چگونه امریکا و کاخ سفید Supremacist رفت و جریان اصلی

در 1970s دیوید دوک شد امریکا-بهترین و شناخته شده سفید supremacist. این twentysomething نژادپرستانه ایجاد یک تصویر جدید برای Ku Klux Klan, گردند و تعصب در بحث نشان می دهد در حالی که در یک دست کت و شلوار و کراوات. اما تا پایان این دهه او می خواهم به یک سقف و او ترک KKK در میان اتهامات او سرقت پول از پیروان خود را. (دوک رد آن ادعا گفت که او تمایل داشت که یک گروه یهودی در تلاش بود به لام او را.) او سپس چرخد و به یک یقه سفید با نام تجاری نژادپرستی راه اندازی انجمن ملی برای پیشرفت مردم سفید. اما دوک سفید “حقوق مدنی” سازمان ” جذب فقط از 1000 عضو دارد. زمانی که NAAWP بنیانگذار رفت به شام تایلر پل در گزارش ظهور و سقوط دیوید دوکاو “را سفارش گران ترین استیک و سپس از جدول به جدول درخواست برای پول است.”

فصل چهارم از تخته سنگ پادکست Slow Burn آغاز می شود در اینجا با دوک از جان گذشته به حک کردن یک مسیر برای ارتباط و قدرت. او می خواهم پیدا کردن این مسیر در سال 1989 در یک مسابقه برای لوئیزیانا مجلس نمایندگان. برای دوک در این انتخابات که همه چیز را تغییر داد که او را به پلت فرم مورد نیاز او به دنبال اهداف بسیار بزرگتر. یک سال بعد او دریافت نزدیک به 60 درصد از رای سفید در لوئیزیانا در از دست دادن یک پیشنهاد برای آمریکا. و در سال 1991 او می خواهم به اجرا در مبارزات انتخاباتی خود برای تبدیل شدن به لوئیزیانا فرماندار نزدیک به دست گرفتن کنترل دولت است.

[گوش دادن به Slow Burn قسمت 1: White Knight.]

من 8 سال بچه ها در New Orleans زمانی که دوک برنده است که دولت خانه مسابقه در سال 1989. در آن زمان من نمی توانستم درک کنم که چرا هر کسی را برای رای دادن به یک نامزد که استدلال کرد که مردم سیاه شد و پایین تر از سفید پوستان و گفت که هولوکاست هرگز اتفاق افتاده است. من بازبینی دیوید دوک داستان امروز به دلیل من می خواهم به درک آنچه که من از طریق زندگی می کردند و چگونه آن را کمک به شکل دادن به جهان ما در حال زندگی در حال حاضر. چقدر پوشش انجام برخی از سفید آمریکایی ها نیاز به رای دادن برای یک نژادپرست? چگونه درمانده بودند حزب موسسات به مدیریت دوک? و کسی که پا به متوقف کردن او ؟

که من بوده ام به دنبال پاسخ آن, من فکر نگه داشتن این لحظه درست قبل از دوک فعالیت های سیاسی در زمان خاموش. به درک که در آن دیوید دوک آمد و جایی که او به پایان رسید, شما نیاز به دانستن آنچه اتفاق افتاده در Forsyth County, Georgia در سال 1987.

Forsyth County تا به حال شهرت خوبی سزاوار به عنوان یکی از نژادپرست ترین انکلاوها. سرشماری ایالات متحده اندکی فقط یک فرد سیاه و سفید زندگی در فورسیت هر چند مردم محلی گفت: آنها نمی تواند به یاد بیاورید تا به حال ملاقات این فرد است. این شهرستان بوده است اساسا تمام سفید پس از سال 1912 تا زمانی که اراذل و اوباش بدون محاکمه اعدام یک مرد سیاه و سفید که می خواهم متهم شده است در اندک شواهد بودن یک وسیله جانبی به تجاوز به یک زن سفید. دو نوجوانان سیاه به دار آویخته شدند پس از یک روز در دادگاه است. فورسیت در حدود 1,100 ساکنان سیاه تلقی می شد مجرمان توسط انجمن و به زور اخراج از خانه های خود.

