آمریکا و توسل به معنای واقعی کلمه غرق کردن در مورد شهادت DOJ فساد


Rep. Louie Gohmert, wearing a blue bandana and shouting, speaks during the House Judiciary committee hearing on Capitol Hill on June 24, 2020 in Washington DC.

Rep. کابل صحبت می کند و/یا وقفه.

سوزان والش/گتی ایماژ

روز چهارشنبه کمیته قضایی مجلس شنیده از شهادت دو گروه از وکلای دادگستری که نامناسب سیاسی نفوذ کرده بود منحرف موارد متعدد از جمله صدور حکم توصیه برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاردانی راجر سنگ.

این خودی حساب های سیاسی سوء استفاده توسط دادستان کل ویلیام بر تایید آنچه هزاران سابق DOJ کارکنان مشکوک زمانی که آنها به تازگی امضا شده بر روی نامه تماس برای بار حذف. شهادت مفصل چگونه دادستان فدرال تحت فشار بودند تا به تغییر تاکتیک ها و توصیه هایی بر اساس رئیس جمهور توييتها و فشار سیاسی از دولت.

به عنوان محکم که این شهادت است که, اما آن را به سرعت تحت الشعاع قرار توسط این واقعیت است که قوه قضائیه کمیته یک دلقک نشان می دهد. جمهوری خواهان در کمیته بلافاصله پی از خط خارج شدن رسیدگی تبدیل به آشنا تاکتیک. دموکراتیک رهبری در این کمیته عنوان کرد رئیس Jerrold Nadler, به طور مداوم اجازه می دهد تا کمیته جمهوری خواهان به خراب رسیدگی هر زمان که کمیته تلاش برای آدرس بار تلاش برای قرار دادن تهمت و متحدان خود را بالاتر از قانون است. از نمایشهایش تبدیل شده اند به طوری قابل پیش بینی آنها ممکن است به عنوان به خوبی می شود اسکریپت.

طبق معمول وقفه Nadler افتتاحیه بیانیه با زاید پارلمانی حرکات شروع فورا. در عرض چند دقیقه جمهوریخواهان استادانی خشم این است که یک خلاف کاران خواهد بود شهادت از راه دور و شکایت کرده است که Nadler شد با شکستن قوانین.

این بود که به طور مستقیم و پس از بیهوده گویی با رتبه بندی اقلیت عضو Rep. جیم اردن مدعی شد که دولت اوباما به جرم یکسان رفتار با استناد به چند بی پایه و اساس تئوری های توطئه که ممکن است نا آشنا به هر کسی که نمی دیده بان 12 ساعت از فاکس نیوز در روز است.

در حالی که هل دادن فاکس نیوز صحبت نقاط عمل استاندارد برای جمهوری خواهان در کمیته چه آمد بعدی جدید و تکان دهنده, شیرین کاری. به عنوان دونالد Ayer که در خدمت به عنوان معاون دادستان کل در اولین دولت بوش بود شهادت پارچه مبلی. کابل اقدام به غرق شدن او را با کوبیدن بر روی میز خود. Gohmert خود را توجیه شیرین کاری با یک استدلال است که الهام بخش 3 ساله در همه جا: “هیچ قوانین در مورد زمانی که شما می توانید سر و صدا.”

به عنوان Gohmert خود را ادامه داد کوبیدن بیش از Ayers’ تلاش برای به عنوان خوانده شده خود را باز بیانیه دموکراتیک اعضا خواسته است که رهبری تماس گروهبان-در-آغوش او را اخراج کند. در غضب پارچه مبلی. استیو کوهن پرسید Nadler به “Gene Krupa برداشته شود.”

به عنوان در طول استیضاح و در دیگر گذشته جلسات Nadler به نظر می رسد که هیچ کنترل بیش از این سیرک. Gohmert اجازه داده شد به ماندن و به کار خود ادامه وقفه دارد.

دلیل خوبی وجود دارد جمهوری خواهان با توسل به غرق کردن شهادت شاهدان قبل از آنها. زمانی که گروه وکلای شد و در نهایت اجازه صحبت به آنها توضیح داده شده دقیقا چگونه بر و تهمت به خطر بیافتد وزارت دادگستری.

John W. الیاس محاکمه وکیل در ضد تراست بخش از وزارت دادگستری بود و قادر به اداي شهادت به عنوان یک افشاگر اطلاعاتی که بر شخصا دستور این بخش به ادامه تحقیقات از شاهدانه صنعت ادغام رغم وجود دارد که هیچ پایه و اساسی در قانون برای تحقیقات. الیاس نیز شهادت دادند که وجود دارد هیچ پایه و اساسی در واقعیت و یا حتی مقدمات انجام شده برای تحقیقات ضد تراست از تولید کنندگان خودرو است که راه اندازی شد یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی خشم خود را در تولید کنندگان برای موافقت با کالیفرنیا به یک معامله کاهش سوخت و تولید گازهای گلخانه ای.

حتی بیشتر شهادتها شهادت هارون S. J. Zelinsky دستیار وکیل در ایالات متحده باراک اوباما برای منطقه مریلند گفت که این کمیته که مافوق خود در وزارت دادگستری دستور داد راجر سنگ را از جمله توصیه می شود کاهش می یابد به دلیل اقدام سابق آمریکا وکیل برای ناحیه کلمبیا تیموتی شیا “بود به سنگ شکستن چرا که او از ترس رئیس جمهور ایالات متحده است.”

Zelinsky پس از آن گذاشته و روشن مد چگونه حرفه ای دادستان بودند “تحت فشار به منظور کاهش اولیه صدور حکم دستورالعمل محاسبه برای آقای سنگ بدون هر گونه روشن قانونی و منطقی برای انجام این کار است.”

او ادامه داد:

هنگامی که ما حاضر به همراه ما آموزش داده شد به جای نادیده گرفتن این دستورالعمل به طور کامل و به توصیه نامشخص پایین تر حکم برای آقای سنگ. به من گفته شد که به بهترین از هر کسی خاطره چنین توصیه شده است هرگز ساخته شده توسط تقلب و فساد بخش از دادستان ایالات متحده ، هنگامی که ما دوباره حاضر به ما گفته شد که ما می تواند اخراج می شود اگر ما نمی بروید. من اطلاع دفتر که من در نظر گرفته شده برای خروج از این مورد به جای فایل یادداشتی که در نتیجه غیر قانونی فشار سیاسی است. و در حالی که همه این اتفاق می افتد من بارها و بارها گفته شده این بخش اعمال شد نه بر اساس قانون و یا حقایق بلکه بر ملاحظات سیاسی, آقای سنگ را در روابط سیاسی و که این اقدام آمریکا وکیل بود و ترس از رئيس جمهور. مدت کوتاهی پس از من مطلع در دفتر من قصد برداشت دفتر رهبری و موقعیت خود را تغییر و به ما اجازه به فایل تفاهم نامه صدور حکم به درستی محاسبه دستورالعمل ها و به دنبال دستورالعمل جمله است.

پس از حکم صحیح توصیه رفت هر چند رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت که این حکم ناعادلانه بود, گروه طراحی جدید memo درخواست برای کاهش محکومیت توصیه و Zelinsky چپ انتساب خود را در واحد و نقش او در این مورد است.

“من استعفا داد و به دلیل دستورات زیر را نقض سوگند من سوگند که من در زمان کار من,” او گفت:.

سنگ مجرم شناخته شده بود برای دروغ گفتن به کنگره در مورد تلاش های خود را به امن اطلاعات از ویکی لیکس که هک شده بود به عنوان بخشی از روسیه به تلاش خود در انتخابات 2016 برای افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و شاهد دستکاری در تلاش برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاسی خجالت. در آن دادگاه هیئت منصفه شنیده شهادت که از سنگ بود و شخصا به اطلاع رئیس جمهور در مورد این تلاش ها برای تضمین این اطلاعات از ویکی لیکس. به عنوان تشکر. Cedric ریچموند اشاره کرد در طول بازجویی مغلوب ساختن پیشی جستن—مجازات شهادت دروغ—گفت: مشاور ویژه رابرت مولر بررسی است که او تا به حال هیچ خاطره ای از هر گونه گفتگو با سنگ.

به عنوان ریچموند قرار داده و آن را بطور موجز “راجر سنگ رو درمان خاص چون او در پوشش رئیس جمهور سوء رفتار و دادستان کل را ممکن ساخته است.”

در سالهای اخیر قوه قضائیه کمیته تلاش برای فاش کردن چنین سوء استفاده از قدرت شده اند به طور کامل تحت الشعاع قرار توسط تروریستها مانع و بازی ماهرانه. روز چهارشنبه در حالی که در این جلسه اتفاق می افتد به DOJ اعلام کرد که بر خواهد در نهایت شهادت قبل از این کمیته در ماه آینده پس از بیش از یک سال از فرار. در صورتی که شهادت پیش می رود و ما می دانیم که در مدت کوتاهی که آیا این کمیته تا به حال رفتن به قادر به آوردن بار به حساب خود را متهم به سوء.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>