در اینجا برخی خوش بین پوشش فیلادلفیا رژه که تبدیل به یک فوق العاده-پخش رویداد در طول سال 1918 آنفولانزای همه گیر


A 15th century woodcut of the Danse Macabre, showing three skeletons dancing wildly while a fourth plays a pipe.

فیلادلفیا آزادی وام رژه سپتامبر. 28, 1918 (هنرمند مفهوم).

مایکل Wolgemut

در سپتامبر. 19, 1918 اولین مورد آنفلوآنزای اسپانیایی به نظر می رسد در شهر فیلادلفیا. در سپتامبر. 28, 1918 با وجود هشدارهای از بهداشت عمومی و متخصص است که آنها ایجاد شد “آماده اشتعال جرم برای یک آتش سوزی” شهرستان برگزار شد غول رژه به جمع آوری پول برای تلاش های جنگی, بسته بندی, هزاران نفر به خیابان ها. در این روزها که به دنبال آتش زدن وارد شد: طی سه روز هر تخت بیمارستان در شهر پر بود; در پایان بیش از 13000 Philadelphians تا به حال از آنفولانزا درگذشت. در اینجا شاد معاصر حساب فوق العاده-پخش رویداد است که در نهایت به کشته شدن هزاران نفر از آمریکایی ها به عنوان دیده می شود در Philadelphia Inquirer در سپتامبر. 29, 1918.

‘YANKS می آیند!’ بار 20,000 پا در آزادی مجلل

سازندگان کشتی های Forgers از توپ مبارزان قربانیان و Consolers از جنگ رونق 4th وام

سخنرانان بر عزاداران برای قهرمان مرده در میان تماشاگران به خار فروش از پیروزی اوراق قرضه

“به لرزش در می آیند! به لرزش در می آیند!” یک گروه و سپس یکی دیگر از گروه سوم یک بیستم زد بیرون خودداری کنند به ثابت و وحشتناک آج از بیست هزار پا.

“به لرزش در می آیند! به لرزش در می آیند!” انتظار جمعیت در خیابان در زمان این آهنگ. آن را دارای عقاید به سرایندگی; رنگ آن در امتداد خطوط بزرگ از ساختمان به عنوان یک شکستن دریای رول همراه شن و ماسه. این شکست در تندر به عنوان یک موج انفجار به اکو و دوباره اکو و هنوز هم دوباره اکو در این شهر پس از این پیروزی بزرگ و مجلل که دیروز افتتاح شد فیلادلفیا درایو برای چهارمین آزادی وام منتقل شده بود.

ناب و شدید چشم تفنگداران دریایی در ون از صفوف سنگ آن را مانند برخی از غول سرود از عذاب. سازندگان کشتی های forgers از توپ redemptionaries از بیکار تنها به consolers از مرگ و عزاداران به صورت مرده در آن است ؟ مردانی که مبارزه کرده بود تا زمانی که طبیعت می تواند به مبارزه با دیگر denizens از عدالت که “تا به حال شده است از طریق جهنم و بازگشت” بیش از حد بیمار بیش از حد لنگ به راهپیمایی در خیابان ها اما به عهده پیروزی که یک فاتح رومی ممکن است envied croaked آن را با خود ضعیف و شکسته خود را صدای.

“به لرزش در می آیند! به لرزش در می آیند!” عمیق باس از جدیدتر مبارزه با مردان آماده در یک کلمه برای رفتن سرعت در خارج از کشور, مناقصه و شیرین سوپرانو از زنان که toiled و امیدوار و منتظر: این بالا خیلی زیر و فوق العاده سه برابر فرزندان آنها و برای آنها به تنهایی کار بزرگ جهان باید همچنان این ایالات در شعار.

صدای آمریکا بیدار

بیدار شاید به آرامی از آن slumbers از یک نسل, صدای مردم آمریکا شنیده شد. آزادی آزادی آزادی—کلمه بود limned به گوش هزاران نفر که ایستاده بود و کف. آزادی نه تنها برای خود بلکه برای تمام جهان, آزادی, شیرین و هیجان آزادی ضربه آزادی برای زندگی و برای نوشیدن آن نهایت لذت از زندگی—این چیزی بود که انبوه شنیده می شود به عنوان یک زمینه برای توانا گونه است.

آزادی—در هر هزینه! خون و رویاهای جوانان کارگر از میانه زندگی, فکر و فلسفه پایانی سال است. آزادی آزادی آزادی! آن را به ارزش نیست ؟

توفنده در بر خودخواه آگاهی از جهان, این چیزی است که هر آمریکایی در جلسه شنیده دیروز به تکرار و دوباره تکرار نژادها:

“به لرزش در می آیند! به لرزش در می آیند!” و شهر ممکن است اضافه شده اند یک خط جدید برای خود:

“دو زندگی میلیون!”

قویترین و زیبا ترین جدی ترین و قانع کننده ترین از جشنوارههای فیلادلفیا در عین حال تا به حال به تحرک جدید به انکار نفس و قربانی آن مردم بود که دیروز دیدم باز به طور رسمی چهارمین آزادی وام.

نمایش برنامه ریزی شده بود را در ده یا یازده هزار نفر برای نشان دادن خانه نگه داشتن و اطلاع از آنچه در این شهر انجام شد تا کنون برای کشور و جهان است. شهر آن افتخار با آوردن بیست بار این تعداد به خیابان ها نگاه کنید به تعجب و یک بار دیگر به وجود می آیند در روح.

افتخار محل به مبارزان

دوم و سوم خط دفاع هر حال محل. اما بالاترین افتخار همه داده شد شاید به مردانی که تا به حال انجام به نوبه خود به عملکرد هر یک از این خطوط و که حق محترم محل در جهان, پشت, تمام, حفاظت شده توسط همه جدیدتر هنر صلح است.

این نمایش بود در امری عادی عبارت یک “درس شی.” اما آن را یک درس از یک نوع دیده نمی شود توسط این شهرستان حداقل در حال حاضر در جهان جنگ است.

زنانی که همسران خود را از دست خود فرزندان خود و برادران خود را نامزد آورده بودند و در خارج از مکان خود را در میان جمعیت بسیاری از آنها را در habiliments عزاداری. و خودخواه ، بی اعتنا به حس کنجکاوی به دنبال خواسته شد به آنها نگاه کنید.

“این زن گفت:” یکی از سخنرانان یکی پس از دیگری—وجود یک بلندگو برای هر بلوک از بیست و سه بلوک در رژه—”داده است همه. چه خواهد شد شما را؟”

پرس و جو ساخته شده بود بدون جرم. به جاودان قدردانی از شهرستان به قدردانی ابدی سوگوار چهره و سلام از زنان مواجه شد و بدون کنجکاوی. بسیاری از کسانی که دیدم تبدیل چشم خود را. اما هزاران نفر به خانه رفت با آرام عزم راسخ برای بازی در شجاعت و از خود گذشتگی این زنان بود که در سمت چپ خانه های خود را از غم و اندوه و اجازه دهید خود را برای یک لحظه دیده می شود و ممکن است برای آنچه که در نزد مردان است.

ترس از پیروزی

این نمایش به خودی خود چیزی نیست که به فراموشی سپرده شود. انرژی این شهر از آن ثروت و آن نیروی عضلانی خود را عقل خود را صبر آن مهارت در کار مغز و یا از دست این دیده شد که آنها تا به حال هرگز قبل از دیده شده است در چنین زمان و تحت چنین استرس است. در عین حال در هر گام و در هر صدا وجود دارد دیده می شود و شنیده اولین اخطار قبلی از پیروزی.

شهر را دیدم عینک از کل شهر و یا به عنوان بسیاری از آن را به عنوان ممکن است شلوغ به یکی از شاهراه آواز خواندن در یک زمان. دو صد هزار گلوی یک کر که پژواک ممکن است به خوبی شنیده شده است توسط مردان در سنگرها و پرواز آلمانی ها بیش از این ویران مزارع و شکسته جاده. در هر صد فوت وجود دارد آواز-هادی و در هر صد فوت یک بلندگو در هنگام رژه متوقف شد.

رژه انجام همه چیز را قبل از آن است. این عینک از یک ناوگان از هواپیما عنوان بیش از شهر صدها پا در هوا بود و در لحظات فراموش شده در شیفتگی از دیدن این نمایش با شکوه با تغییر هر لحظه. در آن شهر آموخته و با یک چشم انداز جدید چه قدیمی و عبارت “بمب ترکیدن در هوا” ممکن است منتقل به قبل داشته باشید.

