خانه شجاع ؟ Coronavirus بیماری همه گیر نشان می دهد امریکا اساسی ضعف

ایالات متحده آمریکا ضعیف کشور است. تمام پرچم تکان دادن های میهنی سخنرانی و منفرجه اظهارات برتری به مدت طولانی به نظر می رسید بیش از حد آشکار و سابقه هیچ همدردی توهم. آن را به طور مستمر در معرض آسیب پذیری و شکنندگی و inanity یک ملت است که ثروت و منابع و هوش انسان به کشت یک تمدن با شکوه اما بارها و بارها قربانی منافع مشترک و عمومی خوب در محراب از بخل.

نظامی ما گسترش خود را به هر اینچ از این سیاره شروع جنگ که آن را نمی تواند برنده در حالی که بیش از نیمی از ملت ما اختیاری بودجه در هر سال هدر رفته در پنتاگون. فراری طلایی بی فایده بود در سپتامبر. 11, 2001 زمانی که 19 تروریست های مسلح با boxcutters آورده کشور را به زانو در. علمی و سیا کارشناسان اسامه بن لادن — متفکر حمله بد — توافق رسیدند که یکی از آرزوهای خود را به قرعه کشی امریکا به جنگ طولانی با مبهم ماموریت تهی خزانه و روحیه به عنوان روز نبرد و بدن تعداد رشد در تعداد. ایالات متحده خوانده خطوط خود را به عنوان اگر از بن لادن اسکریپت ارسال هزاران نفر از نیروهای نظامی به مرگ و تنظیم آتش به 6 $تریلیون دلار در عراق و افغانستان است.

تبلیغات:

برخی از این پول می تواند زندگی را نجات داد تا به حال دولت بوش توجه به هشدارهای سپاه مهندسان ارتش و لوئیزیانا مقامات و جایگزین levees در نیواورلئان. شکست خود را به تعمیر تضعیف زیرساخت های حفاظت از یکی از بزرگترین شهرستانها مسئول غیر ضروری مرگ و نابودی هنگامی که طوفان کاترینا ویران سواحل خلیج فارس. برای چند روز در تابستان سال 2005 جهان تماشا به عنوان ایالات متحده درمانده برای نجات شهروندان خود که التماس برای کمک به بر روی پشت بام خانه های آب گرفتگی و یا تلاش از طریق مدرنی از Superdome – یک استادیوم فوتبال تبدیل موقت بدون سرپناه کافی مواد غذایی و بهداشتی و یا لوازم پزشکی به درستی برای مراقبت از کودکان در “جهان آخرین ابرقدرت باقی مانده.”

دیوانه و سگ حرص و آز شرکت های بزرگ امریکا, سرمایه گذاری صنعت و “بیش از حد بزرگ به شکست” بانک ها همراه با مزخرف رایگان-بازار بنیادگرایی به آغاز دو حزبی deregulatory دستور کار و کاهش خدمات اجتماعی. در سال 2008 این لایحه وارد شده است. بازار مسکن سقوط کرد: میلیون ها نفر از مردم خانههایشان را از دست دادهاند و بسیاری از شغل خود را از دست. انحلال طبقه متوسط ثروت شدید به خصوص برای سیاه و لاتین مالکان همچنان به کشیدن این کشور را به یک دمه از شرم و خشم و سوء ظن است. در حالی که دولت اوباما موفق شد در جلوگیری از مقاصدشان افسردگی شده و به بهبود واقعی برای 50 درصد از آمریکایی ها که هیچ پس انداز و یا میلیون ها نفر که در تلاش دوم با, دوم, در بی رحمانه دسته از “کارگر فقیر است.”

طبقه کارگر و فقیر را بیشتر رنج می برند درد و سختی به عنوان کل کشور دستخوش یک مستند برای جلوگیری از گسترش coronavirus. وجود دارد هیچ چیز مانند یک بیماری همه گیر قرار داده و به دیدگاه های قرمز و سفید و آبی قفسه سینه-تپش افشای “آمریکا استثنایی” به عنوان یک شوخی بد.

