در سن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و امریکا باید به یاد داشته باشید درس های تدریس شده توسط جورج واشنگتن است.

آن را سخت خواهد بود برای سیاسی باهوش آمریکایی ها به لرزش که فکر می کردم در حالی که تماشای سه بخش docuseries “واشنگتن” که برای اولین بار روز شنبه, فوریه. 16 در 8 p. m. ET در تاریخچه کانال و همچنان که در آن زمان بیش از دو روز آینده. از گسل های جورج واشنگتن تغییر تاریخ با امتناع از تبدیل شدن به یک پادشاه. در واقع او دو بار حاضر به تبدیل شدن به یک پادشاه: برای اولین بار پس از پیشرو آمریکا برای پیروزی در جنگ انقلابی و سپس سال بعد زمانی که امریکا به عنوان اولین رئیس جمهور او قدرت خود را بیش از به جان آدامز برنده سال گذشته انتخابات ریاست جمهوری. جهان مدرن به حال شناخته شده نیست که رهبران که به طور داوطلبانه و واگذاری قدرت و با این کار به واشنگتن نشان داد که دموکراسی می تواند کار کند.

تبلیغات:

این است که شاید واشنگتن بزرگترین میراث بیشتر حتی از پیروزی در جنگ و امریکا اولین رئیس جمهور. آن را نیز یک میراث است که باید به یاد داشت در این نقطه در تاریخ ما از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است از خود نشان می دهد دقیقا همان نوع عوام فریب است که واشنگتن می ترسید . . . و او ممکن است به میل و واگذاری قدرت به واشنگتن را بیش از 200 سال پیش است.

اول چند, چند کلمه در مورد docuseries خود است که انسان توسط جف دانیلز و شامل تفسیر از رئیس جمهور سابق بیل کلینتون وزیر امور خارجه سابق کالین پاول و تعدادی از سنگین وزن محبوب مورخان (جایزه پولیتزر برنده Doris Kearns Goodwin اجرایی تولید). این فیلم را پوشش می دهد تمام جزئیات مهم واشنگتن زندگی به عنوان آن را به شرح زیر او را از سال های اولیه خود را به عنوان بلند پروازانه انگلیسی افسر نظامی و کشت و زرع اشراف زاده خود را از طریق رهبری در جنگ و انقلاب. او ارائه شده است به عنوان یک مرد بزرگ اما نه خدا. معایب خاص خود را به علت دریافت فوکوس: خود علاقه مند و نژادپرستانه پشتیبانی از برده داری از bumbling در طول و پس از جنگ فرانسه و هند را نبرد Jumonville گلن مهیب خلق و خوی.

چون این سری است که صادقانه در مورد کاستی های خود را, اما او قابل تحسین ویژگی ایستاده واضح تر بگویم. واشنگتن به دنبال یک کد دقیق از افتخار آموخته از اشتباهات او عمیقا معتقد بودند در راه دموکراسی و قربانی تا حد زیادی به پیشبرد آن است. او هوشمند تاجر قادر کلی و الهام بخش رهبر که منظم سربازان خود را, اما برای آنها مراقبت بیش از حد. در برابر شانس خیلی تند اصطلاح “قاطع” به نظر می رسد مانند کتمان حقیقت او رهبری یک گروه از بیمار-آموزش شهروندان عادی در برابر قدرتمند ترین در جهان نظامی و برنده شد. پس از آن او به شکل مدرن ما دولت توسط ریاست مجمع تدوین قانون اساسی در سال 1787 و خدمت به امریکا اولین رئیس جمهور.

تبلیغات:

خوب docuseries واشنگتن در مورد نیاز به اندازه کافی تاکید می کند همه از این نقاط — و “واشنگتن” است تا به این کار.

به هر دانش آموز از تاریخ را به شما بگویم وجود دارد یک هنرهای زیبا را به ایجاد یک فیلم مستند در هر رسانه ای که می تواند برای همه تجدید نظر شود در حالی که باقی مانده دقیق و کامل. “واشنگتن” می کشد این با یکپارچه interweaving چشمگیر reenactments از رویدادهای مهم با تفسیر از پژوهشگران برجسته قرار می دهد که همه چیز را در زمینه.

بازیگران اینجا اخرین نقطه است به خصوص Nicholas Rowe به عنوان جورج واشنگتن و نیا رابرتز به عنوان همسرش مارتا Custis واشنگتن است. تفسیر ارائه شده توسط سیاسی مشاهیر مانند کلینتون و پاول و نگار جان Avlon خوش است و روشنگری و فیلم عاقلانه متکی بر مورخان که در بالای بازی خود را از جمله Joseph J. الیس آنت گوردون-نی جان میچام و Alan Taylor.

