چگونه Billy Joel شد 20th-Century پاپ Zelig جشن قهرمانان خود را با تقلید از آنها

قسمت یادداشت ها

پس مطمئن—Billy Joel اولین Top 40 ضربه در راه بازگشت در سال 1974 بود “پیانو مرد” و نام مستعار گیر کرده است. اما برای یک مرد که معروف نشستن پشت 88 کلید چند از بازدید بزرگترین واقعا آهنگ پیانو. در واقع در هر سه از شماره 1 بازدید در بیلبورد هات 100 صفحه کلید هستند نه ابزار اصلی.

حقیقت این است که جوئل نیست پیانو او را ساختگی ، او آشکارا پذیرفته شده به قرض گرفتن نوع استعارههای صوتی سبک ها و حتی آهنگ خاص قلاب از رونق نوزاد-عصر قهرمانان از ری چارلز به بیتلز به سوپریمز. او شده است یک jazzy اواز خوان یک سالن balladeer یک سرود برای حرکت سوپاپ ماشین حتی یک شبه پانک. و در اکثر آمار-بسته بندی آلبوم او به معنای واقعی کلمه سعی در آهنگ های مختلف حالت در هر تک شد و برای آن پاداش است. در این ماه آمار رژه شکسته شدن غیر طبیعی موفقیت پاپ زاغی Billy Joel مرد که سعی کنید هر کاری برای ضربه: مرحله بعدی موج جدید رقص شوق هر راه.

پادکست های تولید شده توسط بنیامین Frisch.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>