چگونه برخی گوشی روشن شد فرهنگی وسواس


The clear phone is sitting on a table in the foreground with the members of the Baby-Sitters Club gathered around it. Kristy is reaching to pick up the phone.
“خوب است بعد از ظهر Baby-Sitters Club! این است که کریستی توماس رئیس و بنیانگذار صحبت کردن.”
تصویر از Netflix

از همه امواج از نوستالژی که Netflix بکشد Baby-Sitters Club راه اندازی مجدد ارسال ناهمواری از طریق من متاسفانه هزاره, روح, هیچ کدام بودند قوی تر از آنچه که من احساس زمانی که من چشم گذاشته در یکی از سرنوشت ساز سرپا نگه داشتن: برخی, بسیار مهم, تلفن است که ویژگی های برجسته در جدید نشان می دهد. دیدن از طریق, رنگارنگ با قطعات داخل آن چراغ تا زمانی که آن حلقه و آن را نشسته در بارها دیده خواب از باشگاه, معاون رئیس جمهور, Claudia کیشی.

“آیا شما مطمئن هستید که این چیزی که در واقع کار می کند؟” کریستی این باشگاه را رئیس جمهور می پرسد کلودیا در قسمت اول.

“این Etsy فروشگاه و خریداری آن از گفت آن را به طور کامل عملیاتی” کلودیا پاسخ با یک شانه را بالا انداختن.

“آره, اما آن را 25 سال” کریستی شاخه های عقب.

“از آن یاد!”

کلودیا مناسب است: این درست نیست هر گوشی. این بود که این گوشی یکی از Conair که به ظاهر هر دختری که رشد طبقه متوسط در حومه شهر در ’80s یا ’90s می خواستم. این گوشی flamboyance مشخص شده آن را به عنوان چیزی است که هیچ احترام و بزرگسالان خواهد خرید و در اتاق نشیمن قرار دهید آن را برای نوجوانان تنها یک اعلامیه استقلال. که آیا آنها به یاد داشته باشید آن را از Clarissa Explains It All و یا یکی دیگر از تلویزیون نشان می دهد و یا بازار و یا خانه دوست, بسیاری از مردم دارای جایگاه ویژه ای در قلب خود را برای این, مرد قوی هیکل از پلاستیک.

در میان دختران که آرزو روشن تلفن همه کسانی که سال پیش بود که راشل Shukert که بزرگ شده به خالق و showrunner از Netflix کارشناسی سازگاری. “من می دانستم مردم بود که آن تلفن—و من تلفن—اما جالبترین گوشی من تا کنون دیده ام” Shukert گفت تخته سنگ. “زمانی که من در تصویر همه آنها را نشسته در کلودیا که من به طور مداوم به عنوان یک کودک من تصویر این گوشی بودن که زنگ زد. و هنگامی که من نوشت: خلبان, من بسیار خاص در این مرحله جهت در مورد چه نوع از تلفن در آن بود.” (به همراه یک مقاله لوس آنجلس تایمز منتشر گردید که چند روز پیش Shukert شد عکس برگزاری یکی از گوشی های بالا به گوش او برای مطابقت با یک عکس در سمت راست در کنار او از هیچ یک دیگر از ان M. Martin نویسنده سری کتاب نیز با یکی از گوشی های.)

به کارشناسی کتاب مرتب از اطراف تماس های تلفنی. “یکی از چیزهایی که در مورد Baby-Sitters Club است که آنها تا به حال به جلسات خود در Claudia خانه بود چرا که او تنها یکی از آنها بود که شخصی با خط تلفن” گفت: Katie Parker 35 ساله که با یک میزبان خود پادکست در مورد ’90s تلویزیون. اعضای ملاقات در یک زمان مقرر و پدر و مادر به نام در به کتاب آنها را برای نگهداری بچه مشاغل. این بدان معنی است که تلویزیون اقتباس است که در حال حاضر به حال یک مشکل آشکار است که نیاز به خطاب یکی پارکر گفت: او در مورد زمانی که او را دیدم تریلر: “چه شد که کار جاوا اگر نشان می دهد می گیرد امروز که در آن همه از این دختران احتمالا تلفن های همراه? هیچ کس واقعا خطوط ثابت کنه حتی.”

