هاپکینز دو پاپ

Al Pacino, The Irishman

Joe Pesci The Irishman

براد پیت, Once Upon a Time in Hollywood. **برنده**

چگونه برای آموزش اژدها شما: مخفی جهان

من از دست رفته بدن من

کلاوس

حلقه مفقوده

داستان اسباب بازی 4 **برنده**

Dcera (دختر)

مو عشق

Kitbull

به یاد ماندنی

خواهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی