چگونه کوچک سفید Supremacist سازمان ساخته شده است یک جنبش جهانی


A German eagle with a swastika emblem.

یک عقاب با نشان صلیب شکسته دیده می شود در داخل یک صفحه نمایش مورد در D-روز تجربه موزه در مارس 7 در Carentan-les-Marais, فرانسه.

لئون نیل/گتی ایماژ

زمانی که رایان Thorpe کلی انتساب گزارشگر در Winnipeg Free Press شد مخفیگاه آنان را به بعضی از ترسناک پوستر که ظاهر می شود در اطراف شهر او می خواست به کشف کردن که پشت سر آنها بود. شعار روی پوستر مراجعه کننده به پایگاه یک گروه بین المللی از سفید supremacists وسواس با خشونت است. او تصمیم گرفت برای رفتن مخفی برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد گروه و نوشت: وحشتناک معرض در مورد آنچه او آموخته است.

من با صحبت تورپ در مورد تجارب خود را در داخل این پایگاه در چهار قسمت از چه بعدی. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

لیز o’leary: یک روز شما تا به حال یک تماس تلفنی با پایگاه بنیانگذار و چندین عضو دیگر. بعد شما یک پیام از بنیانگذار گفت: شما می خواهم به خوبی انجام می شود و از آن زمان برای دیدار با همکاران محلی در فرد است. هنگامی که شما ملاقات همکاران آنچه شما در مورد صحبت?

رایان Thorpe: در ابتدا ما فقط احساس هر یک از دیگر. این فرد اشتباه مهلک زمانی رخ داد که او گفت: ما میخوایم کار بسیار نزدیک با یکدیگر در حال حرکت رو به جلو است. بنابراین اگر شما می خواهید به رها کردن آنلاین مستعار است که ما شده ایم با استفاده و فقط با استفاده از واقعی ما برای اولین بار نام ما می توانید انجام دهید که. و که من گرفتار کردن گارد. من در مورد آن فکر دوم تقسیم و من فقط گفت: من نام رایان. و او گفت: من نام پاتریک. ما برای پیاده روی رفت و ما شروع به رفتن به سمت منزوی مناطق بنابراین ما می تواند بحث بیشتر آشکارا. و گفتگو تبدیل فوق العاده نگران کننده است.

او به من گفت که او یک عضو از نیروهای مسلح کانادا آموزش دیده به عنوان یک مبارزه با مهندس مواد منفجره انجام کار. او شروع به صحبت در مورد ارتکاب خشونت علیه ضد فاشیستی در ایران ، او به من گفت که او تا به حال شده است برای رفتن به ایالات متحده برای شرکت در این شبه نظامی رویدادهای آموزشی به نام نفرت داشتند. او به نقل از این نئو نازی های خاموش در بالای سر خود را مانند جورج لینکلن راکول و تام Metzger.

این همه منجر به کشف هویت مرد: پاتریک Mathews. او یک استاد بدنی در نیروهای مسلح کانادا. و او واقعا به پایه.

اوه آره, او یک متعصب. این تنها راهی است که تنها کلمه ای که می توانید فکر می کنم به درستی توصیف او.

چه پایه ؟ چگونه شما را توصیف آن در جهان از سفید ملی, سازمان ؟

“آنها در حال تلاش برای ایجاد همبستگی در میان مردم سفید در سراسر بین المللی خطوط.”

پایه تاسیس شد و در سال 2018 در ایالات متحده است. آن را نسبتا جدید سازمان است. آن اظهار داشت: هدف در حال حاضر به ایجاد دو – سه-مرد سلول ها در بسیاری از مناطق جهان به عنوان امکان پذیر است. آنها به گسترش بسیار سریع, با توجه به این واقعیت است که آنها بسیار جوان است. آنها تحت تاثیر این بسیار عجیب و غریب آمریکایی نئو نازی ها به نام جیمز میسون. ماسون استفاده می شود وابسته به آمریکا, حزب نازی, اما در نهایت او به این نتیجه رسید که تلاش برای تغییر همه چیز را از طریق توده و احزاب سیاسی و یا از طریق سنتی روند سیاسی—آمریکایی مانند حزب نازی هنگامی که سعی به انجام این کار—در اصل یک احمق بازی که یک استراتژی بهتر بود واقع شده است پیشگام توسط چارلز منسون. ماسون پیشگام سنتز بین سنتی نازیسم و ستایش از قاتلان سریال مثل چارلز منسون. او معتقد است که بهترین چیزی که این نئو نازی ها رادیکال می توانید انجام دهید این است که شرکت در حملات تروریستی و ترور هدفمند و تصادفی قتل به منظور ایجاد هرج و مرج و ایجاد بی ثباتی در جامعه تسریع مرگ غربی لیبرال دموکراسی و امیدوارم جرقه یک مسابقه جنگ. و از این مسابقه جنگ این افراد امیدواریم که قادر به ایجاد یک قومی دولت است.

شما ذکر شده در گزارش خود را که در رمزگذاری چت این بچه ها احترام مردم مانند تیموتی مک وی. آنها را به نام “پرستاران.”

که مدت استفاده از آنها را برای تروریست ها و جرم قاتلان. ما در حال صحبت کردن در مورد مردمی مانند آندرس بریویک که آیا این حملات در نروژ و برنتون Tarrant که نیوزیلند مسجد تیراندازی. پایه صراحت به سلامتی این حوادث در زمانی که آنها رخ می دهد. آنها می خواهند بیشتر از آنها اتفاق می افتد. آنها امیدوارند که آنها را به انجام خود را. و آنها به صراحت تماس برای بدن بالا می شمارد.

این یک حرکت جهانی است. و آن را فقط پایه. وجود یک سازمان به نام Atomwaffen بخش که بسیار مشابه است. آنها در حال تلاش برای ایجاد همبستگی در میان مردم سفید در سراسر بین المللی خطوط. من فکر می کنم آن را تا حدودی طبیعی است که شما می توانید عضویت گسترش در سراسر مرزهای ملی.

پس از گزارش خود را Mathews’ خانه مورد حمله قرار گرفت توسط مقامات کانادا. بعد او اجازه رفتن و فرار از کشور خود را ترک کامیون در مرز ایالات متحده. او رفت و تیره در پایان ماه اوت. چه اتفاقی می افتد ؟

برای چندین ماه به کار ما نمی دانیم که او دقیقا چه کسی او ممکن است با آنچه که او ممکن است برنامه ریزی. پرش به جلو به Jan. 16, 2020: اخبار معافیت که Mathews بازداشت شده است در Delaware در کنار دو تن دیگر از مسئولان این پایگاه زیر بسیار طولانی بررسی توسط اف بی آی است.

آیا شما به یاد داشته باشید زمانی که شما را دیدم سرفصل های مورد Mathews’ دستگیری و آنچه شما فکر می کنید ؟

من بسیار نگران بود که این رفتن به خشونت پایان. اما آن آشکار شد از اسناد دادگاه که پایه بود بسیار شدید تحقیقات نه تنها FBI بلکه عج. تمام گفته او رو به 20 سال در ایالات متحده فدرال زندان و 40 سال در زندان ایالتی.

کسانی که اسناد دادگاه همچنین دقیق چه Mathews انجام شد در ایالات متحده می تواند به شما توضیح دهید ؟

پس از Mathews فرار به ایالات متحده آمریکا, دو نفر دیگر به اتهام اعضای این پایه سوار بیش از 600 مایل از مریلند به میشیگان به او را انتخاب کنید تا. آنها سپس کمک به او ارائه بندر امن. در نهایت آنها را به گرجستان که در آن وجود دارد یک عضو از این پایه است که این آلاینده ملک بزرگ. آنها میزبان دو شبه نظامی آموزش حوادث در حالی که Mathews و برخی از رفقای خود را وجود دارد. Mathews شروع به صحبت کردن در مورد من و گفت که آنچه که من انجام داده ام—نامگذاری او علنا—باید مجازات اعدام. آنها همچنین شروع به تخم قتل دو طرح را از یک زن و شوهر آنها را مشاهده و به عنوان ضد فاشیستی در ایران ، آنچه آنها درک نمی کنند این بود که مامور مخفی اف بی آی در مخلوط خود را. این سازمان پیگیری از آنچه که آنها چه توطئه آنها جوجه ریزی و آنچه را که آنها می گفتند. در نهایت Mathews می رود به دلاور زندگی در این آپارتمان با یکی دیگر از پایه های عضو و آنها شروع به سفارش سلاح گرم قطعات. در طول دوره از یک ماه آنها تولید کاملا اتوماتیک تفنگ حمله. آنها دست خود را بر روی زره بدن. و آنها شروع به صحبت کردن در مورد رفتن به یک تفنگ حقوق تجمع در ریچموند, ویرجینیا برگزار شد در ژانویه. 20 برای باز کردن آتش بر روی جمعیت از زوایای مختلف. آنها بحث در مورد تلاش برای پیدا کردن مقامات اجرای قانون است که شما جدا شود به طوری که آنها می تواند در تعامل هدفمند ترور. Mathews در یک نقطه به معنای واقعی کلمه شروع به صحبت کردن در مورد “شکار” مردم است.

