“خانه قبل از تاریک” به تلویزیون شدید فمینیستی قهرمان در پوشش یک 9 ساله خبرنگار

در میان زمان افتخار فرهنگ پاپ پروفایل دختر پلیسی که نوشته شده به خوبی می تواند پایدار منبع الهام بخش. او همچنین یک استعاره است که می آید لود شده با الزامات: او باید سخت غیر منقول در مواجهه با خطر و جنسیتی. او را کنجکاو به نقطه خطر انداختن خودش در زمان و هوشمند به اندازه کافی برای فرار از چنین شرایطی است. او کاملا نمی کند نیاز به ذخیره شود. بالاتر از همه او را آموزش دیده در کف زدن پشت در بی اعتنا جنسیتی متنفر.

در باز کردن قسمت از تلویزیون اپل+ سری “خانه قبل از تاریکی” 9 ساله خود آموزش دیده خبرنگار و sleuth Hilde Lisko استقبال ساکنان ایری Harbor, Washington, جایی که خانواده او که به تازگی توسط گزارش و انتشار یک جرم و جنایت داستان که در مجموعه شهر را در آن ، او اساسا مدال دیگر روزنامه محلی. در پاسخ به ده ها تن از مردم سیل داستان خود را در بخش نظرات با تهدید و توهین که حاکی از آن است که دختران نباید درگیر در این نوع از کار.

تبلیغات:

زمانی که Hilde می یابد و خواندن آنها او نمی تواند کمک کند اما گریه; در پایان روز او هنوز یک بچه است. اما روز بعد Hilde طول می کشد پرینت از صفحات می ایستد روی میز در کافه تریا از مدرسه جدید خود را می خواند و بدترین آنها را با صدای بلند برای همکلاسی های خود را. پیام او در این اقدام شفاف: من ممکن است کوچک اما من نمی خواهد سکوت می شود.

“خانه قبل از تاریک” می افزاید: خود آموزش دیده خبرنگار و sleuth Hilde Lisko به پانتئون که شامل “نانسی درو” و “Veronica Mars” اضافه کردن در قابل توجهی پیچ و تاب که سخت جوشانده محقق رانندگی رمز و راز آن نیست حتی در خود او. Hilde زودرس است اما هرگز درمان showrunners Dana Fox و دارا Resnik به عنوان “زیبا است.” او می داند که چگونه جهان را می بیند و آوازی در یادآوری بزرگسالان است که فقط به خاطر او این معنی نیست که او فاقد مهارت.

با تشکر از ثابت و جامد کار نه ساله ستاره کون گشاد, Prince (“فلوریدا پروژه”) 10-episode “خانه قبل از تاریک” است که توانایی برای تعامل با بینندگان از هر سن و سال. حتی جزئیات است که Hilde دیده است “همه مردان رئیس جمهور” 36 بار را احساس نمی کند مجبور یا ساختگی – تنها یک بچه به دنیا آمد به عنوان او می گوید: با جوهر در رگهای او را به کلاسیک این است که به عنوان یک سنگ محک. در واقع این یک لذت مشاهده اذعان دارد که بیننده را هوش اگر چه ممکن است جنبه های کمی تیره مناسب تعریف کلاسیک خانوادگی و دوستانه سری.

تبلیغات:

رمز و راز نخ اول فصل هم ممکن است به نظر می رسد کمی ساییده شده در نقاط. خوشبختانه این تنها به منزله حدود یک چهارم نشان می دهد درخواست تجدید نظر. بیشتر به طور مساوی در سراسر اکشن اسکریپت کامل-بویژه جشن روزنامه نگاری را افزایش داده و آن مناقصه پرتره از خانواده رانده شده و به نقطه شکستن آن توسط بد شانس و یک شهر که عقب نگرش تسهیل این obfuscation از inconvient تاریخ.

این اسکریپت همچنین می پوشد آن فمینیسم در آستین خود را کاملا به عمد به خصوص در سری بازکن. این است که اعلام کند که چه نوع از نمایش “خانه قبل از تاریک” است و این نام تجاری از قدرت Hilde و زنان در زندگی خود ببرند. و این سری بسیار عالی در نشان دادن تحمل است که زنان در تمام سنین باید ورزش به ماندن در جاده ها و حفظ حرمت و سلامت عقل. این امر نه تنها در پرنس شخصیت داستان اما در زندگی بزرگسالان اطراف او و مهمترین آنها در تعاملات خود با قدرت شکل در مدرسه (Joelle Carter) و پدر و مادرش, پدر مت (Jim Sturgess) و مادر Bridget (Abby Miller) به آنها آب و یک دوره از اصطکاک در ازدواج خود را.

برخی از disparagement Hilde برخورد ظریف و ناشناس اما بسیاری از آن رژه خود را در نور آفتاب کامل. در یکی از نمونه های ما دیدن جوان خبرنگار تحقیقی که آگاه از متمم اول قانون اساسی حقوق و تعریف از رکورد های او مناسب درخواست برای اسناد ملاقات با تحقیر pat بر روی سر.

تبلیغات:

Hilde Lisko است که بر اساس زندگی واقعی Hilde کیت Lysiak که شروع به پوشاندن جرم و جنایت در سابق زادگاه selinsgrove, Pa. پدر او یک خبرنگار از نیویورک دیلی نیوز قبل از حرکت خانواده به پنسیلوانیا که در آن آنها باز یک تخت خواب و صبحانه. (Lysiak همچنان به انتشار داستان در اخبار سایت نارنجی خیابان, اخبار, از این نویسنده چندین کتاب های کودکان که بر روی این سری است که بر اساس و نوشتن اعتباری در سری. او در حال حاضر 12.)

و من لذت بردن از این واقعیت است که فاکس و Resnik نوشتن Hilde به عنوان یک واقعی کلاس مدرسه-سن دختر به عنوان مخالف به تنه زدن بزرگسالان شخصیت به بدن یک نوجوان. شاهزاده مطمئن باشید حضور می کشد که جهت و جذب آن قابل توجه نیروی تحت نگه داشتن وزن نشان می دهد بر روی شانه های او. “خانه قبل از تاریک” خجالتی نیست و دور از نشان دادن انشعابات Hilde را خیره عزم به زیرخاک در اوردن سرنخ بسیاری از بزرگسالان خواهد بود و نه ماندن به خاک سپرده شد ، او هر دو خانواده را بزرگترین افتخار و زهر خانواده اش وجود, به ویژه هنگامی که همکلاسی های او و ارقام از مت گذشته آگاه شدن از کار و شور و شوق او را

تبلیغات:

“خانه قبل از تاریک” باز می شود با Liskos حرکت از بروکلین به مت اصلی شهر ایری بندر پس از او از دست می دهد او روزنامه نگاری است. خانواده اراضی در مت خانه پدر و در مقابل برای زندگی وجود دارد تا زمانی که آنها می توانند به عقب بر گردیم روی پای خود مت و بریجت فرض مراقبت از Hilde زوال عقل زده پدربزرگ.

چندی پس از ورود خود را Hilde عبور از مسیرهای با یک دوست قدیمی پدرش – که یک زن می میرد تحت شرایط مرموز در مدت کوتاهی پس از آنها ملاقات کند.

که مقام رهبری از داستان به هر حال. Hilde تخصص در توجه به جزئیات و او را به خصوص ماهر در دانستن زمانی که او در حال دروغ به چیزی بزرگسالان با کودکان و نوجوانان بسیار کمی او می گوید بیننده. و به عنوان Hilde لانه به صورت آشکار و خانواده خود را اتصال به دیگر جنایت وحشتناک, یک, که ممکن است دلیل مت فرار ایری بندر در وهله اول.

تبلیغات:

او همچنین در می یابد که پلیس محلی از جمله مت دوست دوران کودکی فرانک (Michael Weston) و فرانک فاسد پدر (Louis Herthum) یک فرد سرمایه گذاری در ساخت مطمئن شوید که نتیجه یک-حل و فصل پرونده باقی می ماند, باقی می ماند به عنوان آن است.

یک فرد ممکن است تعجب که آیا نویسندگان قرار دادن وزن بیش از حد در پشت Hilde کارآگاهی تمایلات اما او داده تعیین روزنامه نگاری روح و قابل تحسین دقت است که با این اسکریپت به تصویر می کشد او گزارش روش بحث آن تعاریف این است که تقسیم موها پس از یک نقطه خاص. علاوه بر قدرت “خانه قبل از تاریک” تاسیس شده است در اولین قسمت متفکرانه به کارگردانی Jon M. Chu است که به تصویر کشیدن پرنس شخصیت در واقع — که است که می گویند خیره و عمدی اما شایسته بودن جدی گرفته شود.

وجود ندارد یک پیوند ضعیف در این گروه در واقع. هیچ کدام از بچه ها به عنوان بیش از حد با ارزش و یا عمدا شیرین حتی اگر Hilde دوستان جدید قاشق (Deric McCabe) و دانی (Jibrail Nantambu) آیا در زمان منتشر می کنند و انرژی یادآور کانال دیزنی اقدام ، که قابل اغماض.

تبلیغات:

اما به عنوان Hilde را خواهر بزرگتر Izzy, کایلی راجرز را فراهم می کند تعادل از بلوغ است. Izzy پشتیبانی از خواهر او تحقیقی تثبيت حتی اگر آن را یک کشیدن در خود زندگی اجتماعی است. و شخصیت او است که یک تغییر خوب از تمایل به درام خواهر و برادر تنش در کمتر باور نوجوانان و tween-هدفمند سری.

از طریق Lisko دختر و پدر و مادر خود را “خانه قبل از تاریکی” مانند آن جریان معاصر “غریبه همه چیز” کانال های مجزا 1980s پرنیان. هر دو بچه ها و پدر و مادر وصل به عصر را دلتنگ Spielbergian هاله ای از آزادی است. نیز وجود دارد متمایز “Goonies” طعم لنت به داستان آن مکان است که با این نسخهها کار به نفع آن است. اما جلا تولید ممکن است اجرای آن نیست کاملا بی عیب و نقص; یکی از ارایش است که چوب را مانند مجموعه ای از پرانتز بسیاری از تاسف تلاش در لوازم آرایشی و بهداشتی پیری است. بسیاری از flashback نیاز به چنین آرایش سحر و جادو اما پروتز و رنگ آمیزی خطوط جهش کردن صفحه نمایش است.

خوشبختانه این سری است که جلوی لود شده با مراتب رضایت بخش تر جزئیات از نارضایتی به اندازه کافی به اتفاقی دلنشین اگر نه به طور کامل قابل اغماض. ما هرگز فراموش نکنید که “خانه قبل از تاریک” است که نشان می دهد که تجدید نظر به بزرگسالان در حالی که به صراحت در مورد آنها – آن است که یک موجی نوای دختر کوچک ایستاده بلند به عنوان او می رود به دیدار با این قدرت که می شود که او را در محل خود. او را شایسته یک قهرمان و یکی از با ارزش tagging در کنار این رمز و راز و از این به بعد.

“خانه قبل از تاریک” در حال حاضر در جریان تمام 10 قسمت از فصل اول خود را بر روی تلویزیون اپل+.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>