HHS بازرس قوانین کلی مغلوب ساختن پیشی جستن واکسن تزار می توانید نگه دارید راز بزرگ داروسازی سرمایه گذاری

اخلاق ناظران در چهار شنبه ناودان حکم بهداشت و خدمات انسانی وزارت بازرس کل که تصمیم گرفتم این هفته که Moncef Slaoui سابق دارویی اجرایی در حال حاضر عنوان برگ برنده دولت coronavirus واکسن نیروی کار ندارد و یا به افشای محروم سرمایه گذاری در این صنعت است.

به عنوان مدیر شرکت عملیات سرعت در پیچ و تاب یک مشارکت عمومی-خصوصی با هدف پیدا کردن یک واکسن برای Covid-19 تا پایان سال 2020 Slaoui است در این موقعیت به جایزه قراردادها به شرکت های داروسازی تحقیق بالقوه واکسن و درمان است.

تبلیغات:

به عنوان رویاهای مشترک گزارش شده در مارس زمانی که Slaoui منصوب شد و تعیین یک “داوطلب پیمانکار” با مغلوب ساختن پیشی جستن, دولت, رئیس سابق گلاکسو اسمیت (GSK) واکسن گروه همچنان به نگه داشتن سهام در شرکت حتی آن را به عنوان همکاری با شرکت سانوفی در یک پتانسیل واکسن.

“ما با این نوع از فساد و آشکار تضاد منافع” گفت: بهداشت و درمان ائتلاف کاهش قیمت دارو در حال حاضر در پاسخ به حاکم.

تبلیغات:

این حکم توسط HHS دفتر بازرس کل (OIG) در پاسخ به یک اخلاق شکایت در مارس عمومی شهروندان و کاهش قیمت دارو در حال حاضر. به گزارش واشنگتن پست این سازمان گفت: در شکایت خود را که وجود دارد این است که “هیچ پایه و اساسی در قانون برای Slaoui برای اجرای عملیات در پیچ و تاب سرعت بدون اینکه تمام وقت کارمند دولت” و یا یک “ویژه دولت کارمند” دو نامگذاریهای که نیاز به او را به فاش کردن و محروم خود منافع مالی.

“ویژه دولت کارمند” تخصيص داده شده به حرفه ای که به طور موقت پیوستن به دولت برای پروژه های حداکثر 130 روز. در پاسخ به شکایت های OIG گزارش با تمرکز عمدتا بر این واقعیت است که Slaoui خواهد شد و موقعیت خود را برای بیش از 130 روز اما نه آدرس گروه’ نگرانی در مورد تضاد منافع است.

عمومی شهروند ابراز ترس که OIG به رسمیت نمی شناسد Slaoui را تضاد منافع در حکم خود در روز دوشنبه ،

تبلیغات:

“آنچه در چند سوابق ما نشان می دهد که Slaoui می کند در واقع نگه داشتن منافع مالی در برخی از واکسن شرکت اعطا قراردادهای دولتی تحت پیچ و تاب سرعت” کریگ Holman دولتی امور لابی برای شهروند گفت: رویاهای مشترک در روز چهارشنبه. “اما ما نمی دانیم که چگونه این تضاد منافع در اجرا به دلیل Slaoui است و حتی نیاز به افشای میزان منابع. IG داده است چراغ سبز برای Slaoui برای استفاده عمومی خود را برای خود غنی سازی یک عمل است که تبدیل به frighteningly مشترک در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

این OIG است که در حال حاضر رهبری کریستی گریم که درو جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خشم پس از انتشار گزارش جزئیات کمبود تجهیزات پزشکی برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات:

“منطق برای اخراج است شکنجه در بهترین حالت و نشان دهنده آن است که “مستقل” IG به نظر می رسد به احساس ترس تهمت و انتخاب کرده است به گریز از رویارویی” Holman گفت.

علاوه بر برگزاری 10 میلیون دلار در سهام در GSK به عنوان مه Slaoui برگزار شد تعداد نامعلومی از سهام این شرکت زمانی که او در زمان عملیات در پیچ و تاب سرعت و موقعیت. او گفت: نیویورک تایمز در آن زمان که سهام خود بودند “بازنشستگی.”

“آنچه من گفتم در مورد GSK سهام من گفت: من نمی توانم این کار را اگر من مجبور به فروش آنها” Slaoui گفت: بار.

تبلیغات:

Slaoui است همچنین رئیس هیئت مدیره شرکت تحقیقات Vaxcyte. این شرکت سرمایه گذاری از Medicxi یک شرکت سرمایه گذاری که از آن Slaoui در حال حاضر در وقفه به عنوان یک شریک.

“IG تصمیم اجازه می دهد تا Slaoui به ادامه کار به عنوان یک پیمانکار خصوصی در حال اجرا در این کشور بزرگترین برنامه دولت که مخالف منطق و قانون” Holman گفت: رویاهای مشترک. “او برای نگه داشتن و به دست آوردن منافع مالی در همان واکسن شرکت های که به او کمک جایزه قراردادهای دولتی. این کست پال از پتانسیل طرفداری و خود-خرید و فروش در هر تصمیم گیری Slaoui باعث می شود به نمایندگی از عملیات با سرعت پیچ و تاب.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>