هیلاری کلینتون رسما تایید جو بایدن برای رئیس جمهور

سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون رسما تایید جو بایدن برای رئیس جمهور.

کلینتون اعلام کرد روز شنبه در یک شهر مجازی سالن با معاون رئیس جمهور سابق و presumptive دموکراتیک نامزد مورد تاثیر Covid-19 در زنان است. “من هیجان زده می شود بخشی از مبارزات انتخاباتی خود را نه تنها تایید شما اما برای کمک به برجسته بسیاری از این مسائل که در معرض خطر هستند در این انتخابات ریاست جمهوری,” او گفت:.

کلینتون آخرین رهبر حزب دموکرات به را, نقطهنظرات او حمایت بایدن در پی بهداشت ، برنی ساندرز تصمیم به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در اوایل این ماه. این علائم برای اولین بار او را به صراحت حمایت از یک نامزد در سال 2020 چرخه انتخابات هر چند او قبلا با انتقاد ساندرز در طول مصاحبه که لمس در رقابت خود را در طول سال 2016 دموکراتیک اولیه.

کلینتون حمایت شرح زیر است کسانی که از سن. الیزابت وارن Sanders و رئیس جمهور سابق باراک اوباما تأکید چقدر حزب دموکرات است coalescing پشت بایدن.

در اظهارات کلینتون تاکید کرد بایدن را تجربه دیرینه در دولت اشاره کرد او رهبر است که می تواند موثر در کمک به این حرکت ما بحران مانند مداوم coronavirus بیماری همه گیر. “فکر می کنم آنچه در آن معنی خواهد بود اگر ما تا به حال یک رئیس جمهور واقعی نه فقط کسی که نقش یک در تلویزیون” کلینتون گفت. “جو بایدن آماده کرده است و برای این لحظه تمام زندگی خود را.”

کلینتون و بایدن قبلا به رقابت برای ریاست جمهوری در سال 2008 و در نهایت مشغول به کار در کنار یکدیگر در طول دولت اوباما زمانی که کلینتون به عنوان وزیر امور خارجه است. بایدن انتقاد کلینتون در سال 2016 انتخاباتی و رویکرد او به میدان نبرد متحده; او پس از استدلال کرد که او می تواند بهتر از نوسان این حوزه.

پس از ساندرز به حالت تعلیق نامزدی خود را بایدن کمپین است به سرعت تغییر تمرکز خود را به سمت انتخابات و با توجه محور که او را انتخاب کنید به عنوان یک همسر در حال اجرا.

به عنوان بورسی را الا Nilsen گزارش بیش از 10 نام شده اند شناور تا کنون و یک جناح از حزب است که با فشار دادن بایدن به نظر یک زن آمریکایی آفریقایی تبار برای این نقش است. بایدن تیم است که هنوز هم در روند وزن نقاط قوت های مختلف نامزد و توانایی خود را برای اتصال با مترقی رای دهندگان و رای دهندگان از رنگ با توجه به سیاست.

بایدن همچنین با بررسی افزایش فشار با توجه به سابق سنا کارمند تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی که مبارزات انتخاباتی خود را رد کرده است. “زنان حق دارند داستان خود را بگویید و خبرنگاران باید یک تعهد به دقت دامپزشک کسانی که ادعای” بایدن معاون مدیر کمپین کیت Bedingfield قبلا در بیانیه ای گفت. “ما آنها را تشویق به انجام این کار به دلیل این اتهامات نادرست است.”

گسترده تر موشکافی در بایدن و معاون ریاست جمهوری انتخاب تنها به افزایش انتظار می رود که انتخابات عمومی رشد می کند نزدیک تر است. این تاییدیه او را دریافت کرده و تا کنون از جمله کلینتون نشان می دهد که حزب دموکرات است به طور فزاینده ایران در پشتیبانی خود را برای او.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>