چگونه مردم آلوده شدن? این سوال مهم ترین رسانه ها می تواند پاسخ

بی شماری وجود دارد مراقبت های بهداشتی قهرمانان قرار دادن زندگی خود را در خط برای نجات بیمار زندگی مردم را به خط مقدم از این بیماری همه گیر است که به طور منظم مردم در تلاش برای نگه دارید از گرفتن بیمار در وهله اول.

محرومیت کشف یک معجزه درمان مداخله پزشکی تنها می تواند انجام این کار بسیار. راه اصلی برای صرفه جویی در زندگی می کند و بهترین امید برای متوقف کردن شیوع این است که برای افراد به تغییر رفتار خود را بنابراین ما برای جلوگیری از گسترش این ویروس. (افراد, البته نه همیشه خود را انتخاب کنید شرایطی; جامعه نیاز به حمایت افراد به طوری که آنها لازم نیست برای انتخاب بین سلامت جامعه و روزانه بقا.)

تبلیغات:

CNN: New York governor dismisses possibility of shelter in place order after mayor urged New Yorkers to prepare for it

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو امتناع به اقدامات قاطع (سی ان ان 3/17/20) است که بخشی از دلیل این ایالت نیویورک بدترین Covid-19 شیوع در کشور است.

و تغییرات شدید در رفتار باعث کاهش چشمگیر در گسترش coronavirus. نگاهی به ایالت نیویورک تبدیل شده است که کانون این بیماری همه گیر در ایالات متحده و احتمالا جهان: در 17 مارس زمانی که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو اعلام مخالفت خود را به یک پناهگاه در محل سیاست (سی ان ان 3/17/20) وجود دارد 1,706 به رسمیت شناخته موارد Covid-19 در دولت است. وقتی کومو متمایل به واقعیت در 20 مارس گفتن کارگران در همه غیر ضروری کسب و کار در خانه بمانند (CNBC 3/20/20) این تعداد افزایش یافته است به 8,310 — یک نرخ رشد 48% یک روز که دو برابر تعداد موارد سریع تر از هر دو روز.

با نیروهای جدید تا حد زیادی غذای تماس بیشتر تعطیل زندگی ما است که نرخ رشد کرده است به شدت کاهش یافته است. در این هفته پس از کومو را سفارش شناخته شده موارد رشد 27 درصد در هر روز; هفته پس از آن 13 درصد; هفته بعد که ما به ارمغان می آورد به این هفته موارد رشد 8 ٪ در روز است. (این اعداد آمده از این بسیار مفید سایت است.)

تبلیغات:

این خوب است; اگر ما نگه داشته بود رفتن در نرخ ما در روز 20 مارس عفونت می تواند میلیون ها نفر در دولت در حال حاضر این ویروس خواهد بود شروع به اجرا از قربانیان تازه به آلوده. این سخت است برای گفتن آنچه که مرگ و میر می شده اند به خصوص با یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که می تواند تقریبا بی فایده در مواجهه با چنین اعداد اما صدها نفر از هزاران نفر نیست به نظر می رسد بعید است که مرگ و میر. چندان خوب کار مردم!

اما این واقعیت باقی می ماند که هر روز برای گذشته 12 روز و جدید وزارت امور خارجه افزوده است حداقل 8,000 به کل از شناسایی موارد — زمانی که کل بود که به اندازه کافی نگران کننده به تعطیل بسیاری از زندگی اقتصادی دولت بود 8,130. تا کنون در نیویورک نسبت به شناسایی مواردی که به طور رسمی ثبت نام به عنوان کشنده تحمل داشته باشید که هر دو این اعداد به شدت undercounted — است 4.8%. در صورتی که شماره ثابت باقی می ماند این موارد جدید اضافه خواهد شد چیزی شبیه به 375 به 525 اضافی مرگ و میر به نهایی شمارش هر روز در یک وضعیت که در آن در زمان عادی وجود دارد حدود 425 مرگ و میر ناشی از تمام علل در هر روز.

XKCD: Pathogen Resistance

تبلیغات:
سوال این است: آیا مغز انسان همچنان به انطباق با این بیماری همه گیر کوروناویروس? (XKCD, 3/30/20)

و روشن نیست که نرخ رشد در موارد جدید ادامه خواهد داد به کاهش; ما ممکن است در فلات رسیده اند. موارد رشد 8 ٪ در 5 آوریل و مارس 8; 7 درصد در مارس 6, 9 و 10 و 6 درصد در مارس 7: روشن است وجود دارد روند رو به پایین. و حفظ 7 درصد نرخ رشد به معنی دو برابر شدن تعداد موارد در هر روز 10; بدیهی است که پایدار نیست به ویژه هنگامی که شما در حال حاضر باید بیش از 190,000 موارد است.

این داستان می تواند تکرار شود برای تقریبا هر ایالت و قلمرو در اتحادیه. وجود دارد هیچ جایی که در آن شیوع است که به وضوح در حال مرگ خود را در آن جایی که تعدادی از موارد به نظر می رسد به رها کردن در هر زمان به زودی زیر اعداد است که مجبور چشمگیر سرکوب در زندگی اقتصادی.

تبلیغات:

چه این به این معنی است که: ما نیاز به انجام بهتر. تا آنجا که ما زندگی ما را تغییر داده برای جلوگیری از گسترش این ویروس ما نیاز به تغییر بیشتر است. که تنها امکان پذیر مسیر بازگشت به ظاهر زندگی عادی.

و که در آن رسانه ها می تواند مفید ترین: با بررسی و گزارش چگونه این ویروس ادامه دارد و رو به گسترش است. در حال عفونت های جدید اتفاق می افتد در میان افرادی که نادیده دستورالعمل در مورد انزوای اجتماعی و فاصله ؟ در میان کارگران ضروری است که عدم ایمنی مناسب دنده ؟ در میان کسانی که در حال انجام بهترین خود را به توجه به هشدارهای اما در حال پیدا کردن خود را در معرض در این دوره به دست آوردن نیازهای اساسی? آیا ماسک کمک کند ؟ است که ورزش در خارج از منزل امن است ؟

پیدا کردن نقاط ضعف هستند و در دفاع از ما در برابر coronavirus حیاتی ترین وظیفه روزنامه نگاران می تواند انجام دهد در حال حاضر. این اخبار ما می تواند با استفاده از — به شدت.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>