در اینجا چیزی است که مطبوعات باید درخواست: چگونه ما می دانیم هنگامی که آن را امن برای بیرون آمدن ؟

وجود دارد یک مسیر روشن برای خروج از این بحران و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست و مصرف آن.

روزنامه نگاران باید خواستار دانم چرا.

کارشناسان بهداشت عمومی, اگر شما بخواهید آنها را به شما بگویم که تنها راه زندگی را به چیزی مانند طبیعی است که اگر دولت آغاز گسترده و سریع-چرخش عمومی-گزارش آزمایش coronavirus — نه فقط از بیمار و یا می ترسم اما از مقاطع در هر جامعه است.

تبلیغات:

این تنها راهی است که ما می دانیم اگر آن را امن برای بیرون آمدن دوباره.

تقریبا همه چیز است که اتفاق می افتد در کوتاه مدت باید اندازه گیری در برابر این هدف است.

به خصوص با مغلوب ساختن پیشی جستن بیان رشد بی حوصلگی و انکار — اشاره است که او را تشویق بسیاری از آمریکایی ها به سرمایه گذاری دوباره در یکشنبه عید پاک و احتمالا عواقب زمین شناسی — سوالات خبرنگاران باید بپرسید در هر کاخ سفید جلسه و هر مقام و بهداشت عمومی متخصص هستند: چگونه می توان ما می دانیم هنگامی که آن را امن برای بیرون آمدن دوباره ؟ وقتی که اتفاق می افتد ؟ و آنچه شما در مورد آن انجام?

تبلیغات:

که در آن همه چیز ایستاده

به درک چگونه ما پایان دادن به این بحران ما باید برای شروع از ابتدا. به عنوان به زودی به عنوان COVID-19 فرود در سواحل ما دولت باید پاسخ تست هر کسی که ممکن است آلوده شده اند و جدا از کسانی که تست مثبت است.

به جای ویروس باقی مانده بود به گسترش به طور کامل خارج از کنترل است.

در حال حاضر آن را خارج وجود دارد. ما نمی دانیم که دقیقا جایی که پس از آن احساس می کند مانند آن را در همه جا.

تبلیغات:

ما باید یک ایده خوب که در آن بیشتر متمرکز — حداقل تاکنون — اما ما نمی دانیم که در آن غایب است. بنابراین ما نمی دانیم که چگونه به ماندن و اقامت امن است.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که آنها امید فعلی ما اجتماعی فاصله رژیم را سرعت گسترش ویروس و خرید ما به اندازه کافی زمان برای انجام آنچه که ما باید انجام می شود در وهله اول: آزمون و منزوی البته در یک مقیاس بسیار بزرگتر از این امر لازم است اگر ما می خواهم آن را در اوایل.

تبلیغات:

اما دولت حتی کار به سمت این هدف ؟ وجود دارد چند نشانه.

آنچه باید انجام شود ؟ و چه معیارهای برای موفقیت ؟

این چیزی است که ما نیاز به دانستن — و این چیزی است که روزنامه نگاران باید به درخواست هر روز.

ما یک راهکار

ما به تازگی متوجه شدند که تهمت شکست خورده به دنبال “همه گیر راهکار” چپ به او توسط دولت اوباما با, بدیهی است عواقب فاجعه بار است.

تبلیغات:

تصور کنید اگر رسانه ها پیدا کرده بود یک کپی از این راهکار در اوایل و می توانست برگزار شد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخگو به آن! پوشش خواهد شده اند بسیار بهتر و موثر تر است.

البته آنچه که ما نیاز به یک “هنگامی که شما پیچ کردن بیماری همه گیر در اینجا چه باید بکنید” راهکار بنابراین رسانه ها می توانید استفاده کنید که به نگه دارید تهمت پاسخگو باشد.

حدس بزنید چه ؟ اخیر آتلانتیک مقاله توسط هارون E. Carroll یک استاد طب اطفال در دانشگاه ایندیانا دانشکده پزشکی و Ashish Jha, استاد بهداشت جهانی در دانشگاه هاروارد است یک جایگزین مناسب.

تبلیغات:

راه برای متوقف کردن گسترش است که در واقع بسیار ساده و در آنها نوشته است:

برای رسیدن به این هدف ما نیاز به آزمایش بسیاری از مردم حتی کسانی که بدون علائم است. تست ما اجازه خواهد داد برای منزوی کردن آلوده به طوری که آنها نمی تواند دیگران را آلوده. ما باید هوشیار و حاضر به قرنطینه افراد مبتلا مطلق سعی و کوشش.

اما یک مشکل وجود دارد:

از آنجا که ما موفق به راه اندازی یک تست زیرساخت های ما می توانید بررسی کنید که بسیاری از مردم است. در این لحظه ما حتی نمی توانید آزمون از همه کسانی که بیمار است.

بنابراین در اینجا این است که چگونه ما جلوگیری از انتخاب بین “میلیون ها نفر از مرگ و میر و یا غرق یک جامعه” کارول و جها نوشت:

ما می تواند به توسعه آزمون های که سریع قابل اعتماد و همه جا. اگر ما روی صفحه نمایش هر کس و انجام این کار به طور منظم, ما می توانید اجازه دهید بسیاری از افراد بازگشت به یک زندگی عادی. ما می توانیم بازگشایی مدارس و مکان های که در آن مردم جمع آوری شده است. اگر ما می توانید مطمئن باشید که افرادی که جمع نمی عفونی آنها می توانند معاشرت.

ما می توانیم مراقبت های بهداشتی و امکانات است که انجام غربالگری سریع و مراقبت از افرادی که آلوده می شوند به غیر از کسانی که نمی. این جلوگیری از انتقال از یک فرد بیمار به بیمارستان ها و دیگر مراقبت های بهداشتی و امکانات. ما حتی می تواند متعهد به مسکن افراد آلوده جدا از خود را سالم اعضای خانواده برای جلوگیری از انتقال در خانواده.

بنابراین وجود شما به آن است.

بسیاری از کارشناسان دیگر به توافق برسند. در واشنگتن پست نظر قطعه ای با عنوان “زمانی که آن را امن برای بیرون رفتن دوباره؟” تام فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: پاسخ این است که “گسترده تست سریع و موثر تماس ردیابی جداسازی بیماران و قرنطینه از تماس با ما” با تاکید خاص بر “سریع برگرد-زمان آزمون است.” او نتیجه گرفت:

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حیف و میل رهبری زمان ارائه شده توسط چینی کنترل بیماری ها و تلاش های خود را با ممنوعیت سفر. ما نمی توانیم به آن اشتباه دوباره.

مقاله نویس نیویورک تایمز Jamelle Bouie آب پز کردن وضعیت فعلی ما به خصوص:

اگر ایالات متحده تا به حال تست سخت رژیم از کره جنوبی یا تایوان — اگر آن را می دانستند کامل میزان شیوع و تا به حال این منابع به صورت انتخابی قرنطینه بیمار و مسری است — سپس شما می توانید تصور کنید که یک بازگشت به حالت عادی در ماه آینده و یا تا به عنوان بسیاری از مردم شروع به بازگشت به کار و آسیب پذیر باقی ماند. اما این بعید است بهترین سناریو بیشتر رویای جهانی از واقعیت است.

آنچه در واقع اتفاق می افتد این است که ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از آمریکایی ها بیمار هستند و یا چگونه بسیاری از آنها بدون علامت است. ما نیست, پرواز کور اما بدون تست بیشتر ما نمی توانیم واضح دیدن یا نه. آنچه ما میدانیم این است که ما یک رشد سریع caseload که حاکی از آن است که وجود دارد بسیاری از عفونت ها از آنچه در آمار رسمی تا کنون. برای استراحت محدودیت در این محیط است که به منظور تضمین بیشتر و گسترش این بیماری و بالاتر مرگ و میر عوارض

این “مشکل اقدامات ما در حال در حال حاضر” به عنوان کارول و جها قرار داده و آن را در واقع فقط ما خرید زمان است.

