در اینجا این است که معرفی جدید به بر باد رفتهاست که پشت در HBO حداکثر


Side-by-side stills of Vivien Leigh and Hattie McDaniel in Gone With the Wind beside scholar Jacqueline Stewart introducing the film.

در سمت چپ, Vivien Leigh و هتی مک دنیل در بر باد رفته. در سمت راست محقق Jacqueline Stewart معرفی این فیلم.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس توسط مترو گلدوین مایر و HBO حداکثر.

کمی بیش از دو هفته پس از بر باد رفته حذف شد از HBO Max, فیلم بازگشت به جریان سرویس های جدید معرفی فیلم محقق Jacqueline Stewart که خواستار آن در میان چیزهای دیگر “عمده سند هالیوودی نژادپرستانه شیوه از گذشته است.”

به عنوان استوارت که شد سیاه برای اولین بار میزبان یک Turner Classic Movies showcase سپتامبر گذشته اشاره بر باد رفته است و ایجاد جنجال از لحظه تولید آن اعلام شد که به اندازه کافی تولید David O. Selznick تا به حال شخصا اطمینان NAACP که او “حساس به احساسات اقلیت مردم است.” برنده هشت جایزه اسکار از جمله هتی مک دنیل را که برای اولین بار با توجه به سیاه و سفید بازیگر فیلم دارای یک ریشه کن نشدنی در تاریخ سینمای اما در سال های اخیر به عنوان عایشه هریس گزارش شده به صورت تخته سنگ در سال 2017, فیلم و تئاتر را به طور جدی مواجه اخلاق غربالگری آن برای مخاطبان است. برخی از آنها به سادگی تصمیم گرفتند به آن را نشان می دهد در حالی که دیگران انجام داده اند تا تنها با معرفی و بحث پانل که محل آن دلتنگ تصویر از دوره قبل از جنگ در سنت طولانی باعث از دست داده کار می کند که نرم پدال inhumanities از برده داری. می رود که برای TCM نیز که مجریان به طور معمول خودرا برای امتحان اماده چندین جلد ارزش تاریخچه و زمینه را مختصر خود را معرفی. هنگامی که برادران وارنر rereleased بر باد رفته Blu-ray برای آن 75امین سالگرد آنها اضافه شده است در یک مستند جدید است که با اشاره به آن تاریخی و فرهنگی در اشتباهی.

اما زمانی که بر باد رفته وارد در HBO Max هیچ کدام از آن انباشته آرشیوی عقل ساخته شده پرش. آن را چاک دار در کنار شهروند کین و Gremlins به عنوان اگر آن را هر فیلم دیگر, و نه یکی از برجسته ترین و سخت مکشوفه در تاریخ هالیوود. نوشتن در لس آنجلس تایمز جان ریدلی که برنده جایزه اسکار برای فیلمنامه برای 12 سال یک بردهبه نام برای فیلم برداشته شود singling آن را به عنوان یک فیلم است که بیش از فقط در حال منسوخ در آن نگرش منحصر به فرد خطرناک در آن صداقت و محبوبیت آن است. “من می پرسند که همه ارائه دهندگان محتوا نگاهی به کتابخانه خود را و نیت تلاش برای جدا نویسی است که ممکن است فاقد نمایندگی خود را از آن است که آشکار در آن شرارت.” یک روز بعد از آن رفته بود.

در حال حاضر آن را در HBO Max (و به روشن و همیشه در دسترس برای اجاره و جریان های متعدد در سیستم عامل های دیگر است که هیچوقت از ویژگی های آن بسیار برجسته) با استوارت مقدمه و به طور جداگانه در دسترس پنل از سال گذشته TCM کلاسیک جشنواره به نام “پیچیده میراث بر باد رفته” که شامل استوارت در کنار فیلم های کارشناسان استفانی Allain, مالی هسکل و دونالد Bogle.

استوارت معرفی نمی برآوردن همه آن صرف وجود خواهد خشم برخی از, و من در حال حاضر دیده می شود مردم شکایت که در آن طول می کشد بیش از حد طولانی تخمگذاری بر باد رفته‘s دستاوردهای قبل از آن را به نژاد پرستی—اما اگر هیچ چیز دیگری در آن ایجاد فیلم به عنوان یکی که نیاز به توان با یک چشم بحرانی و نه فقط مصرف مثل خیلی مؤتلفه پاپ کورن. بر خلاف مجسمه ها که کشیده شده است و در سراسر جنوب این Confederate monument ایستاده می ماند اما نباید آن را روی پای خود بایستد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>