هفتاد و پنج سال بعد یک مربی کاراته به نام چاک بلکبرن در زمان آن را بر خود به حرکت Forsyth County رو به جلو است. در ژانویه 1987 هنرمند رزمی برنامه ریزی شده چند نژادی “پیاده روی برای اخوان” همزمان با مارتین لوتر کینگ جونیور تاریخ تولد—یک گردهمایی که رساندن پیام است که “این امر می تواند خوب برای سیاه و سفید از مردم برای آمدن بازدید در Forsyth County است.” بلکبرن همسایگان نمی خواهم که پیام. او محاصره شد با تهدید به مرگ و به سرعت لغو این تجمع است. اما دوم سفید, مربی کاراته, دین کارتر تصمیم گرفت تا علت و او ملحق شد توسط یکی از جنبش حقوق مدنی را توانمند ترین رهبران: آتلانتا و عضو شورای شهر کتاب هوشع نبی ویلیامز که می خواهم led (همراه با جان لوییس) مشهور “یکشنبه خونین” مارس از سلما تا مونتگومری در سال 1965.

وقتی ویلیامز کارتر و حدود 90 دیگر تظاهرکنندگان مونتاژ در Forsyth County, در صبح روز ژانویه ، 17, 1987 آنها ملاقات با یک گروه از 400 محلی. این سفید و اوباش داد زدم نژادی تهمت به نازی ادای احترام و انجام نشانه تحمل شعارهایی مانند “خلوص نژادی در Forsyth County” و “داسی—The Great White Hope.” ویلیامز بود که ضربه توسط دو پرتابه گفت که او تا به حال “نژاد پرستی دیده می شود هر بیمار از امروز در اینجا.” اگر چه آوریل کوتاه قطع شد این عضو شورای حاضر به تن شکست. ویلیامز وعده داده است که این “نه پایان راهپیمایی در Forsyth County است.”

[Slow Burn: چرا امریکا با نفوذ ترین سیاه, رهبر توافق کردند که به بحث دیوید دوک.]

این نژادپرستانه و خشونت در آن برای اولین بار رالی ساخته شده سرفصل های ملی. بنابراین ویلیامز’ نذر برای بازگشت به فورسیت که او و همکار خود تظاهرکنندگان خوب ساخته شده در یک هفته بعد. در فقط چند هفته یک مربی کاراته را “پیاده روی برای اخوان” تبدیل به بزرگترین حقوق مدنی مارس در امریکا در دهه با 20000 تظاهرات مسالمت آمیز (و حفاظت از نیروی هزاران نفر از مقامات مجری قانون) نزولی در شمال گرجستان. “حقوق مدنی خانواده شده است با هم مثل این پس ما به خاک سپرده شد مارتین لوتر کینگ” ویلیامز گفت. پسر پادشاه مارتین لوتر کینگ سوم آن را به نام “یک تظاهرات بزرگ برادری و عشق است.”

View of hundreds of civil rights marchers in January 1987.

Forsyth County on Jan. 24, 1987.

جان Blanding/بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ

اما برادری و عشق را ندارد و تنها چیزهایی که بر روی صفحه نمایش در Forsyth County on Jan. 24, 1987. کسانی که 20,000 تظاهرات مسالمت آمیز استقبال قرار گرفتند به عنوان بسیاری از 1,000 خشم مردم سفید—segregationists که انجام مؤتلفه پرچم و شعار می دادند “ما نفرت شما! ما شما متنفرم!” و در کل خیلی بدتر است. یکی از کسانی که مردم عصبانی شد دیوید دوک.

در آن زمان دوک زندگی در لوئیزیانا و نشر خود را نژادپرستانه NAAWP عضویت در خبرنامه و بازی بسیاری از گلف. در گفتن او آمد به گرجستان به دعوت از یک گروه از شهروندان سفید بودند که “به سادگی به دنبال حفظ حقوق اولیه خود را به زندگی می کنند به عنوان آنها را انتخاب کنید.” در روز مارس, دوک صحبت به یک تصادف تعقیب درهم bullhorn در دادگاه مربع در جورجیا گرجستان. “این یکی از اولین جنگ در یک مبارزه طولانی برای به دست آوردن حقوق ما در امریکا” دوک گفت. او ادامه داد:

امروز ما اعلام کرد که ما حق را به معاشرت با آنها مورد نظر ما این حق را برای ما حفظ فرهنگ و میراث فرهنگی, حق فرزندان ما به آموزش و پرورش و حق همه مردم و جوان و پیر مردان و زنان به زندگی در جوامع بدون طاعون سیاه از جرم و جنایت, قتل و ترور شهروندان ما.

دوک متعصب ادعا می کند در مورد سیاه و جنایت بودند به خصوص منحرف با توجه به Forsyth County تاریخ از رفتارهای غیر انسانی و خشونت است. و در آن روز از آن می شود دوک خود را که آورده بود تا در اتهامات جنایی. با توجه به تایلر پل دوک رو به بحث با یک مرد سیاه و یک ساعت پس از آن سخنرانی در دادگاه مربع است. او را با اتهام بی پروا رفتار و مسدود کردن بزرگراه. دوک بوستون گلوب گزارش شده بود که “پوشیدن زیادی دکمه یقهای است که خواندن نگه داشتن فورسیت سفید” و او “فریاد زد” سفید, پیروزی, سفید, پیروزی’ به عنوان او منجر به یک وسیله نقلیه پلیس.”