رسانه ها نیاز به فشار مقامات دولتی در تمام سطوح برای جلوگیری از اتلاف زمان.

یک نوع کاملا جدید از تست

بسیاری از این گزارش آزمایش تا کنون بوده است غلط. برای یکی از numerators — در این مورد به این معنی که تعداد مثبت نتایج آزمون — معنی نیست خیلی اگر شما نمی دانید که چه مخرج هستند. و مخرج — چگونه بسیاری از مردم در حال آزمایش هستند و تحت چه شرایطی — در حال تغییر سریع تر از numerators و فوق العاده متفاوت از جایی به جای. ما می دانیم که همه چیز بسیار بد از نظر کلی جهت اما این در مورد آن.

تبلیغات:

ثانیا ما فقط شنیدن در مورد تست های تشخیصی — کسانی هستند که اساسا مورد استفاده در افراد بیمار برای تعیین چه نوع از کمک های پزشکی نیاز دارند.

اما به منظور برای ما به پیدا کردن زمانی که و که در آن که در آن امن خواهد بود به بیرون رفتن دوباره — ما نیاز به چیزی است که به نام “نظارت” تست.

در اخیر ظاهر در دولت عمیق, رادیو, پادکست, روزنامه نگار و همه گیر متخصص لوری گرت صحبت در مورد عجیب و غریب – و به اندازه کافی سوال – عدم تاکید بر نظارت تست در دولت فعلی برنامه ریزی است.

یک مشکل است که ما در ایالات متحده است که بسیاری از سردرگمی و سیاستمدار سردرگمی در مورد تست این معنا که وجود دارد دو نوع مختلف از تست و در واقع آنها باید از لحاظ جسمی نمی تواند همان آزمون است. یک نوع تشخیصی: است که شما آلوده می شود ؟ آیا ما نیاز به عجله شما را به واحد مراقبت های ویژه در حال حاضر ؟ و که تست تشخیصی باید فوق العاده دقیق….

امریکا کل محوری است که در مورد تست تشخیصی است که بیشتر مناسب اجرا در یک محیط پزشکی.

پس از آن وجود دارد نوع دیگری از آزمون — نظارت تست — که می تواند بسیاری sloppier اما برای این کار باید خیلی سریع تر و ارزان تر و آسان تر انجام دهید. و نظارت تست نوع کلید به gumshoe کار پلیسی از ردیابی هر بیماری همه گیر…. شما می دانید چه گروه سنی بیشتر در معرض خطر که پخش آن را به آنها….

و ما لازم نیست که یک ابزار نظارت تا آنجا که من می دانم در این لحظه. هیچ کس واقعا به طور جدی حتی در حال توسعه یکی است. وجود دارد مقدار زیادی از پول پرتاب شده به آن است. آن را به دلایلی که کاملا مخالف تخیل من است. به نظر می رسد به فرار کرده اند کل CDC و دولت ملی رادار دامنه.

بنابراین آنچه که بدان معنی است که ما در حال رفتن به این بیماری همه گیر به پرواز به عنوان نابینا به عنوان امکان پذیر است. مثل تلاش برای فرود یک هواپیما زمانی که رادار خود را شکسته است و وجود مه بانک آینده. ما در حال رفتن برای فرود ، ما می دانیم آن را در جایی بیش از وجود دارد. ما فقط امیدواریم که ما نمی رسید هر ساختمان به عنوان ما پایین آمده است.

لیندسی F. Wiley که می آموزد بهداشت عمومی قانون در دانشگاه آمریکایی قانون مدرسه توضیح داده شده باید به عنوان خوانده شده توییتر موضوع:

تبلیغات:

این جمعیت در سطح (در حالت ایده آل تصادفی-نمونه) تست خفیف علامتی & بدون علامت موارد ما نیاز به شناسایی نقاط قبل از بیمارستان های غرق شده & هدف سلامت عمومی پاسخ کاملا جدا کردن چیزی از غربالگری بسیار بد….

به هر گونه امید گرفتن پیش از این ویروس در مکان های که در آن در حال حاضر نیست بیش از حد دیر به استقرار بحرانی بهداشت و درمان منابع به مکان هایی که آنها بیشتر مورد نیاز ما برای اجرای نظارت…

فاصله را می توان کاسته به آرامی با استفاده از تست داده است. ما به طور مداوم تست/مانیتور برای تشخیص اگر/وقتی که جامعه انتقال می گرداند.

صحبت کردن با کسی که آن را درست کردم

با تهمت خود را با استفاده از قلدر منبر به فوران دری وری سخن گفتن دروغ و flimflam آن را مهم تر از همیشه برای روزنامه نگاران به صدا را به کارشناسان. بنابراین اجازه دهید به شنیدن آنچه که یکی می گویند.

زمانی که من به نوبه خود به کارشناسان و من سعی کنید برای پیدا کردن کسی که درست زمانی که بسیاری از مردم دیگر در اشتباه بودند. به همین دلیل من به نام جنیفر Nuzzo.

Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی و متخصص در بیماری شیوع تشخیص و پاسخ در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت و شهادت به کنگره در فوریه. 5. که فقط یک هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مسدود شده برخی از سفر از چین — مفرد دستاورد او چسبیده به عنوان داشتن ثابت فطرت خود به عنوان یک “زمان جنگ رئیس جمهور” درآمد او 10 بیرون از 10 (به گفته او) برای پاسخ خود را به coronavirus بحران است.

Nuzzo گفت: آن را نمی خواهد کار. در اینجا متن; در اینجا تصویری. در اینجا چیزی است که او گفت:

این اقدامات بعید است که به نگه داشتن این ویروس در خارج از کشور ما. این ویروس در حال گسترش است به سرعت بیش از حد و بیش از حد بی سر و صدا برای ما احتمالا می دانید که در آن تمام موارد هستند. ما باید یک تصویر کامل از جایی که در جهان به این ویروس در حال گسترش است قادر به جلوگیری از آلوده مردم را از آمدن به ایالات متحده این امکان وجود دارد که ناشناخته و عفونت های رخ داده در آمریکا

او درست در همه شمارش و سپس توضیح داد که ممنوعیت سفر یک حواس پرتی از بیشتر اقدامات لازم:

به جای تلاش برای اجرای اقدامات است که به احتمال زیاد کار نخواهد کرد برای جلوگیری از این ویروس از ورود به کشور ما, ما باید تمرکز بر تلاش های که ما می دانیم که کمک خواهد کرد که برای کاهش اثرات آن از جمله تضمین این که فدرال و ایالتی و محلی آژانس های بهداشت و بیمارستان ها و مراکز بهداشت باید منابع آنها نیاز به تشخیص منزوی و با خیال راحت درمان موارد و به ترویج روش های عملی برای جامعه کاهش که به احتمال زیاد به کاهش گسترش بیماری. برای این که ما نیاز به رهبری دولت و سرمایه گذاری های اضافی.

هیچ یک از کسانی که همه چیز اتفاق افتاده است. دقیقا به عنوان او پیشنهاد تهمت اقدامات ما کمتر امن است.

در حال حاضر Nuzzo است با تمرکز بر چگونه ما از این ظروف سرباز یا مسافر.

فوری ترین مشکل او به من گفت در یک مصاحبه تلفنی گرفتن کافی تجهیزات حفاظت شخصی برای پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان پزشکی که قرار دادن خود را در خط.

اما تقریبا به طور فوری او گفت: نیاز به گسترش تست. “ما نیاز به انجام یک کار بهتر پیدا کردن موارد” او گفت:. “ما هیچ ایده که در آن ما در منحنی.”

سنگاپور او با اشاره قادر به جلوگیری از خاموش شدن ما در حال تجربه در اینجا به دلیل مقامات وجود دارد عمل کرده و به سرعت برای پیدا کردن افرادی که این ویروس را ردیابی تماس های خود را و جداسازی بیمار تا سالم می تواند همچنان به رفتن در مورد کسب و کار خود را.

