چگونه یک مسیحی اردوگاه تابستانی به پایان رسید تا با 82 مورد COVID


People hold marshmallows on sticks above a campfire.
گتی ایماژ Plus

میسوری مسیحی تابستان اردوگاه Kanakuk است که در حال حاضر در آن 94هفتم سال از عملیات را دوست دارد به اعلام هر سال خود را “بهترین تابستان تا کنون.” در این سال که به عنوان دشوار خواهد بود به ادعا. اردوگاه جلسات باز در مارس 30 با چشمگیر فهرستی جدید از اقدامات ایمنی در محل جدید از جمله کم-تماس با رها کردن روش های جدید تصفیه هوا, سیستم های روزانه دما چک قرنطینه پروتکل ها و بیشتر. اما در ژوئن 26, اردوگاه اطلاع والدین از طریق ایمیل بود که دو مثبت COVID-19 موارد در K-2 یکی از آن شش محل اردوگاه. بیش از چند روز آینده, تعداد, تشخیص, صعود به 82. K-2 تعطیل و پدر و مادر از 10 متحده درهم به انتخاب کنید تا فرزندان خود را در اوایل.

حدود 6.5 میلیون جوان مردم را به شرکت در یک شب و یا روز این اردوگاه تابستان American Camp Association برآورد کرده است. که از 26 میلیون نفر در یک تابستان به طور معمول. برخی از ایالات آمریکا از جمله نیویورک و اورگان لغو همه خواب دور اردوگاه های یک جانبه. اما بسیاری دیگر اجازه داده اند اردوگاه های خانواده ها و ادارات بهداشت محلی برای تصمیم گیری برای خود را چگونه ادامه دهید. CDC را COVID دستورالعمل برای تابستان اردوگاه های صادر شده در مه, لیست اعضای کمپ که از خارج از محلی منطقه جغرافیایی به عنوان یک “بالاترین خطر” عامل.

Kanakuk اطمینان پدر و مادر در بخش های شعار دولت تصویب و برای آن برنامه های تابستانی. “میسوری فرماندار مایک پرشن داده است باز ما را برکت و گفت: او کاملا تحت تاثیر قرار گرفته با ما COVID-19 Kamper مراقبت از طرح” اردوگاه فرستاده پدر و مادر در مارس 5. (دفتر والی نیست پاسخ به یک درخواست برای تایید اردوگاه حساب.) در یک ویدیو ارسال شده به اردوگاه وب سایت در همان زمان جو سفید که متعلق به اردوگاه از سال 1976 گفت: او با اعتماد به نفس در اردوگاه احتیاطی. “به عنوان یک زن 71 ساله با خطر بیافتد مسائل بهداشتی و همچنین به عنوان یک پدر از 15 grandkids از خود من,” او گفت: “من عمیقا احساس نگرانی هایی است که هر دو knowns و گمنام را به مراقبت از جوانان وزارت مانند Kanakuk.”

برخی از والدین می گویند این اردوگاه شده است کم حرف با آنها به عنوان شیوع گسترش یافته است. “وجود دارد 0 ارتباط و یا تلاش های ساخته شده از Kanakuk با ما تماس بگیرید با توجه به بسته شدن. هیچ چیز!” یکی تگزاس پدر و مادر میا تعقیب نوشت به اردوگاه جمهور و خدمات بهداشتی و درمانی با توجه به NBC News. چیس گفت: NBC که در کمپ بودند مونتاژ در یک گروه بزرگ برای دریافت اخبار در مورد تشخیص گسترش قرار گرفتن در معرض خود را. او گفت: بچه ها جمع شده بودند دوباره که همان شب برای یک “mosh-pit-سبک” رقص که نیست هر کس عینک ماسک خود را و یا Kanakuk-مارک “چهره علاقمندان” دریافت کردند در بدو ورود به اردوگاه. اردوگاه ساخته شده است چند بیانیه عمومی در مورد شیوع و ارتباطات دفتر پاسخ نمی دهند به چندین درخواست مصاحبه. تابستان گذشته این اردوگاه را از حساب توییتر توییتی هر روز در ماه ژوئن. این کمپ اصلی توییتر حساب نمی جیر بین تاریخ 1 ژوئن و ژوئیه 1 و حساب برای K-2 است توییتی از ژوئن 1. هنگامی که یک گسترش شایعه در هفته گذشته است که یک مورد مثبت تشخیص داده شده بود در K-1 یکی دیگر از اردوگاه محل اردوگاه نماینده کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات و خواسته های محلی اخبار خبرنگار به ترک اموال.

“برای ما خطر COVID-19 در مقابل احتمال از بچه ها داشتن زمان بیشتری را با عیسی آن را دست پایین: فرصتی برای بیشتر از عیسی مسیح است.” — لورا هابز که فرستاده او سه فرزند به Kanakuk

دیگر پدر و مادر می گویند که آنها درک خطرات آنها در فرستادن فرزندان خود را به اردوگاه و خوشحال شدند با توجه به این اردوگاه اقدام به کنترل ویروس. ان Boles که با حضور در کمپ خودش را به عنوان یک کودک به من گفت که او مخالف و بیش از اینکه به او ارسال دو نوجوان خود را برای هفتمین تابستان در Kanakuk این سال است. آنها مجموعه ای برای شروع اردوگاه در تاریخ 4 ژوئیه این سال است. هفته قبل از او دریافت یک پیام از اردوگاه آگاه ساختن او از اولیه موارد مثبت در K-2. “من یک مقدار زیادی از اشک در تلاش برای تصمیم گیری,” او گفت:. “این چیزی نبود که ما در زمان به آرامی در همه.” Boles’ دختر سه نفر از دوستان نزدیک که حضور در کمپ با او هر تابستان و دو از پدر و مادر خود تصمیم به فرستادن دختران خود در این سال است.

در نهایت اما Boles اعتماد اردوگاه. او اطمینان با احتیاط او را شنیده. کمپ خواسته شد به قرنطینه برای دو هفته قبل از ورود در اردوگاه و آنها را به حال خود حرارت گرفته شده در هنگام ورود. آنها انتظار می رود به پوشیدن ماسک یا علاقمندان—یک لوله از پارچه چسبناک است که می تواند در اطراف گردن و یا کشیده تا به عنوان یک چهره پوشش—در هر زمان آنها در داخل خانه با افراد خارج از کابین گروه هشت به 10. علاقمندان جمع آوری شد و هر شب شسته شود. یکی دیگر از پدر و مادر به من گفت: گردشگران در تخت تختخواب سفری آموزش داده شد به خواب با سر خود را رو به جهت مخالف برای ایجاد فاصله اضافی بین چهره خود را. “من شنیده ام هر پدر و مادر ناراضی در مورد این که چگونه به کار گرفته شد,” daily mirror گفت. “و من احساس هیچ چیز اما خوب در مورد ارسال آنها را.”

لورا هابز فرستاده او سه فرزند به Kanakuk تابستان امسال در اردوگاه اولین جلسه که آغاز شده ممکن است 30. “من احساس مانند بسیاری از چیزهایی که می شود برای ما بچه ها, من می خواستم آنها را به چیزی است که احساس طبیعی,” او گفت:. هابز رشد, رفتن به Kanakuk و در آنجا مشغول به کار به عنوان یک مشاور برای هشت تابستان است. در تابستان گذشته کلیسا شوهرش آگهی در تگزاس میزبان “KampOut!” جلسه—اساسا قابل حمل بعد اردوگاه که Kanakuk قرار می دهد در کلیساها در سراسر کشور است. زمانی که Kanakuk لغو همه KampOut جلسات این تابستان با استناد به نگرانی های ایمنی او تصمیم به اعزام فرزندان خود به Kanakuk خواب-دور اردوگاه برای بار اول: “برای ما خطر COVID-19 مقابل این شانس را از آنها زمان بیشتری را با عیسی آن را دست پایین: فرصتی برای بیشتر از عیسی مسیح است.”

Kanakuk یکی از بزرگترین خواب-دور اردوگاه در کشور خدمت 20,000 کودکان در تابستان معمولی. آن شعار غیر رسمی است “من سوم”: خدا این است که این اردوگاه می آموزد دیگران دوم آمده و به خود می آید گذشته است. تاسیس در اواسط دهه 1920 توسط یک دالاس مربی Kanakuk تا به حال شهرت خارج میسوری از شروع. به گفته یکی از کتاب در میسوری تاریخچه اردوگاه را ثبت نام به حدی زیاد بود با اواخر دهه 1920 که یک قطار استخدام شد به حمل و نقل تمام اعضای کمپ از تگزاس.

این اردوگاه در حال حاضر یک نام تجاری شناخته شده در میان مسیحیان انجیلی به خصوص در جنوب. در 1990s سفید—اردوگاه صاحب شد ثابت در رادیو مسیحی و یک در سراسر کشور سخنران شناخته شده در عمده مسیحی کنفرانس ها مانند وعده پاسداران گاهی اوقات ساختمان عمل بالا بردن و یک صلیب چوبی بزرگ در صحنه است. Kanakuk دعوت مسیحی موسیقی از هنرمندان مانند Michael W. Smith and Lecrae به نوشتن موسیقی برای کمپ و می بالد که حداقل چهار Heisman برندگان جایزه از جمله Johnny Manziel را با حضور بیش از سال است. “مستمر قول می دهم که Kanakuk ساخته شده است به این آمریکایی انجیلی پدر و مادر است که شما در حال فرستادن فرزند خود را در اینجا برای آنها را به امن و حفاظت شده” گفت: شکارچی, Hampton, یک مورخ در Stephen F. Austin State University که نوشته است در مورد Kanakuk نقش در انجیلی فرهنگ است. “هنگامی که شما در آن جهان وفاداری به Kanakuk بسیار عمیق است.”

اما برخی از پدر و مادر که مورد اعتماد فرزندان خود را به Kanakuk در گذشته بازدید از کمپ بهترین نیت احتیاط. “من فکر می کنم همه چیز آنها در حال تلاش برای انجام این کار عالی است. آن را فقط غیر ممکن است به عنوان یک خواب دور اردوگاه آن را به امن” گفت: Jason Newland یک میسوری اطفال متخصص بیماری های عفونی است که فرستاده خود را با سه فرزند به Kanakuk چندین بار در طول دهه گذشته است. در این سال او گفت: این یک تصمیم آسان به نگه داشتن آنها را به خانه. “به من یک بار آنها را 82 مورد در K-2 شما فقط درخواست برای همان چیزی که اتفاق می افتد در دیگر دانشگاه ها,” او گفت:. “چرا ما فقط نمی تواند امن و جلوگیری از همه چیز؟” به جای این اردوگاه را از مکان های دیگر را ظاهرا باز باقی می ماند برای بقیه از تابستان است.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری مشترک به چه بعدی در اپل پادکست ها و یا گوش دادن زیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>