در اینجا چیز دیگری برای نگرانی در مورد: “قتل اورلئانز” رسیده اند متحده آمریکا برای اولین بار


Picture taken on September 19, 2019 shows honeybees resting on a comb in Stuttgart, southern Germany.

تصویر گرفته شده در سپتامبر 19, 2019 را نشان می دهد زنبورهای عسل در حال استراحت بر روی یک شانه در اشتوتگارت جنوب آلمان.

سباستین GOLLNOW/گتی ایماژ

فقط در مورد شما خسته از تاکید در مورد coronavirus شما می توانید شروع به نگرانی در مورد چیزی دیگری: غول اورلئانز. آسیایی, غول پیکر اورلئانز که محققان آمده اند به تماس “قتل hornets” خال خال شده است در ایالات متحده برای اولین بار. و در حال حاضر وجود دارد یک دیوانه تقلا برای جلوگیری از آنها را در آهنگ های خود را قبل از آنها به طور بالقوه باعث آسیب غیر قابل برگشت. محققان شده است ردیابی مهاجم هورنت گونه که ذبح زنبور عسل و می تواند کشنده برای انسان به ماه, اما این موضوع به دست آورد توجه دوباره پس از نیویورک تایمز منتشر شده یکی از ویژگی های آن این آخر هفته. “آنها مانند چیزی از یک هیولا کارتون با این زرد-نارنجی چهره” سوزان Cobey یک زنبور عسل پرورش در دانشگاه ایالتی واشنگتن بخش حشره شناسی گفت.

در حال حاضر بسیاری از نگرانی های است که به صورت محلی جمعیت زنبور عسل به جای انسان است. و با همین دلیل خوب. باطل حشرات است که می تواند رشد به دو اینچ طولانی ندارد “قتل” در نام مستعار خود را برای هیچ چیز. طبیعی آن طرز عمل این است که به سر بریدن زنبور عسل و سپس تغذیه thoraxes به جوان خود را. و آنها می تواند بسیار معیوب است که آنها به سادگی می توانید به پاک کردن کل کندو زنبور عسل در عرض چند ساعت. و آنها را بیش از حد خوب به انسان یا. خود استینگر سوراخ می تواند یک مرغداری کت و شلوار و قربانیان اغلب توصیف آن به عنوان دردناک ترین نیش آنها تا کنون تجربه کرده اند. یک زنبوردار در Nanaimo, British Columbia که نیش زده چند بار تشبیه نیش به “داشتن داغ thumbtacks رانده شدن به گوشت من.” یوتیوب شخصیت Coyote پترسون با انتشار تصویری از گرفتن هدفمند گزیدگی توسط یک غول هورنت (لحظه نیش است در 11:30 در این ویدئو زیر را ببینید). چند نیش می تواند کشنده باشد و در ژاپن اورلئانز کشتن به عنوان بسیاری از 50 نفر در سال است.

کارشناسان نگران هستند که اگر آنها موفق به کنترل جمعیت از غول های آسیایی اورلئانز در حال حاضر آن را تبدیل به یک علت از دست رفته. “این پنجره ما را به نگه داشتن آن از ایجاد” گفت: Chris Looney یک حشره شناس در واشنگتن وزارت کشاورزی. “اگر ما نمی تواند آن را انجام دهد در چند سال آینده آن را احتمالا نمی تواند انجام شود.” اورلئانز شد برای اولین بار تشخیص داده شده در ایالات متحده در ماه دسامبر زمانی که چهار گزارش رؤیت شد و تایید شده توسط دولت واشنگتن و وزارت کشاورزی. و این زمانی است که کارشناسان شروع به کار بر روی آماده سازی این زنبور را از چرخه زندگی است که آغاز می شود در ماه آوریل است که زمانی که ملکه از خواب بیدار از خواب زمستانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>