این برای ما خیلی دیر به انجام است که در حال حاضر Nuzzo گفت. “اما اگر ما در مورد اعداد را از طریق این اقدامات مختلف است که ما در حال گرفتن, پس از آن ما شاید یک امید شروع به انجام این کار دوباره.”

Nuzzo اضافه شده است که اگر چه دولت و مقامات محلی گرفته اند منجر شود در بسیاری از مناطق این یک منطقه که در آن کاخ سفید نیاز به منجر شود. “ما نمی توانیم یک federalist رویکرد به این,” او گفت:. “ما نیاز به یک ملی رویکرد است.”

آنچه در کشورهای دیگر می تواند به ما بیاموزد

Nuzzo ذکر سنگاپور به دلیل آنچه که ما انجام نمی — در مقایسه با کشورهایی که به سرعت پاسخ داد و با موفقیت به اطلاع آنچه که ما هنوز یک شانس برای انجام, رفتن به جلو. روزنامه نگاران باید به طور مداوم نگه داشتن آن در ذهن.

به عنوان هلن Branswell نوشت: آمار اخبار:

سنگاپور … به سرعت توسعه یافته بسیار مورد نیاز سرولوژی تست — آزمایش خون استفاده می شود به دنبال آنتی بادی در خون هستند که نشانه ای از عفونت قبلی. گرفتن یک دسته در چگونه بسیاری از مردم آلوده شده اند بسیار مهم است به درک چگونه مرگبار این ویروس واقعا کارشناسان استرس است.

مت Apuzzo و Selam Gebrekidan نوشت در نیویورک تایمز:

استرالیا و کره جنوبی و سنگاپور تبدیل به شبکه های عمومی و خصوصی آزمایشگاه به توسعه آزمون. در فوریه. 4 کره جنوبی دولت اعطا سریع-پیگیری تصویب یک شرکت coronavirus آزمون و شروع به حمل و نقل کیت. دوم شرکت تصویب شد و یک هفته بعد. دو بیشتر به زودی به دنبال….

زمانی که استرالیا شناسایی آن coronavirus بیمار در اواخر ژانویه رهبران سیاسی روشن ساخته است که آزمایش گسترده خواهد بود. ….

کره جنوبی افتتاح شد, نزدیک به 600 تست درمانگاه از جمله ده ها تن از درایو-از طریق ایستگاه.

در حال حاضر یکی از معدود مکان هایی در آمریکا که در آن مردم می توانند سریع تست سرولوژی در جنوب کالیفرنیا کمی سایگون. اسکات Schwebke و Teri اسفورزا نوشت: در اورنج کانتی ثبت نام در مورد یک دکتر محلی ارائه یک انگشت-خراش آزمون را فراهم می کند که نتایج در 10 دقیقه.

آنها از کجا آمده اند? این دکتر وارداتی هزاران نفر از آزمون از کره جنوبی.

آزمایش خون نقطه آنتی بادی در افرادی که به این ویروس در حالی که پنبه سواب-up-the-بینی آزمایشات تشخیص فعال بیماری است. به طوری که آنها در خدمت اهداف مختلف. اما برای کمک به مقامات تعیین میزان ویروس, گسترش, برای, نظارت, تست سریع و آسان یک مزیت بزرگ.

در ضمن در کاخ سفید

 می گویند که تهمت نمی توانید هر یک از این خواهد بود دراماتیک گرفتن.

پشت در مارس 6, در یکی از خیره کننده ترین نمایش از جهل و فریب و وهم تهمت اصرار داشت بارها و بارها که “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید تست. این چیزی است که خط پایین است.” به نام او که از لحاظ تئوری همه جا تست کیت “زیبا” و گفت: آنها به عنوان “کامل” به عنوان تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین در تابستان گذشته است که او را استیضاح.

در واقع وجود دارد تقریبا هیچ کیت های آزمایش به صحبت می کنند.

