سابق کاخ سفید مدیر ارتباطات امید هیکس را به بازگشت به کاخ سفید به عنوان مشاور ارشد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر.

هیکس کمک خواهد کرد که کوشنر در انواع پروژه ها در مجموعه خود از جمله تهمت مجدد انتخابات با توجه به نیویورک تایمز. پس از رهبری دولت را بد بخت صلح خاورمیانه طرح کوشنر نیز توجه خود را تبدیل به اصلاحات مهاجرت.

تبلیغات:

“وجود دارد هیچ کس بیشتر اختصاص داده شده به اجرای جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دستور کار از امید هیکس” کوشنر در بیانیه ای گفت ، “ما هیجان زده به پشت او در تیم است.”

اما یکی دیگر از دلایل هیکس می تواند بازگشت به 1600 خیابان پنسیلوانیا. است چرا که “خرافی جمهور است و صحبت در مورد بازآفرینی برخی از جنبه های است که برای اولین بار مسابقه” منابع گفت: خروجی.

هیکس, 31, کار برای هر دو Ivanka Trump را بد بخت مد خط و مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان قبل از خدمت به عنوان دبیر مطبوعاتی زمانی که املاک و مستغلات مغول خود را راه اندازی کمپین 2016. او در نهایت ترویج به عنوان مدیر ارتباطات کاخ سفید قبل از خروج در اوایل سال 2018 است. هیکس به عنوان رئیس دفتر ارتباطات برای شرکت مادر فاکس نیوز از پاییز گذشته.

تبلیغات:

مانند کلیان کانوی هیکس’ عنوان در حال حاضر خواهد شد “مشاور رئیس جمهور” بار گزارش شده است. او نمی خواهد به بازگشت به کاخ سفید ارتباطات فروشگاه.

هیکس ترک کاخ سفید پس از او بنا به گزارش محققان گفت که کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن “گاهی اوقات لازم است او را به گفتن دروغ سفید” در طول هشت ساعت قبل از شهادت به خانه کمیته اطلاعات.

پس از “تمدید مشاوره با وکلا” هیکس اصرار داشت که او تا به حال نه دروغ در مورد مسائل مربوط به تحقیقات به روابط تهمت همکاران به روسیه است. او حاضر به پاسخ به سوالات در مورد وقت خود را در خانه و یا در انتخابات ریاست جمهوری انتقال تیم.

تبلیغات:

هیکس نیز یک شاهد کلیدی در سابق مشاور ویژه رابرت مولر را بررسی و به کمیته اطلاعات مجلس سنا روسیه شد. شهادت او در ادامه به سگ او بعد از ترک کاخ سفید است.

اسناد دادگاه فدرال تحقیقات سابق مغلوب ساختن پیشی جستن “fixer” مایکل کوهن نشان داد که هیکس صحبت با مردان در مدت کوتاهی قبل از کوهن مذاکره hush پول پرداخت با بالغ ستاره فیلم Stormy Daniels بیش از او به اتهام رابطه با مغلوب ساختن پیشی جستن. هیکس به صحبت کرد کوهن چند بار در روز زمانی که مذاکرات آغاز شد.

تبلیغات:

وقتی پرسید که آیا او در حال حاضر زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن و کوهن مورد بحث Stormy Daniels هیکس بارها و بارها گفت که او نمی شد. هیکس متهم شده بود از دروغ گفتن به کنگره هر چند هیچ شواهد و مدارک او مورد بحث و بررسی پرداخت ها در تماس است. دادستان منطقه جنوبی نیویورک گفت: در ماه ژوئیه سال 2019 که هیکس نمی خواهد متهم در اتصال به کوهن مورد.

فشرده در مسائل دیگر کاخ سفید وکیل interjected به ادعا می کنند که هیکس به طور کامل ایمنی از پاسخ دادن به سوالات در مورد زمان خود را به کار در کاخ سفید با توجه به متن از شنیدن. کاخ سفید نیز مسدود هیکس از تبدیل بیش اسناد subpoenaed توسط کمیته.

سیاسی را نانسی طبخ پیشنهاد کرد که هیکس بازگشت به کاخ سفید چون استیضاح و دیگر تحقیقات به مغلوب ساختن پیشی جستن است انجام حال در نهایت به یک نزدیک است.

تبلیغات:

“من همیشه گفته شده توسط دوستان و متحدان که او را تنها در بازگشت به WH پس از تحقیقات مختلف بودند و بیش از,” طبخ توییتی.

MSNBC حقوقی تحلیلگر مایا Wiley گفت: بازگشت نشان می دهد که چگونه جسارت Trumpworld پس از تبرئه داده شده است که هیکس ترک “تحت نظارت از اجرای قانون” پس از شرکت در یک “پوشش.”

“آنها آموخته به دیگر ترس از قانون” Wiley نوشت.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی