چگونه آریزونا آن را منفجر: کارشناسان می گویند رژیم صهیونیستی است. mlb انجام تقریبا همه چیز را اشتباه

حتی با استانداردهای ملی و همه گیر سنبله آریزونا جدی است coronavirus مشکل است.

در صبح روز دوشنبه دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش 1,357 جدید کروناویروس موارد از جمله هشت اضافی مرگ و میر. آن را در حال حاضر بیشتر موارد سرانه بیش از هر کشور دیگر علاوه بر نیوجرسی که شیوع ماه پیش به اوج خود رسید. علاوه بر این میزان که در آن موارد جدید گزارش شده پیشی گرفته است نرخ که در آن تست شده است افزایش یافته است که بدان معنی است که داده های موجود تقریبا قطعا منعکس نمی کند میزان واقعی شیوع.

تبلیغات:

بیشتر مسائل پیچیده Gov. mlb یک جمهوری خواه تنها مجاز محلی برای پیاده سازی ماسک مورد نیاز در ژوئن 17 — و مقامات بهداشت عمومی می گویند آن را از چند هفته تاثیر آن نیاز به مشهود است. Ducey نیز انتقاد شخصا تنظیم یک مثال بد پس از یک عکس منتشر شد نشان دادن او در یک رویداد اجتماعی تمرین نه فاصله و نه ماسک-پوشیدن. (Ducey دفتر اختلافات جدول زمانی مربوط به زمانی که این عکس گرفته شد.)

آریزونا نیز تا به حال یک سری از مشخصات بالا coronavirus موارد است. ماه گذشته یک معلم در دولت وی پس از ابتلا به کروناویروس در حالی که او مجبور شد برای به اشتراک گذاشتن یک درس با دو نفر دیگر از معلمان که هر دو آنها نیز قرارداد این بیماری است. روز دوشنبه یک گروه از اعضای هیئت مدیره مدرسه و متخصصان پزشکی امضا نامه ای سرگشاده به Ducey اصرار او را به تاخیر باز شدن مدارس حداقل تا ماه اکتبر با استناد به نگرانی در مورد ایمنی از هر دو معلمان و دانش آموزان است. (مقامات در شهر فینیکس ایالت و بزرگترین شهر ساخته شده است روشن مدارس عمومی آنلاین خواهد بود-تنها به عنوان سقوط آغاز می شود.)

Ducey نیز نامیده می شد در پرشوری اگهی نوشته شده توسط کریستین یورقویزا که پدر مارک آنتونی یورقویزا درگذشت از COVID-19 ماه گذشته.

تبلیغات:

“علامت مانند بسیاری دیگر نباید از درگذشت COVID-19,” Urquiza نوشت. “مرگ او به دلیل بی دقتی از سیاستمداران که در ادامه به مخاطره افتادن سلامت قهوه ای بدن از طریق روشن فقدان رهبری امتناع از اذعان به شدت از این بحران و ناتوانی و عدم تمایل به روشن و قاطع جهت در مورد چگونگی به حداقل رساندن خطر است.”

بنابراین آنچه که دقیقا اشتباه رفته است در آریزونا — و آنچه می تواند انجام شود به آن درست است ؟

“این غیر ممکن است می گویند که آیا [مشهور] است که نادیده گرفتن مشاوره است که از آن بی اطلاع و یا باور ندارد آن را” دکتر الیزابت Jacobs استاد اپیدمیولوژی و آمار زیستی در دانشگاه آریزونا گفت: سالن توسط ایمیل. “شده اند وجود دارد متعدد سرمقاله منتشر شده است که به شدت توصیه می شود اقدامات فشرده مانند یک ایالت دستور بر پوشش و بهبود تست سرعت. آخرین فعالیت توسط فرماندار با هدف افزایش تست ظرفیت تا پایان ماه اوت. با ملاحظات مانند بازگشایی مدارس و دانشگاه ها مورد بحث این خواهد بود به زودی به اندازه کافی. این ناراحت کننده است که ما لازم نیست به اندازه کافی تست در دولت حتی در حال حاضر.”

تبلیغات:

وقتی پرسیده شد که در مورد خاص اشتباهات ساخته شده توسط آریزونا دولت Jacobs با اشاره به بیش از حد بلند پروازانه اقتصادی بازگشایی بود که بیش از حد سریع فقدان یک ایالت دستور بر پوشش و بی کفایت و یا عدم کفایت تست که او را به عنوان “بزرگترین نگرانی من شخصا در حال حاضر.”