من نوشت: در آن زمان که آن وقت بود در رسانه ها به مرحله و فعال کردن ملت ما باهوش ترین مردم به مجموعه ای از دستور کار به جای انتظار برای کاخ سفید به آن را انجام دهد.

زمانی که مشخص شد حتی به تهمت که وجود ندارد تقریبا به اندازه کافی تست وی افرادی که نیست نشان دادن علائم به یک.

این روزها — در حال حاضر که آمریکا در نهایت آزمایش بیشتر مردم از کره جنوبی (اگر چه نه حتی نزدیک به افراد بیشتری سرانه) — او لاف زدن دوباره. او گفت: “ما تا کنون بیشتر از هر کسی. ما در حال آزمایش بیش از هر کسی در حال حاضر. هیچ کس حتی نزدیک است. و آزمایش های ما هستند بهترین تست.”

یک خبرنگار آزاد به نام Doug مسیحی خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن یک سوال بزرگ در آن روز. با استناد به دیدگاه توسط Ashish Jha این coauthor از اقیانوس اطلس در مقاله اشاره شده در بالا مسیحی خواسته تهمت که آیا او توافق کردند که “کلید برای گرفتن این اقتصاد باز به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به تست هر کسی که نیاز به تست بنابراین ما می توانیم قرنطینه تمام افراد آلوده و اجازه می دهد هر کس دیگری به بازگشت به کار بلافاصله.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که احتمالا درک نمی کنند این سوال در آمد در برابر تست هر کس که نبود چه Jha به نام برای. “ما برخی از مشکلات بزرگ, اما آن را محدود به برخی مناطق با چگالی بالا مناطق” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “پس چرا ما تست کل کشور — 350 [میلیون] مردم؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه با ارسال نامه ای به فرمانداران و ادعا کردند که مقامات فدرال در حال جمع آوری تست داده خواهد شد که نشان می دهد دستورالعمل های طبقه بندی استان ها به عنوان “در معرض خطر متوسط خطر و یا کم خطر” برای ویروس.

در این نامه او وعده داده شده “قوی نظارت تست که به ما اجازه می دهد برای نظارت بر گسترش ویروس در سراسر کشور است.”

اما وجود دارد هیچ نشانه ای از آن اتفاق می افتد — و هیچ نشانه ای از یک طرح روشن برای آن رخ می دهد — بنابراین اعتقاد ندارم یک کلمه از آن را. به عنوان فیلیپ ضربت قرار داده و آن را تا حدودی بیشتر به آرامی برای واشنگتن پست:

چه تهمت نامه به معنی این است که قوی تست رژیم و پس از آن ارزیابی از کشور نیاز به استراحت و فاصله گرفتن محدودیت — هدف او می گوید او می خواهم برای دیدن در اثر به حدی در 16 روز. که بعید به نظر می رسد. اکنون پرسش این است که می دهد: تست رژیم و یا جدول زمانی ؟

بزرگ روزنامه نگاری است که در نهایت انجام یک کار بهتر از تماس از تهمت و دروغ و جهل اما بیش از حد بسیاری از خبرنگاران و سردبیران هنوز اجازه او تعیین آنچه آنها را پوشش میدهد. شاید حتی مهم تر سرعت و ریتم مغلوب ساختن پیشی جستن را واقعیت نشان می دهد انتخابات ریاست جمهوری – که در آن همه چیز در مورد لحظه و شاید فقط شاید در مورد آنچه در فردا — واز آنها را از عادت نگاه به آینده در این مورد به چه فصل به پایان می رسد.

خبرنگاران می تواند و باید تغییر است که بی وقفه سوال در مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات و در جای دیگر در مورد چگونه ما می دانیم هنگامی که آن را بی خطر است به بیرون می آیند دوباره. آنها باید پاسخ تقاضا. آنها باید قرار داده که مهم زمینه در هر داستان. و ما باید همه چیز را اندازه گیری که او و دولت او را نسبت به این هدف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>