Homeland Security ترس گسترده ماسک-پوشیدن را تشخیص چهره نرم افزار

یک درز Department of Homeland Security سند نشان می دهد که آژانس ابراز نگرانی کرده است که پذیرش گسترده از ماسک صورت خواهد مانع از تشخیص چهره تکنولوژی نظارت است.

سند منتشر شده توسط ناشناس در “BlueLeaks” هک از سازمان های اجرای قانون و برای اولین بار به اطلاع عموم توسط رهگیری ظاهرا می آید از این عملیات ماموریت مرکز. تحت عنوان “خشونت آمیز دشمنان به احتمال زیاد به استفاده از ماسک محافظ برای فرار از تشخیص چهره سیستم های” آژانس بولتن هشدار می دهد که “خشونت افراط گرایان و دیگر جنایتکاران که در طول تاریخ حفظ علاقه در اجتناب از تشخیص چهره به احتمال زیاد برای به دست گرفتن فرصت طلبانه بر امنیت عمومی اقدامات توصیه به پوشیدن ماسک صورت برای مانع اثربخشی تشخیص چهره سیستم در فضاهای عمومی با امنیت همکاران.”

تبلیغات:

این سازمان اذعان دارد که مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) مردم را به پوشیدن ماسک برای ایمنی خود را. بولتن-نویسنده در ادامه به اعتراف است که آنها “هیچ اطلاعات خاص است که افراطیون و جنایتکاران دیگر در ایالات متحده با استفاده از محافظ پوشش صورت برای انجام حملات” اما حدس که چنین تهدید ممکن است به دلیل “برخی از این اشخاص قبلا ابراز علاقه در اجتناب از تشخیص چهره و ابلاغ دستورالعمل های ساده برای پنهان کردن هویت.”

این سازمان به نقل یک نمونه از این اتفاق می افتد — یک عضو از یک “سیاه و سفید supremacist افراطی آنلاین فروم” که به پیشنهاد “با پوشیدن یک ماسک تنفسی” برای پنهان کردن هویت کسی که در حالی که حمله به زیرساخت های حیاتی. دیگر نمونه آمده از مکالمات آنلاین است که قبل از همه گیر.

منبع خلاصه بیانیه آژانس ابراز “اعتماد به نفس بالا” که “خشونت افراط گرایان و دیگر جنایتکاران را حفظ علاقه در اجتناب از تشخیص چهره تشخیص سیستم در فضاهای عمومی با امنیت همکاران.” آنها تنها بیان “متوسط اعتماد به نفس” این است که “تشخیص چهره سیستم کمتر موثر خواهد بود در حالی که ایمنی عمومی اقدامات در طول COVID-19 اضطراری که توصیه پوشیدن چهره و پوشش. ما بود بر اساس تحقيقات موجود از سیستم تشخیص چهره اثر زمانی که یک تصویری است که قادر به جذب کامل صورت profile.”

تبلیغات:

آنها افزود: “ما اعتماد به نفس را افزایش می دهد بر اساس گزارش نشان می دهد که افراطیون به طور خاص آگاه از تشخیص چهره محدودیت.”

اجرای قانون استفاده از تشخیص چهره تکنولوژی تبدیل شده است فرو رفته در جنجال و آزادی های مدنی و نگرانی است. تشخیص چهره تکنولوژی ادراک به تجاوز فردی و حریم خصوصی, حقوق مدنی, حقوق گروه. علاوه بر الگوریتم های مورد استفاده توسط این تکنولوژی اغلب نژادی گرایش اغلب mischaracterizing مردم رنگ در حالی که برگزاری نمایشگاه های بالاتر دقت در شناسایی مردم نور پوست.

زیر فشار خارجی, آمازون اعلام کرد در ماه گذشته است که این امر پیاده سازی یک سال مهلت قانونی اجازه می دهد نیروهای پلیس خود را به استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره, شناخته شده به عنوان Rekognition.

تبلیغات:

از نظر سلامت بسیار مهم است برای آمریکایی ها به پوشیدن ماسک در حال انجام همه گیر چیزی است که کارشناسان بهداشت و درمان به شدت به توافق برسند.

“ماسک های مهم برای ابتلا به قطرات و microdroplet ذرات معلق در هوا اخراج در حالی که صحبت کردن و تنفس (و نه فقط عطسه یا سرفه), [واقعیت] که فقط به رسمیت شناخته شده که [سازمان بهداشت جهانی] و 239 دانشمندان” دکتر اریک Feigl-دینگ ارشد فدراسیون دانشمندان آمریکایی گفت: سالن توسط ایمیل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>