بمب پشت سر هم. آنها از کار اخراج شدند توسط ضد هوایی اسلحه پنهان در مورد شهرستان, در نبرد هواپیماها به عنوان آنها آمد serenely بیش از, بیش از حد بالا برای whir از بال خود را به شنیده می شود به جز در سکوت و مکان و توسط ابزاری از ظریف و خاص ابداع دستگاه.

در همین حال رژه رفت.

در سه بخش

وجود دارد سه بخش. آنها بررسی شد در یک موضع خاص در گسترده و خیابان کاج توسط فرماندار Brumbaugh که عمل به عنوان “رهبر تشویق” هنگامی که تفنگداران و دیگران رفت و گذشته توسط شهردار اسمیت و نظامی و افسران نیروی دریایی.

بخش اول شامل ارتش و نیروهای دریایی در مرحله دوم این کارگران صنعتی و ثالثا زنان—زنان—کارگران شاغل در موسسه خیریه, با این نسخهها کار امداد و سنگین کارگر مزرعه اشتغال است. شهر را دیدم آن جامعه رهبران سرخپوش در مدرسه و یا سیاه شدن توسط خورشید و باد تا دوستان خود را به سختی می دانستم که آنها در درشت شلوار و کلاه از مزرعه کارکنان.

Joseph E. Widener بود میلی-marshal از رژه. خود را فردی سهم به مراسم مجلل آن به بیرون درز کردن بود برای به دست آوردن یک استتار “مخزن” سرنشین دار توسط دختران Scout Troop, 43, از تپه شاه بلوط که پراکنده نمی ترکش اما اسباب بازی توپ لاستیکی در میان کودکان از جمعیت است. دست E. گوئن مارتین موتور, سرویس, شد, واقعی خلبان این ترتیب پنهان از دید عموم عرق مانند یک navvy اما فرمان مخزن به عنوان یک جانباز از کمبره avernus ممکن است سازی آن است.

ون از رژه داده شد و به پلیس اسکورت نصب شده با ستوان Beuhler در فرمان. پس از این به دنبال این گروه بزرگ از Lu Lu, معبد, Dr. Thomas انجام از یک خودرو است. به شکل بلند از آقای Widener شد و به دنبال آن اعضای لیبرتی وام کمیته و پس از آن تشویق تماشاگران رفت و از طریق این جمعیت به عنوان دریایی باند از لیگ جزیره ساخته شده از دانشگاه کانزاس مردان آمد جلال پایین خیابان, خود, بزرگ, درام, عمده, عالی شکل تنظیم هر پا رفتن با حرکات خود باتون.

تشویق طولانی. فرماندار Brumbaugh در بررسی پایه گل رز به پای او و فریاد زد: “به سلامتی سه برای تفنگداران دریایی.” سه داده شد, چهار, پنج, آنها به طول انجامید در حالی که تفنگداران دریایی به تصویب رسید و آنها گرفته شد تا زمانی که bluejackets شعار “ما به کجا می رویم از اینجا ، آنها را به دنبال.

ظهور این چهار آقایان بی سر و صدا راه رفتن در صفوف شنیده میشد در تمام طول خیابان وسیع. هر کجا که جمعیت ضخیم تشویق رز به فریاد زدن که ممکن است ترس عقل از هر کسی که نمی دانم معنی آن است.

“هورا برای شواب!” فریاد زد: گاه به گاه در امتداد خط. آقای شواب بود بازی و حذف شده کلاه خود را. “دود مقدس گفت:” fuddled یک; “او به من صحبت کرد—به من!” او ظاهرا در زمان این ایده خانه با او دیدن ظاهرا کمی دیگر از رژه.

Hog Island حیاط را خود به خود افتخار می کنم. هر صنعت به ارمغان آورد یک نماینده. بسیاری از یک نماینده در پوست درشت و لباس. اما او آن را مانند یک ، ده riveters و بخاری پسران در کار بود و پس از دلسرد شدن به تصویب رساند که در آن شناور است. دو جوشکار چشمان خود را محافظت از خیره کننده دارای خواص پرتوافکنی اشعه قدرتمند قوس با قهوه ای, عینک, کار در پشت آنها.

