آمریکا اخبار محلی بحران: کوچک و متوسط که در مقالات گفته خوانندگان خود را چه اتفاقی می افتد در جوامع خود — برگزار شد و افراد قدرتمند و موسسات در آن جوامع به حساب — در حال کم شدن یا ناپدید شدن ها در کامپیوتر است.

امروز مثلا مک کلاچی — روزنامه های زنجیره ای که 30 خواص عبارتند از میامی هرالد کاغذ که شکست باز جفری اپستاین مورد پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت (این شرکت وعده داده است که آن را ادامه خواهد داد و به دنبال استراتژی ما از انتقال دیجیتال”).

خبر خوب این است که افراد مختلف در حال تلاش برای حل این اخبار محلی مشکل با استفاده از انواع تکنیک های: درخواست خوانندگان به پرداخت و یا پرداخت بیشتر برای اخبار; ایجاد جدید نشریات دیجیتال است که تمرکز بر کم هزینه بالا و تقاضای افراد مانند لیست املاک و مستغلات; امیدوار است که بسیار غنی خیرخواه فرد خواهد آمد و صرفه جویی در روزنامه محلی یا شاید امیدوار است که گوگل و یا Facebook همان را انجام خواهد داد.

خبر بد می گوید سرمایه داری جان تورنتون: هیچ کدام از آن است که رفتن به محل کار.

تورنتون است که در Austin, تگزاس و شرکت تاسیس به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفته تگزاس تریبون 10 سال پیش. غیر انتفاعی روزنامه که بر Texas دولت و سیاست حفظ خود را از طریق ترکیبی از خواننده کمک های مالی و تبلیغات و انسان دوستی.

او همچنین مدیر عامل شرکت آمریکایی روزنامه نگاری پروژه است که تلاش برای صادرات تریبون مدل به اخبار محلی نشریات در سراسر امریکا همراه با مقدار زیادی از پول: “سرمایه گذاری بشردوستانه” فکر می کند آن را می تواند حل کند آمریکا اخبار محلی مشکل گرد کردن تا 1 میلیارد دلار — که نیمی از آن را می خواهد برای بالا بردن خود و بقیه آن را به امید گرفتن از افراد دیگر — و توزیع بودجه های محلی, دیجیتال, نه برای سود نشریات مانند ورمونت VT جوینده. تا کنون آن مطرح شده است و برخی از 50 میلیون دلار و اختصاص داده است $8.5 میلیون نفر از آن است.

تورنتون استدلال هر دو حس مشترک و بر خلاف بسیاری از درک عقل است. اگر شما صرف هر زمان فکر کردن در مورد چگونه شرکت های رسانه ای برای زنده ماندن در سال 2020 شما باید آشنا با این ایده که آنها نیاز به چند منبع درآمد به عنوان Thornton موعظه است.

اما او اصرار که اخبار محلی سازمان ها به سادگی نمی تواند زنده ماندن به عنوان سود کسب و کار وجود دارد مبتنی بر بازار راه حل برای این نوع اخبار که شهروندان نیاز خواهد بود نیروبخش برای بسیاری از مردم است. اما آن را به یک غم حلقه از حقیقت به آن: در حالی که ملی مقالات مانند نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال به نظر می رسد بسیار سالم آن را دشوار است برای پیدا کردن مقالات محلی که اقتباس به یک جهان که در آن هر دو چاپ و دیجیتال آگهی فروش در حال کاهش است در حالی که اشتراک ندارد فاصله.

در اینجا گزیده ای از گفتگوی ما در این هفته Recode رسانه ایکه در آن او می گذارد از پایان نامه خود را با استفاده از مک کلاچی را کاهش اقبال به عنوان یک نقطه داده.

جان تورنتون

اگر شما نگاهی به گزارش های درآمدی از روزنامه شرکت ها هستند که منطقی و شفاف در این — و هیچ یک از آنها خیلی شفاف چون داستان فقط خیلی خوب نیست — آنها بحث در مورد چگونه خود را اشتراک دیجیتال در حال رشد در 30 و 40 درصد محدوده اما آن را فقط روی یک پایه. و بنابراین اگر شما به زور راه خود را از طریق محاسبات ریاضی شما را به یک بسیار سازگار نتیجه آن است که برای هر باک آنها در حال از دست دادن در یک سال بیش از سال پایه و اساسی در درآمد حاصل از تبلیغات آنها دوره نقاهت کمتر از یک سکه [از اشتراک].

مک کلاچی گزارش سه ماهه گذشته که این شرکت منقبض شده برای 26 دوره متوالی. وجود دارد فقط امیدوارم که مدنی اخبار در حال رفتن به برنده شدن در یک محیط که در آن ایده این است که شما با پرداخت که شما برو و به شما پرداخت برای آنچه که شما به عنوان خوانده شده به جای حل برای آنچه که جامعه نیاز دارد به عنوان یک کل.

پیتر کافکا

و وجود ندارد مردم به اندازه کافی در هر جامعه که در حال رفتن به پرداخت پول به اندازه کافی برای ایجاد یک ماندگار روزنامه ؟

جان تورنتون

اگر شما اضافه کردن تمام دیجیتال اشتراک در اخبار محلی — نه وال استریت ژورنال, نمی, واشنگتن پست, نمی, نیویورک تایمز — غیر انتفاعی, اخبار صنعت است که در واقع تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان آن است. و به طوری که فقط شما می دهد یک حس چگونه کوچک یک سهم که در واقع باعث می شود.

پیتر کافکا

[یکی دیگر از ایده های شما می گویند نمی خواهد کار] است “در واقع امیدوارم که یک میلیاردر برای خرید با ما” “امید Laurene Powell شغل سرمایه گذاری در ایالات متحده به عنوان یک انسان دوستی” و یا شاید “وارن بوفه خرید ما به عنوان یک انتفاعی کسب و کار.” اما [می گویند] که “امیدواریم که یک مرد ثروتمند و یا دختر خرید ما” است نه یک طرح خوب?

جان تورنتون

ما فوق العاده pro-میلیاردر. بسیار بسیار pro-میلیاردر. ما فکر می کنم برای بیشتر قسمت ها هر چند — به غیر از واشنگتن پست که در آن [سردبیر اجرایی] مارتی بارون بود خوب به اندازه کافی به من یک ساعت به تازگی و او به من گفت که چگونه اولین چیزی که جف بزوس بود بگو این است برای رفتن به یک کاغذ ملی.” که راه اقتصاد کار — واقعا وجود دارد هیچ کس که به تازگی حداقل سعی کرده است این در یک انتفاعی اساس کسی که نیست یا پرتاب کردن دست خود و یا در مورد پل شکارچی در سالت لیک سیتی, تبدیل آن به یک سازمان غیر انتفاعی.

به طوری که آن را نه از سوال اما من می دانم که زمانی که من محلی کاغذ آمد در بازار 18 ماه پیش یا بیشتر, و من تا به حال ثروتمند واقعا civically بزرگ دل دوستان که گفت: “خوب شما چه فکر می کنید؟” و پاسخ من این بود که “آنچه را که آنها به شما پرداخت به آن را؟”

چرا که شما واقعا می خواهید به خرید چیزی که من 13 و 15-year-old step-بچه ها واقعا هرگز از شنیده می شود و نمی خواهد که به هر دلیلی به? چه اتفاقی افتاد به جای آن معامله می شود چهار و نیم یا پنج بار جریان وجوه نقد به Gatehouse که بلافاصله ارائه شده buyouts نه فقط کل newsroom اما در کل شرکت در حالی که قرار دادن در پشت صفحه در همان زمان این نوع از heartstring-برداشت درخواست برای حمایت از روزنامه نگاری با اشتراک در آستین آمریکا دولتمرد. که من فقط پیدا کردن به طور کامل و مطلق مزخرف.

مثل من گفت: نیروبخش. من نمی دانم که تورنتون راه حل به هر کار بهتر از آنچه که ما تا کنون دیده ام اما آن را قطعا ارزش تلاش. گوش دادن را برای خودتان و ببینید اگر شما توافق می کنید: شما می توانید همه چیز را در بالا و یا در اپل پادکست, Spotify و یا هر گونه دیگر پادکست پلت فرم شما می خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی