چگونه لایحه بر این است که پیشرفت تهمت تلاش برای تبدیل شدن به “رئیس جمهور برای زندگی”

مغلوب ساختن پیشی جستن سرسپرده یک قدم دیگر به روز شنبه به سوی ایجاد یک تهمت دیکتاتوری.

وزارت دادگستری منتقل شد به رها کردن پرونده جنایی در برابر اعتراف گناهکار مایکل فلین. او بازنشسته ارتش و راز عامل خارجی بود که مغلوب ساختن پیشی جستن اولین مشاور امنیت ملی.

تبلیغات:

فوق العاده دادگاه تشکیل پرونده نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن یک استاندارد دادگستری برای دشمنان خود و کاملا متفاوت یکی برای متحدان خود را. دادگاه اقدام نشان می دهد که چگونه به طور کامل مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل شده است و ما در وزارت دادگستری به شخصی آژانس حفاظت از. خداحافظ برابر عدالت و قانون.

در 108 صفحه تشکیل پرونده مملو از دروغ و شکنجه و تفاسیر از تاسیس حقایق است. چنین است که یک دروغگو ضرورت پس فلین دو بار اعتراف به جرائم متعدد تحت سوگند در دادگاه باز. این استدلال نهفته است فلین گفت ماموران اف بی آی بود و نه “مواد” به پرونده او را. محاکمه قاضی دادگاه در حال حاضر را رد کرد که به عنوان بی معنی است.

همچنین استدلال می کند که وجود دارد بدون هیچ دلیل قانونی تا کنون وجود داشته به بررسی فلین. که شگفت آور است پس فلین بود مخفیانه به خوبی پرداخت می شود عامل خارجی منافع در حالی که خدمت به عنوان برگ برنده مشاور امنیت ملی. این ادعا است که بیشتر از همه قابل توجه به دلیل آن است که ساخته شده توسط یک ظاهرا جمهوریخواه دولت. نمی جمهوریخواه سر و صدا برای چند دهه در مورد جاسوس روسیه و واسطه نفوذ?

تبلیغات:

بر اساس این همه و بیشتر ما می توانیم در حال حاضر منطقی اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن بی عدالتی بخش.

تهمت می تواند عفو فلین. “او یک مرد بی گناه,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طاس رو دروغ در مقابل دوربین پنج شنبه بعد از ظهر. “من بسیار خوشحال هستم برای ژنرال فلین.”

اما عفو نمی خواهد اجازه داده اند تهمت خود را به علامت خاک سیگنالینگ به هر کسی که جرات به چالش اظهارات خود که او را بالاتر از قانون است.

تبلیغات:

از رئیس جمهور به دیکتاتور

با نشان دادن نامحدود کنترل ما وزارت دادگستری تهمت به دست یک گام مهم مورد نیاز برای انتقال از یک رئیس جمهور با قدرت محدود به بالفعل دیکتاتور.

حرکت به رها کردن فلین مورد متناسب با مغلوب ساختن پیشی جستن واقعیت-رایگان اعلامیه در تابستان گذشته. “من یک مقاله دوم” او گفت:, “از کجا من باید حق را به انجام آنچه من می خواهم به عنوان رئیس جمهور.”

تبلیغات:

قانون اساسی ما اجازه می دهد تا هیچ چیز مانند. شما ممکن است فکر می کنم که برنده شده است که گفت: از سال 1987 که او باید رئیس جمهور را بخوانید مقاله دوم است. آن است که تنها 1,023 کلمات. یا او هرگز به عنوان خوانده شده مقاله دوم یا او نمی مراقبت در مورد محدودیت های آن مکان بر او. یک مثال نیاز است که او “باید مراقبت کنند که قوانین صادقانه اعدام شد.”

دادستان کل ویلیام Barr—بهتر و به درستی به نام وکیل خاص برای مغلوب ساختن پیشی جستن—فاقد یک جانبه قدرت به رد پرونده فلین. اخراج نیاز به تایید دادگاه تحت حکومت 48(یک) از قوانین فدرال دادرسی کیفری.

جنایات خود اعتراف کرد

تبلیغات:

برجسته وکلا ایستاده بود کنار فلین هنگامی که او اعتراف کرد دو بار در دادگاه به جنایات. او را به خود اختصاص داده جنایات که به اتهام بودند کاهش یافته است در یک درخواست رسیدگی کند. با توجه به این قوی رکورد از جنایت ها و بی عدالتی وزارت اقدام موجب آشکار سوالات:

  • خواهد سناتور جمهوریخواه ویژه وکلا میچ مک کانل لیندزی گراهام لامار الکساندر و تد کروز در گذشته طولانی, ایستادن برای حکومت قانون است.? یا آیا آنها همچنان به عنوان اخلاقی چتر دریایی – کور سرگردان و شناور aimlessly از در امواج از هرج و مرج و فساد جریان از مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید?
  • خواهد شد و سخنران نانسی پلوسی اجازه خانه تحقیقی جلسات به تهمت نقض سوگند خود را به “صادقانه اجرا” وظایف دفتر خود و به خطر انداختن امنیت ملی ما?
  • اگر تهمت همچنان ادامه دارد با امتناع خود را برای همکاری با تمام خانه تحقیقات خواهد پلوسی ورزش مجلس قانون اساسی قدرت به دستگیری سرکش شهود? که شامل Barr. در صورت لزوم آنها را امتحان کنید و پس از محکومیت و زندانی کردن آنها برای تحقیر کنگره و جنایات دیگر.
  • را جو بایدن تعهد که در صورت انتخاب خود را از وزارت دادگستری پیگیری خواهد شد به طور کامل به روسی اتصال به تهمت و مبارزات انتخاباتی خود را? ما نیاز به پیدا کردن که چرا تیم مغلوب ساختن پیشی جستن کار کرده است تا مجدانه برای پنهان کردن حقیقت است.

وزارت دادگستری آشفتگی

دادگاه تشکیل پرونده به شرح زیر آنچه که باید وحشی, ماه-طولانی مبارزه در داخل را بر بی عدالتی بخش. برخی از حرفه ای دادستان استعفا از مورد قبلی برای جلوگیری از sullying شهرت خود را.

تبلیغات:

تیموتی شیا یک بار دست پرورده نصب سه ماه پیش به عنوان سرپرست ایالات متحده وکیل برای ناحیه کلمبیا امضا حرکت است. K

از دست رفته از آخرین مقالات دادگاه بودند امضا از Jocelyn Ballentine دستیار دادستان و براندون ون Grack جانباز جاسوسی مورد دادستان. ون Grack استعفا از این مورد در یک جمله تشکیل پرونده فقط لحظات قبل از حرکت به اخراج فرستاده شده بود به قاضی مورچه G. سالیوان از ایالات متحده دادگاه منطقه.

قاضی سالیوان می توانید سفارش دادگستری و وکلای آن به توضیح این اعمال غیر معمول است. او می تواند امتناع از اجازه می دهد تا مورد بود کاهش یافته و یا آن را اجازه می دهد اما با ترک به refile اتهامات در آینده است. که فلین آسیب پذیر اگر تهمت نمی توانید یک دوم.

در پوتین حقوق و دستمزد

تبلیغات:

فلین و شرکت خود را در پوتین حقوق و دستمزد و کار برای منافع با روابط کرملین. فلین بود پرداخت حداقل $680,000 که برخی از او به دروغ در مورد. در زمان او بود که رئیس جمهور منتخب را تعیین مشاور امنیت ملی.

قاضی سالیوان گفته فلین “مسلما شما فروخته شده خود را از کشور.” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه به نام فلین “یک قهرمان است.”

“همه همراه شما ثبت نشده عامل از یک کشور خارجی در حالی که خدمت به عنوان مشاور امنیت ملی رئیس جمهور ایالات متحده” سالیوان گفت فلین. “که تضعیف همه چیز این پرچم در اینجا می ایستد.”

“این یک جرم جدی… رتبه بندی بالا مقام ارشد دولت اظهارات نادرست به دفتر تحقیقات فدرال در حالی که در کاخ سفید بسیار جدی و جنایت.”

تبلیغات:

که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد shield راز عامل خارجی بود که در کاخ سفید آمریکا نشان می دهد که چقدر مهم است برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که او در حفظ و فلین در برابر. فلین ساخته شده و خود را مستعد ابتلا به, اخاذی با گرفتن پول روسیه و دروغ گفتن در مورد آن, اما معلوم نیست اگر فلین درگیر در بدون شک خائن انجام.

بیشتر کرملین اتصالات

فلین مورد ریشه در دخالت به کمک تهمت پیروزی در انتخابات 2016. پس از انجام دیگر متحدان. در میان این جنایت تعقیب راجر سنگ مغلوب ساختن پیشی جستن حقه های کثیف متخصص و مدیر کمپین پل Manafort یک دیرین عامل خارجی برای دیکتاتورها و روس زبان جنایتکاران و سیاستمداران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار می کند و روس ها به او کمک کرد تا تبدیل شدن به رئیس جمهور است. اما امریکا در سازمان های حزبی صندلی از کمیته اطلاعات مجلس سنا از 418-صفحه مولر گزارش و ایمیل از هیچ یک دیگر از Donald Trump Jr. همه را روشن کرملین کمک مغلوب ساختن پیشی جستن شکست هیلاری کلینتون ، تنها مسئله ای که در آن حقایق کامل نشده بود که آیا تهمت بود منفعل ذینفع یا او آگاهانه کار کرده با کرملین آیا مورب و یا دست در دستکش.

تبلیغات:

رئیس جمهور پسر ارشد بود گفت: در نوشتن در ژوئن 2016 که کرملین می خواستم برای کمک به پدرش تبدیل شدن به رئیس جمهور است. مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور پاسخ داد و با شور و شوق “آن را دوست دارم” و پس از آن ملاقات در برج ترامپ با کرملین عوامل است. پسر پس دروغ گفته و رد گفتن هر دو فاکس نیوز و شبکه خبری ABC است که هیچ گونه تماس گرفت. بیش از یک سال بعد به نیویورک تایمز برای افشای این دروغ را به اسم پسر منتشر محکم ایمیل.

سقوط اقتصادی و شورش

مغلوب ساختن پیشی جستن است و آشکارا صحبت شش بار در مورد رئیس جمهور برای زندگی است. وقتی برای انتقاد از چنین حملات در آمریکا قانون اساسی اصول تهمت lamely ادعا کرد که او شوخی کرده است. او همچنین گفت که در ماه ژوئن گذشته که او پیش بینی می کند که پس از تکمیل حداکثر دو از نظر هواداران خود را “خواست که من اقامت طولانی تر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در یک وعده برای از بین بردن دولت ما مسئله ای است که ناپدید شده است از اخبار پس از گرفتن تقریبا هیچ توجه در طول مبارزات انتخاباتی خود.

“کشور می رود به کل جهنم”

که وعده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز در سال 2014 چگونه به خلاص شدن از قانون مراقبت مقرون به صرفه با نام مستعار Obamacare. “زمانی که اقتصاد سقوط زمانی که این کشور می رود به کل جهنم و همه چیز را یک فاجعه… شما باید شورش به بازگشت به جایی که ما استفاده می شود زمانی که ما بزرگ بود,” او گفت:.

روز چهارشنبه به عنوان COVID-19 همه گیر مرگ و میر پیشی گرفته 75,000 آمریکایی او خود را تمدید تقاضا برای این قانون لغو شد. لغو خواهد را حداقل 20 میلیون آمریکایی بدون بیمه.

تنها چند هفته پس از فرض دفتر تهمت برگزار شد اعلام نشده جلسه در دفتر بیضی با وزیر امور خارجه روسیه و سفیر روسیه و یک “عکاس” برای کرملین متعلق به Tass news agency. روس ها نشان داد این نشست است. آنها همچنین فاش کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن به آنها “منابع و روش ها” اطلاعاتی که از نزدیک نگهبانی برای محافظت از انسان و فن آوری دارایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اماکن اعتماد به پوتین

در سال 2018 در هلسینکی مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او اعتماد پوتین به طور کامل اما نه امریکا سازمان های اطلاعاتی.

تهمت ملاقات با پوتین و پوتین زیردستان خود را از طریق ریاست جمهوری است. او پاره پاره کردن یادداشت مترجم خود را پس از یک جلسه جرم تحت قانون فدرال است. او به تنهایی با پوتین برای حداقل یک گفتگوی طولانی با استفاده از پوتین مترجم.

این اقدامات نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن بی وفایی و unfitness به رئیس جمهور بود و در عین حال جمهوری خواهان مجلس سنا حاضر به شنیدن شهادت پس از خانه استیضاح او در سال گذشته است. جمهوری خواهان مجلس سنا و سپس دو بار رای دادند نه به محکوم به جز یک رای 2012 ” نامزد میت رامنی در حال حاضر junior سناتور از ایالت یوتا است.

این آخرین سوء استفاده از قدرت برای محافظت از یک جنایتکار دوست صمیمی بود که بر ولادیمیر پوتین حقوق و دستمزد و راز عامل خارجی است که بیش از یک impeachable جرم. مغلوب ساختن پیشی جستن بر و شیا همچنین با ارسال یک پیام روشن: تیم مغلوب ساختن پیشی جستن بنادر بدون توجه به حاکمیت قانون بنیاد و آزادیهای دموکراتیک است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>