Shukert گفت که زمانی که او به فکر کردن در مورد چگونه به حل این گوشی مشکل او تا به حال یک رعد و برق پیچ و مهره لحظه: او یک مادر جدید, و بسیاری از خدمات آنلاین است که قرار بود برای پیدا کردن یک پرستار ساده تر بودند به جای ساخت آن پیچیده تر است. آنها مورد نیاز کاربران برای انجام کارهایی مانند پرداخت برای عضویت نوشتن پروفیل و رفتن به عقب و جلو بی وقفه با نامزد. از این رو درخواست تجدید نظر از یک باشگاه با جلسه به طور منظم بار و تضمین می کنند که پدر و مادر قادر خواهد بود به کتاب اعتماد نگهدار در نقطه. یک نی نی راحت اما آن کار می کند.

“این یک مشکل بزرگتر از شما می خواهم در ابتدا فکر می کنم آن را به روز رسانی به کشف کردن که چرا آنها نیاز به جمع آوری در اطراف که تلفن خاص گفت:” جک چوپان 41 سال است که میزبان این پادکست The Baby-Sitters Club باشگاه و فقط اتفاق می افتد به حال پاک کردن گوشی بیش از حد. “آن را حس می کند,” او گفت:. “هنگامی که شما به پایین مسیر بودن مانند” ما باید به شکل یک راه برای این تلفن مرکزی دوباره’ به ذهن من که فقط تلفن شما می تواند.”

سری جدید است که قطعا دو برابر را در تلفن ثابت. روشن تلفن ویژه به شدت در یک تیزر Netflix منتشر شده در ماه مه با یک تماس “” جناس. تماشای آن ماری سلست کارنی یک استاد دانشگاه نوتردام است که مورد مطالعه قرار راه رسانه تصاویر از تلفن آمده اند به معنی نو جوان صبا بود اصابت درمان آن: “دوربین فاصله کانونی خود را بر روی آن بسیار آن را شبیه به یکی دیگر از شخصیت. آن را بزرگ نشان می دهد, به عنوان ما می خواهم آن را در فیلم و تلویزیون مطالعات.” Netflix نیز شعار یک خط آن شروع به ترویج این نشان می دهد که طرفداران واقعی شماره تلفن برای تماس و ارتباط برقرار کردن با.

هنگامی که آن زمان برای به دست آوردن یکی از معروف گوشی برای نشان دادن “آن را سخت برای پیدا کردن یکی که واقعا کار می کرد” Shukert گفت. “من می دانم که آنها تا به حال به کمانچه با آن کمی برای به دست آوردن آن به نور است. این شگفت انگیز است به سازمان دیده بان یک تیم کامل از سرپا نگه داشتن کارشناسان و طراحان تولید و تنظیم دانه کارگر بیش از این قطعه از تلفن تلخه از سال 1995 است که احتمالا مانند هزینه $14 در آن زمان است.” (او گفت: “قطعه ای از تلخه” من اعتماد با عشق.)

به صورت شفاف مورد روشن شدن گوشی ریشه به عنوان یک شی از شیفتگی تا حدودی یاد. چرا همه ما می دانیم و به یاد داشته باشید در مورد این گوشی ؟ خیلی باحال بود-به دنبال, اما هنوز هم آن را به یک تلفن—آنها معمولا نمی تبدیل شدن به فرقه اشیاء. برای پاسخ به این سوال من صحبت کرد و به برخی از مدیران سابق در Conair. آنها به خاطر روشن شدن گوشی هست. “من آن را ببینید هر یک بار در در حالی که پاپ تا بر روی یک تلویزیون نشان می دهد مانند” هی من بود که تلفن,’ ” گفت: Anthony Solomita سابق Conair کارمند بود که درگیر در حال توسعه تلفن. “و یا هر یک بار در در حالی که من دریافت یک پیام از یک دوست در Facebook, ‘هی من دیدم گوشی خود را مانند نشان می دهد.’ “

این توضیح می دهد که نه فقط پاک کردن تلفن, اما, فوتبال, گوشی, گارفیلد تلفن و همبرگر تلفن.

