آمریکا: “ما ممکن است خیلی خوب” استیضاح ویلیام Barr برای “حاکم ترور در حکومت قانون”

قضایی مجلس رئیس جری Nadler, D-n. y. گفت: خود کمیته خانههای گلی خالی باز کردن استیضاح در برابر دادستان کل ویلیام بار پس از بمب شهادت از متهم به تهمت منصوب از سیاسی وزارت دادگستری از جمله در موارد مربوط به رئیس جمهور است.

“ما به دنبال به که. ما ممکن است خیلی خوب” Nadler به خبرنگاران گفت: وقتی پرسید که آیا او با توجه به استیضاح پس از دو حرفه ای وزارت دادگستری مقامات شهادت دادند که بر حال سیاسی آژانس پروب.

تبلیغات:

“من فکر می کنم وزن شواهد و از آنچه اتفاق افتاده که منجر به نتیجه” Nadler گفت.

Nadler نظرات پس از وزارت دادگستری تایید کرد که بار را به طور داوطلبانه قبل از شهادت خود کمیته در ماه آینده. پانل تهدید کرده بود دادستان کل با یک حکم.

آنها مشخص خروج از تنها چند روز پیش هنگامی که Nadler گفت: بازدید از استیضاح با عنوان “اتلاف وقت است.”

تبلیغات:

“من فکر نمی کنم تماس خود را برای استیضاح زودرس بیش از هر تماس برای رئیس جمهور را استیضاح شد زودرس,” Nadler سی ان ان گفت در روز یکشنبه. “اما آنها اتلاف وقت در این مرحله چون ما می دانیم که ما یک فاسد اکثریت جمهوریخواه در سنای آمریکا که نمی خواهد در نظر گرفتن یک استیضاح, مهم نیست که چه شواهد.”

برگشت آمد پس از کمیته شنیده شهادت از چندین فعلی و سابق وزارت دادگستری مقامات.

هارون Zelinsky یک دادستان فدرال و عضو سابق مشاور ویژه رابرت مولر تیم شهادت داد که مقامات بخش بود نادرست دخالت در صدور حکم توصیه برای دیرین تهمت مشاور راجر سنگ در Barr جهت به این دلیل که آنها “ترس از رئيس جمهور.”

تبلیغات:

“آنچه اتفاق افتاده بود اشتباه بود و من نمی خواهم به بخشی از آنچه تا به حال اتفاق افتاده است” Zelinsky که ترک مورد با سه نفر دیگر از دادستان های بعد از مداخله ، “. . . راجر سنگ به درمان متفاوت به دلیل سیاست است. او دریافت می شکند که در تجربه من, بی سابقه و از همه بیشتر از آن برای یک متهم در شرایطی: متهم که به دروغ کنگره که در مصر باقی مانده و ساخته شده است که تهدید در برابر یک قاضی در این پرونده است. و آنچه که من شنیده ام بارها و بارها این بود که این نرمی که اتفاق می افتد به خاطر سنگ را در رابطه به رئیس جمهور.”

جان الیاس حرفه ای رسمی در وزارت دادگستری ضد تراست بخش شهادت دادند که بر حال نادرست هدفمند ماری جوانا شرکت با تحقیقات زیرا او “نیست ماهیت خود را در زمینه کسب و کار است.”

تبلیغات:

“در تجربه من است که شامل 14 سال در وزارت دادگستری در بسیاری از سطوح مختلف از ضد تراست را بدست آورد . . . من هرگز چیزی مانند دیده می شود که” او گفت:.

معاون سابق دادستان کل دونالد Ayer که مشغول به کار با Barr در وزارت دادگستری تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش نیز شهادت در دادرسی و excoriated دادستان کل.

“من اینجا هستم چون من اعتقاد دارم که ویلیام بر شمار بزرگترین تهدید در طول عمر من به ما حکومت قانون و به اعتماد عمومی در آن,” او گفت:, و اضافه کرد که دادستان کل بود “با استفاده از تحقیقات جنایی برای تولید علوفه برای رئیس جمهور کمپین تبلیغاتی آسیاب” دخالت در موارد مربوط به روسیه بررسی است.

تبلیغات:

همراه با سنگ مورد وزارت دادگستری نیز مداخله در سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین مورد تماس با اتهامات جنایی علیه او شود و حتی اگر فلین اعتراف به دروغ گفتن به اف بی آی است. بار نیز اخراج آمریکا وکیل جفری برمن بود که بررسی تهمت وکیل رودی جولیانی و دیگران در جمهور مدار.

بار نیز زیر آتش پس از او گزارش دستور داد نیروهای فدرال برای متفرق کردن معترضان مسالمت آمیز در خارج از کاخ سفید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند یک عکس-op در مقابل نزدیکی یک کلیسا.

در یک نقطه در طول چهار جلسه Rep. کابل R-تگزاس شروع به کوبیدن بر روی میز خود در تلاش برای غرق کردن Ayer شهادت.

تبلیغات:

ناظر گروه های تروریستی برای Barr استیضاح برای ماه می باشد.

Barr “بارها با حمله به یکپارچگی سیستم قضایی ما به منظور شخصا و از نظر سیاسی به نفع رئیس جمهور و متحدان خود” دیده بان گروه از شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن گفت: در یک مکالمه درخواست خود را برای استیضاح. “او تضعیف شده است این ایده که همه آمریکایی ها حق مساوی عدالت تحت قانون است. خود را از اقدامات اخیر در برابر معترضان نشان دادن تمایل به سوء استفاده از قدرت خود را در خدمت رئیس جمهور نژادپرستانه دستور کار است. کنگره باید حذف Barr از دفتر قبل از او نشانی از آسیب بیشتر به دموکراسی ما و آمریکایی ها ایمنی.”

کارن Hobert فلین رئیس انجمن حمایت از علت شایع گفت: “کنگره نمی تواند اجازه دهد که این موارد نقض حقوق بشر را به نمایش بگذارد.”

“علت شایع به نام ویلیام Barr استیضاح در دسامبر 2019 و ما تمدید که امروز تماس بگیرید,” او اضافه شده است. “Barr اقدام جمعه شب شلیک برمن است و در عین حال یک مثال دیگر بر تمایل به آسیب ملت ما به سیستم قضایی برای محافظت از رئیس جمهور تهمت و حزب جمهوری خواه.”

تبلیغات:

و حرکت می تواند تغییر با حداقل دو دموکرات علنا خواستار استیضاح در روز whistleblower شهادت. تشکر. استیو کوهن D دنیاست. به نام برای بار به استیضاح در روز چهارشنبه شنوایی.

“ما باید به دنبال استیضاح بیل Barr چرا که او حاکم ترور در حکومت قانون” کوهن گفت.

کنگره لایحه Pascrell D-N. J., seconded حرکت بعد از آن در بعد از ظهر در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>