چگونه بازیگر Amber Tamblyn تعریف خود نقش در یک پست-Weinstein جهان

چند سال پیش بازیگر Amber Tamblyn – شما ممکن است می دانم که او از “بیمارستان عمومی” “The Sisterhood of the Traveling Pants” و “Joan of Arcadia” – انتشار یک op-ed در نیویورک تایمز با عنوان “من انجام می شود با عدم اعتقاد داشت.” از آن بیرون آمد فقط هفته قبل از Harvey Weinstein تحقیقات در نیویورک تایمز و نیویورکر کاهش یافته است قبل از جریان اصلی از #MeToo اما تقریبا یک سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن “گرفتن اونا توسط گربه” نوار ساخته شده اخبار.

در op-ed, Tamblyn می گوید از زمانی که به عنوان یک 16 ساله فرزند بازیگر شناخته شده, بازیگر تقریبا به عنوان به عنوان پدر او سعی کرد تا او را انتخاب کنید و سپس نام او را دروغگو هنگامی که او خواست او را در توییتر.

تبلیغات:

“من نوشت: این قطعه که واقعا نگاه کرد که دقیق ایده” Tamblyn به من گفت که در مکالمه ما به نقطه عطف. “که بود که من واقعا واقعا واقعا effing انجام نمی شود اعتقاد بر این با گفته بودن که داستان من بود که همیشه نه رفتن مهم بود که همیشه رفتن به ‘بیایید باور نکنید و اجازه دهید که او را برای اولین بار فقط به خاطر این که روایت است. این راهی است که همه چیز است.”

پس از قطعه بیرون آمد Tamblyn با حضور یک حزب برای تلفن های موبایل او شده است می خواهم به بسیاری از بار قبل از نام خانواده: نوازندگان معروف و قدرتمند مدیران.

“زنانی که اجرای شرکت های که من هرگز صحبت کرد که من به طور معمول واقعا نمی باید تعامل با [شروع] در آینده به من بگویید چقدر آن قطعه به معنای” Tamblyn گفت. “و بسیاری از آنها را به اشتراک برخی از داستان. که بخشی است که من واقعا متوجه است. آن را تا به حال مرتب کردن بر اساس از مجموعه این آتش در همه خواندن آن را بر روی رسانه های اجتماعی در جهان است اما این بود که واقعا قدرتمند شب است که در آن حس کردم که چیزی در آینده شد. آره این تنها راهی است که من می توانم آن را توصیف است که آن را مانند این به این معنا است که چیزی در حال آمدن است.”

تبلیغات:

سپس در جانشینی سریع همه ما یاد گرفته در مورد Harvey Weinstein احساس کامل نیروی MeToo جنبش و شاهد ایجاد برابری جنسیتی فعالیت گروه بار تا که Tamblyn عضو موسس است.

“و در حال حاضر دیده ایم که می دانید در بسیاری از راه های به خصوص با این باور نکردنی سکوت شکن زنانی که جلو آمده و شهادت و با توجه به داستان های خود را در مورد آنچه Weinstein بود” Tamblyn گفت. “اما نه تنها که نه تنها خشونت اما خاموش و وسیله و استخدام این شرکت ها به دنبال آنها و گیاه شواهد علیه آنها و همه چیز را که اتفاق افتاده است. شما را در درک چه حد مردان در مواضع قدرت را به نگه داشتن ما آرام و به دور از قدرت است. بنابراین برای من این بود که آن زده چنین عصب و این فقط احساس مانند یک باز.”

تبلیغات:

در پی این همه Tamblyn نوشت: یک کتاب به نام “عصر احتراق: آمدن سن در زمان خشم و انقلاب” است که در بخش خاطرات بخشی از مانیفست و بخش تماس به عمل است. ما نشستیم با هم در سان فرانسیسکو در حالی که او در شهر به عنوان بخشی از انتشار کتاب او در کتاب جلد کاغذی.

به شنیدن بیشتر در مورد چگونه ما می تواند نقش مهمی در تغییر پیشرو گوش دادن به مکالمه ما.

تبلیغات:

بیشتر داستان چگونه زنان افزایش یابد تا در این “نقطه عطف” پادکست helpsupport ما تولید و در آمد بیش به نقطه عطف جامعه ما, Facebook, گروه روزمره فعالان که به دنبال فوق العاده ای را از طریق تغییر کوچک اقدامات روزانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>