در اینجا چگونه بایدن باید به سمت چپ حرکت می کند در مراقبت های بهداشتی و دادگاه ساندرز رای دهندگان


Democratic presidential hopeful former US vice president Joe Biden participates in the 11th Democratic Party 2020 presidential debate in a CNN Washington Bureau studio in Washington, DC on March 15, 2020. (Photo by MANDEL NGAN / AFP) (Photo by MANDEL NGAN/AFP via Getty Images)

معاون سابق رئیس جمهور با اشاره به سمت چپ خود را.

مندل فا نگن/گتی ایماژ

در حال حاضر که او presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری و جو بایدن به یک اورتور به سمت نا امید برنی ساندرز حامیان تنها 80 درصد از آنها می گویند که آنها در حال آماده به بازگشت او در انتخابات عمومی ، این درست نیست که بایدن نیازهای رای خود را (هر چند او می کند). آن است که این جوان به سمت چپ متمایل اعضای شایسته به مانند شرکای برابر در یک ائتلاف و نه به عنوان یک مزاحم که باید به نگه داشتن آرام و در خط در پای صندوقهای رای است. معاون سابق رئیس جمهور را برنده بیش از همه (به حالت آشکار) اما او هنوز هم باید خوب-ایمان و تلاش است.

در همان زمان بایدن قصد ندارم به طور ناگهانی متوقف بودن متوسط و اتخاذ مدیکر برای همه است. که آشکار است. در حالی که او را به پیدا کردن راه به سمت چپ حرکت می کند در حاشیه—او بیرون آمده و در حمایت از کاهش مدیکر به سن 60 و آمرزنده یک تکه بزرگ از بدهی دانشجویان به عنوان مثال—او نمی آمد تا با یک خیمه صلح ارائه شده است. پس چه باید کرد ؟

من یک پیشنهاد دارم. این یک راه بایدن می تواند رسیدن به ساندرز بال در حالی که به روز رسانی خود را در مراقبت های بهداشتی چشم انداز برای زندگی پس از coronavirus بحران ساخته شده است که نقایص از سیستم فعلی ما حتی بیشتر آشکار و با توجه به او یک دلیل واضح برای رفتن جسورانه. این امر به طور طبیعی رشد خود را از خود را در حال حاضر پلت فرم به عنوان به خوبی به عنوان ساندرز’ جنبهی کار به عنوان یک قانونگذار. به علاوه آن را بایدن جاذب, امضا, پیشنهاد, به طوری که او نه فقط کسی که می خواهد به گوشت گاو تا دولت اوباما میراث.

بایدن باید پیشنهاد ایجاد یک آمریکایی خدمات سلامت در یک شبکه وسیع از بودجه فدرال محلی اجرا ارائه دهندگان مراقبت های اولیه و بیمارستان است که پیشنهاد مقرون به صرفه تر از درمان و کمک به هماهنگ بهداشت عمومی پاسخ. آن را خواهد ساخت بر روی هزاران نفر از مراکز بهداشتی و درمانی که در حال حاضر در خدمت کم درآمد و جوامع روستایی که ساندرز نقش کلیدی در رشد اما تهیه کردن به طبقه متوسط بیماران نیز هست. و آن را همه می آیند پیچیده شده در برخی از تکان دهنده میهنی نام تجاری است.

چرا آمریکایی خدمات سلامت? اولین و مهم ترین این امر می تواند ایده خوبی در شایستگی که آدرس برخی از خودنمایی کاستی های سیستم پزشکی کنونی ما. بیشتر بحث در مورد اصلاح مراقبت های بهداشتی در این کشور تمایل به تمرکز بر بیمه های طرف معادله به این دلیل واضح است که ما تنها کشور پیشرفته در دنیا است که پوشش جهانی. اما بسیاری از گوشه و کنار ایالات متحده آمریکا رنج می برند از اساسی فقدان خدمات بهداشتی ، بیش از 77 میلیون آمریکایی زندگی می کنند در فدرال تعیین شده بهداشت حرفه ای با کمبود مناطق که در آن ارائه دهندگان خدمات در تامین کوتاه مدت هستند برای تمام یا قسمتی از جامعه; قحط و غلا است حاد به خصوص در مناطق محروم و روستایی است که مردم به تکیه بر گران قیمت اتاق های اورژانس ضروری برای مراقبت از.

