چگونه بوروکراسی نگه داشته و منطقه خلیج از مسکن houseless

بی خانمانی بود بالای ذهن بسیاری از زمانی که پناهگاه-در-محل اثر در منطقه خلیج سان فرانسیسکو در اواسط ماه مارس. مسکن و بی خانمان طرفداران تعجب: چگونه می توان افراد بی خانمان سرپناه در محل اگر آنها لازم نیست که یک پناهگاه ؟

“این بسیار روشن است که مردم دچار بی خانمانی قرار بود که [در] خطر بسیار بیشتری نسبت به جمعیت عمومی از ابتلا به این بیماری” مارگوت Kushel MD که مدیر دانشگاه کالیفرنیا–سان فرانسیسکو Benioff بی خانمانی و مسکن ابتکار و است که برای مراقبت از جمعیت بی خانمان برای 25 سال گفت: سالن. “افرادی که خوش شانس هستند آنها می توانید از خانه کار می کنند — کاملا به معنای واقعی کلمه شما نمی توانید انجام دهید اگر شما با بی خانمان ها, نه به ذکر این واقعیت است که بسیاری از افرادی که بی خانمان هستند و افرادی که در حال انجام این ضروری مشاغل قرار داده است که مردم در چنین ریسک بالا مثل کار در رستوران و یا مشغول به کار در مواد غذایی سریع است.”

تبلیغات:

قابل توجه اولیه ایالت اقامت در خانه که صادر شد پس از منطقه خلیج را حذف افراد بی خانمان.

سپس در آوریل فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom اعلام کرد یک طرح در سطح ایالت, پروژه Roomkey که با هدف باز کردن 15,000 اتاق های هتل به دولت جمعیت بی خانمان. به عنوان بخشی از ابتکار عمل دولت را دریافت 75 درصد بازپرداخت رای از سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) در آن California county رهبران قرار بود به استفاده از به کار بر روی مسکن آسیب پذیر unsheltered جمعیت. به عنوان بخشی از Newsom اضطراری اقدام $150 میلیون کنار گذاشته شد به صورت محلی کالیفرنیا دولت برای خرید تریلر و اجاره اتاق در هتل ها, هتل ها و دیگر امکانات اولویت شهرستانهای با جمعیت بی خانمان. Kushel بخشی از شکل گیری این طرح است.

این اولین بار بود که ابتکار عمل در نوع خود در کشور مورد ستایش قرار داد به عنوان “برنده” و با هدف اولویت بندی افراد بی خانمان از مقوله های زیر است: مردم بیش از 65 و/یا که برخی از اساسی شرایط سلامت افراد بی خانمان شده اند که در معرض COVID-19 و کسانی که COVID-19 مثبت اما نمی نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

تبلیغات:

اما در آالمدا کانتی به اوکلند تنها درصد کمی از آن جمعیت بی خانمان شده قرار دارد به عنوان بخشی از دو countywide برنامه های راحتی عمل و عملیات امن تر زمین که بخشی از پروژه Roomkey. با توجه به اعداد ارائه شده توسط آالمدا کانتی حداقل 641 اتاق اجاره شده است اما شهرستان خود را تا حداقل 8,022 افراد بی خانمان; 14 درصد از آنها بیش از سن 60 که بدان معنی است که وجود ندارد مسکن به اندازه کافی برای حتی بیشتر آسیب پذیر و آسیب پذیر به خود منزوی. بیش از نیمی از آالمدا کانتی را افراد بی خانمان ها در اوکلند. همانطور که از ژوئن 19th, 390 افراد بی خانمان در آالمدا کانتی شده اند مستقر در هتل ها به عنوان بخشی از عملیات امن تر از زمین است که به معنای برای مردم بیش از سن 65 یا کسانی که با شرایط اساسی برای پناهگاه در محل. شصت و سه unsheltered مردم منتقل شده اند به عنوان بخشی از عملیات آسایش است که برای افراد بی خانمان که آزمایش مثبت برای COVID-19 یا علائم. حداقل 83 بی خانمان مردم تشخیص داده شده اند با COVID-19.

سرعت دارای سه انگیزه, فعال, گروه, روستای اوکلند شرق اوکلند جمعی و عشق و عدالت در خیابانها به راه اندازی یک GoFundMe و ایجاد برنامه های خود را به خانه بی خانمان ها. در هفت هفته گذشته این طرح شده است قرار دارد 43 نفر بین سنین 1 ماه به 78 سال است.

“از آنجا که وجود دارد هیچ مداخله به پناهگاه مردم در محل برای جلوگیری از آنها را از گرفتن COVID-19, این چیزی است که باعث شد تلاش های ما” Needa زنبور عسل, بنیانگذار این روستا گفت: سالن. “اولین گروه از مردمی که ما نقل مکان کرد و در آنها شهروندان ارشد 65 ساله و مسن تر و آنها به معنای واقعی کلمه در حال مرگ در چادر خود را.”

تبلیغات:

زنبور عسل اضافه شده که unhoused مردم در حال کمک به اجرای این برنامه است که کلید موفقیت آن است.

“نه بار از 10 نفر که در حال اجرا این برنامه ها و یا در آینده با مداخلات هرگز بی خانمان” زنبور عسل گفت. “آنها هیچ ایده چه چیزی آنها انجام می دهند هیچ ایده چه افراد بی خانمان نیاز و اینکه آیا آنها می خواهند به آن اعتراف یا نه آنها باید بسیار عمیق ضد بی خانمان تعصب و بسیار عمیق ضد فقر تعصب.”

