چرا و چگونه سیاه زندگی مهم مهار خشم ملت نسبت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

“Noobs برای همیشه.” آنچه که شریک زندگی من به شوخی به من گفت: آخر این هفته پس از دو از ما حضور داشتند کاملا بزرگ سیاه و سفید زندگی ماده (پل) اعتراض در فیلادلفیا در روز شنبه.

ما صحبت در مورد phalanxes از تازه واردان به این جنبش — که اغلب شناسایی خود را به خوبی معنی اما تن ناشنوا نشانه ها — که به پیوست با چاشنی بیشتر BLM معترضان شده اند که در این سال ها. ما می خواهم هر دو شده است به BLM تظاهرات قبل از مهمترین عظیم یک در نیویورک در سال 2014 پس از یک افسر NYPD خفه شدن اریک گارنر به مرگ است. اما هیچ سوالی وجود دارد که چیزی منتقل شده و تعداد زیادی از افرادی که قبلا در آنجا ماند و از این جنبش در حال حاضر احساس مجبور به انتخاب کنید تا علائم و مارس در خیابان علیه خشونت پلیس.

تبلیغات:

نتیجه این است که درست است که تظاهرات بزرگتر به نظر می رسد اما تقریبا بیشتر متعدد گسترش نه تنها به هر شهر بزرگ اما همچنین حومه و شهرهای کوچک آمریکا. (تگزاس شهر جایی که من رفت به بالا که دارای جمعیت 6,000 دیدم یک اعتراض در روز شنبه به خود جلب کرد که صدها نفر از شرکت کنندگان.) شده اند وجود دارد بسیاری از و متنوع جنبشهای اعتراضی در عصر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با برخی — مانند انقلاب یا آب و هوا اعتصاب بودن موفق تر از دیگران است. اما پل به نظر می رسد افزایش فوق تبدیل شدن به جنبش اعتراضی که در حال انجام بهترین در مهار بزرگتر خشم در خارج وجود دارد در مورد تهمت و حامیان او و توانمندسازها.

سیاه زندگی مهم است گرفتن کسانی که فقط از خواب بیدار شده و بیش از هر زمان دیگر مترقی جنبش در حال گردش است که noob انرژی به عمل است.

پس از صرف مقدار زیادی از زمان در آرام که بازتاب راهپیمایی در حالی که مردم شعار در اطراف شما ارائه می دهد من یک تئوری در مورد اینکه چرا این اتفاق افتاده است: پل بیش از هر جنبش مترقی در این کشور نشان دهنده درک درستی از بحران دموکراتیک در این کشور است. فعالان علیه خشونت پلیس را دیدم دست اول چگونه نیروهای استبداد سازمان خود را در یک راه برای روده دموکراسی از داخل به خارج است. آنها مبارزه که مبارزه در حالی که بسیاری از کشور زندگی می کردند در جهل سعادتمند تحت باراک اوباما ، پل دارای ابزار منجر به بقیه کشور در مبارزه برای نجات دموکراسی یا راستش به بازگرداندن آن — قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن آن را به طور کامل نابود.

تبلیغات:

حتی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن, BLM فعالان مبارزه شده است در برابر تلاش های authoritarians به متراکم کردن قدرت است که در خارج از ادراک کنترل دموکراتیک با ادارات پلیس به عنوان ابزار. با کمک پلیس قدرتمند اتحادیه های پلیس را تبدیل به یک خودمختار نهاد اجتماعی است که دارای شهرستان, شهرستان و دولت در آن از بنده است. ادارات پلیس باقی می ماند تا حد زیادی غیر قابل توصیف به نیروهای دموکراسی است. حتی دموکراتیک شهرداران باید تسلیم به همان سمی فشار برای تغییر مسیر بیشتر مالیات دهندگان بودجه دور از آموزش و پرورش و خدمات اجتماعی و به سمت vampiric ادارات پلیس که در اداره تا کنون بیشتر استبدادی قدرت بر زندگی مردم به خصوص مردم رنگ.

به عنوان عمومی دیده می شود در هفته های اخیر و به عنوان پل به مدت طولانی درک زمانی که پلیس تصمیم به شروع ترک خوردگی جمجمه کسانی دموکراتیک شهرداران ممکن است اعتراض اما اغلب دارای قدرت کمی برای مهار آنها را در.

این افزایش قدرت پلیس نمونه آنچه Trumpism همه چیز در مورد است که مطمئن شوید که قدرت سفید برتری و بدون کنترل سرمایه داری در خارج از رسیدن به اصلاحات دموکراتیک. می گویند که پلیس در حال یک fascistic سازمان بدون شک صدا مانند مبالغه به بسیاری از مردم در طول دولت اوباما. در حال حاضر آن را تبدیل شدن به روشن است که این فقط یک واقعیت است.

تبلیغات:

تحت دولت اوباما BLM تا به حال ساخته شده برخی از پیشرفت به سوی ایجاد برخی از کنترل دموکراتیک بر پلیس قدرت. این تظاهرات که رشد خارج از فرگوسن میسوری و در جای دیگر با موفقیت به افزایش آگاهی عمومی از خشونت پلیس و ایجاد فشار بر دموکراتیک افغانستان عمل می کنند. در حالی که پیشرفت آهسته بود-حرکت پل را متقاعد کرده بود که دولت اوباما به طور مستقیم وزارت دادگستری نسبت به برگزاری ادارات محلی پلیس پاسخگو تصمیم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به هیچ کس تعجب کرده نورد.