در آن لحظه دوک تو باید صدا زیاد است ، کتاب هوشع نبی ویلیامز و او چند نژادی ارتش در حال حاضر به عقب نشینی و آنها یک نمایش قدرت است. یک داستان در صفحه اول مجله آتلانتا و اساسی توصیف “عالی دریای سیاه پوستان و سفید پوستان کشش در سراسر جورجیا خیابان اصلی.” سفید نوجوان با تکیه بر یک مؤتلفه پرچم شنیده شد غرغر “خدا متعال, انسان, نگاهی به تمام این افراد است.”

اما دوک نبود دیوانه به فکر می کنم او می خواهم برنده چیزی که بعد. بازداشت خود یک نوع پیروزی—یک فرصت برای شهید خود و برای جلب توجه از مطبوعات که مدتها او را نادیده گرفت. او شرح حال مایکل Zatarain می نویسد که دوک به نظر می رسد در هر سه ملی اخبار شب را نشان می دهد. دوک نیز سود مالی از سفر خود به Forsyth County, گفته حفره $19,000 از صندوق دفاع حقوقی او می خواهم راه اندازی شد برای تامین هزینه از آنچه که تبدیل به یک $55 خوب است.

[Slow Burn: این از بازماندگان هولوکاست که مواجه دیوید دوک.]

دوک نیز دور از Forsyth County با حس هدف و سرنوشت. در NAAWP عضویت در خبرنامه دوک نوشت: “مورخان را در روز شنبه, 23 ژانویه 1987 به عنوان راس جنبش سیاه در ایالات متحده و پیدایش کاملا جدید جنبش حقوق مدنی در امریکا, جنبش تودهای قدرتمند برای بقا و پیشرفت از نژاد سفید در این قاره است.” مبالغه بود دوک stock-in-trade; او همیشه اغراق اندازه خود را زیر و دامنه دستاوردهای خود را. اما لئونارد Zeskind نویسنده کتاب خون و سیاست و متخصص در حرکات افراطی معتقد است که دوک واقعا “قابل درک است که چیزی اتفاق می افتد در میان مردم سفید است که وجود دارد در حال رشد شورش در میان یک بخش از مردم سفید که او را حمل به لوئیزیانا, کمپین.”

آنچه در آن بود که دوک درک ؟ در Jan. 20, 1987, آتلانتا قانون اساسی به چاپ یک مقاله در مورد یک مرد به نام هارولد Palmour که می خواهم دستگیر شده در اول کوچکتر فورسیت مارس. 42 ساله Palmour خودرو خط مونتاژ کارگر مقاله گفت که او در یک گروه نفرت مانند Ku Klux Klan, اما که “او عصبانی بود چون حقوق مدنی تظاهرکنندگان آمده بود از خارج از شهرستان.” او گفت که او “گرفتار” در لحظه و “همه چیز از دست.” Palmour دستگیر شد و جنایی تجاوز بعدها گفت که ضد سیاه فصاحت و بلاغت در این تجمع به حال الهام بخش او را به انتخاب کنید تا یک سنگ و پرتاب آن.

وجود دارد برخی از Klansmen در Forsyth County است. اما وجود دارد مقدار زیادی بیشتر هارولد Palmours افرادی که خود را نمی روپوش و هود اما نیاز به کمی فشار برای تبدیل شدن به بخشی از یک ظالم سفید اراذل و اوباش. این افراد کسانی هستند که دیوید دوک می تواند منجر آنهایی که فکر صرف حضور مردم سیاه شد نشانه آن است که آنها در معرض خطر و که می خواستم کسی که می خواهم به مبارزه روی آورد. این بود که دیوید دوک پایگاه زمانی که او برای کار در لوئیزیانا. آن را در Forsyth County, که در آن او را دیدم آنچه که پایه شبیه و چگونه آن را ممکن است به رشد است.

تخته سنگ به علاوه کاربران می توانند گوش دادن به سه قسمت Slow Burn فصل جدید در حال حاضر. پیوستن به تخته سنگ به علاوه برای خود تبلیغ رایگان تغذیه و یا اشتراک به سرعت رایت در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

شما همچنین می توانید یک پیش نمایش از قسمت 2: لباس و مراسم و قسمت 3: نازی ها و جمهوری خواهان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>