چقدر بد می تواند یک ترم دوم واقعا بود ؟ فکر می کنم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2: پلیس-دولت boogaloo

آن را به نظر می رسد که رئیس جمهور تهمت کاملا جدی در مورد استراتژی جدید برای مقابله با موجی COVID-19 همه گیر است که قبلا گزارش شد در واشنگتن پست:

مقامات کاخ سفید امید آمریکایی ها رشد خواهد کرد بی حس به افزایش مرگ و میر و یادگیری به پذیرفتن ده ها هزار نفر در روز با توجه به سه نفر آشنا با این تفکر که نخواست نامش فاش شود به فاش کردن داخلی مذاکرات. آمریکایی ها را “زندگی با ویروس می تواند یک تهدید” در کلمات یکی از این افراد یک مقام ارشد دولت رسمی.

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف روز دیروز مشوق دولت و مقامات محلی برای باز کردن مدارس خود را در پاییز بدون در نظر گرفتن شرایط و گفت که او برنامه ریزی شده برای اعمال فشار زیادی به آن انجام می شود. او نمی ارائه هر گونه حمایت دولت فدرال برای این تقاضا به وضوح نداشتن حتی فکر در مورد عوارض احتمالی برای معلمان و مدیران و خانواده ها است. با توجه به سی ان ان دانیل دیل مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه ای که وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای آن همه فهمیدن ظاهرا بی اطلاع است که در بسیاری از ولسوالی های مدرسه به طور معمول شروع به در به عنوان کمی به عنوان شش یا هفت سال از هم اکنون.

تبلیغات:

این عجیب است که کسی که به وضوح نمی مراقبت در مورد آموزش و پرورش است تا قاطعانه در مورد این موضوع اما likeliest توضیح است که او معتقد است تنها دلیل دولت و مقامات محلی تمایلی به بازگشایی مدارس زیرا آنها می خواهند به او صدمه دیده است سیاسی. به عبارت دیگر حتی این موضوع را چگونه به انجام این مدرسه در طول سال مواج همه گیر است و همه چیز در مورد او.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شد خود را پرشورترین acolyte, Sean Hannity, برای به اشتراک گذاشتن با مونتاژ طرفداران در یک فاکس نیوز تاون هال چه اولویت خود را برای دور دوم ممکن است. آن را کاملا آشکار پاسخ:

بله, من می دانم که برای تلفن های موبایل مانند پوچ گنگ و نامفهوم اما این واقعا چیزی می گویند. اساسا چه تهمت بستری شده در آن پاسخ این بود که او تا به حال هیچ ایده آنچه که او انجام شده بود در دوره اول و در حال حاضر او فکر می کند او را از آن آویزان. سوال این است که چه او می خواهید با آن انجام دهید در حال حاضر است که او ظاهرا آن را نمیفهمد?

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن است و هیچ سیاست خاص برنامه یا قانونی اولویت های, اما پس از آن او هرگز. وجود دارد این است که خود را احمقانه دیوار ، و او بی اندازه افتخار از این واقعیت است که او ملت قضایی قرار ملاقات که انتخاب شدند در پیشبرد توسط Federalist جامعه ظاهرا متوجه نیست که موفقیت خواهد انجام شده توسط هر حزب جمهوری خواه رئیس جمهور است که می تواند نگه دارید از یک قلم. به همین ترتیب با کاهش مالیات برای ثروتمندان و نفخ نظامی بودجه.

او در زمان اعتبار برای اقتصاد قوی او به ارث برده و او معتقد است که آن را به دوباره بجای اول برگشتن از زمان فاجعه به عنوان به زودی به عنوان مردم قبول همه بیماری و مرگ و میر ناشی از کوروناویروس به عنوان نظم طبیعی از همه چیز و بازگشت به کار. و وجود خود را با انبوه مبالغه “معاملات تجاری” سیاست خارجی و بلایای طبیعی است.

اما هیچ کدام از آن است که واقعا چه تهمت آموخته است در مورد رئیس جمهور و آنها بدیهی است که نه آنچه که منافع او را به رفتن به جلو. تجربه مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورده در طول پر سر و صدا سه و نیم سال است که ریاست جمهوری است فوق العاده قدرتمند و او می تواند دور با هر چیزی.

تبلیغات:

باید او برنده دومین دوره اولین و بارز ترین راه او را با استفاده از قدرت خواهد بود:

او پس از استیضاح پاکسازی خواهد شد بازی کودکان در مقایسه با آنچه که او را در ترم دوم. با سرسپردگان مانند دادستان کل لایحه Barr, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo و مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe به تازگی جسارت با مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخابات من حتی نمی خواهم به فکر می کنم چه چیزی تبدیل خواهد شد از کسانی که به رئیس جمهور نظر خود را سیاسی دشمنان را در ترم دوم.

تبلیغات:

از صدای سخنرانی ها و نظرات بیش از گذشته چند هفته روشن است او معتقد است دشمنان خود هستند و نه فقط مقامات منتخب و یا به اصطلاح عمیق دولت است. در اینجا این است که چگونه او در توصیف آنها را در کوه راشمور رویداد های هفته گذشته:

در مدارس ما ما اتاق های خبر حتی شرکت ما اتاق جدید وجود دارد چپ فاشیسم است که خواسته های مطلق و وفاداری. … اشتباه نکنید: این جناح چپ انقلاب فرهنگی طراحی شده است برای سرنگونی انقلاب آمریکا. … است که چرا من استقرار اجرای قانون فدرال برای حفاظت از بناهای تاریخی, دستگیری تظاهر کنندگان و تعقیب مجرم به حد کمال از قانون است. …

اینجا امشب قبل از چشم پدران ما آمریکایی ها اعلام دوباره به عنوان ما 244 سال پیش: که ما نخواهد بود مظلوم ما نمی خواهد demeaned هستند و ما را مرعوب نمی شود بد مردم بد. آن را نمی خواهد اتفاق می افتد.

کسانی که “بد مردم بد” هستند همکار خود آمریکایی ها.

ما شاهد آنچه اتفاق افتاد یک ماه پیش زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک به تحریک نظامی قیام توسط خواستار آن است که سربازان وظیفه فعال بود آورده به خیابان های امریکا است. آن را نمی تواند فرار کرده اند هر کسی که متوجه تهمت بود انرژی توسط این رویارویی با معترضان شده است و با وسواس آن زمان. او به سختی می تواند صحبت می کنند از هر چیز دیگری است.

تبلیغات:

آن را وسوسه انگیز است برای دیدن این عنوان صرفا تهمت ginning تا پایگاه خود را برای مبارزات انتخاباتی. و وجود دارد یک عنصر از آن مطمئن شوید. اما مغلوب ساختن پیشی جستن را از دستور کار آغاز شده است به پشت ساعت را یک بار در ذهن خود را هنگامی که کشور امن و مطمئن در دست پلیس و رهبران سیاسی می دانستند که چگونه به نگه داشتن “بد بد” مردم در مکان های خود را. به یاد داشته باشید این عبور از خود را بدنام “پارک مرکزی پنج” ad:

زمانی که من جوان من نشسته در یک رستوران با پدر و شاهد دو جوان قلدر لعن و تهدید بسیار وحشت زده پیشخدمت. دو پلیس با عجله در برداشته تا اراذل و اوباش و انداخت آنها را از درب هشدار آنها هرگز به علت مشکل دوباره. من از دست این احساس امنیت را در شهر نیویورک بهترین هنگامی که به شهروندان این شهر است. اجازه دهید ما سیاستمداران را ما اداره پلیس را قدرت ما را امن نگه دارید. Unshackle آنها را از ثابت از شعار “خشونت پلیس” که هر خرده جنایی hurls بلافاصله در یک افسر است که فقط خود را به خطر انداخته و یا زندگی خود را برای نجات دیگری است.

که همان مرد بدون تغییر بود نشسته در کاخ سفید زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات علیه خشونت پلیس را شکست ماه گذشته. همه ما شاهد واکنش او. این است که علت او شده است انتظار برای تمام عمر خود را.

تهمت می داند که اگر او انتخاب مجدد او را عملا قدرت نامحدود و او امیدوار است پیروان خود را که او در حال رفتن به استفاده از آن به مبارزه با فرهنگ جنگ. او نه استعاری. او به معنی آن کاملا به معنای واقعی کلمه. اگر شما می خواهید به دانستن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در دستور کار برای دومین دوره این است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>