آن را ایمن می گویند که برنده انتخابات شد و در بخش سوخت توسط یک پاچه واکنش از جناح راست آمریکا نسبت به سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. به عبارت ساده جمهوریخواه رای دهندگان را دیدم که از پل فعالان موفق شد در مهار قدرت از دموکراسی به فشار بیشتر برای برابری نژادی و عادلانه تر سیستم عدالت. با توجه به استارک انتخاب بین دفاع از دموکراسی و یا دفاع از سفید برتری جمهوری خواه رای دهندگان رفت و با دومی در قالب بزرگ نارنجی Nemesis در کاخ سفید که دقیقا نمی شده است ظریف در مورد فاشیستی حسرت.

تبلیغات:

وجود دارد یک نقل قول معروف از جورج اورول “1984” یک کتاب است که پرواز کردن قفسه ها پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد: “اگر شما می خواهید یک تصویر از آینده تصور کنید که بوت مهر در چهره انسان — برای همیشه.”

(این نقل قول نیست و در واقع یک اصل پیش بینی از اورول آن را به عنوان اغلب به تصویر کشیده اما یک اعلامیه توسط اوبراین یک مقام رسمی از دولت توتالیتر است که توابع به عنوان سخنگوی آرمان های authoritarians.)

اوبراین استعاره شد تقریبا به معنای واقعی کلمه تجلی در این تصویر که لگد کردن آنچه در حال حاضر دو هفته از گسترش اعتراضات: مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین زانو بر گردن جورج فلوید فشار زندگی از او در حالی که یک جمعیت از شهروندان عادی از جان گذشته اما ناتوان پنجه نرم می کند با چوین متوقف شود.

تبلیغات:

یک رمان نویس صادقانه نمی تواند آمد تا با یک مناسب تر استعاره برای لحظه ای که اکثریت آمریکایی ها مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن و Trumpism اما تا حد زیادی احساس ناتوان به توقف مارس استبداد در کشور ما است.

در عین حال به جای دادن و, دادن, در, مردم در حال ضربه زدن به خیابان مصمم به مبارزه با عقب. تمام اعتبار می رود که به زندگی ماده یک جنبش مردمی است که هرگز دست کم گرفت قدرت استبداد.

“بیش از حد بسیاری از شهروندان ترجیح می دهند به چسبیدن به وحشیانه و ناعادلانه سیستم نسبت به قدرت سیاسی ، منافع درک شده از سفید برتری و استثماری نظام اقتصادی” حقوق مدنی وکیل میشل الکساندر نوشت: در یک قدرتمند نیویورک تایمز op-ed در روز دوشنبه. “ملت ما به طور ناگهانی گرفتار یک نگاه اجمالی از خود در آینه و مردم از همه نژادها به خیابانها خواهند ریخت برای گفتن ‘نه بیشتر.””

تبلیغات:

نمی شود بیش از حد خوش بینانه, اما آن را فقط ممکن است کار. پلیس freaked خارج و شروع به حمله معترضان مسالمت آمیز در شهر پس از شهر, افشای دقیقا چه BLM فعالان شده اند گفت: سال های سال است که پلیس تابع بیشتر شبیه یک ارتش اشغالگر تر مانند اجرای قانون سازمان پاسخگو به حکومت دموکراتیک. جناح راست اوباش حمله کرده اند معترضان در برخی از نقاط نیز هست که گفتن.

افرادی که معمولا “سیاسی” در حال ساخت یک ارتباط مستقیم بین پلیس و فشار استبداد و تهمت تلاش برای روده دموکراسی است. تحقق این شده است با کمک مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی اشتیاق برای خشونت سرکوب و سفارشات خود را به گاز اشکآور مسالمت آمیز جمعیت برای روشن شدن راه را برای بی معنی عکس-op. او در نظرسنجی شماره در حال سقوط و حتی اگر استراتژی خود را در تمام طول بوده و به یکی دیگر برنده انتخابات بدون برنده رای مردمی وجود دارد افزایش شانس است که او نمی تواند پیروزی در ماه نوامبر حتی با قوی رای دهندگان سرکوب.

شکست نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن اما Trumpism مورد نیاز یک جنبش توده ای از مردم از جمله تعداد زیادی از “noobs,” جمع شده در زیر یک پرچم. BLM که قادر به گام رو به جلو و پاسخگویی به لحظه. آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر یک تصویر شسته و رفته از پند و موعظه که شانس چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که آماده سازی دیدار فرصت.

آن را نه تصادف است که سیاه و سفید زندگی مهم شد این خودرو برای این بزرگتر anti-مغلوب ساختن پیشی جستن جنبش است. که یک نتیجه مستقیم از فعالان قرار دادن در کار سخت را برای سال: زمانی که لحظه مناسب آمد, آنها آماده بودند.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>