آمریکا را تهدید به “از بین بردن” بر دفتر بودجه اگر او نمی کند مطابق با حکم

کمیته قضایی مجلس برنامه ای برای صدور حکم به ویلیام Barr و رئیس آن را در حال حاضر تهدید به “از بین بردن” دادستانی کل بودجه باید او امتناع.

رئیس قوه قضائیه جری Nadler, D-n. y. انتظار می رود به صدور احضاریه برای Barr به شهادت قبل از پانل در روز 2 ژوئیه در پی شلیک جفری برمن Axios اول گزارش شده است. برمن سابق آمریکا وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک مورد بررسی قرار تهمت شخصی وکیل رودی جولیانی و دیگران در جمهور مدار.

تبلیغات:

یک سخنگوی Nadler تایید به خروجی که حکم را صادر می شود اگر بر موافقت نمی کند به طور داوطلبانه شهادت در هفته آینده.

در نامه ای به دست آمده توسط Axios پارچه مبلی. جیم اردن R-اوهایو بالا جمهوریخواه در کمیته گفت: Nadler که Barr که قبلا برنامه ریزی شده شهادت به تعویق افتاد با توجه به جدید coronavirus “باقی می ماند و حاضر به شهادت دادن به طور داوطلبانه پس از همه گیر پایان می رسد.”

اما Nadler روز دوشنبه گفت: MSNBC که این کمیته تا به حال “آغاز روند به موضوع که حکم.” این حرکت در می آید و پس از Nadler گفت: در ماه گذشته است که چنین حکم بود و نه ارزش حقوقی نبرد.

تبلیغات:

“من نمی خواهم به صرف ماه litigating یک حکم با دادستان کل است که در حال حاضر صرف سال مقاومت در برابر دادگاه و مشروع کنگره نظارت او گفت:” در ماه ژوئن.

اما برگشت پس از بر دستور شلیک برمن هفته گذشته است. برمن inititally حاضر به مرحله پس از جلسه با Barr اما او در نهایت توافق به صورت یک روز بعد پس از بر گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را جایگزین او با معاون او. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد انکار کرد که او تا به حال چیزی برای انجام با این حرکت.

یک روز قبل از Barr ناگهان اعلام کرد که شلیک برمن حاضر به امضای نامه ای در انتقاد شهردار نیویورک, بیل د Blasio اجتماعی فاصله محدودیت با توجه به وال استریت ژورنال.

تبلیغات:

Nadler گفت: وجود خواهد داشت عواقب اگر بر منطبق نیست با این حکم.

“ما می توانید از بین بردن دفتر بودجه گفت:” MSNBC. “وجود دارد تعدادی از چیزهایی که ما می توانید انجام دهید که ما انجام خواهد داد.”

او به سی ان ان یک روز قبل از آن که بر “سزاوار استیضاح” برای سیاسی وزارت دادگستری.

تبلیغات:

“من فکر نمی کنم تماس برای [بر آن] استیضاح هستند زودرس بیش از هر تماس برای رئیس جمهور را استیضاح شد زودرس,” او گفت:. “اما آنها اتلاف وقت در این مرحله چون ما می دانیم که ما یک فاسد اکثریت جمهوریخواه در سنای آمریکا که نمی خواهد در نظر گرفتن یک استیضاح, مهم نیست که چه شواهد و مهم نیست که چه حقایق است.”

“بنابراین ما به جای رفتن به انجام آنچه که ما باید انجام دهیم و بدون که از جمله محرومیت 50 میلیون دلار از خود بودجه شخصی” او گفت:.

Nadler بارها نام بر به شهادت در مورد مشابه بحث حرکت می کند مانند زمانی که وزارت دادگستری مداخله در موارد سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و دیرین تهمت مشاور راجر سنگ.

تبلیغات:

برخی از اعضای کمیته تکرار Nadler تماس پس از شلیک از برمن.

“به من گفته اند برای ماه: لایحه. Barr. باید. شهادت. و آن است که مدت زمان طولانی گذشته یک حکم صادر شده برای او را به انجام این کار” Rep. جو Neguse D-Colo., توییتی.

Barr هنوز به شهادت قبل از قوه قضائیه کمیته پس از او در زمان اداره در سال گذشته است. او را رد کرد و درخواست پس از دموکرات ها برنامه ریزی برای استفاده از وکیل به سوال او. او موافقت کرد به شهادت دادن در ماه مارس, اما شنیدن عقب رانده شد با توجه به کوروناویروس. Nadler بعد از اوراق یک ماه ژوئن پس از شنیدن وزارت دادگستری گفت: بر ممنوع شد توسط کاخ سفید از شهادت در طول بیماری همه گیر.

تبلیغات:

حتی قبل از احضاریه تهدید Nadler گفت: این پنل خواهد “بلافاصله پس از باز کردن یک تحقیق” به برمن را شلیک.

“دادستان کل لایحه بار به ما گفت که جفری برمن از SDNY استعفا کرده بود که نادرست بود. بار به ما گفت که رئیس جمهور از او خواست به آتش آقای برمن — که همچنین ممکن است نادرست توجه به این که رئیس جمهور می گوید که او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با تصمیم” Nadler در بیانیه ای گفت. “تمام چیزی که بویش از فساد و بی کفایتی آن چیزی است که ما آمده اند به انتظار از این رئیس جمهور و دادستان کل.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>