در اینجا چگونه کارشناسان برنامه ریزی برای از بین بردن “قتل اورلئانز” یک نوظهور تهاجمی معضل

توده ای از زنبور مرده بعضی ها با سر زده از بدن خود را. این صحنه وحشتناک ناشی از یک “قتل هورنت” ساخت راه خود را از طریق یک کندو زنبور عسل با توجه به گزارش نیویورک تایمز که رفت ویروسی بیش از آخر هفته.

در میان همه گیر به نظر می رسد ناعادلانه به طبیعت تحمیل یکی دیگر از موبایل و کامپیوتر بر روی زمین — در این مورد یک مهاجم killer hornet گونه به نام غول های آسیایی هورنت که می تواند کشنده برای انسان است. اما آن را در سال 2020 هر چیزی امکان پذیر است. هر چند معلوم نیست که اگر غول هورنت که نام علمی وسپا mandarinia مسئول مذکور از apian کشتار دانشمندان تا حد زیادی مشکوک آن: دو قاتل اورلئانز یافت شد چند مایلی شمال از سایت در بلین واشنگتن در دسامبر 2019. این مشخص شده اولین رؤیت قتل زنبور در ایالات متحده که تا به حال آمده است یک راه طولانی از خانه خود در جنوب شرقی آسیا و ژاپن است. شده اند وجود دارد بیشتر از گزارش های تایید نشده از قتل اورلئانز در نزدیکی Custer, واشنگتن.

تبلیغات:

Washington State Department of Agriculture دانشمندان در حال حاضر منجر به پیدا کردن دام و از بین بردن اورلئانز که بزرگترین در جهان و توانایی نیش چندین بار حتی از طریق یک زنبوردار را کت و شلوار. قتل اورلئانز می تواند ارائه هفت برابر مقدار سم به عنوان یک زنبور عسل که معادل آن است که از یک مار سمی.

باید انسان نگران شود ؟ تا حدی بله اما بدون نیاز به وحشت و در عین حال کارشناسان می گویند. (به عبارت دیگر coronavirus باقی مانده است به مراتب بزرگتر تهدید وجودی.) و در حالی که وجود دارد که باید چند رؤیت دانشمندان ترس قتل اورلئانز می تواند ضرب در جمعیت به نقطه ای که آنها را تهدید می کند اقتصاد یا محیط زیست.

“ما فقط تا به حال یک زن و شوهر مکان در کانادا و یک محل در ایالت واشنگتن که در آن ما در بر داشت اورلئانز در اواخر سال گذشته در 2019,” تاد موری مدیر دانشگاه ایالتی واشنگتن را (WSU) کشاورزی و منابع طبیعی برنامه فرمت واحد گفت: سالن بیش از ایمیل. “هدف ما این است که برای جلوگیری از هر گونه گسترش بیشتر اگر آنها توسط شانس تاسیس لانه در کانادا و یا واشنگتن.”

تبلیغات:

در ژاپن که در آن آنها مشترک این اورلئانز کشتن حدود 50 نفر در سال است. به عنوان گزارش شده توسط سیمیاگر اورلئانز نمی بینم شما به عنوان یک تهدید آنها به تنهایی شما را ترک — مانند بسیاری از حیوانات است. یک نیش نیز می تواند کاملا دردناک به گزارش یک وبلاگ است که به نقل از یک نیش قربانی که به توصیف تجربه به عنوان “مثل یک ناخن از طریق پا من.

موری گفت: آموزش و پرورش یک بخش کلیدی از توقف گسترش یافته است.

“در حال حاضر WSU فرمت و WSDA (Washington State Department of Agriculture) در حال آموزش به واشنگتن در مورد این مشکل چگونه برای شناسایی غول های آسیایی اورلئانز و نحوه گزارش هر گونه بالقوه رؤیت این تابستان” موری گفت. “مهم این است که مردم [گزارش]…. اگر آنها چیزی چیزی می گویند.’ ما توسعه راه های متعدد برای مردم به گزارش بالقوه رؤیت; WSDA نیز استقرار گسترده به دام انداختن برنامه برای کمک به شناسایی هر گونه سایت های تودرتو بالقوه.”

تبلیغات:

اگر هر لانه در بر داشت WSDA خواهد بود که آژانس به کشتن و از بین بردن لانه.

موری تاکید کرد که آنها باور دارند که آنها قادر خواهد بود برای از بین بردن تهاجمی اورلئانز قبل از دریافت آنها جای پایی در ایالات متحده است.

“ما متخصص حشره شناس باید یک فرصت بسیار خوبی در از بین بردن هر گونه جمعیت در ایالت واشنگتن به خاطر کسی که این گزارش, اولیه,” او گفت:. “من مطمئن هستم که ما گرفتار این مشکل اوایل که ما متخصص حشره شناس قادر خواهد بود برای از بین بردن جمعیت های محلی از اورلئانز اگر آنها تاسیس شده است.”

تبلیغات:

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که انسان ها در صورت غیر مستقیم در معرض خطر به عنوان اورلئانز به زنبور عسل قاتلان. پس کشاورزان تکیه بر زنبور عسل در گرده افشانی تعداد زیادی از محصولات و با توجه به این که جمعیت زنبور عسل در حال حاضر در معرض خطر وجود دارد و ممکن است جدی بیولوژیکی و اقتصادی پیامدهای اگر زنبور عسل را به صورت دیگری درنده.

“نگرانی عمده در مورد این حشرات ایجاد در واشنگتن و با ما و یا حتی آمریکای شمالی است که تاثیر خود را بر روی زنبور عسل تولید و گرده افشانی خدمات” موری گفت. “غول های آسیایی اورلئانز می تواند به طور قابل توجهی تاثیر عسل تولید که در آن آنها رخ می دهد به طور طبیعی و یا در جایی که شبیه گونه های معرفی شده در اروپا است. همچنین نگرانی ما این است که این حشرات نیز می تواند آسیب بومی ما گرده افشان مانند زنبور عسل و لانه زنبور عسل است.”

عمدی یا نه که گونه های مهاجم وارد یک اکوسیستم جدید در آن ایجاد اثرات ماندگار و تغییرات در محیط زیست خود را.

تبلیغات:

این اولین بار نیست تهاجمی حشرات با یک شوم نام spooked آمریکایی است. Africanized زنبورها محاوره شناخته شده به عنوان قاتل زنبور عسل برای اولین بار معرفی شده در ایالات متحده در سال 1990.

موری گفت که او امیدوار است.

“من خوشبین هستم که ما گرفتار این یکی زود و ما نمی خواهد که به یاد بگیرند که چگونه به زندگی می کنند با این گونه” او گفت:. “من قطعا نمی خواهید به یادگیری برای زندگی با غول های آسیایی اورلئانز.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>