در اینجا چگونه شما می توانید کمک به افرادی که از دست داده ام شغل یا مسکن در پی coronavirus

خرید اینترنتی از گسترش coronavirus گوید که چگونه بسیاری از آمریکایی ها یک فاجعه دور از عاطفی یا اقتصادی خراب کردن. در حال حاضر در حالی که بسیاری در انتظار فدرال و دولت کمک کسانی که در امن تر موقعیت های مالی باید یک فرصت به گام تا و کمک کند.

اما با بسیاری از جوامع آسیب دیده آن را دشوار است به دانستن که در آن زمان خود را و دلار هستند بهترین شده: میلیون ها نفر از بیمه آمریکایی در معرض خطر ابتلا به این ویروس می تواند متحمل عظیم صورتحساب های پزشکی برای درمان حتی اگر امداد قوانین وعده برای پوشش تست; حقوق بگیر و کارگران ساعتی در کسب و کارهای غیر ضروری را به طور ناگهانی در بر داشت خود را بدون دستمزد و برخی بدون خانه; کسب و کارهای محلی مجبور شده اند به شاتر و یک چشم انداز مثبت در شعارهای نژادپرستانه منجر به افزایش خطر برای آسیایی آمریکایی ها.

اجتماعی فاصله اقدامات توصیه شده توسط مقامات منظور کمک به فرد نیست و یک گزینه برای اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها در حال حاضر وجود دارد اما بسیاری از ارزش سازمان به دنبال کمک های پولی برای ادامه کار خود را برای انواع جوامع آسیب دیده. برای بسیاری از پول هرگز سخت تر. اما برای کسانی که با چند دلار به فراغت آنها می تواند کمک به آسیب پذیر جوامع باید یک بافر طولانی پس از گسترش Covid-19 موجود است. در اینجا چند راه شما می تواند کمک کند.

چندین دولت های محلی و ایالتی را مجبور رستوران ها و کافه ها و دیگر مواد غذایی و آشامیدنی (persian) مربوط به کسب و کار تلقی غیر ضروری برای محدود کردن سرویس takeout و تحویل تنها و یا تعطیل در دسترس نباشد. به عنوان یک نتیجه هزاران نفر از کارگران ساعتی را به طور ناگهانی در بر داشت خود را بدون دستمزد.

متصدی بار اندی Bechtol باعث می شود کوکتل در Caffe دانته بار و رستوران در منهتن. هر چند برخی از رستوران ها شده اند قادر به فروش به رفتن سفارشات تعداد زیادی از کارگران در این بخش دیده می شود ساعت خود را قطع و یا باید گذاشته شده است.
Victor J. آبی/گتی ایماژ

خوار است لیستی از چندین سازمان حمایت از کارگران در صنعت رستوران. رستوران کارگران جامعه بنیاد در خاص است که با استفاده از کمک های مالی هر دو به ارائه صفر-بهره وام به کسب و کار برای کمک به آنها را بازگشایی و ایجاد یک صندوق امداد به صورت “فردی کارگران در مواجهه با مشکلات اقتصادی و یا بهداشت بحران به عنوان یک نتیجه مستقیم از COVID-19.”

به طور مشابه یک دستمزد عادلانه غیر انتفاعی رایزنی برای افزایش حداقل دستمزد برای صنعت راه اندازی یک صندوق برای نوک کارگران درد و رنج از کار کمبود. صندوق به دنبال بالا بردن $213,000 — یک شکل نمادین برجسته فعلی $2.13 نوک حداقل دستمزد — فوری توزیع به “نوک رستوران و کارگران تحویل رانندگان سرویس شخصی کارگران و دیگران تحت تاثیر coronavirus و رکود اقتصادی است.”

ریاضی ساده است: وزارت کار گزارش 281,000 جدید مدعیان بیکاری در هفته گذشته با برخی بیشتر به آمده است. به عنوان بیکاری افزایش می یابد آمریکایی ها توانایی پرداخت هزینه های مواد غذایی و سایر ضروریات رنج می برد. هر چند coronavirus امداد بسته مجموعه کنار 1 میلیارد دلار برای گسترش دسترسی به برنامه هایی مانند ضربه محکم و ناگهانی, WIC, و اضطراری کمک های غذایی با توجه به بورسی را الا Nilsen, اهدای پول خود را به بانک مواد غذایی محلی و یا شربت خانه یکی از راه های به فوری ترین و تاثیر مستقیم بر جامعه خود را.