شما می دانید, Patrick Mathews یکی است اما شما شده است صحبت کردن در مورد این پایگاه به عنوان این نوع از جنبش وسیع با سلول های کوچک و تعداد زیادی از مکان های مختلف است. چه شما بدانید در مورد میزان این شبکه بودند که گزارش این داستان ؟

سازمان آمار گرفته به تازگی به دلیل من فکر می کنم در مجموع از هشت عضو شده اند گران در ماه های اخیر. اما با این که بسیاری از اعضای دیگر هنوز وجود دارد. برخی از مردم نگاه در شماره عضویت و می گویند که بسیار نگران است. اما این گروه نمی خواهند یک عضویت. آنها علاقه مند در آنچه آنها مشاهده به کیفیت بیش از کمیت است. آنها پرتاب باز کردن درهای خود را به هر کسی. آنها تنها در تلاش برای دریافت بیشتر شدید و سخت از افراد افرادی که مایل به ارتکاب خشونت است. و ما به طور مداوم دیده می شود که آن را تنها طول می کشد یک بازیگر تنها انگیزه نفرت ایدئولوژی به علت خونریزی قابل توجهی.

چیزی است که ارزش اشاره کرد که ارتباط با نظامی است. یکی از Mathews شرکت متهم در پرونده او عضو سابق ارتش ایالات متحده است. پایه است یا به دنبال استخدام افرادی که باید آموزش نظامی و یا تلاش برای اعضای خود و فشار آنها را به ارتش بنابراین آنها که آموزش و سپس دوباره و به اشتراک گذاری آن را با هر کس دیگری.

نظامی در کانادا تولید گزارش در سال 2018 که شناسایی 53 افراد بیش از چند سال است که هر دو شده است واجد شرایط اعضای گروه نفرت یا که افراطی ابراز همدردی. در همان زمان که این گزارش در حال تولید پاتریک Mathews پرواز تحت رادار. که یک مشکل است. ما نیاز به دانستن چگونه بسیاری از مردمی با افراطی ها در ارتش در کانادا و آمریکا, چرا که آنها در حال گرفتن آموزش توسط برخی از بهترین مقامات نظامی در جهان است. و آنها نمی باید قادر به گرفتن آن و سپس سعی کنید به استفاده از آن برای حمله به دولت است.

یک پوشش نقره ای در کانادا حداقل این است که فدرال و وزیر دفاع دستور داده است تا یک گزارش جدید از نظامی ناظر به گفتن نیست, من می خواهم شما را به راه اندازی یک پروب و سعی کنید به کشف کردن چه حد راست افراط گرایی در نیروهای. که گزارش شده است در حال انجام در حال حاضر است. چه نتیجه خواهد شد که من کاملا مطمئن نیست. اما منتقدان در کانادا بوده است, گفت که کانادا و کانادا سازمان های اجرای قانون را به درستی تشخیص تهدید است که این سازمان در برخواهد داشت.

گزارش سفید گروه های ملی و صحبت کردن در مورد آنها احساس حیاتی است. آن را نیز احساس می کند مانند این نهاد آنها را حتی بیشتر وجود دارد به بین المللی آگاهی است. من تعجب می کنم آنچه شما در مورد آن فکر می کنم.

من فکر می کنم این یک شمشیر دو لبه است. گمان می کنم این بستگی دارد به آنچه که ما به عنوان کمتر از دو evils در برخی از حس. البته ما نمی خواهیم به سیگنال-تقویت این مردم است. ما نمی خواهیم برای کمک به تلاش های استخدام خود را. اما من واقعا باور دارم که آفتاب بهترین ضدعفونی کننده است و ما به طور موثر نیاز به درخشش نور افکن بر روی این افراد به طوری که آنها نمی تواند عمل در سایه. هنگامی که این افراد عامل بدون هیچ گونه بررسی, من فکر می کنم آنها در واقع بیشتر موثر در شرایط نه تنها آنچه که آنها در حال سازماندهی و آنچه را که آنها ممکن است برنامه ریزی بلکه تلاش های استخدام خود را. بنابراین در حالی که من درک می کنم که نگرانی و آن را قطعا چیزی است که من باید سر و کله می زدند و سعی کنید به صورت آگاهانه از من فکر می کنم در نهایت آنچه که ما باید انجام دهید این است نگه داشتن چشم در این مردمی چرا که آنها خطرناک هستند و ما نیاز به دانستن آنچه که آنها تا به.

گوش دادن به قسمت کامل با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به بعد چه در هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی