چگونه 68,000 COVID-19 بازماندگان ایجاد شده در سطح جهان بیمار گروه منابع فقط در چهار ماه

دیانا Berrent یکی از اولین مردم در زادگاه او از پورت واشنگتن, نیویورک, برای دریافت COVID-19. بازگشت در اوایل ماه مارس سال 2020 تنها ضعف سيستم ايمنی و سالمندان معتقد بودند در معرض خطر; از این رو به عنوان یک زن 46 ساله یوگا پزشک و دونده Berrent بود “شوکه” هنگامی که او از خواب بیدار شد با 103-درجه تب و عفونت تنفسی — علائم است که به شدت پیشنهاد او coronavirus بود که بعد از تایید توسط آزمون.

“شما حتی نمی فکر می کنم که شما در حال رفتن به اولین فرد در بلوک خود را به گرفتن طاعون, اما شما می دانید که زندگی به شما می آید را سریع” Berrent mused.

تبلیغات:

در حالی که خود منزوی در خانه Berrent صرف مقدار زیادی از زمان خود را به تحقیق coronavirus آنلاین. او به خصوص به اشتباه به همین دلیل است که او تا به حال وحشتناک گوارشی مسائل; در آن زمان کسانی که در نظر گرفته نمی شود یک علامت اصلی.

“وجود دارد این روشن کمبود اطلاعات” Berrent گفت. “من تا به حال یک تماس تلفنی با من اما من از صحبت با او را به من می دانستم که به مراتب بیشتر در مورد این ویروس از او که تنها یک هفته به آن,” او اضافه شده است.

که در هفته Berrent آغاز Facebook گروه بازمانده سپاه یک گروه پشتیبانی برای کسانی که دوره نقاهت بعد از COVID-19.

تبلیغات:

بازمانده سپاه ایجاد شده در مارس 24; از ژوئیه 10, آن را بیش از 68,000 اعضای. Berrent گفت او شروع به این گروه به عنوان یک راه برای بسیج داوطلبان برای اهدای نقاهت پلاسما به کسانی خواهد بود که بعد از مبارزه با COVID-19 یا پشتیبانی علمی پزشکی و تحقیقات علمی است که آنها واجد شرایط برای به منظور کمک به پیدا کردن درمان.

“این یک راه جمع آوری تمام این افرادی که در حال حاضر بیمار, و اما چه کسی قرار بود به بازماندگان خیلی زود” Berrent گفت. هنگامی که موارد شروع به افزایش در نیویورک, Facebook, گروه, در زمان خاموش تقریبا یک شبه.

“به محض مارس آمار و نیویورک کردم ناودان عضویت ما سر به فلک کشید” او گفت:. “ما در حال حاضر یک داوطلب کارکنان یک زن و شوهر از ده داوطلب که کار خستگی ناپذیر به مطمئن شوید که اگر شما را به یک بیانیه از سلامت یا پزشکی حقایق و آن را همراه با تایید منبع آن را می شود در نظر گرفته شود.”

تبلیغات:

در واقع این گروه تبدیل به یک ثروت از اطلاعات و دانش برای افرادی که COVID-19 یا مشکوک است که آنها انجام می دهند.

“شما نمی توانید به هر کس دیگری توصیه های پزشکی, اما شما می توانید خود را حدیثی اطلاعات و به عنوان یک نتیجه, ما ایجاد کرده اند چه مقدار به احتمالا بزرگترین مجموعه داده در بازماندگان در جهان” Berrent گفت.

تبلیغات:

نه تنها این گروه تبدیل به مکانی برای تبادل حکایات در مورد علائم, اما آن را نیز تبدیل به یک جامعه که در آن مردم احساس می کنند شنیده می شود در آنچه که می تواند بسیار منزوی تجربه.

جنیفر انگلیسی 46 سال زندگی در شهر اورگان Oregon نشستم به شام با پسرش در مارس 4, زمانی که او متوجه شد که او نمی تواند طعم و مزه مواد غذایی خود را.

“من فورا نشسته در صندلی من و قلب من فقط غرق شد چون من فقط می دانستم که از آن نقطه که من آن را” زبان انگلیسی گفت.

تبلیغات:

در ابتدا آن را سخت برای به دست آوردن یک آزمون. فارسی گفت که او اخراج شد و توسط پزشکان به او گفت که او تا به حال اضطراب است. آن نیست تا زمانی که او رفت به اتاق اورژانس در آوریل 14 و قادر به گرفتن یک آزمون. دو روز بعد او را بر او مثبت بود.

در طول این دو روز, زبان انگلیسی گفت که او احساس تنهایی به عنوان دوستان او هم باور نداشت او COVID-19 یا در برخی موارد اعتقاد بر این است که جعل و یا به عنوان خوش خیم به عنوان آنفولانزا. پس از مستند سازی تجربه خود را در Facebook, یک دوست به او گفت در مورد بازمانده سپاه.

“در عرض 10 دقیقه من دیگر احساس تنهایی — همه این افرادی که من آنها را درک آنچه که من قرار بود از طریق” فارسی گفت که این گروه تا به حال “همه چیز را” با بازیابی.

تبلیغات:

“ER به من گفت که من نباید برگردید مگر اینکه من متوسط بود بیش از 103 یا ریه ها من آغاز شکست — که در آن نقطه من احساس من تا به حال در هیچ جا به نوبه خود اما بازمانده سپاه” به زبان انگلیسی گفت:, و اضافه کرد که او را از خواب بیدار هر روز صبح و بازمانده سپاه. “به طوری که من تا به حال به صحبت کردن با کسی و کسی که من رو به خاطر من راستش حدود 14 روز فکر می کردم در حال مرگ در هر روز است.”

زبان انگلیسی به پایان رسید تا ساخت ویروس “رفقا” در سراسر جهان است.

“یکی در ایتالیا و یکی در دوبی و دیگری در نیویورک” به زبان انگلیسی گفت. “ما را بررسی کنید در هر یک از دیگر در هر روز است.”

انگلیسی هنوز چک در به طور منظم با یک ویروس بادی است که یک “طولانی hauler” به معنی کسی که تجربه علائم هفته یا ماه پس از coronavirus. دو ویروس رفقا را “بسیار از سر زندگی خود را دوباره.”

تبلیغات:

Jan دادند 58 سال زندگی در جنگل هیلز نیویورک کردم تست شده برای COVID-19 در مارس 16, زمانی که او برای اولین بار شروع به تجربه علائم اما او تست برگشتم منفی است. با این حال او همچنان به تجربه چیزهای عجیب و غریب اتفاق می افتد به بدن او به همین دلیل است که او یک آزمایش پادتن.

“و مطمئن شوید که به اندازه کافی, من تا به حال بادی” Weinstein گفت. نه بیش از حد طولانی پس از یک دوست با اشاره به بازمانده سپاه.

“این کاملا باز چشم من به آنچه که من تا به حال نوشته شده است که فقط چیزهای عجیب و غریب به این است که قطعا به COVID,” Weinstein گفت. “آن را نیز به من کمک کرد یاد بگیرند که من در واقع می تواند یک تفاوت با اهدای پلاسما و من بسیار متمرکز است که در واقع. من که یک قرار ملاقات در روز دوشنبه.”

Nathalie تئودور, JD, LCSW یک روان درمانگر در شیکاگو گفت: سالن جوامع آنلاین می تواند “یک منبع بزرگ از آسایش و پشتیبانی” برای کسانی که تشخیص داده شده اند با COVID-19.

تبلیغات:

“در این روز و سن که در آن فرد در تعاملات اجتماعی محدود آن کمک می کند تا عملا ارتباط با دیگران که ممکن است تا به حال تجربه مشابه,” تئودور گفت. “هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات در مورد این ویروس و برای برخی از, است که عدم اطمینان می تواند منجر به اضطراب است.”

قطعا این حس جامعه میان به موفقیت این گروه است.

“در بیشتر مواقع شما می گویند … اصلا به اینترنت برای اطلاعات پزشکی,” Berrent گفت. “اما این نه زمان عادی.”

Berrent که هنوز هم در حال تجربه علائم چهار ماه بعد از آن گفت: این آرامش است دانستن اینکه او به تنهایی است.

تبلیغات:

“به این اعتبار است که فوق العاده مهم” Berrent گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>