سلام فی ملت: Criminal Minds

قسمت یادداشت ها

یک محل که در آن قانون و اخلاق قرار است به توافق است که باید وجود داشته باشد هیچ جرم و جنایت بدون جنایی ذهن آنچه که به نام مردان rea در حقوق کیفری است. اما وجود داشته اند گسترش جنایات که نیاز به دانش و یا قصد کمک به بیش از پیگرد و حبس. محافظه کار و آزادیخواه نمایندگان مجلس ادعا کرده اند اخلاقی بیش از ترقی خواهان در دفاع از افرادی که قصد ندارند و نمی دانند که آنها در حال شکستن یک قانون معاف شود برای رفتار مجرمانه. آیا این درست است یا فقط یک پوشش برای سفید-جرایم یقه سخت تر به محاکمه? امروز ما در این نبرد بیش از مردان rea اصلاحات در نظام عدالت کیفری اخلاقی نظریه اساسی این ایده که مقصر تخلف نیاز به یک اعتراض دولت از ذهن و چرا انسان مراقبت خیلی بیشتر در مورد طرز فکر از آنها در مورد انجام. صدای مهمان شامل مایکل تعقیب بنجامین لوین Gideon Yaffe, خارجه ایالت تاد Kaminsky, سارا Lustbader.

در تخته سنگ به علاوه: Barry مذاکرات به سارا Lustbader ارشد کمک کننده به درخواست تجدید نظر و ارشد حقوقی وکیل دادگستری, مشترک, مورد مقایسه اهمیت مردانه rea در مقابل اخلاقی شانس در تعقیب و چرا deontology/consequentialism بحث در عدالت کیفری سیاست بسیار دشوار است.

برای همه قسمت از فصل 1 تا 3 از سلام فی ملت بازدید www.hiphination.org

ایمیل: [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>