نرخ های بالاتر از آلودگی هوا مربوط به بیشتر COVID-19 مرگ و میر مطالعه نشان می دهد

مناطق ایالات متحده آمریکا با سطوح بالاتری از آلودگی هوا تجربه بالاتر COVID-19 نرخ مرگ و میر از مناطق با هوای پاک, با توجه به مطالعه توسط محققان در دانشگاه هاروارد.

محققان در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی تجزیه و تحلیل 3,080 و شهرستانهای استان یافت می شود که حتی کمی افزایش میزان ذرات کوچک شناخته شده به عنوان PM 2.5 — معنی 2.5 میکرون گسترده آلاینده — در ارتباط بودند به افزایش نرخ مرگ و میر. ساعت 2.5 ذرات ساطع شده از اگزوز خودرو و زغال سنگ نیروگاه. ساعت 2.5 قرار گرفتن در معرض طولانی شده مربوط به نرخ های بالاتر از بیماری های قلبی و دیابت و بیماری های تنفسی است که تمام شده است مربوط به یک خطر بالاتری از بیماری شدید و مرگ از COVID-19. نزدیک به 80 درصد از بیماران نیاز به مراقبت های ویژه درمان باید حداقل یکی از این سه نوع از شرایط است.

تبلیغات:

محققان دریافتند که افزایش فقط یک واحد از ساعت 2.5 بود که “در ارتباط با 15 درصد افزایش در COVID-19 مرگ و میر.”

این مطالعه شامل چندین ثانویه تجزیه و تحلیل و کنترل عواملی مانند درآمد خانوار جمعیت در بیمارستان ظرفیت و میزان مصرف سیگار. محققان اشاره کرد که آن را دشوار است به “دقت تعیین کمیت و تعداد COVID-19 موارد با توجه به محدود تست ظرفیت.”

“نتایج حاصل از این مقاله نشان می دهد که در دراز مدت قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا باعث افزایش آسیب پذیری به تجربه شدید ترین Covid-19 نتایج” محققان نوشت.

تبلیغات:

“این مطالعه شواهدی را فراهم می کند که شهرستانهای استان که بیشتر در هوای آلوده را تجربه بالاتر خطر مرگ برای Covid-19” سرب محقق Francesca Dominici یک آمار استاد نیویورک تایمز گفت و اضافه کرد که استان ها با افزایش آلودگی هوا “خواهد بود که آنهایی که شماره های بالاتر از بستری شدن در بیمارستان شماره های بالاتر از مرگ و میر و که در آن بسیاری از منابع باید متمرکز شود.”

این مطالعه نشان می دهد اهمیت هوای پاک مقررات که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خستگی ناپذیر کار می کرد به عقب در سال های قبل این بیماری همه گیر.

در واقع دولت در هفته گذشته نورد اگزوز خودرو تولید گازهای گلخانه ای قوانین و مقررات و حتی پس از بخش حمل و نقل و آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) در بر داشت که بماند و در نتیجه افزایش نرخ مرگ و میر. سازمان حفاظت محیط زیست به طور مشابه در بر داشت که تصمیم خود را به روده زغال سنگ نیروگاه مقررات می تواند به عنوان بسیاری از 1,400 سالانه مرگ و میر زودرس.

تبلیغات:

“نتایج این مطالعه بر اهمیت ادامه به اجرای موجود آلودگی هوا قوانین و مقررات برای حفاظت از سلامت انسان هر دو در طول و پس از Covid-19 بحران” دانشگاه هاروارد محققان هشدار داد در مطالعه جدید.

یافته های جدید اکو گیری از گذشته تحقیقات در آلودگی هوا است که سازمان بهداشت جهانی مقصر می داند برای حدود 7 میلیون مرگ در هر سال.

تبلیغات:

یک تجزیه و تحلیل منتشر شده در مجله آلودگی های زیست محیطی به همین ترتیب ارتباط بین آلودگی نرخ و نرخ مرگ و میر در شمال ایتالیا که در آن تا 12 درصد از بیماران فوت کرده اند از COVID-19.

علاوه بر این محققان در دانشگاه کمبریج نشان داد که 1918 آنفولانزای همه گیر مرگبارترین در تاریخ کشته شدن بیشتر مردم در شهرستانها که سوخته بیشتر زغال سنگ در مقایسه با شهرستانها که نیست.

یک سال 2003 مطالعه به رهبری دکتر زو-دفع ژانگ, دیپلم دین پژوهش در دانشگاه UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی نشان داد که بیماران مبتلا به سارس در بخش هایی از چین با کمترین آلودگی نرخ دو برابر احتمال مرگ ناشی از این ویروس نسبت به کسانی که زندگی در مناطق با نرخ پایین تر است.

تبلیغات:

ژانگ گفت: بار است که دانشگاه هاروارد پژوهش “خیلی سازگار” با یافته های خود را.

دکتر جان Balmes یک استاد پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو که در خدمت به عنوان یک سخنگوی آمریکایی همکاری انجمن ریه گفت: خروجی او نگران بود در مورد آنچه که یافته ها معنی محله های فقیر و جوامع رنگ که تمایل به سطوح بالاتری از آلودگی هوا.

“ما نیاز به مطمئن شوید که بیمارستان مراقبت از مردمی که آسیب پذیر تر و با حتی بیشتر آلودگی هوا و قرار گرفتن در معرض منابع آنها نیاز به,” او گفت:.

تبلیغات:

یک مطالعه انجام شده توسط دانشمندان در آژانس حفاظت از محیط زیست یافت می شود در سال 2018 که در محله های فقیر به حال حدود 135 درصد به اندازه آلودگی هوا به عنوان کلی جمعیت و جوامع تا به حال 154 درصد به اندازه آلودگی هوا به عنوان کلی جمعیت.

“جوامع رنگ آنها همیشه قربانی مناطق” مصطفی علی که رهبری, عدالت زیست محیطی برنامه در سازمان حفاظت محیط زیست ایران در دوران ریاست جمهوری اوباما گفت: در این هفته است. “آنها شده ایم به مکان های که در آن ما را تحت فشار قرار دادند چیزهایی که هیچ کس دیگری می خواهد.”

علی که در حال حاضر با این نسخهها کار در محیط زیست مسائل عدالت در فدراسیون ملی حیات وحش با اشاره به اطلاعات نشان می دهد که مردم سیاه و سفید به مراتب بیشتر احتمال دارد به مرگ از coronavirus. در مناطق مانند شیکاگو و لوئیزیانا, سیاه مردم را تا حدود 70 درصد از COVID-19 مرگ و میر با وجود ساخت تا فقط یک سوم از جمعیت است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در این هفته که بسیار شبیه به دیرینه موضوع آلودگی هوا سیاه آمریکایی ها بیشتر تحت تاثیر این ویروس به دلیل طولانی مدت سلامت و نابرابری.

تبلیغات:

“هنگامی که شما در وسط یک بحران مانند ما در حال حاضر با coronavirus واقعا… درخشش یک نور بسیار روشن در برخی از نقاط ضعف و حقانیت در جامعه ما” Fauci گفت. “سلامت اختلافات همیشه وجود داشته و برای آمریکایی آفریقایی جامعه است. اما… این درخشان نور در چه غیر قابل قبول است.”

هر چند نژادی داده ها بر روی ویروس مرگ و میر است که هنوز هم محدود Fauci با اشاره به شيوع “اساسی شرایط پزشکی — دیابت ، فشار خون بالا ، چاقی و آسم” را به عنوان علت بالاتر مرگ و میر. “دلیل اصلی که چرا اتفاق می افتد که تغییر نمی کند از دولت به دولت,” او اضافه شده است.

دکتر Uche’ Blackstock یک پزشک اورژانس در دانشگاه نیویورک Langone بهداشت و بنیانگذار پیشبرد عدالت در سلامت موافقت کرد که تعداد شگفت انگیز از مرگ و میر در میان آمریکایی های سیاه و سفید بود و نه ناشی از کوروناویروس به تنهایی اما با دهه سیستمیک نابرابری.

“این بیماری همه گیر خواهد شد به احتمال زیاد بزرگنمایی و بیشتر تقویت racialized سلامت بی عدالتی شده اند که در هر دو مداوم و عمیق گذشته بیش از پنج دهه و سیاه و سفید آمریکایی را تجربه کرده اند بدترین سلامت از هر گروه نژادی,” او نوشت: در یک op-ed در علمی آمریکا. “سیاه و سفید آمریکایی را بیشتر در معرض خطر عواقب COVID-19 همه گیر به دلیل چندین تظاهرات نژادپرستی ساختاری از جمله عدم دسترسی به, تست, بالاتر مزمن بیماری و تعصب نژادی در موسسات مراقبت سلامت.”

تبلیغات:

اما آنچه که باید انجام شود در وسط یک بیماری همه گیر? Fauci استدلال کرد که “هیچ چیز ما می توانید انجام دهید در حال حاضر به غیر از سعی کنید به آنها را به بهترین شکل ممکن مراقبت برای جلوگیری از عوارض.”

شهر نیویورک گرفته شده بیشتر رویکرد پیشگیرانه و راه اندازی چند دلار به مبارزات انتخاباتی برای رسیدن به جوامع اقلیت با اطلاعات در مورد ویروس. ایالت نیویورک نیز راه اندازی شد مشابه کمپین آگاهی.

دکتر پاتریس هریس رئیس انجمن پزشکی آمریکا خواست مقامات محلی به رفتن بیشتر است. Harris به نام برای شهرستانها برای اجرای سیاست های مسکن برای محافظت از کارگران خط مقدم بسیاری از آنها سیاه و اسپانیایی و سطح شیب دار تا تلاش برای اطمینان حاصل شود آنها را لازم تجهیزات حفاظتی.

دکتر الیور بروکس, رئیس ملی انجمن پزشکی به نام به گسترش دسترسی به فناوری های سلامت از جمله نظارت از راه دور ابزار برای بیماری های مزمن. “ما باید ایجاد یک مخزن داده ها نظارت معتبر سازمان برای اطمینان از داده ها به طور مداوم در دسترس برای همه” او گفت:.

تبلیغات:

در نهایت اولین گام در هر تلاش خواهد شد به داده ها در دسترس است. اسپنسر اورتون رئیس جمهور از مرکز مشترک سیاسی و مطالعات اقتصادی گفت: در واشنگتن پست op-ed که جمع آوری و نشر مسابقه داده ها در سراسر کشور لازم است برای آموزش های عمومی و اطلاع قانونگذاران.

“نامتناسب تاثیر به نظر می رسد نسبت به شرایط موجود — فشار خون بالا و بیماری های قلبی دیابت و عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی — که آمریکایی های آفریقایی تبار بیشتر در معرض خطر این بیماری,” او نوشت. “اما تعداد انگشت شماری از نمونه های بالا می برد یک سوال فوری: آیا اثر صادق برای آمریکایی های آفریقایی تبار در سراسر کشور ؟ متاسفانه هیچ راهی برای بدانید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>