تبلیغات:

حتی قدم زدن قابل توجه است: یک docuseries است که دهانه نزدیک به چهار ساعت به راحتی می توانید با کشیدن اما “واشنگتن” می گوید که موضوع آن تاریخ با یک briskness که تحمیل نمی کند در صبر و شکیبایی از بینندگان که علاقه مند به یادگیری در مورد او. اصلی من انتقاد این است که وجود دارد برخی از اطلاعات مهم در مورد مردی که سمت چپ هستند — خود را در سیاست خارجی نمایش داده می شود کوتاهی و چهره های مهم مانند Oney قاضی خود برده فراری که او سعی در پس گرفتن هستند نادیده گرفته شده به طور کامل — اما در بیشتر قسمت آن موفق است.

به درک دقیقا چگونه واشنگتن زندگی مربوط به تهدید ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن با این حال من پیشنهاد می کنم با تمرکز بر قسمت آخر از docuseries که airs در فوریه. 18.

تبلیغات:

وجود دارد دو لحظه در این قسمت است که بسیار آموزنده است. این اولین بار است که آن را اجرا یا نمایش مجدد از واشنگتن معروف Newburgh نشانی در سال 1783 هنگامی که او خواستار این سربازان که به تازگی برنده جنگ انقلابی در برابر سرنگونی کنگره و نصب او را به عنوان پادشاه. بیش از یک دهه بعد زمانی که ریاست جمهوری خود را در حال آمدن است به پایان است و او حاضر به اجرا برای یک دوره سوم و یا تبدیل شدن به یک پادشاه (با وجود بسیاری از نقاط جهان با فرض اینکه او در نهایت دستگیری آدامز برای ماندن در قدرت) واشنگتن با استفاده از 1796 آدرس خداحافظی برای هشدار دادن در مورد چگونه تعصب می تواند منجر به ظهور یک دیکتاتور.

که آدرس احساس مهم و با اشاره به ما سیاسی فعلی آب و هوا. واشنگتن می گوید بیش از حد تعصب “درب باز می شود به نفوذ خارجی و فساد آن می یابد تسهیل دسترسی به دولت خود را از طریق کانال های حزب احساسات” و این که این امر منجر به ظهور “حیله گری بلند پروازانه و بی مرام مردان است . . . از بین بردن پس از آن از موتورهای بسیار است که باید برداشته آنها را به ستم دومینیون.”

هرگز واشنگتن کلمات اهمیت بیشتری از سمت راست در حال حاضر صدا و توصیفی از مغلوب ساختن پیشی جستن است که رفتار در راه است که بالا بردن شک و تردید در مورد اینکه آیا او خواهد گام پایین اگر شکست خورده در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری. هیچ کس نمی تواند اختلاف جاه طلبی خود را و حیله گری و اصولی طبیعت دیده می شود و از روابط نزدیک به دولت روسیه و تلاش برای به دست آوردن اوکراین به منظور بررسی به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به تعصب آشکار در تقلب استیضاح محاکمه و فشار بر وزارت دادگستری به رفتن آسان در روسیه رسوایی همگروهی راجر سنگ. همه از این انجام شد با مصونیت از مجازات به دلیل حمایت از پایه خراب با تعصب که واشنگتن می ترسید.

تبلیغات:

به حدی است که هر انسان رفتار می تواند به مسلم طریق اطلاع حدس و گمان ما می توانیم با اطمینان ادعا که واشنگتن خواهد آمریکایی ها می خواهند به نگه دارید تهمت پاسخگو برای سوء رفتار خود و به گارد در برابر این احتمال که او نمی خواهد قدم پایین وقتی که آن زمان برای او به ترک دفتر خود را. مرد به تصویر کشیده شده در تاریخ docuseries می خواهید تهمت حامیان خود را کنار گذاشته تعصب و مخالفت با او هنگامی که او به سوء استفاده از قدرت خود را. من نمی خواهد سرمایه گذاری حدس بزند که چگونه واشنگتن خواهد مشاهده هر گونه تهمت سیاست اما این گدا اعتقاد به فکر می کنم او نمی خواهد احساس خطر در مورد امکان از مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هر گونه دیگر رئیس جمهور تبدیل شدن به یک دیکتاتور.

اگر آمریکایی ها باقی می ماند وفادار به اصول ملی خود را paterfamilias تهمت می تواند خنثی باید او را در واقع یک حرکت علیه دموکراسی است. این به این دلیل است که “واشنگتن” به شدت مورد نیاز در حال حاضر: آمریکایی ها که حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن را فراموش کرده اند واشنگتن حیاتی ترین و مهم این است که آنها یادآوری شود از آن.

تاریخچه کانال سه شب miniseries رویداد “واشنگتن” برای اولین بار روز شنبه, فوریه. 16 در 8 p. m. ET.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی