در اینجا چگونه به انتشار نظرات خود را در مورد جو بایدن و تارا Reade


Former US Vice President and Democratic presidential hopeful Joe Biden arrives to speak about COVID-19, known as the Coronavirus, during a press event in Wilmington, Delaware on March 12, 2020. (Photo by SAUL LOEB / AFP) (Photo by SAUL LOEB/AFP via Getty Images)

جو بایدن می رسد به صحبت در مورد COVID-19 در طول یک رویداد مطبوعاتی در ویلمینگتون در مارس 12.

Saul لوئب/گتی ایماژ

اوایل امروز یک قطعه توسط Kevin درام با عنوان “پس تارا Reade…” وجود داشته است در سایت مادر جونز برای کمتر از یک ساعت (شما می توانید به عنوان خوانده شده نسخه آرشیو شده اینجا). در این درام تصور یک سناریو است که در آن Tara Reade که متهم بایدن از نظر جنسی آزار او در سال 1993 ممکن است به سادگی یک “Bidenesque” شانه فشار یا پت سر راه اشتباه و در نهایت باد حادثه در ذهن او در سال است که به دنبال. تا آنجا که من می توانم بگویم این فانتزی درام را به نظر می رسد بر اساس تقریبا به طور انحصاری در خود روده غرایز. آن سخت است برای دیدن چرا مادر جونز در زمان پست کردن.

در بیانیه ای به تخته مادر جونز سردبیر کلارا جفری اذعان کرد برخی از پست کاستی:

این نظر پست وبلاگ حذف برخی از تحقیقات و گزارش—از جمله خود ما—که نیاز به توان موجود در پوشش یک موضوع حساس بود. کوین است که تجدید نظر در آن و ما منتشر نشده پست در میان است. ما در حال کار بر روی گسترده تر راهنمایی در چگونگی پرداختن به موضوعات حساس در حرکت سریع وبلاگ ها به عنوان متفکرانه به عنوان خبرنگاران ما را در عمیق تر قطعات مثل این یکی.

این قطعا درست است که پست فاقد هر گونه شناسایی اساس در گزارش یا تحقیق. در یک نقطه به عنوان او را توصیف چگونه ممکن است به سادگی رویای تجاوز جنسی, درام می نویسد: “در طول راه [Reade] گفت های مختلف دوستان و خانواده در مورد این حادثه اما بدون جمله بسیار در راه خاص.” فقط این هفته سابق همسایه از Reade را به صراحت گفت: کسب و کار خودی که او بوده است اطلاع از جزئیات در اواسط-90s و گفت: “و او را از نوع او قرار داده تا در برابر یک دیوار. و او قرار داده و دست خود را تا دامن او و او با قرار دادن انگشتان دست خود را داخل کند.” این امر مطابقت Reade خود, تازه ترین توضیحات از برخورد خود را با بایدن.

بعد درام می نویسد که Reade است “همیشه مبهم در مورد برخی از جزئیات این حمله که غیر معمول است برای چیزی پس از حادثه.” که مخالف دقیق گسترده درک درستی از موضوع آن را به عنوان فوق العاده مشترک برای تجاوز جنسی بازماندگان قادر به یادآوری جزئیات خاص خود را ضربه.

بیش از فقط در حال ضعیف تحقیق هر چند قطعه برجسته چیزی است که تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن که شواهد حمایت از Reade اتهام مانت: لیبرال استدلال برای اعتقاد بایدن بیش از Reade در حال تکرار محافظهکاران استدلال برای اعتقاد برت Kavanaugh بیش از کریستین Blasey فورد.

در اکتبر سال 2018 پس از Kavanaugh و فورد هر دو شهادت در مقابل سنا از حزب جمهوری خواه و سناتور سوزان کالینز رفت در دقیقه 60 و گفت: زیر:

او به وضوح وحشت زده آسیب دیده اند و من بر این باور بودند که یک تجاوز جنسی اتفاق افتاده بود به او. آنچه که من فکر می کنم او اشتباه است در مورد این است که مجرم بود. من باور نمی کنم او مهاجم بود که برت Kavanaugh.

