بیمارستان در حال برش کارکنان فقط زمانی که امریکا باید آنها را بیشتر

آمریکایی مراقبت از سلامت نیروی کار در حال فشرده از دو طرف: با coronavirus خود و کمبود دنده محافظ بلکه با بحران اقتصادی که در حال رانندگی پزشک شیوه و در حال حاضر برخی از بیمارستان ها به کردند و یا اخراج کارکنان در لحظه آنها بیشتر مورد نیاز است.

من و همکارانم صدا زنگ در مورد مشکل اول در این قطعه از چند هفته پیش. اما دوم این است که در آغاز تنها به طور کامل به خودی خود نشان می دهد.

Altarum غیر انتفاعی پژوهش و مشاوره در گزارش روز جمعه گذشته که 43,000 مراقبت های بهداشتی کارگران گذاشته شده بود در اولین ماه از Covid-19 شیوع. که یک انحراف تاریخی: مراقبت های بهداشتی معمولا شده نسبتا عمیق از کاهش شغل در بحران اقتصادی به این نمودار نشان می دهد:

Altarum

همانطور که می بینید هیچ چیز وجود دارد در 30 سال گذشته که در مقایسه با مدت طولانی خط قرمز در سمت راست به نمایندگی از کسانی که 43,000 مشاغل از دست رفته.

بسیاری از اولیه ضرر و زیان شدند سرپايی خدمات با توجه به Altarum: پزشک دفاتر شیوه های دهان و دندان و سایر دست اندرکاران. بیمارستان نیروی انسانی ماند عمدتا مسطح از طریق اولین ماه از بحران است.

اما این است که شروع به تغییر در حال حاضر با کشت بیمارستان اعلام furloughs یا اخراج در روزهای اخیر. در اینجا مجموعه ای از گزارش های خبری متوجه شدم فقط با صرف برخی از زمان در جستجوی اخبار گوگل:

  • دانشگاه پزشکی کارولینای جنوبی در چارلستون تخمگذار کردن 900 نفر از آن 17,000-فرد کارکنان و درخواست تمام وقت حقوق و مزایای کارکنان را به 15 درصد کاهش پرداخت با توجه به پست و پیک; بیمارستان می گوید آن را نمی تخمگذار کردن کارگران خط مقدم در این زمان.
  • Essentia سلامت, عمده سیستم های پزشکی از درمانگاه ها و بیمارستان ها در دولوت مینه سوتا است تخمگذار کردن از 500 کارگر در هر KBJR.
  • این کوکویل مرکز پزشکی منطقه ای در کلارکسویل تنسی خواهد بود furloughing 400 از آن 2,400-فرد کارکنان و چند صد نفر دیگر را ببینید یک برش در ساعت فاکس 17 نشویل ،
  • بوستون مرکز پزشکی furloughing 10 درصد از کارکنان آن حدود 700 نفر با توجه به بوستون گلوب.
  • تثلیث سلامت Mid-Atlantic اجرا می شود که پنج بیمارستان در منطقه فیلادلفیا و استخدام 125,000 مردم وجود دارد را کردند یک نامشخص درصد از کارکنان خود را در Philadelphia Inquirer.
  • رحمت سلامت سنت ریتا مرکز پزشکی در Lima, اوهایو است که به طور موقت تخمگذار کردن 700 نفر از کارگران.
  • دو سیستم بیمارستان در غرب ویرجینیا هستند furloughing به سمت بالا از 1000 کارمند در ترکیب مترو, گزارش های خبری.
  • بزرگترین سیستم بیمارستان در کنتاکی شرقی است تخمگذار کردن 500 کارگران با توجه به لگزینگتون هرالد رهبر است.

من مطمئن هستم که وجود دارد بسیاری از بیشتر داستان هایی از این دست. اما شما ایده را دریافت کنید.

بیمارستان باید به طور معمول گفت: در این اطلاعیه که آنها شروع با غير کارکنان برای furloughs و کاهش ساعت است که هیچ آرامش به آن دسته از کارگران اما نرم بر روی ما تاثیر پزشکی ظرفیت.

اما روشن نیست چه مدت سیستم های پزشکی می توانید از برش پزشکان و پرستاران نیز هست و برخی از آنها به وضوح نمی تواند. من شنیده ام از یک پرستار در تگزاس که خواسته است که نه او و نه او در بیمارستان بود به نام ترس از حرفه ای پیامدهای شده است که furloughed به دلیل تداوم بحران اقتصادی.

او گفت: چگونه محدود او احساس توسط اخبار. اگر او می خواست برای کمک به coronavirus پاسخ با در نظر گرفتن یک سفر خدمات پرستاری ارائه موقت پست در Covid-19 نقاط داغ برای مثال او خواهد او را از دست بدهند, پیر و سلامت خود را بیمه.

“این واقعا نا امید کننده است به شنیدن این که شما یک قهرمان بلکه ما ارزش نیست و شما به اندازه کافی برای آماده سازی و یا پرداخت شما” او گفت:. “من خوشحال خواهد بود به طور موقت نقل مکان کار در یک نقطه داغ و همان را به عنوان دستمزد به من به طور معمول خواهد بود. من نمی توانیم به کار به صورت رایگان, دقیقا, اما آن را خسته کننده اگر من می تواند کار نمی کند در تمام.”

بیمارستان ها گرفته اند و بزرگ از دست دادن درآمد به عنوان آنها به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو و دیگر مراقبت های معمول به طوری که آنها می تواند بیشتر کارکنان و فضای در دسترس برای Covid-19 پاسخ. برخی از بیمارستان ها انتظار برای از دست دادن نیمی از درآمد خود را برتر صنعت و تجارت گروه هشدار داده اند که صدها نفر از بیمارستان می تواند پس از این بحران است.

کنگره پمپ 100 میلیارد دلار به ما بیمارستان ها به عنوان بخشی از اولین بسته محرک و رهبران دموکرات در حال حاضر فراخوانی برای یکی دیگر از 100 میلیارد دلار در لایحه محرک آنها امیدواریم که کنگره تصویب خواهد شد.

اما این هنوز هم ممکن است به اندازه کافی ، زمانی که یکی در چهار بیمارستان های روستایی در حال حاضر در معرض خطر بسته شدن قبل از coronavirus زده کنونی همه گیر است که تقریبا قطعا رفتن به ترک برخی از بیمارستان ها با هیچ چاره ای جز نزدیک مهم نیست که چقدر پول دولت فدرال فراهم می کند.

“حتی با تمام است که وجود دارد در حال رفتن به بیمارستان که نزدیک به این دلیل” سوزان Dentzer ارشد سیاست همکار در دانشگاه دوک را Margolis مرکز سیاستگذاری سلامت گفت: من به تازگی.

اگر چه امروز نیاز به افزایش مراقبت های بهداشتی ظرفیت برای کارگران و امکانات است — بیشتر آشکار تر از همیشه تیره و تار آینده ممکن است در انتظار. و کمتر پرستاران و پزشکان ما می توانیم نگه داشتن شاغل در عین حال سخت تر از آن خواهد بود برای به دست آوردن coronavirus تحت کنترل در وهله اول.

این داستان به نظر می رسد در VoxCare یک خبرنامه از بورسی در آخرین پیچش و چرخش در امریکا مراقبت های بهداشتی بحث است. ثبت نام برای دریافت VoxCare در صندوق پستی خود را همراه با سلامتی بیشتر مراقبت آمار و اخبار.

آیا شما علاقه مند به بحث بیشتر در اطراف مراقبت های بهداشتی سیاست ؟ Join our Facebook جامعه برای گفتگو و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>