ایالات متحده همچنین کرایه ضعیف بین المللی اقدامات مراقبت های بهداشتی با ظرفیت. با وجود صرف سهم بیشتری از اقتصاد ما در مراقبت های بهداشتی بیش از هر کس دیگری ما به مراتب کمتر پزشکان, بیمارستان ها و تخت های بیمارستانی سرانه بیش از بسیاری از ما همکار سازمان ملل. در ضمن ما باید یک روستایی بیمارستان بسته شدن بحران که تهدید به این مسائل بدتر است. ما افراط کردن و در عین حال ما تحت ذوات. و در حالی که آن را بیش از حد سخت را برای بسیاری از آمریکایی ها پیدا کردن یک دکتر و حتی در زمان عادی در حال حاضر ما در حال مبارزه با طاعون است که سمت چپ ما همه نگران به معنای واقعی کلمه در حال اجرا از اتاق بیمارستان.

یک راه ساده برای رسیدگی به این کمبود خواهد بود که به صورت عمومی صندوق بیشتر ارائه دهندگان سعی و روش درست استفاده می شود در سراسر جهان. در آمریکا بیمارستان های دولتی ارائه فقط 15 درصد از تخت با توجه به صندوق مشترک المنافع. در استرالیا و فرانسه در مقابل آنها ارائه حدود دو سوم; در آلمان آنها را فراهم تقریبا نیمی; و حتی در به شدت خصوصی آنها ارائه بیش از 20 درصد است. من دقیقا نشان می دهد که ما سعی کنید به تکرار بهداشت ملی بریتانیا که به طور مستقیم در استخدام بسیاری از کشور پزشکان و مراقبت برای اکثریت قریب به اتفاق بیماران. اما اگر ما می خواهیم بیمارستان برای زنده ماندن در, می گویند, روستایی, اوکلاهما, آن را مانند به نظر می رسد ما باید یک نشانه از بین المللی ما همسالان و فقط پرداخت برای بیمارستان ها در مناطق روستایی اوکلاهما.

ما همچنین در حال حاضر یک مدل موفق از کار: مراکز بهداشتی و درمانی که ارائه مراقبت های اولیه و خدمات مانند روان, سلامت دندان و درمان مواد مخدر به حدود 29 میلیون بیمار در سراسر کشور است. برای که ما می توانیم تا حد زیادی با تشکر از ساندرز که معتقد رهبران دموکرات به سطح شیب دار بالا فدرال بهداشت مرکز بودجه در طول مذاکرات به تصویب Obamacare. این درمانگاه دریافت کمک های مالی فدرال همراه با دولت های محلی و دلار, برای درمان ساکنان در جوامع محروم و شارژ در مقیاس کشویی بر اساس درآمد (مردم در فقر پرداخت کم و یا هیچ چیز). تقریبا نیمی از بیماران خود را با استفاده از مدیکید در حالی که یکی دیگر از 23 درصد بیمه, با توجه به انجمن ملی مراکز بهداشتی و درمانی. اینها نه برای اکثر دولت-اجرای عملیات—اکثریت قریب به اتفاق های خصوصی و سازمان های غیر انتفاعی. اما آنها باید به رعایت دقیق عملیاتی و گزارش قوانین از جمله نیاز است که بیمار نمایندگان را تشکیل می دهند که اکثریت حاکم بر تخته که آنها را نگه می دارد تمرکز خود را عمومی ماموریت. و تحقیقات نشان می دهد که آنها بسیار موفق در ارائه مراقبت با کیفیت بالا به بیماران در حالی که همچنین کاهش هزینه های.

ساندرز است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان حامی جامعه مرکز بهداشت برنامه و به او پیشنهاد افزایش کمک های مالی خود را به عنوان بخشی از یک گسترده تلاش برای افزایش دسترسی به مراقبت های اولیه در ایالات متحده آمریکا است اما این مراکز در حال حاضر به طور گسترده ای محبوب در درون حزب دموکرات; هیلاری کلینتون می خواستم به گسترش آنها در سال 2016. جو بایدن در حال حاضر تماس به دو برابر بودجه خود را که رسیده 5.6 میلیارد دلار در سال 2019.

اما چرا بزرگتر ؟ آمریکایی خدمات سلامت می تواند شامل بیش از 1300 جامعه مرکز بهداشت سازمان است که در حال حاضر وجود دارد که زد 11,744 مراقبت های سایت در سال 2018 است. بایدن می تواند سه گانه یا چهارگانه بودجه خود را در طول زمان, با هدف گسترش تعداد و اندازه درمانگاه ها در حالی که ارائه یارانه خدمات بیشتر به طبقه متوسط بیماران. او می تواند پس از آن را اساسی مرکز بهداشتی اعطای مدل و درخواست یک نسخه از آن به بیمارستان ها در مناطق محروم. در ماه ژوئیه گذشته Sanders, پیشنهاد زیادی کمک مالی صندوق برای کمک به ایالات و استان ها خرید مضطرب بیمارستان های محلی. بایدن می تواند انجام دهد او را به یکی بهتر با ایجاد یک منبع مداوم از بودجه با رشته ها نیاز به بیمارستان که شرکت به نگه داشتن هزینه مقرون به صرفه و خدمت به نیازمندان جمعیت. غیر انتفاعی و بیمارستان های دولتی می تواند هر دو اعمال می شود. و می تواند وجود داشته باشد بودجه اضافی برای دولت جدید برای ساخت بیمارستان ها (یا بازگشایی آنهایی که قدیمی) در مناطقی که در حال حاضر نبود به اندازه کافی تخت.

دوباره این نمی تواند صرفا دولت-اجرای سیستم مانند جانبازان اداره بهداشت و درمان و یا بریتانیا NHS. در عوض آمریکا خدمات سلامت خواهد بود یک چتر سازمان نظارت بر یک آرایه وسیعی از دولتی و تحت نظارت سازمان های غیر انتفاعی اداره می شود از درون جوامع آنها خدمت می کنند. اگر ما می خواستیم یک سطح بیشتری از فدرال بر روی زمین دخالت ما می تواند استقرار اعضای خدمات بهداشت عمومی آمریکا به کار در درمانگاه ها و بیمارستان ها نظارت بر سلامت جامعه طرح.

جدا از خوب بودن سیاست ایجاد یک آمریکایی خدمات سلامت خواهد بود احتمالا یک ایده محبوب است که متناسب با جو بایدن وزش تصویر. آمریکایی ها نمی شود گفت تا خود را بیمه خصوصی. اما آنها مانند عمومی (یا شبه دولتی) خدمات. جامعه مرکز بهداشت برنامه خاص برخوردار است حمایت قاطع از حزب دموکرات و همچنین به عنوان مهم حمایت از جمهوری خواهان که درک آن است که یک منبع مهم برای مراقبت از خود را روستایی تشکیل شده است. هنگامی که بودجه آن باسابقه در سال 2018, 105, خانه, ایران, اعضای, امضا نامه ای برای پس از آن سخنران پل رایان اصرار او را به reauthorize آن است. آن زمان که قطراتش جاذب نام در برنامه و supersizing آن شامل درمانگاه ها و بیمارستان ها یک ایده است که متوسط دموکرات ها باید قادر به گرفتن پشت سر گذاشت. این امر نیز هزینه کسر از دیگر بلند پروازانه سیاست های بهداشتی ایده های. دوباره فعلی جامعه مرکز بهداشت برنامه هزینه حدود 5.6 میلیارد دلار در سال است. شما می توانید به منظور از قدر بالاتر و آن را می خواهم هنوز هم نگاه متوسط نسبت به سیاست ایده هایی که اخراج شده اند در اطراف این کمپین چرخه; به علاوه, آن می تواند صرفه جویی در پول برای برنامه های مانند پزشکی با کاهش هزینه های بیمار.

آمریکایی خدمات سلامت خواهد بود مکمل و نه جایگزین برای یک دستور کار بلند پروازانه برای اصلاحات بیمه بهداشت و درمان در این کشور است. (من شخصا می خواهم برای دیدن یکی دیگر از گسترش مدیکید قوی گزینه عمومی و سخاوتمندانه تر ارز از بایدن پیشنهاد کرده است اما اجازه نمی پرت شدن.) آن را مطمئن شوید که به تازگی بیمه شده در واقع یک محل برای دریافت مراقبت های زمانی که آنها به آن نیاز است و اگر هر کسی به نوعی می افتد از طریق سیستم بیمه را ترک آنها هنوز هم یک راه به دکتر مراجعه کنید. اما در حالی که آن را یک شات برای درمان چه ails سیستم مراقبت های بهداشتی این یک پروژه است که می تواند میانه رو و چپ بال حزب هم در حالی که به بایدن یک فرصت برای کار به طور مستقیم با Sanders. مدیکر برای همه ممکن است ورمونت سناتور خیمه سیاست پیشنهاد. اما بزرگترین موفقیت به عنوان یک عضو کنگره بوده است جامعه مرکز بهداشت انبساط و دو حزبی برخورد او زده با سن. جان مک کین به اصلاح و سلامت سیستم. مسلما وجود دارد هیچ کس در کاپیتول هیل بهتر واجد شرایط برای کمک به صنایع بزرگ و توسعه دولت فدرال نقش را در به طور مستقیم کمک های مالی ارائه خدمات مراقبت سلامت و بایدن می تواند قول می دهم که اگر رئیس جمهور منتخب او را ساندرز نقطه در تدوین قانون برای آمریکا ایجاد سرویس های بهداشتی و یا احتمالا قرار داده و او را مسئول اداره آن پس از آن به تصویب رسید و به قانون است. اگر بایدن می خواهد را به نفع خود بیش از ساندرز رای دهندگان او می تواند خود را نامزد واقعی نقش شکل دادن به آینده از آمریکا مراقبت های بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>