خانه پروب نقش Jared کوشنر به عنوان دولت فدرال توقیف دستور COVID-19 لوازم پزشکی

دو خانه کمیته ها خواسته اند تا سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) به نوبه خود بیش از اسناد مربوط به گزارش هایی که آژانس تصرف سفارشات از coronavirus لوازم پزشکی از متحده و همچنین دخالت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن son-in-law, Jared کوشنر در نظارت بر آن تلاش.

صندلی از خانه امنیت و نظارت کمیته های به نام در FEMA به نوبه خود بیش اسناد در پاسخ به یک “مشکل گزارش” از بهداشت و خدمات انسانی وزارت بازرس کل جزئیات “شدید کمبود” تجهیزات اضطراری گزارش شده توسط بیمارستان ها در سراسر کشور.

تبلیغات:

“در این گزارش تایید می کند که در ثروتمندترین کشور در جهان — بیمارستان ها فاقد آن هستند, ماسک, لباس و دیگر مواد اولیه,” Homeland Security رئیس Bennie Thompson, D-Miss., و نظارت معاون کارولین Maloney, D-n. y. گفت: در نامه ای به FEMA مدیر پیتر Gaynor.

این کمیته همچنین خواستار واکنش به گزارش های رسانه ای که سازمان بود “هدایت” لوازم پزشکی دستور متحده و بیمارستان ها. مقامات در حداقل نیم دوجین متحده گزارش داده اند که FEMA ربوده لوازم ارسال به استانها بدون اطلاع آنها.

“پس از تشویق متحده به مراقبت از خود را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر به نظر می رسد موقعیت FEMA برای شرکت در تغییر مسیر خصوصی زنجیره تامین — اما آژانس مات و تحول فرآیندهای در حال به وضوح جلسه نیاز است که جوامع را در حال حاضر برای [تجهیزات حفاظت شخصی] و لوازم پزشکی” در این نامه گفت.

تبلیغات:

کمیته مدارک درخواست شده را به درک چگونه FEMA است و عامل آن “Airbridge” برنامه است که در آن دولت می پردازد به پرواز در منابع از چین برای شرکت های خصوصی برای فروش به دولت ها و بیمارستان ها در ایالات متحده و به “درک نقش Jared کوشنر در مدیریت FEMA در عملیاتی تلاش برای به دست آوردن و توزیع” لوازم.

تامپسون و مالونی گفت: خود را به کمیته “آیا هیچ درک نقش” است که کوشنر در حال پخش است در FEMA در تلاش است.

“به نظر می رسد که آقای کوشنر نامشخص است در مورد حقایق اساسی در مورد هدف استراتژیک ملی ذخایر” نامه گفت و اشاره کرد که کوشنر “اشتباه” توصیف آن به عنوان “ذخایر ما” است که “قرار نیست به این دولت که انبارهای آنها و سپس استفاده کنید.”

تبلیغات:

صندلی ها نیز “مشکل” گزارش هایی منتشر شد که کوشنر اقدامات می تواند “دور زدن پروتکل هایی است که اطمینان حاصل شود تمام متحده’ درخواست گرفته شده مناسب است.”

“ما به خصوص مشکل که آقای کوشنر کار حتی ممکن است شامل ‘کارگردانی FEMA و HHS مقامات به اولویت بندی درخواست های خاص از افرادی که قادر به دریافت کوشنر در گوشی'” آنها نوشت.

تبلیغات:

که به نظر می رسد به عنوان یک مرجع برای کوشنر نظر است که او به نیویورک را بالا سلامت رسمی و تحویل بحرانی منابع پس از گرفتن یک “تماس” از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “او شنوا و از دوستان خود” است که بیمارستان در شهرستان بودند در تامین کوتاه مدت.

هر چند Gaynor و نیروی دریایی عقب Adm. جان Polowczyk تدارکات برای رئیس ستاد مشترک ارتش در حال نظارت بر زنجیره تامین کوشنر مونتاژ شده است یک به اصطلاح “سایه” نیروی کار با start-up کارآفرینان که “دستور به سازمان بهداشت و درمان” و موجب “خشم” در میان مقامات فدرال با توجه به نیویورک تایمز.

یک مقام ارشد توصیف کوشنر تیم به عنوان یک “پارتی” که “از فرود یک بشقاب پرنده ها حمله کرد و دولت فدرال” در حالی که دیگران با انتقاد از این گروه استفاده از ایمیل خصوصی و رایگان خدمات نهفته به بحث حساس به مسائل مربوط به سیاست.

تبلیغات:

به عنوان کوشنر را بالا نقش تردید از قانونگذاران همسرش, Ivanka Trump است که برنامه ریزی را در یک نقش بزرگ در فدرال تلاش برای نجات کسب و کارهای کوچک نهفته coronavirus Axios گزارش.

یک مقام کاخ سفید با سی ان ان گفت که “در طول هفته های اخیر, Ivanka است شده است در جلسه با اعضای کنگره و مدیران اجرائی کشور عمده موسسات مالی در اجرا و راه اندازی [چک Protection Program].”

Ivanka Trump, که, کار پاره وقت در کاخ سفید در حالی که بچه ها از مدرسه به خانه که برای شرکت در یک شنبه کنفرانس تماس با کسب و کارهای کوچک در کنار پدرش.

تبلیغات:

“او ایجاد بیش از 15 میلیون شغل” رئیس جمهور گفت: تکرار یک کاملا غلط آمار او بارها و بارها ذکر شده در گذشته در حالی که با مراجعه به دختر خود تلاش های کاخ سفید “تعهد به آمریکا کارگران” ابتکار است.

“Ivanka ایجاد نمی 15M شغل. به عنوان از آوریل اطلاعات قبل از خاموش کردن وجود دارد می شده است کمتر از 6.5 M مشاغل اضافه شده در طول این ریاست جمهوری است. بلکه شرکت ها متعهد شده اند 15.8 M ‘آموزش و پرورش و فرصت های آموزشی,’ بسیاری برای کارکنان موجود” سی ان ان واقعیت-بررسی دانیل دیل توضیح داده شده در توییتر. “همچنین روشن نیست که چگونه بسیاری از ” آموزش و پرورش و فرصت های آموزشی’ کاخ سفید ‘تعهد به امریکا و کارگران ابتکار عمل تا به حال چیزی برای انجام با ارشاد و چگونه بسیاری از این شرکت ها ایجاد کرده اند که به هر حال اما به سادگی افشای به کاخ سفید برای به دست آوردن اعتبار.”

“برای قرار دادن این ادعا در چشم انداز وجود دارد (یا حداقل بودند) بین 150-160 میلیون شغل در کل ایالات متحده” Vox را ایان Millhiser اضافه شده است. “مغلوب ساختن پیشی جستن است و مدعی است که دختر خود را ایجاد 10 درصد از تمام مشاغل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>