یک نقطه روشن: بانک های مواد غذایی و مواد غذایی pantries ارائه دو جداگانه اما به همان اندازه مهم است ، یک بانک مواد غذایی فروشگاه مواد غذایی کمک های مالی قبل از آنها به توزیع مواد غذایی محلی از قبیل مواد غذایی pantries که در آن کسانی که به دنبال مواد غذایی می تواند به انتخاب کنید تا اقلام است. هر دو نوع از سازمان ها به دنبال کمک — اما در حال حاضر پول کمک خواهد کرد که بیشتر از کمک های مالی خود را از کابینت.

“با بودجه بانک های مواد غذایی می تواند منبع مناسب منابع آنها نیاز به جوامع خود — آن است که آیا آیتم های خانگی مانند کاغذ توالت و تمیز کردن وسایل یا nonperishable مواد غذایی” کاترین Strickland رئیس شبکه افسر تغذیه امریکا گفت: Vox در ایمیل. “در این لحظه غذا بانک ها نیاز به پاسخ سریع و کارآمد و مالی کمک مالی آنها را قادر به انجام درست آن.”

اگر شما علاقه مند در کمک به بانک غذا, تغذیه امریکا یک پایگاه داده ملی از مراکز شما می توانید حمایت و آن را ایجاد کرده است COVID-19 پاسخ صندوق برای ارائه کمک های اضافی به خود عضو بانک های مواد غذایی. اگر شما علاقه مند به دادن پول به یک شربت خانه مواد غذایی در جامعه خود را بررسی کنید FoodPantries.org برای کمک مالی و اطلاعات تماس.

در حالی که داوطلبانه در فرد مضر در لحظه Strickland می گوید: شما هنوز هم می تواند کمک کار مواد غذایی محلی بانک ها و pantries با اهدای آنلاین, بالا بردن سطح آگاهی در رسانه های اجتماعی و حمایت بیشتر حمایت دولت فدرال.

برای کسانی که به دنبال به را به ایمان مبتنی بر منابع غیر انتفاعی کودکان گرسنگی صندوق دارای یک صفحه اختصاص داده شده برای کمک های مالی برای کمک به تغذیه کودکان و خانواده های صدمه دیده از گسترش ویروس.

مینه سوتا و ورمونت طبقه بندی مواد غذایی کارمندان به عنوان “اورژانس کارگران” اما بسیاری از کسانی که کارگران فاقد بیمه درمانی. آخرین اطلاعات از سال 2018 نشان می دهد که 27.5 میلیون non-افراد مسن — بیش از 8 درصد از جمعیت — آیا بیمه درمانی و برخی از مشاغل با کمترین نرخ بیمه هستند و مردم ما با تکیه بر بسیاری به ما از طریق این بحران از جمله خرید و فروش کارگران و رانندگان کامیون تحویلدار سرایداران و بله مواد غذایی کارمندان.

Coronavirus تست رایگان خواهد بود اما اگر کسی تست مثبت آنها هنوز هم ممکن است متحمل هزینه های بالا برای اتاق اورژانس و یا اگر آنها در حال بستری در بیمارستان است. سازمان هایی مانند HealthWell بنیاد کمک به افرادی که قادر به پرداخت هزینه های درمانی, در حالی که تبدیل بدهی های پزشکی تاسیس شده توسط دو نفر از بدهی های مجموعه مدیران خرید تا بسته نرم افزاری از بدهی های پزشکی به طور موثر لغو آن را برای گیرنده. کمک های مالی به طور مستقیم کمک به انصراف از کم درآمد افراد بدهی های پزشکی.

“ما قصد داریم به ادامه کاهش برخی از فشارهای مالی رو به آمریکایی ها با از بین بردن بدهی های پزشکی تعهدات در سراسر کشور” آلیسون Sesso, مدیر اجرایی تبدیل بدهی های پزشکی گفت: Vox در ایمیل. “ما نیز با توجه به تمرکز بر روی هر دو کسانی که مشغول به کار در خط مقدم از این بحران و کسانی که قادر به کار به عنوان یک نتیجه از آن است.”

اگر شما می خواهید برای کمک به سهولت مسکن بی ثباتی و بی خانمانی

یک 2018 فدرال رزرو دریافتند که نزدیک به 40 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها را مشکل پوشش اورژانس 400 دلار هزینه. با بسیاری از مردم رنج می برند ناگهانی درآمد از دست دادن در این ماه ساخت اجاره و یا پرداخت وام مسکن ممکن است دشوار برای هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. در حالی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است که همه سلب حق مالکیت و اخراج خواهد شد متوقف تا پایان مارس که هنوز هم ممکن است به اندازه کافی اگر کارگران از دست دادن شغل خود در مجموع در پی این ویروس. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به قانونگذاران گفت که نرخ بیکاری ممکن است به 20 درصد برسد.

راه متحده راه اندازی کرده COVID-19 جامعه پاسخ و بازیابی صندوق به طور خاص به کسانی که سخت ترین ضربه در سراسر طیف از مسائل کمک با چنین چیزهایی به عنوان مسکن و آب و برق پرداخت آن زمینه درخواست از 1200 محلی فصل است.

برخی از ایالات ترتیب فصل ها صریح تر درباره حمایت خود را از مردم تجربه یا رو بی خانمانی مانند ایران راه لس آنجلس که تاسیس یک صندوق به طور خاص “برای حمایت از لا شهرستان unsheltered از ساکنان که به ویژه آسیب پذیر به کوروناویروس.”

افراد بی خانمان را پناهگاه در پیاده رو در مقابل ماموریت نیمه شب در لس آنجلس pn مارس 19 سال 2020 است. مقامات در کالیفرنیا مشغول به کار هستند به حرکت بی خانمان ها به هتل ها و متل ها و پناهگاه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در میان جمعیت.
Apu گومز/خبرگزاری گتی ایماژ

همچنین ائتلاف ملی برای بی خانمان ها, یک سازمان است که در خدمت نیازهای فوری مردم دچار بی خانمانی در حالی که نسبت به پایان دادن به آن در دسترس نباشد. آن را فراهم می کند یک دایرکتوری محلی بی خانمانی سازمان اگر شما ترجیح می دهند برای حمایت از کسانی که به طور مستقیم.

برخی از آمریکایی ها — برجسته ترین رییس جمهور در ادامه به اشاره به Covid-19 با استفاده از بیگانه و اصطلاحات نژادپرستانه قرار دادن چینی و آمریکایی جوامع در معرض خطر; چینی آمریکایی در سراسر این کشور گزارش داده اند که یک چشم انداز مثبت در حملات نژادپرستانه.

آسیایی آمریکایی دفاع حقوقی و صندوق آموزش و پرورش است که با این نسخهها کار, آسیایی, آمریکایی جوامع برای حفاظت و ترویج حقوق مدنی است مستند حوادث ضد آسیایی, آزار و اذیت و تبعیض و نفرت و خشونت در پی Covid-19 گسترش و آنها تشویق افراد به گزارش این حوادث به مقامات مربوطه.

“کارکنان ما وکلای مدافع در حال ارائه کمک های حقوقی رایگان به آمریکایی های آسیایی تبار و مهاجران آسیایی که هدف از تبعیض مرتبط با coronavirus همه گیر” مارگارت علم سازمان, مدیر اجرایی گفت: در یک ایمیل به Vox. “ما نیز حمایت بیشتری برای حمایت از دستمزد پایین کارگران و ارائه مشاوره حقوقی و کمک در صورتی امکان پذیر است.”

علم می گوید حاضر کمک های مالی هستند بهترین راه برای کمک به این گروه ادامه کار خود را.

بسیاری از کسب و کارهای محلی مجبور شده اند به طور نامحدود در حالی که دیگران خواهد شد و به احتمال زیاد انتخاب کردن برای بستن در مجموع به عنوان اقتصاد دچار تزلزل. هنوز هم وجود دارد راه هایی برای حمایت از کسانی که کسب و کار حتی اگر شما نمی توانید از لحاظ فیزیکی راه رفتن از طریق درهای خود را.

کمک به خیابان اصلی راه اندازی شد در پی تعطیلی گسترده توسط سازندگان یک رستوران-سفارش راه اندازی Lunchbox برای کمک به نگه داشتن کسب و کارهای محلی شناور. این اجازه می دهد تا مردم برای خرید کارت های هدیه به فروشگاه های مورد علاقه خود را در حال حاضر با قصد استفاده از آنها را هنگامی که عملیات recommence. این سایت در حال حاضر ویژگی های یک پایگاه داده از 20,000 کسب و کار در سراسر کشور و اجازه می دهد تا کاربران برای اضافه کردن امکانات جدید.

و شما همیشه می توانید پشتیبانی از کسب و کارهای محلی مانند کتاب فروشی ها و فروشندگان دیگر با خرید آنلاین و یا حتی ایمیل مورد علاقه خود را در فروشگاه و یا رستوران و درخواست از آنها بهترین راه برای کمک به.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>