تبلیغات:

در سان فرانسیسکو تعداد افراد بی خانمان مستقر در هتل ها به عنوان بخشی از پروژه Roomkey بالاتر است. با توجه به سن فرانسیسکو داده ردیاب 1,450 هتل واحد شده اند اشغالی به پناهگاه بی خانمان و یا فراهم کردن پناهگاه برای کسانی که COVID-19 از 19 ژوئن. وجود دارد 2,532 واحد شده اند که به دست آورد این شهرستان است. با توجه به داده ها از شهرستانشش درصد از سان فرانسیسکو coronavirus-موارد مثبت نیز تجربه بی خانمانی. شبیه به آالمدا کانتی وجود دارد حدود 8,000 افراد بی خانمان در سان فرانسیسکو.

“مردمی که در خیابان در حال نقل مکان فوق العاده آهسته,” Jennifer Friedenbach مدیر اجرایی ائتلاف در بی خانمانی گفت: سالن در یک مصاحبه. “ما واقعا در خیابان های شلوغ و پر از چادر مردمی ندارد و مکان برای شارژ تلفن خود و یا دسترسی به آب اغلب و آن عدم توانایی پناهگاه-در-محل — ما باید یک راه طولانی برای رفتن.”

منطقه خلیج را آهسته و تدریجی پاسخ به مسکن افراد بی خانمان پرسش که چرا آن را بسیار سخت برای ثروتمند منطقه خلیج به خانه هر کس در وهله اول.

تبلیغات:

“من فکر می کنم این چالش ها شده اند در درجه اول نیروی انسانی آن را فقط سخت است برای آنها را به استخدام و یا نقل و انتقال حق انسانی و سپس منابع مالی” Kushel توضیح داده شده به سالن. “حتی اگر FEMA بازپرداخت باید مقدار زیادی از هزینه آن را نمی کند . . . . و من فکر می کنم وجود دارد این است که یک بی اعتمادی از اینکه FEMA را از طریق آمده است . . . . و FEMA پول نیست در صف مقابل شما مجبور به صرف پول و سپس آن را دریافت کنید.”

Kushel گفت: آن غیر قابل انکار است که آن را ایده آل برای حرکت به خانه هر کس بلافاصله پس از پناهگاه در محل به خصوص با توجه به تحقیقات او رهبری است که نشان داده است که افراد بی خانمان تجربه مرتبط با سن شرایط در سن بسیار زودتر از این قرار دارد جمعیت. به این دلیل Kushel گفت که اضافه کردن استثنا برای شرایط اساسی بود که کلید به عنوان کسانی که در جمعیت های آسیب پذیر هستند.

در سان فرانسیسکو هیئت مدیره و سرپرست مت هانی گفت: سالن او معتقد است که برخی از معیارهای واجد شرایط بودن تبدیل به یک تنگنا برای این برنامه در سان فرانسیسکو محدود کردن کارایی آن اضافه کرد که از آن تعبیر شده است “بسیار محدود است.” در سان فرانسیسکو افراد بی خانمان را در یک لیست است که بداند آنها را واجد شرایط برای یک هتل است که طبقه بندی شده اند توسط مردم بیش از سن 60 یا کسانی که مستند شرایط اساسی.

تبلیغات:

“آنها یک لیست از نام افراد است که آنها دنبال آن هستید و سپس آنها بیرون رفتن و صرف تمام روز در تلاش برای پیدا کردن این افراد است . . . . و سپس پاس نه مردم در تلاش برای پیدا کردن جان زمانی که بسیاری از کسانی که نه مردم باید واجد شرایط” هانی گفت.

به گزارش ماموریت های محلی از جمله تنگناها را ساخته اند آن را ممکن است برای حدود 20 نفر بی خانمان به نقل مکان کرد و یک روز است. سپس طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط دانشگاه کالیفرنیا, Hastings, کالج قانون بیش از فیله بی خانمان encampments باعث تغییر در استراتژی. توافق حل و فصل اعلام کرد که در شهر سان فرانسیسکو را حذف 300 چادر از مازو محله که در آن UC Hastings واقع شده است و نقل مکان مردم زندگی در آنها را به هتل ها یا دیگر مکان های امن.

“در پشت مازو شروع فقط این هفته گذشته [کمک رسانی کارگران] تغییر رویکرد خود را به دلیل طرح دعوی در دادگاه با Hastings” هانی گفت. “آنها رفت و به یک بلوک در مازو که در آن وجود دارد 4,045 مردم در این بلوک و به جای پرش بیش از نه مردم به سعی کنید برای پیدا کردن جان آنها رفت و به هر فرد و تمام 45 نفر پذیرفته هتل و واجد شرایط است.”

هانی گفت: در برخی موارد آن را گرفته است این شهرستان از سان فرانسیسکو ماه برای مذاکره شرایط با یک هتل برای پروژه Roomkey.

تبلیغات:

“مذاکرات با یک هتل باید یک روز” او گفت:. هانی اضافه شده که با وجود گزارش از چالش های مسکن افراد بی خانمان در هتل ها و تجربه خود را به عنوان یک فاجعه کارگر خدمات بود واقعا مثبت است.

“این فوق العاده خوب حرفه ای کارکنان و موثر برنامه” هانی گفت. “بیشتر وجود دارد شفا می افتد در این هتل از هر کسی می تواند تصور کنید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>