اگر آن را تعجب آور است که به شما که Conair که شناخته شده است برای یک ظاهر طراحی شده آن ابزار و لوازم را به گوشی آن را به مردم پس از آن بیش از حد. این شرکت وارد تلفن کسب و کار در ’80s در: “شما می توانید تصور کنید که تمام جوک های ما استفاده می شود به چهره” گفت: Solomita. “من به یاد داشته باشید اولین الکترونیک نشان می دهد هنگامی که ما معرفی تلفن و تمام خریداران خواهد آمد به غرفه و آنها می خواهم گوشی را نگه دارید و می خواهم ‘کجا هوا می آیند ؟ “(اخیرا Conair شده در اخبار برای سابق بالای اجرایی را در ارتباط با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.)

اما آن را فقط Conair که فقط وارد شدن به تلفن کسب و کار در زمان. تا آن زمان, AT&T, همچنین شناخته شده به عنوان Ma بل, کنترل تلفن, صنعت, معنی تقریبا همه یا خریداری و یا اجاره تلفن های خود را از AT&T و یا مجبور به پرداخت هزینه های اضافی اگر آنها نیست. این شرکت نه تشویق تنوع زیادی در سبک و یا رنگ. اما در سال 1982 یک دادگاه پایین آمد که دستور AT&T به شکستن. بری Haber که مشغول به کار در Conair الکترونیک مصرفی بدست آورد و بعد از آن شد مدیر عامل شرکت به من گفت: “در تلفن کسب و کار شما باید به درک که پس از تلفن مقرراتزدایی از صنعت رفت و از یکی از شرکت AT&T که ما تلفن تامین کننده, تا دو سال بعد از آن وجود دارد بیش از 300 شرکت های عرضه تلفن.”

این یک طلا راش. این توضیح می دهد که چرا ’80s به ما نه فقط پاک کردن تلفن, بلکه, فوتبال, گوشی, گارفیلد تلفن و همبرگر تلفن. “همین دلیل است که وجود دارد این گسترش گوشی های عجیب و غریب در ’80s, چرا که دولت در واقع برچیده که انحصار” گفت: Matthew پرنده می آموزد که طراحی صنعتی و تاریخچه آن در مدرسه طراحی رود آیلند.

پس از Conair تا به حال موفقیت با یک خط از نئون های همراه به نام “انرژی بالا” (که تا به حال خود را الهام گرفته شده توسط یک سری محبوب از سشوار) آن بود که به دنبال تلفن بیشتر طرح های که درخواست تجدید نظر به شرکت اصلی مشتریان: زنان است. Haber گفت: او در سفر هنگامی که او در سراسر یک مشاهده از طریق تلفن های بزرگتر کمتر براق شکل. کریستی تا به حال ایده عالی بود و Haber است: او در فکر بازگشت به “انرژی بالا” همراه است که تاکنون تولید شده در یک سبک به نام trimline و پیش بینی روشن trimline تلفن با نئون قطعات داخل. (این شرکت در نهایت تولید گوشی های دیگر غیر نئون پالت بیش از حد.)

Trimline بود و تلفن شکل که مورخ بازگشت به دهه 60 بود که آن را طراحی شده توسط طراح صنعتی مشهور هنری دریفوس. آنچه به نظر می رسد نسبتا استاندارد تلفن به ما در حال حاضر آنقدر نوآورانه در آن زمان—به دلیل آن را نقل مکان کرد به شماره گیری برای تلفن گوشی و آن را به حال یک منحنی گوشی با یک منحنی مدار داخل آن—که آن را به دست آورده محل در موزه هنر مدرن. این اضافه شده به پاک کردن گوشی درخواست تجدید نظر: “این درست نیست که آن را روشن” پرنده از RISD گفت. “این هم که آن را جدی گرفتن گوشی که طراحی شده بود به عنوان شما می دانید یک دفتر تلفن و از آن ساخته شده آن را به یک تلفن. هنگامی که شما را به چیزی که گرفتگی و آن را سرگرم کننده آن را تغییر آن است.”

The phone sits on a white table in a still from The Baby-Sitters Club.
“این Etsy فروشگاه و خریداری آن از گفت آن را به طور کامل عملیاتی است.”
تصویر از Netflix

پرنده گفت: روشن است که نسخه های الکترونیک مانند گوشی های در حال حاضر در اطراف برای مدتی بوده است, اما آنها تا به حال به طور سنتی به یک آف از شیشه ساخته شده و طراحی شده برای نشان دادن تکنولوژی در داخل آنها را برای اهداف کسب و کار. اما با ظهور پلاستیکی شفاف که در ’80s, تولید, تا به حال تنها به تازگی تسلط چیزی شبیه به یک مصرف کننده پلاستیکی شفاف تلفن امکان پذیر خواهد بود برای اولین بار. پرنده ها پاک کردن گوشی از دیگر شفاف و تبادل نظر آمد که بعد مانند نیکل و یا نینتندو 64: کسانی که روده تاکید کرد چگونه اینده این موارد بودند. اما روشن شدن گوشی تا به حال بیشتر از یک درخواست تجدید نظر به عنوان اگر بخواهید پرنده گفت: “این به یاد داشته باشید چیزی به نام تلفن و چگونه آن را به حال مانند تخته مدار داخل و نیست که خنده دار است؟”

Conair روشن تلفن آمد و در سال 1989 و یا حوالی (Haber مطمئن نیستم دقیق سال) و این یک ضربه بود. “هنگامی که ما آن را قرار داده شده در قفسه های فروش از طریق فوق العاده بود” Solomita گفت. Haber برآورد شده که این شرکت به فروش می رسد 2 یا 3 میلیون نفر از آنها بیش از یک دوره پنج ساله.

آن را به پایان رسید تا تقریبا به عنوان بسیاری از اتاق خواب اما بسیاری از افرادی که متعلق به عاشق پاک کردن گوشی خیلی فازی در جایی که آن را از آمد. “برای چه بخشی از زندگی من است که گوشی احتمالا داشت فکر کردن به چگونه من آن را تقریبا به عنوان اگر آن را فقط به نظر می رسد در اتاق من یک روز” چوپان های کارشناسی پادکست میزبان گفت. “من به یاد داشته باشید فکر آن را در آن زمان به عنوان یک چیز است که هر کس تا به حال مثل من به یاد داشته باشید وجود دارد که مکالمات مانند” همه ما باید به این تلفن,’ اما آن را در همه جا.”

Shukert گفت که او به یاد می آورد دیدن روشن تلفن آگهی داخل مورچه کمیک به عنوان یک جایزه یک نفر می تواند کسب شده توسط شرکت در المپیا فروش باشگاه و یا چیزی شبیه به آن. در یک ویدیو یوتیوب یک مرد گفت که او به خاطر آن است که گوشی فروخته شد در اسپنسر هدیه و برجسته بود در یک Radio Shack فروشگاه. در نهایت این گوشی در همه جا یک نتیجه بسیار متفاوت خرده فروشی محیط زیست از امروز. به جای کل اینترنت از انتخاب مردم عمدتا انتخاب در میان محصولات آنها را در فروشگاه—و این گوشی در بسیاری از فروشگاه های.

“این احتمالا یکی از مهمترین و به طور گسترده ای توزیع شده تلفن ما تا به حال,” Solomita گفت.

در لوازم الکترونیکی مصرفی مانند بسیاری از چیزهای بیشتر محبوب شما بیشتر به شما زدم: قبل از اینکه طولانی, شرکت های دیگر مانند Unisonic و Lonestar آغاز ساخت تقلیدی روشن شدن گوشی. گرچن Stelter, 38 نویسنده در پورتلند اورگان به من گفت که او تا به حال نسخه های مختلف کمی از این گوشی بود که رنگی صورتی و از لباس با نام تجاری حدس می زنم. این نیز در اطراف این زمان است که Swatch منتشر تلفن که نبود یک کپی از Conair اما مشترک به طور مشابه دمدمی نگاه کنید.

طراحی خوب و فیلمهای وضعیت, وجود, وقتی که من خواسته افرادی که متعلق به این تلفن چرا آنها آن را دوست داشت, پاسخ های آنها تمایل به بیشتر شخصی است. پس از همه این گوشی به همراه برخی از آنها را از طریق برخی از سال های شکل گیری.

“این واقعا یک معامله بزرگ که همه ما رو گوشی های ما در اتاق” Stelter گفت. در علاوه بر این به شوخی-تماس پسران او گفت: “من نشسته بود و با تلفن صحبت با یکی از دوستان من در مدرسه و ما نمی خواهد صحبت می کنند در حالی که ما به تماشای 90210 با هم و سپس در طول تبلیغات ما خواهد صحبت کنید.”

“من به یاد داشته باشید پیدا کردن بهانه ای برای برقراری تماس های تلفنی است که در گوشی گفت:” امی Spitalnick یک زن 34 ساله که تا به حال تلفن راه برگشت وقتی. “جالب اینجاست که من احتمالا از کتاب نگهداری از کودکان کنسرتهایی که در تلفن.”

به نظر می رسد قابل توجه است که کودکان و نوجوانان که روشن گوشی مانند Shukert در برخی موارد به یاد داشته باشید آن را فقط به عنوان به شدت به کسانی که. “یکی از اولین چیزهایی که من فکر می کنم در مورد زمانی که من فکر می کنم که این گوشی کلاس گفت:” دوروتی سانتوس, 41, یک فیلم و رسانه های دیجیتال دانشجوی دکتری در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز که منافع پژوهش شامل تلفن فن آوری است. تلفن نبود گران—منابع به یاد داشته باشید آن را در جایی هزینه بین $15 و 30 دلار—اما بچه ها یک راه چفتی کردن بر روی چیزهایی که آنها فکر می کنم علامت آنها را به عنوان های مختلف. “من واقعا می خواستم که تلفن. هرگز آن را,” او گفت:. “من در یک خانواده مهاجر [که در آن] داشتن خود من خط تلفن بود که فقط هرگز اتفاق می افتد.”

روشن تلفن وسواس همچنین گاهی اوقات عبور خطوط جنسیت: “من به یاد داشته باشید در یک نقطه و دوستان من و من از راه اندازی این واقعا عالی بالش فورت در زیرزمین” گفت: حداکثر Hawkins, 29. “ما تا به حال یک تلویزیون وجود دارد و میان وعده, یک, یخچال, و این گوشی. این احساس مانند آن را بخش مهمی از این که تمام راه اندازی.” (هاوکینز آنقدر شیفته با گوشی که یک زن و شوهر از سال پیش, او در بر داشت یک در eBay و بیشتر برای تفریح ناسالم این پس تلفن همراه خود تماس خواهد به آن را از طریق بلوتوث.)

“فکر بازگشت من بسیار خاطره زنده از آن” چوپان گفت. “من می توانم به شما بگویم دقیقا همان جایی که آن را در اتاق من. بخشی از آن است به دلیل وجود یک هنر از دست رفته از دعوت مردم به صحبت به مدت سه ساعت بعد از مدرسه.”

من در حال انتظار برای دیدن اگر جدید Baby-Sitters Club خواهد شد الهام بخش هر Gen Z-ers به می خواهید چیزی به عنوان قدیمی به عنوان یک گوشی تلفن ثابت. به صداقت, من وسوسه. Stelter است بیش از حد. او به من گفت که بحث در مورد تلفن کردم و او تعجب اگر پدر و مادر او هنوز هم ممکن است او در جایی: “من حتی نمی باید ثابت اما من از پس من گفتم:” من دوست دارم شبیه به آن بر روی میز من.’ “

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>