امیدوارم که هیکس “انقلابي” برنامه ریزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن عکس-op که در آن معترضان پراکنده با گاز اشک آور: گزارش

کاخ سفید مشاور امیدوارم که هیکس شد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کلیسا عکس-op در روز دوشنبه که در آن معترضان مسالمت آمیز پراکنده بودند با گاز اشک آور به گفته نیویورک تایمز.

مغلوب ساختن پیشی جستن بود که بنا به گزارش “خجالت” و “ناراحت” توسط گزارش های خبری که او ماندم, به, در کاخ سفید در پناهگاه به عنوان اعتراض به خشونت پلیس خروشان بیرون رفت به سنت جان کلیسا در روز دوشنبه به نگه دارید تا یک کتاب مقدس برای دوربین. پلیس با حمایت گارد ملی به راه انداخته گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و فلش-انفجار خمپاره در اعتراض صلح آمیز برای روشن شدن مسیر برای رئیس جمهور قبل از این شهر مقررات منع رفت و آمد رفت و به محل.

تبلیغات:

هیکس “انقلابي” این طرح با دیگران در کاخ سفید به مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن به کلیسا که آسیب دیده بود توسط آتش تعیین شده توسط معترضان را با توجه به بار.

دادستان کل ویلیام بر شخصا دستور مقامات مجری قانون برای روشن شدن پارک معترضان به یک وزارت دادگستری گفت: با توجه به واشنگتن پست.

تبلیغات:

هیکس که در خدمت به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک کمپین دستیار و بعد به عنوان مدیر ارتباطات کاخ سفید قبل از روی لئامت دادن به عنوان یک روابط عمومی اجرایی در فاکس به تازگی بازگشت به کار در کاخ سفید تحت مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر.

شیرین کاری پس از هیکس “بدحجابی” رئیس جمهور بیش از خود را صدای جیر جیر و گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” با توجه به Axios.

دوشنبه عکس-op را کمی به سهولت سرخوردگی بیش از رئيس جمهور در پاسخ هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران گزارش جشن گرفته اند.

تبلیغات:

“من هرگز بیشتر شرمنده” یک مقام ارشد کاخ سفید گفت: با توجه به Axios. “من واقعا صادقانه بیزارند. من بیمار به معده من و همه آنها آن جشن. آنها بسیار بسیار افتخار از خود.”

واشنگتن به کلیسای اسقفی درمسیحیت اسقف Mariann زمانی مشخص که نظارت کلیسا گفت که او “عمیقا نا امید که [تهمت] نمی آمد به کلیسا به دعا او نمی آمد به کلیسا برای تسلیت به کسانی که عزادار شد, او نمی آمد به ارتکاب به شفا ملت ما — همه چیزهایی که ما انتظار می رود و زمانی برای از بالاترین رهبر در زمین است.”

تبلیغات:

“در نظر گرفتن زمینه” زمانی مشخص گفته NBC News. “پس از ساخت به شدت شارژ عاطفی, سخنرانی برای ملت, که در آن او را تهدید نیروی نظامی خود مقامات پاک تظاهرات مسالمت آمیز با گاز اشک آور و اسب و راه می رفت به حیاط سنت جان کلیسا برگزار شد و یک کتاب مقدس به عنوان اگر آن را یک سرپا نگه داشتن و یا یک فرمت از نظامی و استبدادی و موقعیت ایستاده در مقابل ساختمان ما به عنوان اگر آن را یک پس زمینه برای دستور کار خود دارد.”

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود به نام شیرین کاری “شرم آور است.”

“من تحمیل حکومت نظامی در 7pm. کامل 25 دقیقه قبل از حکومت نظامی & [بدون] تحریک پلیس فدرال با استفاده از مهمات مسالمت آمیز معترضان در مقابل کاخ سفید یک عمل است که کار را از @DCPoliceDept افسران مشکل تر است” او هنوز توییتی.

تبلیغات:

آرلینگتون پلیس دستور داده شد تا “فورا ترک DC” پس از شیرین کاری چون “کمک های متقابل توافق” با مقامات محلی بوده است “آزار به خطر انداختن خود و دیگران ایمنی برای یک عکس-op” شهرستان شهرستان عضو هیئت مدیره لیبی گفت: Garvey

رهبران دموکرات را محکوم کرد روز دوشنبه اقدامات انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن برای “برگرفته از شعله های آتش اختلاف تعصب و خشونت” و تماس با کلیسا شیرین “بزدلانه ضعیف و خطرناک است.”

“هنگامی که معترضان مسالمت آمیز پراکنده در سفارش برای یک رئیس جمهور — رئیس جمهور — از آستان مردم خانه — کاخ سفید — با استفاده از گاز اشک آور و نارنجک فلش به منظور به مرحله یک op عکس — عکس op — در یکی از تاریخی ترین کلیساها در کشور و یا حداقل در واشنگتن دی سی ما آمرزیده شود می تواند باور است که رئیس جمهور این است که بیشتر علاقه مند به قدرت از اصل” presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن روز سه شنبه گفت. “من نمی ترافیک در ترس و تقسیم. من نمی فن شعله های آتش از نفرت. من به دنبال التیام نژادی زخم که به مدت طولانی گرفتار این کشور — و نه استفاده از آنها را به صورت سیاسی به دست آورید.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>