در اینجا درام از اوایل امروز:

به طور کلی من علاقه ای ندارم در دفاع مانند “این یک چیز کوچک و آن اتفاق افتاد خیلی وقت پیش.” من علاقه مند هستم در واقعی گناه و واقعی بی گناهی. و همه می توانم بگویم این است که من حدس می زنم در حال حاضر این است که بایدن در واقع بی گناه است.

اما این بدان معنا نیست Reade دروغ است. دوباره این فقط بهترین حدس من اما کلیت آنچه که من خوانده ام در مورد Reade من منجر به این باور است که بایدن شاید درمان او را در به طور معمول Bidenesque راه پس: که او بازوی خود را در اطراف او شانه او را بوسید سر و یا چیزی مشابه. این زحمت Reade, اما آن را تجاوز جنسی و او نمی گزارش که راه آن زمانی که آن اتفاق افتاد. اما در طول سال از این حادثه بزرگ در ذهن او تا زمانی که در نهایت داستان خود را ژل زده و به آنچه او می گوید امروز که بایدن تحت فشار قرار دادند و او را در برابر یک دیوار گیر کرده و دست خود را تا لباس خود را. در طول راه او در گفت های مختلف دوستان و خانواده در مورد این حادثه اما بدون جمله بسیار در راه خاص.

هر دو درام و کالینز تاکید می کند که شاید در سوال معتقد است که او را از گفتن حقیقت چیزی که فقیر—اما آنها بهتر می دانند.

یا نیویورک تایمز’ برت استفنز نوشت که این در ماه سپتامبر 2018:

من باور دارم که Blasey هنوز به ارائه شواهد قطعی از آنچه او مدعی. یادداشت های گرفته شده توسط درمانگر که نامش ذکر نشده مرد آزادانه اتصالات Kavanaugh توضیحات در حال حاشیه corroborative اما نه dispositive. همان می رود برای دروغ سنجی امتحانات به همین دلیل است که آنها به ندرت قابل قبول به عنوان مدرک در دادگاه.

من اعتقاد دارم که حافظه انسان ناقص است. به اعتقاد من آن بدتر در طول زمان است. من معتقدم که بسیاری از ما تا به حال تجربه تفکر ما به یاد داشته باشید چیزی است که به وضوح تنها به کشف ما اطلاعات مهم در اشتباه است.

این استدلال اساسا جوش پایین به: او به خاطر آن به این ترتیب او می گوید آن را هرگز اتفاق افتاده است حافظه مطمئن شوید که چیزی خنده دار است! و درست مثل مشتاق معاون نامزد ریاست جمهوری استیسی آبرامز’ دفاع از بایدن این هفته که در آن او به دروغ ادعا کرد که “نیویورک تایمز انجام یک تحقیق عمیق و آنها دریافتند که این اتهامات بودند و معتبر نیست” همه این استدلال حاضر به دست و پنجه نرم کردن با این موجود همخوانی دارد. آنها افسوس فقدان شواهد (هر چند که مشخص نیست آنچه که احتمالا می تواند برآورده است که نیاز به غیر از تصویری به طور معجزه آسایی گرفته شده در این لحظه از اتهام حمله) در حالی که امتناع از دست و پنجه نرم کردن با اثبات آن وجود ندارد. آنها بسیار می خواهم به این باور است که این مرد آنها بنا امید خود را بی گناه است و به طوری که دقیقا آنچه انجام می دهند.

روشن نیست که آیا این “تجدید نظر” جفری وعده داده شده به معنی طبل است قطعه ظهور خواهد در برخی از نقطه در آینده در شکل های مختلف است. آن را سخت به تصویر حتی یک تغییر نسخه از این استدلال که رفت تا امروز ماندگار تحت هر نوع موشکافی. پرسیدم مادر جونز اگر درام اصلی مقاله قرار گرفته بودند هر ویرایش قبل از رفتن زندگی می کنند که یک سخنگو گفت: “این قطعه بود نگاه کرد توسط یک ویرایشگر از قبل که معمولا معمولی با نظر ما پست.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>