تبلیغات:

یک بار دیگر ثروتمندترین کشور غم انگیز آمادگی و بد مجهز به یک بحران است. کافی تست ظرفیت را به شدت از coronavirus رمز و راز در درون مرزها آمریکا در حالی که یک dysfunctionally باریک کسب و کار گرا سیستم مراقبت های بهداشتی مانع بسیاری از مردم از جمله کسانی که با بیماری های مزمن از دریافت درمان آنها نیاز دارید.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر موفق به جایگزین جهانی همه گیر تیم واکنش در شورای امنیت ملی پس از استعفای دسته جمعی خود را. او همچنین بسته 39 از 49 CDC دفاتر خارج از کشور و پایان برنامه به نام پیش بینی شده بود که وظیفه اصلی از مطالعه حیوانات-بیماری های منتقله به تعیین آنهایی که ممکن است ویروسی در میان انسان ها است.

رهبری آمریکا شکست خورده است و به احضار خواهد برای ایجاد کافی از راه دور مراکز تست ساخت در هر نقطه در نزدیکی به اندازه کافی هواکش و یا حتی متقاعد کردن همه ملت فرمانداران و شهرداران شهرستان به لغو کرد. چینی میلیاردر جک ما اهدا کرده است یک میلیون و تست کیت به امریکا و ایتالیایی ها را اهدا 500,000. رئیس جمهور تهمت نمایش خود سخاوت و حسن نیت اقدام به رشوه دانشمندان آلمانی کار بر روی یک coronavirus واکسن به فروش حقوق انحصاری به آمریکا

تبلیغات:

هرگز یکی به دست یک فرصت برای ترویج نژادپرستی مغلوب ساختن پیشی جستن است و برای اشاره به COVID-19 به عنوان “چینی virus.” یکی از دستیاران خود را با یک بیمار روانی را حس شوخ طبعی آن را به نام “کونگ آنفولانزا.”

تعمیق امریکا پزشکی و مالی و سیاسی زخم خطرناک جهل تقریبا نیمی از رای دهندگان. تنها 56 درصد از آمریکایی ها در نظر coronavirus یک “تهدید واقعی” با توجه به NPR/PBS/Marist نظرسنجی. NPR همچنین گزارش می دهد که 60 درصد از جمهوری خواهان بر این باور نیست که همه گیر است که یک “تهدید.” قوی وجود دارد آماری همپوشانی بین کسانی که مراقبت کمی در مورد coronavirus فکر می کنم که تغییرات آب و هوایی است که یک جناح چپ جعل و ادامه خواهد داد برای حمایت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او پخش سر بریدن سیاسی خود دشمنان را از کاخ سفید در چمن.

تبلیغات:

آمریکایی ها بر این باورند که در شواهد علمی و پایبندی به یک مفهوم مشترک را مجبور به پیدا کردن راهی برای همزیستی با کسانی که فکر می کنم پاسخ به هر مشکل بیشتر مهمات کاهش مالیات برای ثروتمندان و فریاد در مورد “آزادی.” اما آموزش و پرورش عمومی و رسانه های جمعی باید شروع به مصرف قاطع اقدامات برای محافظت در برابر گسترده حماقت در نسل های آینده است. یک کشور نمی تواند رشد که تقریبا نیمی از بزرگسالان در باز شورش در برابر واقعیت است.

بهبود مدارس عمومی و ارتباطات عمومی نیاز به همان سرمایه گذاری از بودجه و پرسنل به ساختمان امن تر زیرساخت های ایجاد یک سیستم پزشکی است که با این نسخهها کار برای همه شهروندان خود و تنظیم صنعت برای حفاظت و رفاه کارگران و مصرف کنندگان است.

شایع فلسفه فردگرایی در ایالات متحده مانع و در زمان حتی تخریب جمعی فکر کردن. وجود یک ارتباط نزدیک بین گسترده اجتماعی و فرهنگی انزوا وجود دارد که در بسیاری از جوامع آمریکایی و ناتوانی ما برای ایجاد قوانین و نهادهای حکومت است که کار در منافع مشترک.

تبلیغات:

فیلم ایتالیایی ها در قرنطینه آواز به هر یک از دیگر از آپارتمان بالکن ها و پشت بام ها الهام گرفته از جهان است. نه از تنهایی رنج می برند حتی زمانی که بی حرکت مردم ایتالیا در حال به اشتراک گذاری با یکدیگر هدیه ای از موسیقی تقویت آن زیبایی و ایمان در امکان بشر در پیروزی بر مشکلات.

اینجا در سرزمین رایگان و خانه شجاع, تصویر کمی متفاوت است. لس آنجلس تایمز گزارش می دهد که “فروش تفنگ در حال افزایش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>