در اینجا Wildest اتهامات از جان بولتون کتاب جدید


Bolton speaks on stage with his hands raised to head level.

سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون صحبت می کند در مرحله در دانشگاه دوک در اوایل این سال است.

لوگان کوروش/خبرگزاری گتی ایماژ

جزئیات بیشتر از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون کتاب جدید اتاق که در آن اتفاق افتادهآمد ریختن بعد از ظهر چهارشنبه در یک سری از گزارش های خبری در توصیف اتهام بی کفایتی و سوء رفتار توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

کاخ سفید شکایت بولتون در روز سه شنبه به تلاش برای تاخیر در انتشار این کتاب است که به دلیل هفته آینده. دولت گفته بولتون که استعفا پاییز گذشته را دنبال نمی کند یک فرایند بررسی برای خاطرات که او موافقت می خواهم به زمانی که او نقش خود را در سال 2018 است. (بولتون وکیل و ناشر اختلاف این ادعا است.)

ترین چشم نواز جزئیات به ظهور باید با مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح خود را تعامل با رهبر چین و به طور کلی فقدان دانش در مورد امور جهان است.

در گزیده ای منتشر شده در وال استریت ژورنال بولتون نوشت که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال خواسته یازدهم برای کمک به او برنده 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

با توجه به گزیده ای در ماه ژوئن 2019 یازدهم شکایت به مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد منتقدان از چین در ایالات متحده بودند که ساخت این رابطه بین دو کشور دشوار است. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس “بلافاصله به عهده گرفت که یازدهم به معنای دموکرات” و “تبدیل گفتگو به آینده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده اشاره به اقتصادی چین و قابلیت شفاعت با یازدهم برای اطمینان از او می خواهم برنده شوید.” مغلوب ساختن پیشی جستن یازدهم گفت که چین خرید از آمریکا سویا و گندم را از کشاورزان و کمک انتخاباتی خود را با شانس.

در واقع با توجه به بولتون: “من سخت فشرده برای شناسایی هر گونه قابل توجهی تهمت تصمیم گیری در کاخ سفید تصدی که نبود رانده شده توسط گروههای محاسبات است.”

در بولتون مشاهده دموکرات بودند غفلت توسط نه هل دادن رئیس جمهور به اندازه کافی پتانسیل بالا crimes and misdemeanors با توجه به این که تهمت ظاهرا نادیده گرفته و قانون اساسی وظیفه با انتخاب به دنبال امتیاز سیاسی در هزینه هر نوع منسجم در سیاست خارجی. (این نظر روبرو شد بلافاصله با خشم توسط منتقدان بولتون که چرا سابق مشاور امنیت ملی خواهد صبر کنید برای چند میلیون دلار معامله کتاب به پخش کردن این تهدیدات به دموکراسی آمریکایی به جای شهادت در استیضاح جلسات).

بولتون به نظر می رسد به توافق برسند با این اتهامات که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تحت فشار اوکراین به بررسی رقبای خود را در ازای امنیت کمک کند. “او گفت که او در حمایت از ارسال آنها را به هر چیزی تا زمانی که همه روسیه-بررسی مواد مرتبط با کلینتون و بایدن تبدیل شده بود بیش از” بولتون نوشت. با توجه به بولتون که بجای بررسی استیضاح شده بود صریح و دموکرات مورد بررسی قرار مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با اردوغان و یازدهم آنها را به حال بسیار قوی مورد.

این Xi داستان یکی از بسیاری از مورد بی مبالاتی و جهل از رئیس جمهور آینده از اولین جمله بگو همه خاطرات از یک مقام عالی رتبه عضو دولت رئیس جمهور است. بولتون تصویر از مغلوب ساختن پیشی جستن تقویت تقریبا هر حساب انتقادی از رئیس جمهور و سبک رهبری: نادان از اساسی جغرافیای سیاسی حقایق بی طرفی خود را در کشور خود گزارش اطلاعات غیر قابل پیش بینی قادر به مقاومت در برابر چاپلوسی و ناتوان از پس از مشاوران سیاست موقعیت.

و وجود دارد بسیاری از بیشتر ظالمانه لحظات. در اینجا برخی از بولتون دیگر اتهامات منتشر شده در گزیده ای و دقیق در گزارش از نیویورک تایمز و واشنگتن پست:

• تهمت به بحث تمایل به سرنگونی رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو لطفا به جمهوریخواهان رای دهندگان در فلوریدا. اما تهمت بود و بعد “تا حد زیادی متقاعد” توسط ولادیمیر پوتین ایرانیها ویژگی های مثبت زمانی که رئیس جمهور روسیه در مقایسه با مخالفت رهبر ژوئن Guaidó به هیلاری کلینتون. تهمت نیز گفت: حمله به ونزوئلا خواهد بود “سرد” و آن را “واقعا بخشی از ایالات متحده است.”

• رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که هالک بانک یک شرکت تحت بررسی توسط مقامات آمریکایی به دلیل نقض ایرانی تحریم های بی گناه بود. مغلوب ساختن پیشی جستن “و سپس گفت: اردوغان که او را به مراقبت از همه چیز و توضیح داد که منطقه جنوبی دادستان بودند و نه مردم اما اوباما مردم مشکل است که ثابت خواهد بود زمانی که آنها به جای خود مردم است.”

• بیش از یک بار مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای اطمینان یازدهم که حق با او بود برای ساخت اردوگاه در سین کیانگ برای اویغوری شهروندان است. تهمت نیز خواسته بولتون پس چرا آمریکا با توجه به تحریم های چین را درمان Uighurs. (روز چهارشنبه پس از انتشار بولتون اتهامات ناروا لایحه را امضا خواستار تحریم علیه کسانی که مسئول سرکوب مسلمانان اویغوری در چین است.)

• تهمت ضمنی در گفتگو با شیان که در قانون اساسی محدودیت در ریاست جمهوری شرایط باید لغو.

• مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار نزدیک به کشیدن آمریکا در خارج از ناتو در کمی بیش از یک هوی و هوس.

• در یک جلسه با ترزا ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن از او پرسید که اگر بریتانیا بود سلاح های هسته ای. تهمت نیز یک بار پرسید: اگر فنلاند بخشی از روسیه است.

• تهمت غالبا مخلوط رهبران جهان.

• او میگفتم مختلف مشاوران که آنها مسئول مرز سیاست.

• تهمت نوشت: دفاع از عربستان شاهزاده محمد بن سلمان پس از قتل روزنامه نگار جمال Khashoggi در جهت به دور از منفی داستان در مورد Ivanka Trump.

• وزیر امور خارجه مایک Pompeo پس از تضعیف بولتون یک توجه داشته باشید در یک جلسه که فقط گفت: “او آنقدر پر از گه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی