چگونه یک فاجعه معدن شد یک کار مستند تئاتر


A middle-aged white man and a middle-aged white woman lean over a railing.

اریک جنسن و جسیکا خالی است.

دیانا Davis

در این قسمت از کار اسحاق باتلر صحبت با بازیگران و نویسندگان و مدیران جسیکا خالی و اریک جنسن که همچنین یک زن و شوهر در مورد کار خود را ایجاد مستند تئاتر است. آنها نوشته اند که تبرئهمورد اعدام exonerees; پسدر مورد افرادی که exiled با حمله امریکا به عراق و اخیرا زغال سنگ کشوردر مورد فوقانی شعبه معدن فاجعه با موسیقی توسط استیو Earle. آنها از صحبت در مورد فرآیندهای خود را به چالش از نوع و تلفات عاطفی آن exacts. این جزئی متن مکالمه خود را ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

اسحاق ساقی: چیزی است که مستند, تئاتر ؟ چگونه کار می کند ؟

Jessica Blank: مختلف تئاتر مستند سازان به روش های مختلف کار, اما من می تواند به بحث در مورد آنچه که ما انجام دهد. ما انجام مصاحبه با مردم است. ما ضبط و رونویسی آن مصاحبه کلمه به کلمه. سپس ما آن را به کسانی که متن را به یک اتاق تمرین با بازیگران و بازیگران آنها را به خواندن با صدای بلند و ما ویرایش توسط گوش. سپس ما به صفحه اصلی را وارد کنید و تغییرات جدیدی در صفحات بعد بارها و بارها و بارها و بارها تا زمانی که ما به تدریج شروع به ساخت تک گویی. و پس از آن ما شروع به قرار دادن آن تک گویی در برابر سایر تک گویی, پیدا کردن شکل بازی. بنابراین آن را مانند فیلم مستند به این معنا که منبع اصلی چیزی است که می آید از تخیل ما آن را به طور مستقیم در مصاحبه ما با مردم است. آن را بر خلاف فیلم مستند است که ما پس از آن ایجاد یک اسکریپت از این مواد که در آن نقش بازی توسط بازیگران.

اریک جنسن: شما در حال بازی تئاتر DJ در راه است. شما در حال مخلوط کردن نمونه های مختلف و بیت با هم و جدید داخلی به معنی بالا میآید تا زمانی که شما انجام این کار است.

چه واقعی-داستان زندگی از زغال سنگ کشور?

ازدواج: در سال 2010 وجود دارد یک انفجار در یک معدن زغال سنگ در غرب ویرجینیا فوقانی شعبه معدن فاجعه است. بیست و نه کارگران معدن کشته شدند اما آنها فکر می کردند چند تن از آنها ممکن است هنوز زنده باشد برای یک دوره از زمان پس از آن در صفحه اول اخبار ملی برای هفته یا بیشتر است که از آن می گذرد. ما بسیار نقل مکان کرد و با داستان آن را به عنوان اتفاق می افتد و آن گیر کرده با ما. ما تا به حال یک نوزاد تازه متولد شده در زمان بنابراین ما نمی شد و آماده به کشتی سوار در روند تحقیقات به صورت یک مستند جدید بازی گیر کرده است با ما تا زمانی که ما بودند. بنابراین در سال 2016 ما رفت به رالی و بون شهرستان در غرب ویرجینیا و ما مصاحبه اعضای خانواده از کارگران معدن کشته شدند در این فاجعه و همچنین به عنوان یک زن و شوهر از کارگران معدن که جان سالم به در برد.

یکی از چالش من می خواهم تصور کنید که گرفتن افراد به توافق برسند به بحث با شما به اعتماد به نفس است که شما در حال رفتن به مراقبت خوب از آنچه آنها به شما بگویم به شما اعتماد به باز کردن به شما به خصوص زمانی که شما در حال مصاحبه با آنها را مورد واقعا چیزهای وحشتناک است که آنها را از طریق بوده است. چگونه شما رویکرد که مشکل ؟

سفید: ما نمی سعی کنید به صحبت کردن با هر کسی که نمی مشتاق در مورد صحبت کردن به ما را به انجام این کار است. ما نمی تعقیب مصاحبه. که یکی از راه های که در آن ما کار متفاوت از روزنامه نگاری تحقیقی که در آن شما باید برای دریافت این مصاحبه در تمام هزینه. ما بسیار آگاه است که ما در حال صحبت کردن به مردم در مورد فوق العاده آسیب زا همه چیز. و اگر آنها می گویند: “من از طریق آن با رسانه ها صحبت کردم در این مورد به اندازه کافی آن را به ارمغان می آورد تا بیش از حد من می خواهم به ترک آن را به تنهایی” ما می گویند: “از شما بسیار متشکرم. با عرض پوزش به زحمت شما” و ما در راه ما. ما به دنبال مردم و ما برای پیدا کردن که آنها همیشه وجود دارد—که مشتاق در مورد گفتن داستان خود را که در آن احساس می کند مانند چیزی در آن وجود دارد برای آنها. آنها مشتاق در مورد داشتن یک پلت فرم و یا گرفتن به ذهن خود صحبت می کنند و این ایده که شنیده می شود.

بنابراین در ابتدا ما به دنبال این افراد است. و سپس هنگامی که ما در حال نشستن در یک اتاق با آنها مصاحبه ما گذشته چهار تا پنج ساعت. ما به طور کلی رفتن به خانه های مردم را مگر اینکه آنها درخواست برای ملاقات در جایی دیگر اما این است که گرایش به جایی که مردم راحت ترین. ما در مورد آن فکر می کنم مثل یک گفت و گو بنابراین اریک اغلب به اشتراک گذاری تجربیات شخصی او با مردم است. ما در نقش های مختلف—من تمایل به مرتب کردن بر اساس از نگه داشتن فضا و ایجاد ظرف و به نظاره نشست. اریک به سمت جلو خم و سهام با مردمی است. که عمدی تسطیح زمین بازی—ما باقی مانده رویین تن و درخواست آنها را به خود آسیب پذیر به ما.

جنسن: تعجب آور است آنچه که ما به دلیل مصاحبه با رفتن به این و آن می شود تا شخصی. من همیشه شگفت زده چقدر مردم آشکار و بدون هر گونه تلنگر از من. یکی از مهمترین خطوط تند و تلخ از زغال سنگ کشور است که در آن دکتر جودی پترسون توصیف وضعیت برادر خود را پس از دریافت او از معدن. او احساس کردند که او نیاز به یک مجرا من فکر می کنم که پیام را از طریق آمده با صدای بلند و واضح است و این مسئولیت ما را به این باشد که مجرا.

من بسیار علاقه مند در چگونه شما نوشتن و تجدید نظر یک کار مثل این زمانی که شما در واقع نمی تواند تغییر کلمات است که مردم می گویند. این همه در مورد برش و تنظیم و جریان ایده ها و ساختار. چگونه اتفاق می افتد ؟

سفید: با این تبرئهآن را بسیار شهودی است. ما می خواهم به عنوان بازیگران و تا به حال یک حس بصری برای چه کار می کرد اما ما نمی دانم که چگونه به آن را انجام دهد. بنابراین ما رونویسی تمام این مصاحبه ها و سپس ما رو بازیگر دوستان با هم در یک اتاق بود و آنها شروع به خواندن با صدای بلند و ما ویرایش شده توسط گوش. هر یک از ما خواهد یک کپی از متن در مقابل ما خواهد بود عبور از همان چیز و گردان همان چیز است. ما شنیدن همان مسائل چه بود نه تئاتر چه بود و نه نمایشی و بیرون کشیدن چه بود.

جنسن: هنگامی که دو نفر از ما در یک اتاق با هم و آن را فقط ما حول خطوط جلو و عقب تم شروع به پدیدار شود. قطعات است که جالب ترین بخش هایی که عمومی می شود هرگز برای دیدن جایی که جس و من با سرعت حدود دو ساعت و بحث در مورد آنچه که این تک صدایی و یا ارز به طور ناگهانی به این معنی اگر آن را در کنار این تک صدایی و یا ارز. این مانند در اختیار داشتن یک جم جلسه و دعوت از نوازندگان دیگر برای پیوستن به در.

برای گوش دادن به قسمت کامل از کاربا کلیک بر روی بازیکن زیر و یا عضویت در هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>