اینجا همه به انتهای Unbreakable Kimmy Schmidt‘s تعاملی قسمت


A cracked mirror shows pictures of Ellie Kemper smiling, Daniel Radcliffe brushing his teeth, and Jon Hamm raising his arm.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس حسن نیت ارائه میدهد از Netflix © 2020.

Unbreakable Kimmy Schmidt پیچیده شده در سال گذشته با انتهای مبارک برای همه درگیر. Kimmy یک میلیونر بود با تشکر از پرفروشترین کتاب های بزرگسال جوان تیتوس بود با خوشحالی ازدواج فیلم ستاره ژاکلین بود hotshot عامل و لیلیان رو به ایستادگی در برابر gentrification بدون باد ، اما این سری تا حد زیادی نگه داشته کشیش ریچارد Wayne گری Wayne به نام مردی که زندانی Kimmy در پناهگاه زیرزمینی برای سال ها از آن endgame. در Kimmy در مقابل کشیشNetflix بکشد آخرین “Bandersnatch”سبک تعاملی او می شود شانس در بسته شدن و بسته بر روی چه گزینه های شما را برای انتقام. داستان آغاز و در آستانه Kimmy عروسی به فردریک (دانیل رادکلیف) انگلیسی که 12th در خط به تاج و تخت است. یک ماجراجویی خود را انتخاب کنید–سبک کتاب کشف, میان, مادر, پیر اثرات منجر به سوء ظن است که او از “ایندیانا مول زنان” تنها نیست و با reverend هنوز هم در زندان و دیگران هنوز هم ممکن است به دام افتاده در زیر زمین جایی. تلاش برای پیدا کردن آنها شما را در یک مسیر پیچ در پیچ که احساس می کند مانند یک قطعی در پایان برای سری—حداقل اگر شما مراحل را درست در امتداد راه. وجود دارد بیش از ده مکان برای داستان به پایان رسید. اینجا همه آنهایی ما در بر داشت نه کاملا-لیست جامع است که ما را به روز رسانی اگر و زمانی که اینترنت کشف بیشتر.

خوش مشرب فاصله

همانطور که شما کشف در طول راه Kimmy در مقابل کشیش می دهد دختر ما یک فرصت به حق برخی از اشتباهات و حتی گرفتن انتقام از مردی که زندانی او را در پناهگاه زیرزمینی—که به معنی بازی خوب با او سریعترین راه برای رسیدن به یک بن بست. را انتخاب کنید برای Kimmy به “خوش مشرب” در بازدید از زندان و کیر Wayne طول می کشد آن را به عنوان بهانه ای برای نشان دادن برای اولین بار انجام کونن اوبراین رشته رقص”که یکی برای تیم Coco!”—و سپس نشان دادن خود مایکل جکسون حرکت می کند. دومی دارای عواقب فاجعه: او تلاش می کند یک چرخش ورقه و ضرب موی سر خود را بر روی بازدید-میز اتاق. به عنوان او نهفته است وجود دارد در یک استخر از خون Kimmy تنها امید از کشف ریشه های خود را مرموز کتاب ورقه های دور و پس از آن تیتوس به نظر می رسد در مقابل یک صفحه نمایش سیاه و سفید به داد شما برای درهم کوبیدن چیز. “شما چه کسانی هستند من در Chipotle? چون شما ساخته شده برخی از انتخاب های بد که در حال رفتن به تحت تاثیر قرار همه!” دوباره سعی کنید.

مطلب اساسی است

جدا از مصرف آن آسان بر روی کشیش بزرگترین اشتباه Kimmy می توانید نیست بررسی آنچه که او را نامزد او را از کجا به آنجا کتاب. اگر شما دست خود را در اولین فرصت زمانی که او با توجه به انتخاب بین خواندن, برنامه ریزی عروسی خود را و یا ساخت با فردریک (و با فرض اینکه شما آیا پیچ خود را در برخورد با کشیش) او می خواهید شانس دیگری در غرب ویرجینیا ایستگاه گاز اجرا شده توسط جانی ناکسویل. زمانی که او اجرا می شود, ترک نوزاد خود را در یک Exersaucer شما باید انتخاب بین Kimmy خواندن کتاب برای کودک و یا تیتوس خواندن کودک. انتخاب دومی و شما را به لذت بردن از دیدن تیتوس ارائه برخی از مخرب نوزاد سوختگی—”حلقه حلقه! این یک پوشک جن تماس برای گفتن میخوای نیاز به بیش از سه خواسته برای رفع این“—اما در مهم چنگال در جاده Kimmy نمی خواهد می دانم که به نوبه خود به این کتاب برای راهنمایی و کشیش را به ضرب و شتم او را به پناهگاه rekidnapping خود زندانیان و گرفتن آنها را “به فلوریدا که در آن همه چیز قانونی است.”

سازمان دیده بان که کودک

را انتخاب کنید به رها کردن نوزاد ناکسویل و حتی اگر شما در حال حاضر خواندن کتاب شما نمی رسند در زمان برای متوقف کردن کشیش که درایوهای با زنان دوباره. اما بدتر شما خیانت Kimmy را خوشخو شخصیت که تیتوس’ ساخت و ساز-کارگر شوهر, Mikey, scolds شما برای. “Kimmy است که یک فرد خوب و شما نمی انتخاب خوب برای او,” او می گوید: رفتن به نیشگون گرفتن و کشیدن Kimmy در مقابل کشیش‘s تعاملی سلف: “که فقط تاریکی بود که نشان می دهد شبح وار آینه.”

خوب است که آسان بود

زمانی که Kimmy نمی تواند تصمیم بگیرد چه چیزی را در مورد کتاب او تبدیل می شود به یک دوست قدیمی برای کمک به—اما کدام ؟ تماس گرچن و شما در رسیدن به او را در وسط مرحله یک دزدی بانک برای Fimbriae ارتش آزادی بخش که اعضای آن پوشیدن هیلاری کلینتون, ماسک, Point Break–سبک و اطلاع رسانی بانک پیشگویان که آنها در حال تجربه یک تروما و ممکن است بخواهید به دنبال مشاوره. تماس Cyndee و داستان درآمد حاصل. اما تماس دونا ماریا و شما برخی از توصیه های منطقی—بیش از حد معقول ، دونا ماریا هنوز هم مواد غذایی-تولید نجیب زاده که محصولات در حال حاضر شامل “مول زنان Molé سس” مشاوره Kimmy به کنار او نگرانی و ازدواج با مردی که او را دوست دارد. او می کند. هورا! قطع به یک ماه بعد زمانی که Kimmy و فردریک در حال نشستن در کنار یکدیگر تأمل در عروسی ما حتی نمی کنید برای دیدن. “من فکر می کردم چیزهای بیشتری اتفاق می افتد و می گوید:” Cyndee که نشستن در کنار آنها. “چرا من حتی به نوبه خود در تلویزیون, کامپیوتر یا کنسول بازی برای این؟” “من فکر می کنم همه چیز اتفاق افتاده است کمی آسان” Kimmy موافق است. “انجام بیش از!” (شما در رسیدن به یک مشابه بیش از حد-happy ending اگر شما تصمیم به سادگی باید Kimmy و فردریک را.)

سه جمعیت

Kimmy نمی تواند سفر به غرب ویرجینیا به تنهایی بنابراین او تصمیم می گیرد به یک دوست. او دیرین هم اتاقی تیتوس انتخاب قطعی و بدیهی است اما شما می توانید او را ژاکلین به جای. که قابل پیش بینی نیست و خوب به پایان رسید. به جای گرفتن Kimmy خصوصی جت (فراموش نکنید که او هنوز هم نورد در افسانه Greemulax پول) آنها را در یک هواپیما سرنشین توسط ژاکلین را Buckley که Varsity Blues–متورم برنامه های کاربردی کالج گفت: او مجوز خلبان. متاسفانه این درست نیست: جت تصادفات با Kimmy و ژاکلین روی است و به عنوان آنها در حال کاهش ، تیطوس می میرد در یک غم انگیز تردمیل حادثه. لیلیان قدیمی, دوست پسر, Robert Durst (Fred Armisen) به نظر می رسد به شما تبریک می گویم برای کشتن همه آنها را ،

انتظار …

اگر آنها را Kimmy جت, هواپیما,-o, آسمان, اتومبیل, Kimmy و تیتوس تحویل داده می شوند با خیال راحت به West Virginia, اما آنها به زمین در یک مکان از راه دور وجود دارد چیزی جز جنگل و جاده خاکی. آنها باید صبر کنید برای بارگذاری حدود 4,000 دقیقه میشه ؟ آن را امتحان کنید و زمانی که خود را راننده ممدو می رسد او به پیدا کردن چیزی جز اسکلت.

… و انتظار

اگر شما را ترک Kimmy و تیتوس به پوسیدگی قسمت به طور خودکار به عقب به آخرین انتخاب است. اگر شما انتخاب می کنید به آنها را به صبر کنید و دوباره آنها هنوز هم کاهش می یابد به استخوان اما به جای یک همجنس سوار-به اشتراک گذاری راننده آنها کشف شده توسط ارتش C. H. E. R. Y./L. مانند روبات که له اسکلت خود را زیر پا. “گذشته خوب انسان مرده” یکی از آنها می گوید. “ما می توانید ادامه دهید.”

این پرنده شما نمی توانید تغییر دهید

پس از رسیدن به غرب ویرجینیا تیتوس و Kimmy پیدا کردن خود در یک شهر کوچک نوار به دنبال یک جواب و آنها تصمیم می گیرید بهترین راه برای به دست آوردن مشکوک محلی’ اعتماد برای تیتوس به پرش روی صحنه با گروه خانه و آواز “پرنده آزاد.” (در جنوب شیرجه بار زمانی که به کسی می نامد که درخواست شما آن را.) می سی سی پی تیتوس پسر اصرار دارد او می داند که کلمات—”هر چهار سال دبیرستان زبان انگلیسی بود شعر Lynyrd Skynyrd”—اما آن را تا به شما که آیا یا نه او بلوف میزند. را انتخاب کنید که او را به گفتن حقیقت و شما را به دیدن Tituss بورگس ناله بسیار عالی نسخه از آهنگ (خود را برای بار دوم از طریق شما حتی می توانید انتخاب کنید به نشستن را از طریق تمام تکنوازی گیتار). اما اگر او آن را به پایان می رسد در فاجعه با یک تلویزیونی متن 911 تماس بگیرید که در آن کسی تماس در یک کد 649: میشده Lynyrd Skynyrd. صدای تیر اندازی نشان می دهد داستان ما در پایان اما Cyndee Pokorny می آید بر روی صفحه نمایش و به ما می دهد یک فرصت برای انجام بهتر و عذر خواهی برای تصمیم گیری های او ساخته شده به عنوان یک نویسنده کارکنان در آخر فصل بازی تاج و تخت. (“آنها همه ایده های من!”)

این (اشتباه) مبارک زن و شوهر, شماره 1

در حالی که Kimmy و تیتوس در حال پایین جنوب ژاکلین سر به مجموعه ای از تیتوس’ فیلم جدید و لیلیان در خانه باقی می ماند که در آن او سوء ظن است که فردریک فقط پس از Kimmy پول باید مقدار زیادی از اتاق برای نفس کشیدن. او تصمیم می گیرد برای تست وفاداری خود را در یک کره نوار کارائوکه با اغوا کننده تفسیر فقط آهنگ آن در فارسی: “بله! ما هیچ موز است.” برخی از انتخاب های بد در طول Kimmy نهایی رویارویی با کشیش—یعنی انتخاب به او شلیک—و جرقه اولیه تبدیل به آتش شعله ور. برش به “پنج سال بعد” زمانی که فردریک نشسته است بر روی یک نیمکت تأمل در خود ازدواج شاد به … لیلیان? که نمی تواند حق.

این (اشتباه) مبارک زن و شوهر, No. 2

را انتخاب کنید به پایکوبی کشیش به مرگ به جای او شلیک و Kimmy سرگردان به بیابان پس از شکست خود را به پیدا کردن پناهگاه زیرزمینی است. این بار اما آن را تنها دو سال طول می کشد برای فردریک برای پیدا کردن یک عروس جدید—و آن را Xan ژاکلین را با ترشرویی سابق خوانده. او می تواند بهتر انجام دهید.

این (اشتباه) مبارک زن و شوهر, شماره 3

اگر شما شلیک نمی کشیش یا پایکوبی او را به مرگ شما می توانید انتخاب کنید به ” ‘Splode” او با استفاده از بازوکا Kimmy … فقط می یابد در جنگل جایی ؟ متاسفانه او تنها ایستاده چند پا دور از هدف, به طوری که آنها هر دو به kablooey. خبر خوب این است که فردریک قادر به کلون و او و ساخته شده از یکی از موهای خود را در حال … خوشحال ؟ مرتب کردن بر اساس ؟ مطمئن شوید که او یک maître د’ در هریسبورگ و او به نظر می رسد به یک طعم و مزه برای horseflesh اما آنها با هم.

مرگ سه راه

کشتن کشیش همه سه راه مختلف و شما می خواهید برای دیدن او در زندگی پس از مرگ, سرد بر روی یک نیمکت در کنار تعرض muppet آقای Frumpus. شعله های آتش حریق در این زمینه بسیار قوی پیشنهاد آنها در جهنم به پایان رسید اما کشیش مخالف است. پس از همه, او, دلایل, خواهد, جهنم, بازی Sugar Ray را “پرواز” در حلقه بی پایان?

در اینجا می آید عروس

به عنوان رضایت بخش به عنوان آن است که به دیدن Kimmy ساقه پایکوبی و یا ‘splode او مصرفکننده مقدار کمی او را تنها راه برای پیدا کردن زنان او را هنوز هم به دام افتاده (اگر چه این داستان هنوز contrives به Kimmy آنها را کشف خودش). در حالی که Kimmy در مقابل کشیش احساس می کند بیشتر شبیه به یک بازی از تماشای یک داستان وجود دارد احساس رضایت و حتی بسته شدن زمانی که دریچه باز می شود و زنان آمده خزنده به آفتاب, دوباره, سری’ گشایش اعتبار با Kimmy در نقش امدادگر. ما به دست آورده ایم یک پایان خوش بنابراین ما سریع به جلو به Kimmy روز عروسی (و پیدا کردن از طریق یک گزارش خبری که دیک Wayne رو لگد به مرگ در زندان به هر حال). او می تواند پوشیدن لباس شما برداشت خود را از برای او در صحنه اول (من شخصا ترجیح می دهند “سرگرم کننده” لباس با نور تا کفش و یک آب نبات گردنبند) اما به غیر از چند جزئیات این مراسم است که تا حد زیادی مشابه—و تا حد زیادی قانع. یا لیلیان به نظر می رسد نشان می دهد همه چیز می تواند رفته اند بهتر است برای ژاکلین و تیتوس و یا یک لبخند Kimmy مومبلس چیزی در مورد پوشیدن لباس اشتباه.

شما باید انتخاب کنید دقیقا ترکیب مناسب از گزینه های (و احتمالا از طریق داستان بیش از یک بار) برای رسیدن به فینال پایان مشخص ناگهانی ظاهر مهمان ویژه کیم جونگ سازمان ملل متحد (بون یانگ) و کمتر ماهرانه توسط غول “شما برنده شوید!” نامه مهر بر روی صفحه نمایش. بازیگران یخ-فریم به عنوان مهمانان فایل و اعتبارات رول. و این همه مردمی.

خب نه کاملا

چند شانس و به پایان می رسد که واجد شرایط نیست, به عنوان alternate endings:

• اگر شما از دست دونا ماریا بر روی گوشی شما را تا پایان با یک سری از پست صوتی دهید که یکی از آنها ارائه می دهد یک دستور برای nachos در یکی اضطراری اسهال خط و سوم یک نسخه بازنویسی “12 روز از کریسمس” خوانده شده توسط شرکت او را طلسم تاکو مار. گوش دادن به تمام راه را از طریق فقط به مزه Ellie Kemper را به طور فزاینده ای دیوانه, ارضا روی صورت, عبارات, اما همچنین به این دلیل اگر شما دایره به عقب و گوش دادن نزدیک شما را بشنود گزینه سوم تغییر “را فشار دهید 3 برای تخم مرغ عید پاک.” آن را بیشتر به یک مجموعه ای از اشتباهات و قطع خطوط تماشای اخبار خزیدن در پایین صفحه نمایش است که بار خوانده شده “کار بزرگ Nerd! اختصاصی بیننده آنلاک تخم مرغ عید پاک” و “ویرایشگر کابوس در مورد انشعاب روایت در حال حاضر امیدوارم که شما خوشحال هستیم.”

• اگر چه او باعث می شود تلاش شجاع به پوشش برای مشتری ژاکلین است که در نهایت مجبور به خدمه تیتوس’ فیلم که او را به دروغ گفتن شده و او نبوده است در تریلر خود در تمام طول. در پشت سر هم از تیره طنز فیلم مرد نویسنده با استفاده از آن یک دروغ توسط یک زن به عنوان بهانه ای برای اعلام پایان #MeToo. حتی تیره تر اگر شما بگویید ژاکلین به بازی “بازی ذهن” در فیلم زن سر از کمد لباس او را وادار به نوشتن نامه عذرخواهی که پس از مسدود کردن قاب به نظر می رسد خیلی افتضاح مثل آنهایی که یک بار خواستار توسط Harvey Weinstein. نمونه متن: “اگر من کمبود خواب باعث می شود با هر کسی در مجموعه, لطفا می دانم که نیست من شخصیت معمولی. من ارزش من شهرت حرفه ای تا حد زیادی و من فقط امیدوارم که من می تواند به نحوی آن را به شما اگر شما به من اجازه می دهد.”

• اگر شما انتخاب می کنید به Cyndee آواز خواندن کارائوکه به جای لیلیان او تلاش می کند دست خود را در یک فوق العاده نچسب نسخه از “Teach Me How to Dougie,” تصاویری از پشت که به نظر می رسد یک بازسازی از هفتم مهر بازیگران یکی تیتوس Andromedon.

• فردریک توصیف تحصیل خود را در معتبر “L’ École Porc-Verrues.” شما لازم نیست که به این زبان صحبت می کنند به حدس می زنم که فرانسه برای هاگوارتز.

• روز کریسمس از تاکو مار آهنگ در صعودی با نظم: nachos در جدول margaritas, چیپس و salsas mariachis, خال سس با قیمت مناسب entrees, انتخاب, از, toppings بیشتر margaritas کیک میوه اقلام از فروشگاه نوشابه پر کردن مجدد مادام العمر ناهار خوری خاطرات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>