آمریکا را تهدید به ممنوعیت جمهوری خواهان که حاضر به پوشیدن ماسک از coronavirus جلسات

دموکرات ها در حال تهدید به ممنوعیت جمهوری خواهان که حاضر به پوشیدن ماسک به کروناویروس جلسات.

تشکر. جیم Clyburn (D-SC) که صندلی های خانه را انتخاب کنید و فرعی در Coronavirus بحران با ارسال نامه ای به رتبه عضو استیو Scalise (R-LA) هشدار داد که او و دیگر نمایندگان مجلس خواهد بود و نه مجاز به شنیدن اتاق بدون پوشش صورت گزارش BuzzFeed News.

تبلیغات:

“رفتن به جلو تا زمانی که حضور پزشک نیاز به پوشیدن ماسک در محل” Clyburn نوشت: “من نمی خواهد اجازه هر عضو این کمیته فرعی برای شرکت در-فرد در هر جلسه و یا شنیدن مگر اینکه عضو است که با پوشیدن یک ماسک و به شدت پایبند به حضور پزشک راهنمایی.”

قانونگذاران جمهوری خواه بارها و بارها نادیده گرفته و توصیه ها و سپس یک نیاز از کارشناسان بهداشت و درمان در کاپیتول هیل به سایش پوشش صورت برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است.

“برای ایالات متحده آمریکا در مجلس نمایندگان جلسات در یک محدود و فضای بسته مانند یک جلسه کمیته اتاق را برای بیشتر از 15 دقیقه صورت پوشش مورد نیاز” Clyburn قانونگذاران گفت جمعه “و ما در حال رفتن به یک جلسه دیگر در یک فضای محدود اگر ما در حال رفتن به رعایت این. من به ماندن در ایمنی از خانه من به عنوان من می خواهم از همه شما به انجام است.”

تبلیغات:

Scalise اما استدلال کرد که نمایندگان بودند زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل بنابراین ماسک نیست لازم است.

“من درک می کنم پزشکان ممکن است نگاه کنید همه چیز متفاوت است و می خواهید به حتی احتیاطی اضافی اما احتیاطی که شده است وجود دارد به وضوح در حال دنبال,” Scalise گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>