“ما نیاز به تست سریع در دسترس به هر کسی با تست سایت به طور مساوی توزیع شده در تمام محله ها بدون در نظر گرفتن وضعیت اجتماعی و اقتصادی,” Jacobs توضیح داد. “ما نیاز به آزمون که حساس و خاص با چرخش سریع. ما نیاز به پشتیبانی در محل برای کسانی که ممکن است بیشتر در معرض COVID-19 مانند ما بومی آمریکا سازمان ملل و در میان ما Latinx جمعیت. ما همچنین نیاز به اطمینان حاصل شود که قانون برای حفاظت از افراد از اخراج تمدید شده است در طول این اورژانس اپیدمی که ما ارائه کمک های مالی برای کسانی که در سخت ترین ضربه اجتماعی فاصله.” جیکوبز نیز به نام “معقول و منطقی توصیه” برای بازگشایی و گفت که Arizonans نیاز به دانستن است که چهره های قدرت “در مورد آنها مراقبت خواهد شد و در اینجا به حمایت از آنها.”

تبلیغات:

یک نظرسنجی اخیر نشان می دهد که Jacobs’ نمایش ها برگزار می شوند و توسط تعداد زیادی از هموطنان Arizonans. یک نظرسنجی توسط COVID-19 کنسرسیوم یافت که Ducey دارای بالاترین رتبه در میان تمام فرمانداران آمریکایی برای دست زدن به او از coronavirus بحران و در واقع تنها فرماندار به رتبه زیر رئيس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. (Ducey دارای 32 درصد تصویب امتیاز نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن 34 درصد تصویب امتیاز.)

یکشنبه آریزونا گزارش کرده است 2,245 مرگ و میر در مجموع 122,467 موارد است. در نامه ای سرگشاده به Ducey شهرداران از چوب پرچم ققنوس تمپه Tolleson و توسان گفت که “ما اقتصاد را بهبود می یابند تا زمانی که ما قادر به سرعت گسترش و بازسازی اعتماد مصرف کننده. دیگر ما منتظر عمل طولانی تر و شدید تر ضربه به اقتصاد ما خواهد بود و دیگر آن را به با خیال راحت فرزندان ما به مدرسه و زندگی بیشتر خواهد بود دلیلی از دست داده است.”

مقاله اخیر در Vox تکرار برخی از این مشاهدات. به عنوان آلمانی لوپز نوشت آریزونا coronavirus سنبله “نتیجه است کارشناسان می گویند از آریزونا اشتباه در سه نکته بسیار مهم در این بیماری همه گیر. دولت در واکنش بیش از حد به آرامی به بیماری همه گیر کوروناویروس در ماه مارس است. به عنوان موارد شروع به سطح کشور مقامات نقل مکان کرد و خیلی سریع برای بازگشایی در اوایل و اواسط ماه مه. به عنوان موارد رز در دولت در اواخر ماه مه و پس از آن در ماه ژوئن رهبران آن یک بار دیگر نقل مکان کرد بیش از حد به آرامی.”

تبلیغات:

به عنوان خواهد فروتن مدیر اجرایی آریزونا عمومی انجمن سلامت گفت: Vox دولت بازگشایی شد بیش از حد به شدت. “این یک رایگان-برای-همه را با مه 15” فروتن گفت: بعد اضافه کرد که دولت به طور موثر “رفت از مرحله 0 تا مرحله 3.”

متاسفانه اشتباهات ساخته شده توسط آریزونا رهبران به احتمال زیاد باید طولانی مدت عواقب صرف نظر از اینکه چگونه دولت تلاش می کند به چیزهایی که در حال حاضر.

“حتی اگر من را در 100 درصد ماسک صورت استفاده کنید و همه با پیروی از آن در آریزونا در حال حاضر هنوز هم وجود دارد هفته درد” کوروش Shahpar یک مدیر در جهانی سلامت, گروه حمایت از حل و فصل به صرفه جویی در زندگی می کند گفت: Vox. “مردم وجود دارد خارج وجود دارد, پخش كردن, بیماری و طول می کشد زمان [به آنها را انتخاب کنید تا به عنوان موارد] از قرار گرفتن در معرض نشانه شروع به تست گرفتن نتایج تست.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>