چوبی دلسرد شدن نشان داده شد با مردان adze و هواپیما. پس از این بود chippers و caulkers های مکانیکی و پیروان صد صنایع دستی است. برخی از آنها که ابزار بیش از حد سنگین برای حمل در خط با مته سوراخ چوبی کپی. حتی زنان از دفتر نیروها داده شد یک محل در یک موتور کامیون با نوشته “برخی از عمو سام بهترین دختران است.”

پیشاهنگی پسر آمد بعدی

بعد آمد پیشاهنگی پسر خود را با گروه کوچکی درام عمده در مقابل. چهره این جوانان بودند به زحمت کش چیزی از یک مطالعه است. ماه از کار بی درنگ و سریع اطاعت سفارشات عجیب و غریب از سویفت پذیرش عجیب و غریب و همیشه مطلوب وظایف خود را ترک کرده بودند تحت تاثیر قرار دادن بر روی چهره از پسران و تحت تاثیر قرار دادن املای یک کلمه—بود. برخی از همراهان کوچک, در, دوچرخه را با مته سوراخ افتخار شعار: “اعزام مىكردند.”

به عنوان گروه بزرگ از دریاچه های بزرگ آموزش ایستگاه در حال حرکت مانند یک غول پیکر ماشین از یک صد فوت و صد بی پروایی نشان دادن گلوی او به چشم یک هم بزنید رفت و از طریق جمعیت یخی لرز ترس است که چیزی است که “در هوا.”

سپس به نظر می رسد در خودرو Pershing جانبازان. بسیاری از آنها بیش از حد بیمار بیش از حد شکسته به صحبت. این بود که از آنها خواسته. آنها زده در خودرو—طلا نمایی از مرکز شهر از خدمات خود را و خود را قربانی gleaming در خورشید است. چهره مردان از دست داده بود هیچ چیز از خود اشتیاق, اما آنها مته های نوشته شده بر آنها کلمه ای دیگر را تجربه کنند. بسیاری از آنها را خواندم و بسیاری از آنها را به سلام هنگامی که رهگذران حذف شده کلاه خود—و نه پوشش سر دیده می شود می تواند در خیابان وسیع در حالی که آنها نورد. یک یا دو سوراخ زخم یک یا دو عینک عینک تیره. تمام شد ماهرانه مشخص کردن چیزی در چهره خود را که هیچ کلمه ای می تواند نام از کلیت از مردان است.

پشت سر آنها یک آزادی حرکتی در یک کامیون بزرگ زیبا الهه آزادی آماده بالای آن است.

به عنوان گروه میدویل جراحی و مهمات شرکت او به چشم اولین هواپیما دیده می شد سربار. شلیک شروع از پایین فقط به عنوان چهار و هشت اینچ howitzers بزرگترین چیزی که این شهر تا به حال دیده نشده است آمد به شدت trundling پایین خیابان هر کشیده شده توسط هشت قدرتمند اسب. پشت howitzers شد شناور با زنان جوان کارگر با چهره آرام و با روغن است که می تواند در بدترین حالت آن پنهان این گونه صورتی در زیر.

این Frankford آرسنال کارگران تا به حال فوق العاده مردم در انتخابات. خود به خود غیر نظامی گروه به رهبری آنها در ساده لباس کار—اردک سفید کلاه و آبی dungaree بلوز. یک سگ کوچک طلسم جلب یک مهمات جعبه بر روی چهار چرخ. ابزار و ارزیابی سازندگان لوله کش چوبی با آچار لوله کش کارگران—هر یک از در آمد خود را به نوبه خود تحمل با افتخار از ابزار هنر و صنعت خود را. در آزمایشگاه شیمی جدا شدن یک زن جوان با مته سوراخ کردن شیشه تلافی و گیرنده وجود دارد و یک شناور با ارلن بطری و تجهیزات آزمایشگاهی.

هر دو از این دستورات نشان داد قدرت آمریکا مسابقه—ترکیب خون از انشعابات آن. چند نشانه از مسابقه دیده می شود می تواند بر هر یک از این مردان; در اینجا ممکن است یک چهره در اینجا یک اسکاتلندی در اینجا یک اسکاندیناوی در اینجا یک توتن در اینجا یک آفریقایی در اینجا یک مالایی در اینجا یک تارتار اما هیچ کس در نگاه هر انسان در سپاه که گذشت اما باید گفت در پرسیدن: “که همکار آمریکایی.”

آن را در نوسان از مردان آن را در چهره خود را. خدمه از استتار فرود اسلحه برن با bluejackets بودند در حقیقت polyglot خدمه; اما سرعت خود را زمانی که آنها متوقف شد برای یک لحظه استراحت و اجازه داده شد به صحبت خوب بود “ایالات متحده آمریکا” و اصطلاحی ایالات متحده که در آن.

The yeomen نیروی دریایی حیاط دیده می شد برای اولین بار در خط و بسیاری از عبارات حسادت آمد از نر تماشاگران زمانی که آنها را دیدم آنها را در هر جوخه تحت فرماندهی گروهبان.

پشت سر آنها آمد تعجب برای اولین بار از رژه; یک پرواز قایق از یک نوع که چند آمریکایی ها می دانستند که در وجود بزرگ تحقق رودیارد کیپلینگ چشم انداز از “خفاش-قایق.” هر نصب چندین اسلحه—چگونه بسیاری از البته هیچ کس کسب و کار. همه سعی در تعداد اما هیچ کس نمی کردم این تعداد فقط حق. دقیق تسلیحات است که کسب و کار از عمو سام و مردان سپرده با عمو سام اعتماد به نفس. اما قایق ساخته شده و حتی عاقلانه تماشاگران بریده بریده نفس کشیدن. زرهی خودروهای موتور و جدید اژدر—ارزش $7000 اگر به سختی بزرگتر از یک بالن یا نهنگ دندان دار—شدند بعد نشان داده شده است. Y. M. C. A. تا به حال شناور در پشت آنها.

شواب و Shipbuilders

Dr. Charles D. Hart, دیگری شکل بلند چراغ دوم را بدست آورد. پشت سر او نظامی بود-به دنبال گروه بین المللی آمریکا شرکت کشتی سازی—و یک گروه در آن است.

پس از آن رهبران بزرگ کشور اضطراری کشتی سازی صنایع—Charles M. شواب Rear Admiral Francis T. Bowles, Edward J. Piez Howard Coonley—چهار در یک ردیف با ستاره و راه راه.

این Tacony مهمات آثار و A. H. فاکس تفنگ شرکت بزرگ نیروها یکی از آنها اعلام در صدا از لب های قرمز از دختران جوان—که آن را به “دست کشیدن شیطان از squareheads.”

Farmerettes نگاه مناسب

پس از آن آمد farmerettes—سابق سخت سوارکاری گلف-بازی تنیس قهرمانی چای-مبارزه با قهرمانان از خط اصلی و خواندن. Debutantes که سه سال پیش تقریبا باید کج خلقی برای ردیف جلو اماکن کسی جعبه خصوصی در اپرا نازل شد به عنوان پر زرق و برق به دنبال, صورتی و قهوه ای موجودات بیشتر برازنده و بیشتر “مناسب” در پرچین-مانند habiliments از آنها احتمالا می تواند شده اند در Watteau-panniered دامن و مانند آن.

یک آفتاب سوخته-صالح-به دنبال زن جوان, رانندگی یک مزرعه کشتکار و بسیار ساده به دنبال تیم از اسب به رسمیت شناخته شد با دشواری به دست فرانسیس Griscom. یکی دیگر اعتراف کرد که او خانم دوروتی کفاش. خشن کلاه کاه پنهان یک معامله خوب است—اما کلاه ها و علائم خون و پرورش بودند دیده می شود در چهره صدها نفر.

یک واحد با مته سوراخ کردن بنر: “هجده هزار و پانصد ساعت کار در این واحد است.”

هانتینگتون دره چستر ولی هر مزرعه بزرگ دستگاه ارسال آن سهمیه—زیبا بور, سه نفری, زنان ثروتمند خون فلاشینگ زیر قهوه ای مایل به زرد قهوهای—فوق العاده همسران و مادران به شود بسیاری از آنها جدید و در عین حال فوق العاده بیشتر نسل از آمریکایی ها است.

شرکت DuPont پودر شرکت ارسال می شود برخی از زنان از این نوع است که بازی با مرگ, هشت, ده, یازده دقیقه, اگر نیاز بود یک روز. از کارنی نقطه پودر دختران خود را داد yell:

“ما که هستیم ؟ ما که هستیم ؟
ما دختران E. I. D.;
ما می پوشند bloomers و نه شلوار.
ما کشتن قیصر اگر ما تا به حال شانس!”

این زنان نام خود را “پودر پاف.” در این قطعه زنانه طنز می تواند خلاصه و کل روح از رژه.

وجود دارد یک “روح ” 76″—سه مرد با نی لبک و درام. پس از آن آمد فیوز سازان و مواد منفجره و مهمات بدست آورد.

اینها عمدتا زنان و آنها را تشویق به اکو. بسیاری از آنها صورتی رو دختران جوان و یا زنان با موهای خاکستری و مادرانه به نظر می رسد شدند موجوداتی که ایستاده بود و روز به روز هفته به هفته, یک اینچ از مرگ به عنوان ناگهانی و وحشتناک مثل همیشه مواجه, یک مرد واقعی نبرد. بسیاری تا به حال دیده رفقای خود را کشته و در کنار آنها از طریق انفجار و یا مانند. آنها راهپیمایی آنها خواند آنها chattered و به همه ظاهری تا به حال ساعت از زندگی خود را.

یکی دیگر از جدا شدن تا به حال Joan of Arc, یک اسکاچ Lassie یک عمو سام و دیگر شخصیتهای ملی. در هر حال جدا شدن متمایز ثبت نام یا متمایز روسری. در توپخانه گروه بودند زنان در دهه هفتاد مجاز به راه رفتن اما منتقله در خودرو. کارتریج سازندگان عینک کارتریج کمربند از خدمات الگوی.

E. G. Budd ساخت شرکت کرده بود جالب مردم در انتخابات عمدتا از زنان است. به جوشکار گاز عینک baldrics لاستیک لوله گاز—و توانا تبدیل شدن آنها بیش از حد. زنان سرخپوش بسیاری از آنها در لباس آبی رنگ از “تامی-Waac” نوع. کلاه تمبر عینک سنگر کلاه که آنها تا به حال ساخته شده و که خواهد روزی, شاید, حفاظت از زندگی خود را به خوبی محبوب.

بسیاری از واحدهای زنان

خانم بارکلی Warburton راس سوم را بدست آورد. برای اولین بار آمد زنان آزادی وام کمیته پس از آن کمیته به ریاست E. T. Stotesbury. موتور رسولان خود را با آمبولانس و اعضای صلیب سرخ داوطلب خدمات دنبال کرد. خانم E. T. Stotesbury رهبری یک گروه از نیروی دریایی صلیب سرخ و خانم الکساندر ون رنسلیر یک بخش از نیروی دریایی در لیگ.

این روشن Snellenburg این Gimbel و دیگر صلیب سرخ نیروها بودند بزرگ در تعداد. شوالیه های کلمبوس لیگ ملی برای زنان خدمات و سازمان های دیگر یا در خدمات کامل یا در صلیب سرخ امداد جامه آمد بعدی. کمک های اضطراری مشاوران راهپیمایی مانند سربازان.

کمک های اضطراری کمیته زنان خود را به سختی متفاوت اگر در همه لباس خود را از دیگر دستورات ویژه دریافت کرد ادای احترام از تشویق است. خانم John C. Groome رهبری آنها و پشت در راهپیمایی یک گروه از زنان که از سه سال پیش عمدتا شناخته شده به عنوان رهبران فیلادلفیا زندگی اجتماعی.

اینجا و آنجا در میان ضعیف چادری برخی از یکی از آنها بود bashfully با اشاره به عنوان یک قاعده توسط یک زن با یک کودک در آغوش او به عنوان “خانم So-and-so, تورم کاری که من دیده از طریق زمستان سه سال پیش است.” جدا از رنگی زنان led توسط خود گروه و خود زن درام, عمده, دریافت, وحشی تشویق آن را به عنوان در آمد و در پی کمک های اضطراری—که تا به حال راه خود را رنگی کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>