برای سال Facebook تا به حال محتوای اعتدال مشکل است. آن را تلاش برای تصمیم گیری منفور در مورد محتوا مانند اینکه آیا باید آن را پایین ویروسی doctored تصویری از مجلس نانسی پلوسی ساخته شده است که آن را به نظر می رسد مانند او slurring کلمات او (آن نیست) و یا اگر آن را باید ممنوعیت برجسته و نظریه پرداز توطئه الکس جونز (آن را). و به عنوان 2020 انتخابات ریاست جمهوری نزدیک تر می شود این شرکت در تلاش است برای انجام یک کار بهتر از آن را در سال 2016 زمانی که آن را متهم اجازه می دهد اطلاعات غلط در آن پلت فرم برای نفوذ در فرایند دموکراتیک است. به همین دلیل Facebook به زودی برون سپاری برخی از آن سخت ترین محتوای اعتدال مشکلات جدید و بسیار پیش بینی شده اما هنوز به طور کامل شکل گرفته در خارج از گروه: آن مستقل نظارت هیئت مدیره.

Facebook در روز سه شنبه نشان داد جزئیات جدید در مورد هیئت مدیره آن را چگونه ارزیابی شرکت دسته نوشته های بحث برانگیز در آن پلت فرم است که می تواند تاثیر خود را حذف سیاست های اطراف ستیز موضوعاتی مانند سخنرانی نفرت عام و اطلاعات غلط.

در حال حاضر اگر شما شی به Facebook تصمیم به خراب کردن مطالب شما نوشته شده, شما می توانید درخواست تجدید نظر تصمیم به Facebook جامعه اعتدال تیم. اما پس از آن هیچ راهی وجود دارد برای شما بیشتر اختلاف تصمیم گیری است. در آینده این شرکت می گوید, Facebook و Instagram کاربران قادر خواهد بود به دادخواست مستقل نظارت هیئت مدیره است که باید حرف آخر را در این موضوع اگر آن تصمیم می گیرد به یک کاربر مورد. افرادی که مراقبت در مورد آینده رایگان سخنرانی حاضر شده اند از نزدیک به تماشای برای دیدن آنچه Facebook کند با هیئت مدیره خود را به دلیل آن می تواند به شکل دادن به آینده از آنچه مجاز و یا مجاز در پلت فرم برای سال آمده است.

و در حال حاضر بیش از یک سال پس از مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ در ابتدا اعلام کرد که این ایده از نظارت هیئت مدیره Facebook منتشر کرده است یک سری از قوانین پیشنهادی در مورد چگونه آن را همه کار می کنند. که شامل یک فرایند برای کاربران برای ارسال درخواست یک طرح کلی از نحوه مدیره تصمیم خواهد گرفت که در موارد و دستور اجبار Facebook برای پیاده سازی هیئت مدیره تصمیم گیری در پست های فردی در ظرف هفت روز مگر اینکه پست نقض قانون محلی است. همه در همه, هنگامی که هیئت مدیره در نظر درخواست تجدید نظر در این تصمیم باید در حدود 90 روز Facebook می گوید. در بعضی از موارد که حکم سریعتر اقدام, Facebook می توانید آنها را تسریع و هیئت مدیره باید بیش از 30 روز برای رسیدن به یک تصمیم.

ما هنوز نمی دانیم که مسلما مهم ترین اطلاعات در مورد هیئت مدیره خواهد بود که بر روی آن — اما Facebook انتظار برای اعلام اول آن سه شرکت صندلی در ماه های آینده. مدیر این شرکت از حکومت و طرح های استراتژیک برنت هریس گفت: در یک تماس را فشار دهید در صبح روز سه شنبه که اعضای هیئت مدیره باید یک “مجموعه ای متنوع از نظرات.”

Harris به نام هیئت مدیره یک “مکانیسم جدید است که مستقل و فراتر از دیواره های دره سیلیکون و امکان نقد و بررسی برابر Facebook اظهار داشت اصول است.” اگر هیئت مدیره انتخاب آن می توانید اصلاح هر یک از این آیین نامه که Facebook پیشنهاد سهشنبه, که در آن می گوید: این پیشنهاد به خاطر گرفتن هیئت مدیره و در حال اجرا.

کارشناسان چند Recode صحبت با نام روز رسانی یک گام در مسیر درست برای شفافیت بیشتر اما می گویند که این پروژه موفقیت بستگی دارد که چه مقدار این شرکت در واقع گوش به این جدید حاکم بر بدن است. در زیر پیشنهاد قوانین Facebook مجبور خواهد شد به دنبال هیئت مدیره تصمیم گیری زمانی که آن قوانین است که این شرکت باید در نظر گرفته شود محتوا. اما به صورت گسترده تر تصمیم گیری در سیاست Facebook را تنها ارشاد نیست — حکم — از هیئت مدیره.

در نهایت هیئت مدیره چگونه به پایان می رسد تا عملکرد می تواند روز به روز ارتباطات Facebook بیش از 2 میلیارد کاربر در سراسر جهان است. آن می تواند تبدیل به یک موفقیت و یا یک تجربه شکست خورده در کشمکش این شبکه اجتماعی عظیم الجثه مشکل برخورد با بحث گفتار.

“محتوای اعتدال واقعا سخت است — و این واقعا مهم تصمیم گیری در مورد گفتمان عمومی و حقوق بشر” گفت: ساناز Douek دانشجوی دکتری در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد, تحقیق در مورد تنظیم آنلاین سخنرانی. Douek همراه با بسیاری دیگر از دانشگاهیان به Facebook بازخورد اولیه بر روی یک پیش نویس قوانین جدید آن. “در حالی که آن را غیر قابل قبول به طور کامل غیر قابل توصیف و نهادهای خصوصی تصمیم گیری ما نیز نمی خواهیم دولت داشتن دست خود را بیش از آن. … بنابراین نظارت هیئت مدیره یک مدل جدید برای دست زدن به این.”

زوکربرگ اعلام کرد این ایده برای نظارت هیئت مدیره در سال 2018 به عنوان شرکت مواجه شد انتقاد شدید در مورد چگونه آن را در میانه های محتوا از هر دو لیبرال و سیاستمداران محافظه کار در ایالات متحده است. در آن زمان زوکربرگ نوشت که شرکت “باید بسیاری از تصمیم گیری های مهم در مورد آزادی بیان و امنیت” خود را در آن و این که به جای این امر اختصاص مسئولیت در برخی از سخت ترین تصمیم گیری به طور مستقل از بدن است.

تا کنون راه اندازی هیئت مدیره بوده است نسبتا آهسته روند برای یک شرکت که شعار معروف استفاده می شود به “حرکت سریع و شکستن همه چیز.” Facebook می گوید که دلیل آن را می خواهد به مطمئن شوید که آن را راه اندازی به سمت راست.

آنچه ما میدانیم این است که هیئت مدیره خواهد بود با بودجه جداگانه اعتماد که در Facebook قصد دارد به سرمایه گذاری بیش از 130 میلیون دلار. در روز سه شنبه, Facebook نیز اعلام کرد که این استخدام هیئت مدیره, مدیر اداری, توماس هیوز, مدیر اجرایی سابق برای ماده 19 غیر انتفاعی برای آزادی بیان و حقوق دیجیتال. هیوز نظارت اداری کارکنان خواهد شد اما نمی توان تصمیمات محتوا.

هیئت مدیره قصد دارد به شنیدن آن موارد در نیمه اول سال 2020 در زمان انتخابات ریاست جمهوری. بنابراین احتمالا با جدول زمانی که آن را به استخدام اعضای آن در ماه جولای.

واضح ترین سوال در مورد هیئت مدیره زیر سهشنبه اعلام خواهد شد که در آن.

فراتر از آن است که کارشناسان تعجب می کنم که چگونه بسیاری از موارد مدیره را در هر زمان دقیقا چه نوع از موارد آن را در نظر بگیرند و چگونه گسترده احکام آن اعمال خواهد شد در داخل شرکت. Facebook را هریس گفت: در یک تماس را فشار دهید دوشنبه که او انتظار دارد که هیئت مدیره را در “ده” از موارد در ابتدا — که بدیهی است که تنها درصد بسیار کمی از کل حجم مطالب, از Facebook.

“ما نمی دانیم که چه نوع از موارد ما را بشنود — هیئت مدیره ممکن است صرف تمام وقت خود را در بیان نفرت و یا برهنگی” گفت: Douek. “ما نمی دانیم که چه هیئت خواهد شد در واقع تصمیم به انجام آن قدرت است.” او گفت: این در واقع یک چیز خوب برای هیئت مدیره به صلاحدید اگر آن را برای رفتن به واقعا مستقل از Facebook به آن امیدوار بود.

Douek همچنین با اشاره به این که در حال حاضر Facebook خواهد بود محدود کردن کاربران تجدید نظر به محتوای آنها فکر می شد اشتباه گرفته پلت فرم. که برگ شکایت که در آن کاربران ناراحت هستند که محتوا باقی می ماند بر روی پلت فرم (مانند سخنرانی نفرت و خشونت و یا اطلاعات غلط). در آینده Facebook برای گسترش برنامه های خود تجدید نظر به کاربران اجازه اختلاف که آیا یک پست باید باقی می ماند در این برنامه اما این امر نمی گفت که.

یکی دیگر از سوال این است که چگونه به دقت Facebook برنامه به تفسیر هیئت مدیره تصمیم گیری.

اگر Facebook فقط قصد خراب کردن یا ترک کردن یک تعداد انگشت شماری از پست های که هیئت مدیره به طور خاص قوانین در آن می تواند تنها یک جزئی دندانه در چشم انداز کلی از اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی پلت فرم برخی از کارشناسان می گویند. Dipayan Ghosh که انجام اقتصادی و تکنولوژی سیاست های تحقیق در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه گفت که “شیطان واقعا خواهد شد در جزئیات” پیاده سازی و این که در حال حاضر این اطلاعیه کمک شامل انتقاد از جامعه دانشگاهیان و کارشناسان سیاست و تنظیم کننده هستند که متصل به بیان مسائل on Facebook.

“اگر Facebook نمی انجام این کار وجود خواهد داشت بیشتر تماس و فشار در این شرکت به انجام کاری” گفت: Ghosh. “اعلام و تدریجی توسعه این هیئت مدیره است که در یک زمان زمانی که شرکت به آن نیاز دارد برای ادامه به موفقیت و زنده ماندن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی